Ai. Marketing

(Nem HYIP)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Sziasztok!

Szeretném nektek most bemutatni az ai.marketing-et.

Olvasd végig mielőtt elkezded!
2017. június óta működik a cég és Fizet!!!!

EZT SEMMIKÉPP NE HAGYD KI, HA MÉG NEM LÉPTÉL BE!
Az Ai.Marketing Cashback programmal dolgozom! Egy intelligens kis robot passzív jövedelmet generál a hét minden napján. Reklámozza több mint 20.000 cég termékeit.Minimális beruházást igényel. A többi a robot dolga. !!! Processorok: Payeer, Perfect Money, Visa, MasterCard, Cryptocurrency (BTC, ETH, USDT) stb.


Regisztrációkor 50 dollárt kapsz a kártyán az oldalon belül az irodádba, ebből 1 robot feltesz különböző reklámokat különböző ténylegesen jól működő webáruházakról, ahol emberek milliói tudnak interneten keresztül vásárolni.
image.png
image.png (42.88 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
Van értelme, hogy ezentúl az összes nyugtát összegyűjtse a nyilvántartásba. Szerezzen 1,5% -os cashbacket a napi kiadásaiból.

Az első kikérés csak 100$ lehet!!!!
Azután 10$ a minimum kikérés.
Az ajándék 50$-t vissza kell adni.


Az oldalon látni, hogy melyik áruház után mennyi jutalékot fogsz kapni, és mennyi idő a pénzvisszafizetési garancia

NEKED SEMMI MUNKA NINCS AZ OLDALON, csak 2-5 naponta megnézed, hogy áll az irodádban a kereseted,

25-35%.JPG
25-35%.JPG (55.07 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
MarketBot-al való együttműködésre:
A MarketBot népszerű árucikkeket hirdet online áruházak cashback programjaival.Ön robotja havonta legalább 25-35% -ot keres. Minden eladás esetén garantáltan megkapja a cashback összeg 55% -át! Hol van a többi?Még akkor is, ha az ügyfél megtagadja a vásárlást, és a cashback törlésre kerül, akkor sem veszíthet! A MarketBot fedezi a törölt cashback-et!A cashback fennmaradó 45% -ából a „MarketBot Protect” alap jön létre!

Első lépés:
REGISZTRÁCIÓ: https://inb.network/#/?ref=94b4349

Két oldalon dolgozunk ugyan azokkal az adatokkal, kövesd a leirást.
inb.png

A regisztráció befejezéséhez meg kell erősítenie az e-mail címét.
A megerősítés után lépj be az irodába
INB.NETWORK:
https://auth.inb.network/ru/inb/accounts
111.JPG
111.JPG (29.81 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
A következő oldalon katt az AI.MARKETING-re.
1111.JPG
Megnyílik egy másik oldal,ahol a nyelvet átváltjuk angolra és katt a SIGN IN/SIGN UP-ra.
Regisztrálj.JPG
Regisztrálj.JPG (48.64 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
Belépéshez katt a kék ikonra,lehet nem mindig az első helyen lesz!!!!!!!
https://ai.marketing/

Agy.JPG
Agy.JPG (20.27 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
Kattincs az email címre .
5.JPG
5.JPG (30.16 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
Azokkal az adatokkal lépj be amit az előző oldalon megadtál.

A KÖVETKEZŐ OLDALON EZT A VIDEÓT KELL VÉGNÉZNI ADDIG NE LÉPJ TOVÁB MIG VÉGIG NEM NÉZED:.
Katt a közepén levő nyílra.
1111_2.JPG
1111_2.JPG (32.74 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
A KÖVETKEZŐ OLDALON KÉRI,HOGY ÍRJ BE EGY FELHASZNÁLÓ NEVET.
1111_3.JPG
1111_3.JPG (20.27 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
A következő oldalon KATT a BUY ADVERTISING.
1111katt.JPG
1111katt.JPG (28.41 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
Ahogy a képen látod katt a nyilra.
Itt kiválasztod a GIFT CERTIFICATE.
image2.png
image2.png (36.91 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
BEILESZTED A KÓDOT,AMIVEL KApSZ 50$-T
Kódom : E9KJ-8B8N-Y718-IZDK
kódom.png

Azután PAY
1111111.JPG
1111111.JPG (23.86 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
A felugró ablakban katt az OK-ra.
topup_gift.JPG
topup_gift.JPG (20.74 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal
Azonnal megjelenik az Ads Balance-ban az 50$.
Kártya.JPG
Kártya.JPG (23.76 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal

24 óra elteltével aktiválják és 48 órán belül már keresi a pénzt neked.
2222.JPG
Belépéshez ezt az oldalt használd:
https://ai.marketing/


Minden visszaforgatásod, és a reffjeid visszaforgatása után kapsz 5-6% PRTN-t. Amennyi PRTN-t látsz, annyi $-t jelent , kikérhető és kifizeti.

https://inb.network/#/wallets
Eszközök.JPG
Eszközök.JPG (21.94 KiB) Megtekintve 22546 alkalommal

Miután megjelenik az 50$ ,24 óra múlva,elkezd dolgozni.
48 órán belül már látszanak az eredmények.
A pénzt Pending-be teszi.
Tehát ez a pénz egyenlőre várakozási listára kerül,amikor letelik a kb. 2-ik héten a pénz átkerül a Your Cashback -be,ez lehet 15 nap,20 nap,de akár több is ezt majd lehet látni az oldalon.
Az első kikérés csak 100$ lehet!!!!Azután 10$ a minimum kikérés.
Az ajándék 50$-t vissza kell utaljuk.
24 órán belül megérkezett a pénz a számlára!!!!


Hát kicsit sok az infó, viszont ha regizel, és benne leszel, azt mondod, hu, miért nem korábban hallottam erről az oldalról !!!
Még nekem nem fizetett (nem értem el a határt még), de aki meghívott ő már több száz $-t kivett belőle!


Most megéri befizetni!:

The following bonuses will be credited from the this message publication time until the 4th of May 2021:

1) Perfect Money +8%
2) Payeer + 9%
3) Bitcoin + 10%
4) Cashback purchases +10%
5) Ethereum – 6%
6) Tether ERC20 – 8%


A + hogy jóváírnak a - hogy vonnak belőle. 9% 50$-nál kb. 5$ + befektetés!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Hogyan használd ki a robotod tudását ! Stratégia azoknak akik befizetnek . 1.Mindenki 50 dollárral kezdte 2. Fizess be 70-100 dollárt a robot leállása előtt / két alkalommal lesz szükséges a robot leállása előtt 72 órával / 3. Fizesd vissza az 50 dollár kölcsönt. 4. Vedd ki a 100 dollárt (pénzvisszafizetés ) majd ismét fizess be 100-at 5. Minden hónapban vagy a harmadik hónapban vehetsz ki pénzt , de ügyelj arra hogy maradjon a reklám költségre. 6. A negyedik hónapban kezdődhet az igazi kivonás hogy vissza szerezd a befizetett tőkét. 7. Minden hónap 10-ig engedjük a cashback pénzünket növekedni , majd halmozottan visszajuttatjuk a reklám költségbe, Ha egyszer ezt a rendszer felépíted csak rajtad múlik a kereseted. Vigyázz ha egyszerre többet fizetsz reklám költségbe , az nem jelenti még hogy a robot tovább marad megállás nélkül a robot max többet fog költeni reklámra , Igaz többet költ de te több pénzt kapsz vissza .
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Az Offline cashback használata
A https://ai.marketing/user/offline-shopping/
- Robotos oldal - Offline Cashback menüpontját válasszuk ki! -

Ofline cash.JPG
Nyomjuk meg az alsó Claim Casback gombot!
1.JPG
1.JPG (57.94 KiB) Megtekintve 22542 alkalommal

Ezt követően egy olyan oldalra jutunk, ahol meg kell adnunk azon bankkártyánk számának utolsó négy számjegyét, amelyet használni kívánunk majd. A bank kártyaszám 16 jegyű, négyszer négyes csoportokban található a kártya elülső oldalán.
Innét kell az utolsó szám csoportot - 4 szám - bemásolni! Erről az oldalról nem tudok képernyőképet csatoni, miután ez csak az első vásárlás előtt jelenik meg.A szám megadása után haladjunk tovább - valószínűleg itt is egy nagy zöld gombra kell kattintani.

Ezt követően egy olyan oldalra jutunk, ahol meg kell adnunk azon bankkártyánk számának utolsó négy számjegyét, amelyet használni kívánunk majd. A bank kártyaszám 16 jegyű, négyszer négyes csoportokban található a kártya elülső oldalán.
Innét kell az utolsó szám csoportot - 4 szám - bemásolni! Erről az oldalról nem tudok képernyőképet csatoni, miután ez csak az első vásárlás előtt jelenik meg.A szám megadása után haladjunk tovább - valószínűleg itt is egy nagy zöld gombra kell kattintani.

Erre az oldalra jutunk, ahol először ki kell választani Magyarországot - Hungary - a listából.

https://prnt.sc/tbbz8u

A korábban megadott kártya számának utolsó 4 számjegye automatikusan megjelenik, de mivel látható attól jobbra egy Change - Változtat - link, azt valószínüleg módosítani lehet majd!
Most az oldalon az Upload receipt - Blokk feltöltése - gombra kell kattintani - https://prnt.sc/tbcyui

Először ki kell választani a listából az üzletet, majd beírni a vásárlásnak a blokkon szereplő összegét, végül a vásárlás időpontját év,hónap,nap formátumban. - https://prnt.sc/tbd0j2

Az utolsó lépés a blokk fotójának a feltöltése. - https://prnt.sc/tbd7tf A fotóval kapcsolatban semmilyen megkötést nem olvastam. Nyilván jól láthatónak kell lenniük az adatoknak. A kapott blokkon szerepelni kell a sok kód között a kártya számának utolsó négy számjegyének. A feltöltést én a számítógépről végeztem, de gondolom, más eszköz esetén hasonlóan működik.
A feltöltendő file kiválasztása utáni az utolsó lépés következik, ez pedig az Add receipt gomb megnyomása. - https://prnt.sc/tbdccr
És íme az eredmény. - https://prnt.sc/tbdfds
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Azt tudja valaki, hogy bankkártyáról miért nem lehet befizetni? Pedig ott az opció...
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Igen, valami új airpay-t vagy mit raknak majd helyette, lesz bankkártyás befizetés, csak még várni kell rá, sajnos ez ilyen. Én payeer-el fizettem be :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

A következő bónuszokat jóváírjuk ettől az üzenet közzétételétől 2021. május 11-ig:
1) Perfectmoney + 8%
2) Payeer + 9%
3) Bitcoin + 10%
4) Cashback vásárlások + 10%
5) Ethereum - 6%
6) Tether ERC20 - 8%
7) Visa / Mastercard / Мир - 0%
😎 ApplePay / GooglePay / Qiwi / Yandex / AlfaPay - 0%
A bónusz összege jóváírásra kerül a Advertising egyenlegben a vásárlás összegével együtt.
Példa:
A Bitcoin használatával 100 USD-t fizet a Reklámozáshoz, és 110-et jóváírunk az Ön számláján.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Annyit tudok a fentebb leírtakhoz kis kiegészítésként hozzátenni, hogy az 50 $ bónuszt nekem három nap alatt visszatermelte a rendszer. Kipróbáltam egy Bitcoinos befizetést is 120 $ értékben a Coinbase-ról. Nagyjából egy óra volt az átutalási idő, a +10°%-ot pedig azonnal hozzácsapta a rendszer. További kedvcsinálásként még annyit, hogy az egyik fórumon olvastam, van aki már az egymilliós havi fizetést célozta meg, s mindezt pár hónap alatt! S magyar emberről van szó! Szerintem az utóbbi időszak talán legjobb befektetési lehetősége az Ai. Marketing, mert itt valós termékek eladása után valós pénzeket írnak jóvá a számlánkon.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Így van a legjobb idáig amit valaha láttam :)
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Elkezdenem, de nincs 100 dolcsim. valaki kolcson adna? :lol:
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Nem csak 100$-al lehet elkezdeni, izé payeer-el kb 10$-tól betudsz fizetni.:)
Használd az 50$-is kuponomat, oké, 100$-tól lehet utána kikérni, de az 50$ kupon, kb 15-20$-t hoz neked. Aztán mielőtt elhasználódik az 50$-od. fizess be kb összesen 50-100$ között...:) ha kell segítség, szívesen segítek.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Nagy reményeket fűzök ehhez az oldalhoz, ugyanakkor kicsit aggaszt, hogy ma gyakorlatilag nem lehet belépni. Állandóan kidobál, nem tölt be, elérhetetlen a szerver. Nem tudom, mások is tapasztaltak ilyet? Milliós forgalomnál én azért elvárnák egy stabil honlapot...
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Karbantartás van ma.
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Köszi az infót. Hol lehet ezeket a híreket beszerezni? Közben megtaláltam. :D
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Szívesen. Van nekik telegramjuk, de most nem tudom pontosan, hogy melyik az övék, mert én nem használom. Bent vagy a csoportban fb-on? Vagy meghívjalak? Van ai marketinges csoport. (magyar)
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: cgen »

Skrill mastercardra is ki tudom kérni a pénzt vagy csak OTP és hasonló bankok kártyáira?
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Szia. Egyelőre nem. Viszont kikérheted a pénzed Payeer számlára, Perfect Moneyra, vagy Bitcoin és más kripto tárcára. Én is még csak egy hete tanulmányozom a dolgot, ugyanakkor utaltam be már pénzt Payerről (ahová bankkártyáról tudsz feltölteni, de csak feltölteni!) továbbá a Bitcoint a Coinbase-ről, zökkenő mentesen. Ez utóbbi néz ki most egyelőre a legjobb lehetőségnek, hisz a regisztrációs és hitelesítési procedurát követően elég széles körűek a be és kiutalási lehetőségek. Kifelé konkrétan utalhatsz Bankkártyára, PayPalra és bankszámlára is. Gyakorlatilag instant.
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: cgen »

Én is 1 hete kezdtem, még nem tartok ott hogy kivegyek belőle csak gondolkozok, hogy hogy lenne a legegyszerűbb. Igazából azt szerettem volna kérdezni, hogy ha mastercardra kérek ki pénzt, azt a skrill kártyámra/számlámra is megkapom-e vagy csak a "normál" bankokra érvényes ez a lehetőség, nem tudom van-e különbség. Például a coinbasen.
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Én úgy tudom, hogy $-os vagy rubeles számlának kell lennie, ahhoz, hogy oda kivehesd, de jelenleg ajánlatos máshova kiküldeni, mert ott zökkenő mentes lesz, és onnan tovább...:)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Fizet rendesen...:)
101$-t kértem ki payeer-re de 3$ a fee!
fizet.PNG
fizet.PNG (26.12 KiB) Megtekintve 22040 alkalommal
lumberg
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015.04.19. 10:53
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: lumberg »

Gratulálok!
Az azonban érdekelne, hogy innen hogyan és hová váltod át, hogy a vége forint legyen? Mondjuk ha Bitcoinban kikéred az AI. Marketintől és kb. fél nap az átutalási idő, akkor az árfolyam változások alaposan keresztbe tehetnek (lásd az éjjel), tehát érthető, ha próbálunk $-ban gondolkodni. Azt nem tudom, hogy ha a Payeernél átváltod Bitcoinba, akkor Coinbasera mennyi az átutalási idő?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Köszönöm, hát én visszafektettem egyébként, csak ismerősnek mutattam meg, hogy fizet...:) Én vivid-re fogom küldeni, majd és vásárolok vele.:D
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

grat!!! remelem nem maradok le rola. 🙏
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Amúgy, beszéltem ismivel, vivid-re ő nem kapta meg, szóval ő coinbase-ra kérte ki és onnét küldte vividre :)
kyra9819
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.22. 08:51
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: kyra9819 »

Sziasztok! Ezzel most mi a helyzet? Mennyi időt kell várni hogy fizessen? Ahogy néztem pár hétig várni kell. Meddig kell tolni bele a pénzt mire a cashback-em tudom visszaforgatni? Sajnos a payeer elvileg megszűnt mint ki be fizetési opció. Jól tudom?
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: Ai. Marketing

Hozzászólás Szerző: cgen »

Több mint fél éve nem fizet....
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég