100% Biztos GARANTÁLT HASZON!

Magas Hozamú Befektetési Programok
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

100% Biztos GARANTÁLT HASZON!

Hozzászólás Szerző: any »

Sziasztok!

Ez hosszú távú befektetés, de akár nagyobb pénzzel is meg lehet csinálni a profit nem marad el.. Nem vagyok otthon az árfolyamok alakulásába nem nézem naponta most épp hogy áll, de a hülye is észreveszi nyáron a dollárt elég gyengén váltják át forintra.. ez így volt tavaly nyáron is így van most nyáron is, és jövőre is így lesz és volt is már sok sok éve... (visszamenőleg utána lehet nézni) látszik nyáron kb 50FT al csökken és télen vissza megy 280 FT-ra vagy akár 290FTra is..

Itt egy példa most ha van $100 az kb 24.000 FT-ot ér. szept, dec környékén ez 28.000 FT lesz vagy ha szerencsénk van 29.000FT ilyen "kis" pénznél 4-5000FT a haszon!!! Biztos vagyok benne van itt több olyan is akik lehet több ezer dollárt is befektetnek PTC oldalakba aztán lehet nem is lesz semmi profit.. aztán a HYPE programokról nem is beszélve.... Abban is biztos vagyok sokan csinálják ezt, na azok akik váltogatják a pénzüket azok most segíthetnének mivel vannak kérdésem és bizonyára nem csak nekem segítene..

Hogy lehetne ezt kivitelezni, a neten hol vehetnék magyar forintért dollárt? Mik a levonások mert biztos ezen is van mert miért ne lenne.. és gondolom a NAV is kér majd belőle.. milyen pénz összeggel kell ezt csinálni hogy megérje? :unsure:
Kép
any
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2017.02.21. 04:24

Re: 100% Biztos GARANTÁLT HASZON!

Hozzászólás Szerző: any »

skamasz írta:Ezt hívják magyarul valutatőzsdének :)

Pl. itt : https://www.plus500.hu/Trading/Forex.aspx

Tele van az internet magyar nyelvű és magyar ügyfélszolgálatos irodákkal.

De ha csináltatsz egy valutaszámlát a bankodnál ott is áttudod váltatni csak nembiztos a hogy a legjobb árfolyamon.
Te vagy az én emberem..ez kell nekem valutatőzsdész leszek :good: Naa már csak pénz kell :XD:
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: 100% Biztos GARANTÁLT HASZON!

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Mivel valutát váltasz valutára semmit nem kell tenned ,csak paypalon átvezetni a forintról dollárra a pénzed,és ott pihenteted,egészen addig,amíg felmegy a dollár. akkor simán visszaváltod. Tőzsde sem kell hozzá.
Kipróbáltam,de van egy 5%nyi rés az eladás és vétel közt :( 260 Ft-nál ez 13 Ft....

a forexes oldalak meg,mint a plus500 tőkeáttétellel dolgoznak,ahogy néztem. Tehát nincs olyan,hogy 1:1. Hanem 1:10 vagy 1:20 még magasabb áttételek vannak,ami azt jelenti,hogy ha rossz irányba megy,akkor kifogysz a pénzből CSŐD!!! :) Ha nagyon biztos vagy a dolgodban és egy ilyen tőkeáttételes terméket választasz,akkor nézd meg,hogy mennyi az az árfolyam,ami alá nem megy szted és nézd meg,hogy a tőkeáttétel miatt milyen árfolyamnál nullázódik le a pénzed. ha nem éri el,hanem felfele megy,akkor még jó pénzt is keresel.

Olyan forexes céget kell keresni,ahol van kicsi tőkeáttétel 1:5 max 1:10. és belőni az árat.

De van a magyar tőzsdén is lehetőség spekulálni certifikátokkal pld az USDHUF-ra áttétellel. Ahogy nézem egy 1:6 és egy 1:11 van épp a palettán.ott van lenn
Az egyiknél 220 , a másiknál 240 nél megy "csődbe" :)
https://www.erstemarket.hu/termekek/certifikat/
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: 100% Biztos GARANTÁLT HASZON!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem kell ide forex (nagyon nem), sem paypal
Augusztusban besétálsz egy váltóba és dollárt veszel, januárban meg eladod :)
Vannak váltók, amik nagyon kis haszonkulccsal dolgoznak, jóval 5% alatt
Jah és kell még néhány millió, hogy igazán meg is érje ;)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég