Zeek Rewards

MLM rendszerek
szom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.05.22. 14:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: szom »

Johnny írta:Egyértelmű volt, hogy itt senkit se érdekel maga az aukció, hisz Magyarországra nincs kiszállítás, ha nyertek valamit azt hagyták elveszni.
Ez nem igaz, én kétszer nyertem a zeekleren, mind a kétszer megkaptam a nyereményt pénzben, 100-100 dollárt.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Ez tetszik, eddig nem voltatok itt a fórumon, most meg beregiztek, és mint te kedves szom kiragadsz egy mondatot az általam felrakott levélből és megcáfolod. Az egész levelet összességében nézzed, ne egyes szavakat és mondatokat, egyébként a levelet nem én írtam, és ezt jeleztem is, csak megosztottam. Lényeg az a vezetőség elsikkasztotta pénzt és fizetett magántestörökkel védeti magát, nehogy meglincseljék őket Amerikában. http://myfox8.com/2012/08/23/private-se ... eek-owner/ :good:
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Hétfőn sajtótájékoztató lesz: http://zeekrewardsreceivership.com/ that Rex Venture and and Burks fraudulently offered and sold securities in an unregistered offering as part of a combined Ponzi and pyramid scheme. Rex Venture és and Burks csalárd felajánlott és értékesített értékpapírok nem regisztrált felajánlás részeként a kombinált Ponzi és piramisjáték.
szom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.05.22. 14:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: szom »

Johnny írta:Ez tetszik, eddig nem voltatok itt a fórumon, most meg beregiztek, és mint te kedves szom kiragadsz egy mondatot az általam felrakott levélből és megcáfolod. Az egész levelet összességében nézzed, ne egyes szavakat és mondatokat, egyébként a levelet nem én írtam, és ezt jeleztem is, csak megosztottam. Lényeg az a vezetőség elsikkasztotta pénzt és fizetett magántestörökkel védeti magát, nehogy meglincseljék őket Amerikában. http://myfox8.com/2012/08/23/private-se ... eek-owner/ :good:
Ha az egész levelet összességében nézem, az a mondat akkor sem teljesen igaz, akárhogy olvasom...
dankóvi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.08.26. 18:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: dankóvi »

Sziasztok skacok!

Most írtam egy panaszlevelet nekik, hogy fizessék vissza, amit bent tartanak.
Jött egy auto körlevél. Most ha lefordítom és intézkedek, meglehet, hiába. Bár megteszem. :no:

Updated Information about Zeekler/Zeek Rewards

You are receiving this email because you contacted the North Carolina Attorney General's office about Zeek Rewards. This email contains contact information for the Receiver appointed in this case.

The U.S. District Court for the Western District of North Carolina has appointed a temporary receiver over Rex Venture Group/Zeek Rewards. The temporary receiver is responsible for gathering and preserving the assets of this company.

The Receivership has established a website, www.ZeekRewardsReceivership.com, which will be its primary means of communicating with Zeek Rewards customers. Please visit this website for information on the Receivership. You may also email the Receivership at info@ZeekRewardsReceivership.com.

Our office will not be able to assist you with the claims process. Once the receivership has established a claims process you will need to provide claim information directly to them. We encourage you to visit the Receivership's website for updates on the claims process.

Thank you.

PLEASE DO NOT RESPOND TO THIS EMAIL.
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Ez jó csődeljárás van ellenük és a kárigényedet csak papír formátumban tudod beadni az ügyészségnek. Az amerikaiak ki lesznek fizetve a többi meg megy a lecsóba :(
dankóvi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.08.26. 18:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: dankóvi »

Kishitűeknek!

Az Amerikai elnök legfelsőbb titkárjának külön levélt küldtem, melyre válasz s jött.
President tud erről, de ez nem kérdés, meglesz a megoldás.

volt, érkezett, egy ingyenes freemailbe alig egy napja.

Nem egyszerű feljelentés miatt, ez bejelentés, ami miatt akár életfogytiglanra is leültethetnek akármennyi zeekrewards

-os résztvevőt, amennyiben tényleg nem fizetnek ki senkit, ugyanis Amerikában az ilyen visszaélések csúnyán

elszaporodtak!

Felső vonalaknak külön figyelmébe ajánlom, hogy ha tehetik szedjék sorjába, mit nem tettek meg.
Ugyan is az Európai bíróságra is szép számba mentek feljelentések ez az egész miatt, zeekrewards!!!

S sehogy sincsenek kárpótolva az ügyfelek! Úgyhogy zeekrewards ide külön börtön, külön bíróság, hogy ne legyenek

lefizetések, elsimítások!

Stb, sorolhatnám, ha ez nem, akkor meg a demokrácia szűnik meg Amerikában!
Fogolytábor meg kivégző osztag is könnyen felállhat, ugyanis zeekrewards nem összeomlott, mint az kártyavár, hanem,

önmagát robbantotta fel! és ez nem áztatás, így volt. Ügynökök voltak, ő miattuk, a sajátjaik.

Amúgy mi magunk is beadhatjuk, csupán egy drága nyomtató és drága scanner kell hozzá, vagy egy ultramodern

irodatermék forgalmazónál béta tesztet kérni. :good:

Áll sok mindenkit már kifizettek, s nem vesztek a süllyesztőbe magyarok sem!

Különben az Amerikai igazságszolit is feljelenthetik egyhamar (mint ahogy a Magyar állam miatt is sok magyar tesz

feljelentést, ugyanis a legtöbb új bűnöző az állam mögé begubózva védekezik sajnos, ezzel sértve országunk becsületét a

világ előtt, lásd mi hazánk áll 10 x olyan korrupt mint bármely nyugat vagy kelet európai állam, áll egy szintfelmérésben

Japánban), ha késlekedik vagy egyáltalán nem lép, mint 7day idején. Korrupció az van elég,vmit tenni ellene, illene!

Idehaza 60.000Ft a kárérték alsó szintje, nyugatabbra 90.000Ftnak megfelelő Eurótól.

:no: Amúgy nem milliókról, hanem milliárdokról van szó, amiket zeekrewards különböző leányvállalatokon mos újjá!
Ha mindez így van, akkor könnyen vége szakadhat az eddig erős amerikai fizetőeszköznek is! Mert ez egy morzsa egy egész kenyérgyárból, amit megtudhattunk!

Sok sikert! B)
karajgabi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.05.03. 17:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: karajgabi »

dankóvi írta:Kishitűeknek!

Az Amerikai elnök legfelsőbb titkárjának külön levélt küldtem, melyre válasz s jött.
President tud erről, de ez nem kérdés, meglesz a megoldás.

volt, érkezett, egy ingyenes freemailbe alig egy napja.

Nem egyszerű feljelentés miatt, ez bejelentés, ami miatt akár életfogytiglanra is leültethetnek akármennyi zeekrewards

-os résztvevőt, amennyiben tényleg nem fizetnek ki senkit, ugyanis Amerikában az ilyen visszaélések csúnyán

elszaporodtak!

Felső vonalaknak külön figyelmébe ajánlom, hogy ha tehetik szedjék sorjába, mit nem tettek meg.
Ugyan is az Európai bíróságra is szép számba mentek feljelentések ez az egész miatt, zeekrewards!!!

S sehogy sincsenek kárpótolva az ügyfelek! Úgyhogy zeekrewards ide külön börtön, külön bíróság, hogy ne legyenek

lefizetések, elsimítások!

Stb, sorolhatnám, ha ez nem, akkor meg a demokrácia szűnik meg Amerikában!
Fogolytábor meg kivégző osztag is könnyen felállhat, ugyanis zeekrewards nem összeomlott, mint az kártyavár, hanem,

önmagát robbantotta fel! és ez nem áztatás, így volt. Ügynökök voltak, ő miattuk, a sajátjaik.

Amúgy mi magunk is beadhatjuk, csupán egy drága nyomtató és drága scanner kell hozzá, vagy egy ultramodern

irodatermék forgalmazónál béta tesztet kérni. :good:

Áll sok mindenkit már kifizettek, s nem vesztek a süllyesztőbe magyarok sem!

Különben az Amerikai igazságszolit is feljelenthetik egyhamar (mint ahogy a Magyar állam miatt is sok magyar tesz

feljelentést, ugyanis a legtöbb új bűnöző az állam mögé begubózva védekezik sajnos, ezzel sértve országunk becsületét a

világ előtt, lásd mi hazánk áll 10 x olyan korrupt mint bármely nyugat vagy kelet európai állam, áll egy szintfelmérésben

Japánban), ha késlekedik vagy egyáltalán nem lép, mint 7day idején. Korrupció az van elég,vmit tenni ellene, illene!

Idehaza 60.000Ft a kárérték alsó szintje, nyugatabbra 90.000Ftnak megfelelő Eurótól.

:no: Amúgy nem milliókról, hanem milliárdokról van szó, amiket zeekrewards különböző leányvállalatokon mos újjá!
Ha mindez így van, akkor könnyen vége szakadhat az eddig erős amerikai fizetőeszköznek is! Mert ez egy morzsa egy egész kenyérgyárból, amit megtudhattunk!

Sok sikert! B)
Te be voltál szívva, vagy rúgva amikor ezt a szöveget megfogalmaztad? Halálosztag meg vége szakad a dollárnak... Fogom a hasam a röhögéstől :lol: :lol: :lol:
freeblogger
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2012.06.11. 02:52
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: freeblogger »

Sziasztok!
Nekem 2 hónapos munkám és 110 dollárom maradt a Zeek-ben. Szerintem sokaknak azért volt nagyon szimpatikus ez az üzlet, mert úgy is lehetett itt pénzt keresni, hogy nem ajánlották tovább az üzleti lehetőséget. Nos, ahogy látjuk ilyen nincs. Számomra ez volt az óriási nagy tanulság. Ha (legális) mlm üzletből akarunk pénzt keresni, akkor bizony el kell kezdeni hálózatot építeni. Az internet korában ez nem is olyan nehéz, mint ahogy elsőre gondolnánk. Simán megtanulható.Egy jó csapattal, jól megválasztott termékkel vagy szolgáltatással, és persze sok tanulással és munkával nagyon komoly (passzív)jövedelemre lehet szert tenni. Ez egy védőháló lehet az életünkben, egy előre nem látott munkanélküliség, baleset, betegség esetére.Végignéztem egész nyáron a HYIP oldalak, majd a Zeek bukását, és olyan motivációt kaptam ezekből, ami eddig nem volt meg. Végre nekiálltam rendesen igazi passzív jövedelmet kiépíteni, és jelentem működik! Akit érdekel, azt örömmel meghívom egy nagyon ütős, segítőkész és hatékony csapatba. Ismerj meg minket, nézd meg, hogy hogyan dolgozunk, minden kötelezettség nélkül! Szóval én továbbléptem, és nagyon hálás vagyok ennek a nyárnak és a Zeek-nek is. A többit priviben.
dankóvi
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.08.26. 18:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: dankóvi »

karajgabi írta:Te be voltál szívva, vagy rúgva amikor ezt a szöveget megfogalmaztad? Halálosztag meg vége szakad a dollárnak... Fogom a hasam a röhögéstől :lol: :lol: :lol:
karajgabi, csáó a LUSTÁK, mihasznák között! mert ezt nem mesének írtam le nektek.
A pénzük meg hát, ne szűnjön meg, mert akkor komoly gondok lennénének, értéke viszont van,ahan.
több a miénknél, de akkor is a gazdaságuk nem szárnyal, bár a miénket még így is elfújja a hurrikán.

Nézd meg Japánt, fullra be van törve a Sony és még most is vannak eredményeik, amiket nem másoknak, nem barátoknak, rokonyoknak, hanem önmaguknak köszönhetnek. Az a csoda, nem ez a tündérálom dajkamese, amit ringattok.

Menni el 2014re szavazni Narancsra, meg maradni otthon, hogy megint a többség lehessetek! Ez ám a cél, nem mondom.

Az ország 50 milliárdos adósságát, ha akarná az államkéz, 5 év alatt rendbe hozná (hozta volna), pár ezer ingyenélőt, meg érdektelent elbocsájtani, mi?!, Az megvolt???
akkor, hogy van, vkiknek ez után is van jórészt 8 állásuk meg 9 helyről fizetésük?! és még is otthon ringatóznak a többségben, de én egy picit másképp csináltam volna. De amíg lesz butus, addig Buthán meg Azori szigetek is leelőz minket!

:argue: nem megírtam nektek?!
Ez van, akinek nem tetszik, ne szívja, meg ha teheti ne szikszizzen lefelé, hogyha már olyan okosak tetszetek lenni! :lol:
De még azért magam véleményén is elríttam egy páholyt.

Inkább adjon infót mit lehet csinálni, meg hol. Aki bír, adjon tanácsot nekem, így vmicskét regelek és oda hordom hozzá a zsetonomat, regisztrációt követően.

Aztán aki nem tud nyelveken, annak kuka. Mehet a lecsóba! Avagy elsáfárkodhatják egyhamar, ahogy írtátok.

Mondtam skacok, amerikai egyesült államok nem lutri, csak az több millió munkanélküli ne volna ott sem!
Meg az a sok csaló, rabló, métely MLM meg hiyp tőzsdei csoport! Azt mind rendbe kéne hozni. Alias Oabama.

Ozt írjatok a konzulnak, követségnek, max benneteket is tovább küldenek egy újabb elérhetőségre, ahonnét megint mászhattok a létrátokon fentebb és fentebb! nekem tegnap küldték vissza a pénzem.
300 doll kerek vissza érkezett erste -re.
Zeekrewards.com meg hivatalosan is lefikázott mind ez miatt, hogy mit merészeltem. :innocent: mondom szopatni kell egy picit a multimillcsis rablót és a fejéhez kap egy idő után. Mit nem kellett volna tenni, becsapni emberek millióit, mert ez a zeekrewards, rablás, hazudás! Egy nagy büdös, lomha, kókadt, alamuszi élősködő ez mind zeekrewards. :o
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

Itt az eredeti cikk angolul: http://www.homebasedbusinessprogram.com ... share_post

Ez a nyers fordítása: (ZEEK) olvassa el ezt - ez a legjobb hír, mivel egy nap! ! !

Írta: Louis Gaskins szeptember 9-én, 2012 at 07:53
Mind a Blog

Olvassa végig figyelmesen ezt - ez a legjobb hír, mivel egy nap! ! !

Most beszéltem Robert Craddock válaszul hírek
folyik az internetes híresztelések és egyéb félrevezetés az
az igazságot. Tehát itt van, amit mi találtunk ki közvetlenül a Robert ...

Hétfőn, augusztus 27, a rögzítő küldték közvetlenül SNR Denton a
képviselik ALL Zeek Rewards leányvállalatok, aki adományozott, és csatlakozott a
védett csoport számára Fun Club USA, LLC. Azt jelentették be többször
hogy ne forduljon SNR Denton közvetlenül mentek, hogy közvetlenül
keresztül Robert Craddock, és a csoport minden kérdésre válaszol
közvetlenül Robert. Ami történt, az emberek nem hallgatni. SNR
Denton kezd egyre tonna hívások a világ minden tájáról az emberek
kérve őket, kérdéseket, hogy nem tudott válaszolni, és nem zavar
csak a fejlődés a jogi bejelentés, hogy ők akar csinálni, de a
is beavatkozott a teljes ügyvédi iroda működését.

Ennek köszönhetően, SNR Denton mondta Robert péntek, augusztus 31, hogy a
már nem lesz képes, hogy képviseljen bennünket, és küldött vissza a rögzítőt
pénzeszközök Robert. Nekik azonban megosztani néhány jogi cégek, hogy a
úgy lenne sikeres képviselő nekünk, és Robert az elmúlt
héten képes volt megtartani másik hatékony ügyvédi iroda halad előre
és már jelentős haladást ért ezen a héten. Mivel a mi
történt SNR Denton, mivel az emberek nem hallgat, a neve ennek a
ügyvédi iroda és a képviselő ügyvédek nem kerül be, amíg
A reszelék kész a jövő hét elején. Ekkor a bíróság reszelék
nyilvánosságra kell hozni.

Ismét azt kérjük, hogy ha a törvény cég bejelentette, NE KAPCSOLAT
őket! Ha szeretné folytatni a dolgokat, majd egy lépést hátra, és hagyja, hogy
őket eljárni. Az emberek, hogy több információt szeretne késleltetheti a munka, amely
történik, beleértve a küldő Robert, én és más e-maileket, hívások és
Skype messags azt kérdezi, hogyan mennek a dolgok a Zeek harcot.
Kérem emberek, bíznak abban, hogy mint tudjuk a dolgokat, mi lesz
be őket. Kérjük, legyen türelemmel, és tudom, hogy ha nem ezeket a dolgokat
hogy kérünk, hogy ne tedd, minden, amit csinál, akadályozza a
működését. Ha szeretne segíteni, majd a hírt a harc,
a hírt, hogy hogyan tud segíteni, és imádkozzatok azokért, a legjobb és a
igazságosság érvényesül.

Itt a jó hír ... Az ügyvédi iroda már beszélt a SEC
és az NC DOJ. Csütörtökön Robert kapott egy hívást az egyik
ügyvédek tekintetében a beszélgetést, hogy ő volt a SEC. Itt
mit mondott:

A SEC elismerte, hogy van egy pár problémát az ügy
ellen Zeek Jutalmak és Rex Venture csoport. Itt vannak a problémák:

Mi (a SEC) nem képes megtalálni a sértett ebben az esetben. Nem vagyunk
találnak senkit ebben az időben, hogy már kárt okozott Zeek
Jutalmak.

Mi (a SEC) vannak, amelyek nehezen találnak a biztonságot. Az
panaszt, azt mondta, hogy Zeek árult értékpapírok és volt
beruházási program.

Alapuló (a továbbiakban: SEC) új ismeretek Zeek Rewards üzleti
modell, ők egy nehezen halad afelé, hogy a
ügyben. És most keres egy útvonalat vagy módon vissza ebből.

Mi ügyvédi lesz ennek a jövő héten kerül benyújtására indítványt
megjelenés, hogy most képviselő Fun Club USA, LLC. és a
az emberek, hogy most velük kapcsolatban (a védett csoport). A
vevő, Kenneth Bell, már most is felismerte, hogy 2/3 része a Zeek
Jutalmak leányvállalatai nemzetközi amely során használt
szövetségi clawback jogszabályok használják, hogy visszaszerezze több forrást lehetetlen, mint
nem tudnak gyűjteni azokat a nemzetközi leányvállalatok, és
nem rendelkeznek az 1/3 az amerikai leányvállalatok felelősek az egész társaság.

Lehet, hogy észrevette, hogy a helyszínen, http://zteambiz.com és
http://zteambiz.net kellett, hogy húzza le a PayPal adományozás gombot. Ezt
kellett elvégezni, mert PayPal kiderült, hogy dolgoztunk, hogy megvédjék
Zeek Jutalmak és mivel PayPal kellett állnom dolgozik Zeek a
múlt amiatt hogy Zeek egy MLM és PayPal nem működik együtt
MLM-k, úgy döntöttek, hogy már nem tudták dolgozni Fun Club USA,
LLC. sem. Szóval, ha van valaki, hogy tett adományt Fun
Club USA, LLC való adomány a jogi elleni küzdelem SEC
, és szüksége van a visszatérítést bármilyen okból, akkor kérheti, hogy a Robert
közvetlenül küld egy e-mailt zeeklegal@gmail.com. Ha több adomány
van szükség az ügyvédi iroda, az alábbi utasításokat rövidesen.
Kérjük, rájönnek, hogy minden pénzeszközt a már beérkezett küldtek
közvetlenül az ügyvédi iroda, és több hír kerül be a jövő héten, mint
A reszelék készülnek a bíróságok.

A beszélgetés a SEC, a mi ügyvédi már fel
tovább az irányba halad, amit ők hívó
"Zeek Rewards 2.0". Ők már döntöttek egy másik ügyvédi iroda
ahol az ügyvédi levelet kíván véleményt írni, amely valami
mi már mondták kellett volna tenni a hosszú ideje együtt Zeek és
még nem került sor. Mi ez a vélemény a levelet tennie, megy minden
szabályozási ügynökségek, amelyek őket minden figyelmeztette, hogy ez hogyan
üzleti, "Zeek Rewards 2.0" működik. Továbbá, ha fennáll a
valaha történni a jövőben, mint a mi történt a SEC vészhelyzeti
parancs ellen Zeek, lesz egy folyamatot, amely kell
tenni az első, ahol kellett volna, hogy menjen át egy sor lépést megy
az ügyvédi iroda első, amely teljes mértékben megérti az üzleti modell.
Más szóval, mi történt Zeek Rewards augusztus 16-án volt a
jelentős hibát a SEC, soha nem fog újra megtörténni.

Azt is a célunk, hogy harcoljon a SEC állításokat bizonyítani, hogy
amit vádlottak Zeek és Rex Venture, hogy hamis, majd kap
Zeek Jutalmak újra üzembe. A SEC, hiszen már alapvetően
hívják őket, hogy bizonyítsák az állításokat, és tegye a lábát az
tűz, hogy most már a saját fel ezt a hatalmas hibát a részükről. Azok
többé söpörni ezt a hibát a szőnyeg alá, és most megy
kénytelen, hogy segítsenek nekünk abban, hogy az üzleti vissza, és fut
Több, mint valószínű, erősebb, mint valaha. A SEC volt az is, hogy
ténylegesen ajánlott, hogyan kell beállítani a vélemény levelet a
ügyvédi iroda, amely azt javasolta, meg kell győződni arról, hogy az új Zeek van
védve ez valaha történik véletlenül újra.

Ok, jól, hogy ez rengeteg információ ... Ne feledje, hogy megosszák
ez a hír mindenkivel. Nem tudom, hogy ezeket a lépéseket kell még játszani
ki a bírósági rendszer, és ez időt vesz igénybe. De a legfontosabb
dolog, hogy tudjuk, ez az egész, hogy már sikerült
azt mutatja, hogy a bizonyíték, hogy van teljes mértékben bizonyítja, hogy mindent, amit a
SEC vádlott Zeek és Rex azok augusztus 16 panasz volt, komolyan
téved, mert ezek nem teljesen értik a Zeek üzleti modell és a
hogy ez most úgy néz ki, hogy nagyon pozitív lesz Zeek Rewards
üzleti halad előre. Ismételten kérjük, legyen türelemmel, és lehetővé teszik a
bírósági rendszer és a mi ügyvédi tenni munkájukat. Kérjük, ne
hallgatni a "beszélő fejek", hogy azt állítják, hogy mindent tudnak interneten
mivel ez az egyetlen dolog, amit meg akarnak tenni a felhajtani vita
amely épít saját követői és többet kap nézetek azok
honlapok.

Remélem, mindannyian egy áldott hétvégén ... tartsa a hitet, és keresse meg
további közleményei tőlünk egy kapjuk őket.

Isten áldja,
:good:
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

KÖZZÉTÉTETIK !!!!!

IDÉZET egy körlevélből:

minden vádpont meg van cáfolva
a Zeek
jelenleg egy politikai összeesküvés áldozata. A Zeek oldalán a világ
egyik legnagyobb ügyvédi irodája állt csatasorba, amely iroda
hazugságokkal vádolja az Észak-Karolinai Ügyészség képviselőjét,
valamint azzal, hogy előre megfontolt szándékkal és kitervelt módon
építette fel a hamis vádakat. Az ügyvédi iroda keresetet nyújtott be
Észak-Karolina állam ellen az Zeek tagok elmaradt juttatásainak
ellentételezésére is.
Nem csak a Zeeket képviseli, hanem 5000 olyan társunkat is, akik az
amerikai kormány ellen nyújtottak be keresetet az elmaradt juttatások
ellentételezésére és a hazugságok kiderítésére. Egy ekkora iroda (a
Világ 25 legnagyobb irodájának egyike) nem bízza a véletlenre, hiszen,
ha hibázik bezárhatják.

Több mint 5000amerikai ember csatlakozott a perhez a Zeek mellett,akik
behívhatók a bíróságra,ezen a linken lehet nyomon követni:
http://zteambiz.com/wordpress/?page_id=129

A világ 25 legjobb ügyvédi társasága között van az az ügyvédi
csapat,amelyik a Zeek-et,és minket felhasználókat is véd az amerikai
kormány ellen indított perekben.Ezen a linken lehet nyomon követni:
http://mlmhelpdesk.com/

Ezen pedig az ügyvédi csapat hivatalos értesítéseit tudjátok olvasni:

http://mlmhelpdesk.com/zeek-rewards-new ... y-the-sec/


http://mlmhelpdesk.com/breaking-zeek-re ... ure-group/

ez a cikk tegnapi, továbbra is jó hírekkel kecsegtet a zeek-kel
kapcsolatban. Azt írják, hogy a SEC óriásit tévedett és visszavonulót kell
fújnia, mert úgy illette alaptalan vádakkal a Zeek-et, hogy nem értette,
hogyan épül fel a rendszer. A cikkben kérik további türelmünket a Zeek
újraindulásával kapcsolatban. Nagyjából ez a lényeg, jó hírek vannak benne.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ha ismerted a zeerewardsot, akkor ez is tetszeni fog, de ez a cég már átesett egy SEC vizsgálaton, tehát nem fog bezárni mint a zeek, kérlek nézd meg, itt fizetési bizonylatokat is találsz, 2 éve megy és fizet: http://www.matrixpc.hupont.hu/26/a-program-leirasa
a baloldali menüpontokan mindent megtalálsz,

Ingyen kezdőtőke


A Profitclicking -től most megkapsz 10$-t kezdőtőkének, teljesen ingyen! 45 napig használhatod a pénzt, ismerkedhetsz a rendszerrel, figyelheted a kamat gyűlését. Utána ezt a 10$-t a rendszer visszaveszi, de a kamata - 6$ - a tiéd marad és a pozíció is dolgozik tovább! Ehhez már csak 4$-t kell hozzátenned és megveheted az első saját poziciódat.

minden info itt a bal oldali menükben.: http://www.matrixpc.hupont.hu/12/profit ... o-segedlet


köszönöm
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

nézd meg,talán jó lesz,nagyon hasonló a régi zeekhez,
napi 1 hirdetés feladás kell itt is,stb...stb...
sokat még nem tudunk róla,regizz be ingyenesen,ha gondolod,azzal semmit sem veszíthetsz,én is úgy kezdtem....
ahogy kapom én is az infókat úgy küldöm tovább....
itt tudsz regizni:
https://adsprofitreward.com/?jennys
sok sikert.....
Avatar
Manager
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.05.25. 08:59
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Manager »

dankóvi írta:Kishitűeknek!

Az Amerikai elnök legfelsőbb titkárjának külön levélt küldtem, melyre válasz s jött.
President tud erről, de ez nem kérdés, meglesz a megoldás.

volt, érkezett, egy ingyenes freemailbe alig egy napja.

Nem egyszerű feljelentés miatt, ez bejelentés, ami miatt akár életfogytiglanra is leültethetnek akármennyi zeekrewards

-os résztvevőt, amennyiben tényleg nem fizetnek ki senkit, ugyanis Amerikában az ilyen visszaélések csúnyán

elszaporodtak!

Felső vonalaknak külön figyelmébe ajánlom, hogy ha tehetik szedjék sorjába, mit nem tettek meg.
Ugyan is az Európai bíróságra is szép számba mentek feljelentések ez az egész miatt, zeekrewards!!!

S sehogy sincsenek kárpótolva az ügyfelek! Úgyhogy zeekrewards ide külön börtön, külön bíróság, hogy ne legyenek

lefizetések, elsimítások!

Stb, sorolhatnám, ha ez nem, akkor meg a demokrácia szűnik meg Amerikában!
Fogolytábor meg kivégző osztag is könnyen felállhat, ugyanis zeekrewards nem összeomlott, mint az kártyavár, hanem,

önmagát robbantotta fel! és ez nem áztatás, így volt. Ügynökök voltak, ő miattuk, a sajátjaik.

Amúgy mi magunk is beadhatjuk, csupán egy drága nyomtató és drága scanner kell hozzá, vagy egy ultramodern

irodatermék forgalmazónál béta tesztet kérni. :good:

Áll sok mindenkit már kifizettek, s nem vesztek a süllyesztőbe magyarok sem!

Különben az Amerikai igazságszolit is feljelenthetik egyhamar (mint ahogy a Magyar állam miatt is sok magyar tesz

feljelentést, ugyanis a legtöbb új bűnöző az állam mögé begubózva védekezik sajnos, ezzel sértve országunk becsületét a

világ előtt, lásd mi hazánk áll 10 x olyan korrupt mint bármely nyugat vagy kelet európai állam, áll egy szintfelmérésben

Japánban), ha késlekedik vagy egyáltalán nem lép, mint 7day idején. Korrupció az van elég,vmit tenni ellene, illene!

Idehaza 60.000Ft a kárérték alsó szintje, nyugatabbra 90.000Ftnak megfelelő Eurótól.

:no: Amúgy nem milliókról, hanem milliárdokról van szó, amiket zeekrewards különböző leányvállalatokon mos újjá!
Ha mindez így van, akkor könnyen vége szakadhat az eddig erős amerikai fizetőeszköznek is! Mert ez egy morzsa egy egész kenyérgyárból, amit megtudhattunk!

Sok sikert! B)
Istenem az égben... :clap:
syndy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012.11.15. 15:52
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: syndy »

Régi Zeekesek nem kaptatok levelet a Zeektől
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég