Fastscash.online tesztelve 25% hozam

(Nem HYIP)
kyra9819
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.22. 08:51
Kapcsolat:

Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: kyra9819 »

Sziasztok!

Én egy orosz oldalt mutatnék be fastcash néven fut. Biztosan sok elődje van már, amik becsődöltek, ezért nem is ajánlom, hogy nagy pénzt fektessen bele bárki is, de még elég új az oldal talán egy darabig működik is. Tegnap este regisztráltam. A regisztrációkor kaptam 10 dollárt, ami dolgozik nekem, de én fizettem be 3 dollárt teszt gyanánt. Írja, hogy mennyi a napi kereseted, amit lebont órákra is. A 10 dollár határozatlan ideig dolgozik, nekem a 3.4 dollárra 10 napot ír.

A minimális befizetés: 0.5$
A mimimális kifizetés: 0.5$
Én ma reggel ki is próbáltam, az éjjel alatt 0.61 dollárt termeltem, kikértem és instant, levonás nélkül megérkezett payeer-re.

Update: A kezdésre adott 10% hozama napi 2.5% az általad befizetett összegre ad napi 25% hozamot 10 napon keresztül. A kivett 0.61$ visszatettem, így 10 nap múlva, ha lejár kb 12$ lesz. Nagyon várom, addig nem szedek már ki, csak 1x, ha elértem a 4$, hogy a befektetésem visszahozza, így, utána ha eltűnik az oldal nem fáj, mert nem került semmibe! :)

Tudom én is, hogy nem lesz hosszúéletű, de amíg lehet kihasználom a lehetőséget.

Ki és befizetési lehetőségek: Perfect Money és Payeer

https://fastscash.online/?ref=124568

Köszönöm, ha a reflinkemen regisztrálsz.
kyra9819
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.22. 08:51
Kapcsolat:

Re: Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: kyra9819 »

UPDATE: ma reggel kikértem egy 1$ instant, levonás nélkül megérkezett :)
kyra9819
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.22. 08:51
Kapcsolat:

Re: Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: kyra9819 »

UPDATE: nem ajánlom az oldalt, 3x engedett kikérni utána írta hívjak meg valakit. Beregisztrált a párom fizettünk be neki 4 $ 2 engedett kivenni azóta megint nem kérhetek ki, csak, ha meghívok valakit. Nem scam, mert végülis fizet, de inkább MLM és nem ajánlom az oldalt senkinek!
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Már fizettem be, és 1. kifizetés rendben volt. Tehát csak 3x enged kifizetést kérni? Jó, akkor a 2. és 3. kifizetéssel kicsit várok, hogy legalább a befizetésem vissza tudjam kapni.
Üdv.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Ezt nem MLM-nek hívják, hanem piramisnak
És, ha még mindig képtelenek vagytok az eszeteket használni és megérteni, hogy a napi 25% hozam normálisan fenntarthatatlan, akkor meg is érdemlitek....
End of the story
kyra9819
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.22. 08:51
Kapcsolat:

Re: Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: kyra9819 »

"Kedves" kavics

Nem tudom kinek képzeled te magad, hogy idegen embereket degradálj le, szuper jó választ fogalmaztam meg, de inkább kitöröltem, nem süllyedek le a te szintedre. :roll:

További jó szórakozást és kellemes élvezkedést a kommentjeidhez! Most nagyon megmondtad aztaaaa! :clap:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Megértelek!
Tudom, hogy fáj az igazság..
(És abba már bele se menjünk, mit gondolok arról, ha egy pontosan leírt szöveg értelmezése sem megy ;) )
End of the story
kyra9819
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.22. 08:51
Kapcsolat:

Re: Fastscash.online tesztelve 25% hozam

Hozzászólás Szerző: kyra9819 »

Köszönöm, nincs mi fájjon nem tudom miből sikerült ezt leszűrni, úgylátszik nem csak nekem kell elgondolkoznom a pontosan leírt szöveg értelmezésén ;) azért meg nem kérek elnézést, hogy az én gyomrom nem veszi be, ahogyan kommunikálsz vagy megnyilvánulsz.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég