Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

(Nem HYIP)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Sziasztok!

Igazából nem tudom milyen címet adhattam volna, de amit leírtam az találó. Fórumról ill. levelezésből már ismerhettek páran.

Nos idén februárban határoztam el, hogy kilépek minden létező online bizniszből, sőt ami még fut abból is kiveszem a pénzemet (Addwallet és társai) Elegem lett, hogy megszűnnek, hogy nullára jövök ki stb.
Alternatívákon gondolkoztam, majd sportfogadással ismerkedtem. Azon belül is az arbitrázzsal. Lényege, hogy egy két esélyes meccsen (mondjuk tenisz) két különböző irodában fogadsz két különböző végkimenetelre és így egy fogadásra 2-3% sem a haszon sem ritka, mint tiszta nyereség.
Ez szép és jó, na de? Viszont van vele munka, mint ahogy a címben is leírtam. Előnye, hogy teljesen legális, nem tűnik el az oldal. Ha bármi történik (nem várt otthoni kiadás stb) ki tudod venni a pénzed (kivétel ez alól ha fogadásban vagy, de akkor pár nap múlva nálad a pénz)

Hátránya, hogy relative sok pénzzel kell kezdeni, de én már ezen túl vagyok. Jelenleg közel 600 eurót tettem a rendszerbe, ezzel is utalva a komolyságra. Kialakítottam egy rendszert, ami felhő alapú tehát a világban mindenhez hozzáférek (komplett statisztikát vezetek, meccsenként táblázat stb. Csak annyi amennyi kell)

És hogy mennyit kerestem vele? Nos, ezt így nem tudom pontosan megmondani ugyanis február óta folyamatosan teszem bele a pénzt, de azt elmondhatom hogy annak ellenére hogy tesztelést hajtottam végre az utóbbi 3 hónapban (kis pénzekkel) havi 6%-ot sikerült elérnem tisztán (éves banki kamat...) És a ráfordított munka napi fél óra.

Még egyszer összefoglalom a pro és kontra oldalt:
előny:
- nem tűnik el
- nem nyúlják le a pénzed
- valós sportfogadás, tiszta nyereséggel
- akárhol vagy a világban és van net, onnan is tudod ellenőrizni ill kiértékelni
- nem várt kiadáskor kitudsz venni pénz
- Skrill ill Neteller számlákhoz lehet igényelni saját Bankkártyát
- legtöbb oldal magyarul is elérhető
- nem kell beszervezni senkit, sem tovább ajánlani
- nem MLM, marketing és egyéb humbuk piramis ill ponzi

hátrány:
- nagyobb összeg kell, de én már beleraktam 600 eurót
- több irodában kell regisztrálni, de ha regelsz nincs vele
- nagyon észnél kell lenni, mert ha figyelmetlen akár el is úszhat a feltett összeg (saját szabályzatom szerint ez szinte kizárt)

Igazából a leírt két hátrány nem is hátrány, csak amolyan kezdőknek negatív gondolat.

És amiért írok: szeretnék egy pár fős csapatot kialakítani, aki pénzzel is beszállna, ismeri a google drive működését, van affinítása a sportfogadáshoz, és ha megoldható személyes találkozásokhoz budapesti vagy közelében lakik (tapasztalatcsere, infók megosztása sörözés közben)

Én teljesen komolyan gondolom ezt, csak a végére egy komplett példát leírok!
Két esélyes fogadás, 250 euró feltett tét 3%-os haszonnal 7,5 EUR tiszta hozam. Napi 3 ilyen kombó, kb napi 30 perces munkával 675 euró per hó. És még keveset mondtam. Ugyanis ez ugye több és több lesz, bár nem szabad elfelejteni hogy oldalanként vannak korlátok de ezzel nincs baj!

Ha kérdésed van, kérdezz nyugodtan!
üdv
Sanders

UPDATE 2014.02.19.
Lezárnám a lehetőséget, aki eddig szeretett volna jelentkezni az megtette. Sajnos amit kommentként is írtam, sok támadást kaptam hogy ne kamuzzak ez nem működik hosszú távon ill. hogy kamu profitokat írtam eddig is. Így akarjon az ember jót és üzenem nekik hogy akkor inkább hyip-ba tegyék a pénzüket... Aki eddig rám irt, azoknak sok sikert. Majd egyszer talán a jövőben ismét segítőkezet adok, akik megérdemlik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanders 2014.02.19. 14:45-kor.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Jelentés: 2013 május

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Májusi hozam: +7,2 % (124 EUR)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Júniusi hozam: +6,92% (117 EUR)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Júliusi hozam: +11,92% (279 EUR)
(két bónusszal!)
newsbox
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 671
Csatlakozott: 2012.12.02. 10:01
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: newsbox »

Hali! Picit én is el tüntem a netes pénz világból, de hasonlót csinálok mint te... Nem rossz amitt írtál, érdemes foglalkozni vele..
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: nadint »

newsbox írta:Hali! Picit én is el tüntem a netes pénz világból, de hasonlót csinálok mint te... Nem rossz amitt írtál, érdemes foglalkozni vele..
Üdvözöllek !

Örülök, hogy újra közöttünk vagy.

Hozz újdonságokat, kapcsolódj be a nálunk futó témákba, ismerkedj meg az új Fórum Szabályzatunkkal !

:good:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Rég jártam itt.
Félreértés ne essen, az oldal topikjában leírtak még mindig mennek, csak már nem publikálom havi szinten.
Nekem rohadt nagy csalódás volt, hogy inkább sokan hyip-be meg anyámasszonykatonája oldalakba vitték a pénzt, aztán kárognak hogy elbuktak ennyit meg annyit. Sokan irtak ezzel kapcsolatban, én a tényeket vázoltam neki, semmi mást. Mintha megérné nekem fényezni ezt a módszert.
Sőt volt aki rögtön támadott hogy hülye vagyok. Hát ezúton is üzenem neki, hogy lehet hülye vagyok de ő még hülyébb, mert más topikba sirt a szája hogy elbukott xy dollárt. Akkor ki is a hülye?
Hát ilyen is van, ismét tanultam valamit.
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Dave »

Nagyon régóta szemezek ezzel a lehetőséggel. Már sokat olvastam utána csak 1-2 dolog még nem világos. A nyert pénz mozgatása a fogadó irodák között azt hiszem megoldható legalábbis azt olvastam valahol csak az átfutási idő pár óra. Sanders vagy aki jártas ebben mit gondoltok mennyi az a minimum amivel el lehet kezdeni? 100euró elég hozzá? (persze nekem nem az a cél hogy rongyosra keressem magam hanem hogy visszaforgassam a profitot) Pár dollárt feláldoznék ezen az összegen kívül tanuló pénznek mert ahogy láttam van egy két iroda ahol vannak levonások is.
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Sanders írta: Nekem rohadt nagy csalódás volt, hogy inkább sokan hyip-be meg anyámasszonykatonája oldalakba vitték a pénzt, aztán kárognak hogy elbuktak ennyit meg annyit.
mert havi 5% nem elég csábító.
ugyanez van az NJM Blog Klub tagsággal. inkább kockáztatják az emberek a 100-200 $-jukat havi 100% hozamért, semmint egy év alatt keressenek ugyanannyit kőbiztosan. :)
Kép
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Sanders »

doqxstudio írta:
Sanders írta: Nekem rohadt nagy csalódás volt, hogy inkább sokan hyip-be meg anyámasszonykatonája oldalakba vitték a pénzt, aztán kárognak hogy elbuktak ennyit meg annyit.
mert havi 5% nem elég csábító.
ugyanez van az NJM Blog Klub tagsággal. inkább kockáztatják az emberek a 100-200 $-jukat havi 100% hozamért, semmint egy év alatt keressenek ugyanannyit kőbiztosan. :)
Igy van.
Inkább nem fejtem ki a véleményem mert még én leszek a szemét, mint ahogy megkaptam már párszor.
Pontosan azért van ennyi HYIP meg himihumi oldal ahová még ennyi idő után (évek!) is tesznek be pénzt emberek mert minden fasza hogy heti 15%-ot ad. Aztán kiveszi át a következő ott megint jön, még 2x ezt megcsinálja majd elbukja. Odaveszett egy havi munkája és nemhogy 5%-ot nyert volna stabilan, de mindet elbukta.
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Még mindig vannak akkora különbségek fogadóirodák között hogy ez nyereséges?
Dave
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2013.07.23. 17:19
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: Dave »

Gaiusz írta:Még mindig vannak akkora különbségek fogadóirodák között hogy ez nyereséges?
Under 1.0% : 2221
Between 1.0% and 4.0% : 282
Between 4.0% and 8.0% : 23
Over 8.0% : 4
Van egy pár és ez még nem is a hétvége :good:
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Dolgozz velem (Nem MLM, nem piramis, nem pnzi)

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ha valaki ezt normálisan leírja irodákkal stratégiával akkor nekem tetszene ez az ötlet. Most van egy kis mozgótőkém, nem sok, de belevágnék ha oké.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég