Octobits - kereskedő robot

(Nem HYIP)
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Octobits - kereskedő robot

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Nemrég találkoztam a Telegramon egy nagyszerű kis kereskedő bottal, az Octobitssel. 2023. december óta működik és láthatóan valós kereskedést folytat. A telegramon követhetők a kötések, és rengeteg információ jelenik meg a csatornájukon: De mit is tud az Octobits?

1️⃣ A bot automatikusan dolgozik, nem kell semmit csinálni. Napi 60-100 kötés van.
2️⃣ A bot napi 2-6% profitot termel, ami meglehetősen soknak számít. (jelenleg nyáron napi 1% körül termel)
3️⃣ A kereskedés bármikor megszakítható, a tőke bármikor visszahívható.
4️⃣ A bot 2023. decembere óta működik sikeresen.
5️⃣ A bot 20 USDT (TRC20) befizetésével indítható. Befizetéskor 10% díjat levonnak. Kifizetéskor is levonnak 10%-ot működési költség gyanánt.
6️⃣ A legtöbb kérdésedre választ találsz a FAQ szekcióban.
7️⃣ A kezdéshez csak ide kell kattintanod! ----> [url]http://octobits_bot.t.me/?start=r528263706[/url]


További információkat itt is találsz: https://www.netinvestportal.com/blog/oc ... esi-teszt/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára netinvest 2024.07.03. 14:42-kor.
Balázs
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: Octobits - kereskedő robot

Hozzászólás Szerző: singular »

Regisztráltam hozzád, de még nem fizettem be, csak figyelek, és ismerkedem a robottal.
A jelenlegi statisztikák alapján azt látom, hogy a robot nem tudja az egyébként extrém magas 2-6%-os napi profitot. Valahol 1,5% körül lehet, a valóságos napi hozam a program statisztikái alapján. De még ez is nagyon jó! Én úgy ítélem meg, hogy minden, ami 0,8% napi kamat felett van, az jónak számít, feltéve, ha azonnal visszaforgatható.

Két dolog van, amit mindenképpen szeretnék kiemelni:
1. Ezek a kereskedő robotok nem nyernek mindig. Van olyan kötés, amiből pozitív szaldóval jönnek ki, van amiből veszteségesen. Én azért is nem fizettem be, mert szeretném látni egy hét távlatából a nyereség-veszteség arányát, és azt, hogy milyen hosszú vesztes sorozatok vannak, hogy tudjam, hogy ha bent van a pénzem, akkor mikor kell azonnal kivonnom, és mikor normális még az egymás utáni negatív ügyletek száma.
2. Sajnos nem csak a befizetéskor van 10% fee, hanem kikérésnél is. Ez ugye azt jelenti, hogy ha befizetek 100$-t, akkor 111$-t kell kitermelnem ahhoz, hogy kikéréskor 100$-hoz jussak. Ez annak tudatában nehezíti a jövedelmezőséget, és e miatt a megtérülést is, hogy mindjárt a befizetéskor lekapnak a befizetett összegből 10%-ot. Szóval a sprint előtt frankón lábon lőjük magunkat.

Az eddig látottak alapján azonban mindezekkel együtt is ígéretes. Ahogy látom, az Octobot ChatGPT-vel felturbózott változatát használják, csak a kockázatvállalás mértékét kell kitapasztalni, és akkor mi magunk is képesek lehetünk egy ilyen robot futtatására, immáron a 21% fee-t magunknak megtartva. Megfontolandó az Octobot-on futtatni egy szimulációt ennek érdekében.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Octobits - kereskedő robot

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Köszi a regisztrációt. természetesen én is figyelemmel kísérem az Octobitset, és egy hét után levontam, hogy napi kb. 1%-ot hoz a jelenlegi döglött piaci körülmények között. Ha lesz ideje tovább futni, remélem ősszel többet is látunk tőle. Egyébként pont tegnap írtam a blogomra egy frissítést az első hét tapasztalatairól. Nagyjából pont azokat írtam le, amiket te is :)
A fenti ismertetőt javítottam a friss tudásanyaggal.
Köszönöm az értékes észrevételt.

Itt a tegnapi cikkem: https://www.netinvestportal.com/blog/oc ... sztalatok/
Balázs
singular
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2014.08.11. 02:51
Kapcsolat:

Re: Octobits - kereskedő robot

Hozzászólás Szerző: singular »

Nos, amit néhány nap után egyértelműen látok: Ez nem egy szokványos kriptokereskedés, hanem bináris kereskedés. A robot arra fogad, hogy a BTC/USDT árfolyam hogyan változik.Ha eltalálja, akkor nyereséget könyvelhetünk el, ha nem találja el, akkor veszteséget. Maga a matek sem egyszerű napi kamatos kamat, hanem minden egyes tranzakció után érvényesül az adott nyereség, így egy napon belül is gyorsul a nyereség, vagy a veszteség.

Ma reggel befizettem, így most már élesben megy a dolog.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Octobits - kereskedő robot

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Amióta benne vagyok, kb. napi 1% az átlag nyereség, úgy hogy volt néhány veszteséges nap is. Korábban néztem, ott komolyabb profitok is voltak, de nyáron úgy látszik hogy ez a max.
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Octobits - kereskedő robot

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Az octobitsnál is elkezdődtek a gondok. Úgy tűnik csak a nyarat húzta kis, őszre már nem terveznek semmit.
Balázs
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég