Zeek Rewards

MLM rendszerek
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

valaki szerzett mostanság refferáltat? hogy müködik a dolog, egybe ki lehet payzával fizetni a tagságit+marketing csomagot?
valamint még 1 kérdés: ha refferáltamnak nincs visa/mastercard kártyája, fizethetem neki én a tagságit sajátommal?
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

Sanders,nekem ma fizette be egyik tagom free-ből,(lejárt a 60 napja)a silvert alertpayről és ugyanúgy csak 10 dollárt vont le,ahogyan eddig is,nem tudom,hogy a bankkártyás befizetés jó-e már,azt mostanában nem próbáltuk,de én fizettem már régebben a saját dombornyomott visa kártyámmal másnak,még az elején,akkor engedte,csak utána ki kell törölni a kártya számot,különben mindig arról vonja ezentúl,ha jól tudom
Sziky
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2012.06.03. 12:19
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sziky »

jennys írta:köszi sziky,igen más a neve,csak egy lakóházban laknak,aminek ugye azonos a házszáma más emeleten,de amikor a regit megcsinálták az emelet-et nem hozta fel,és így úgy tűnhet,hogy azonos a lakcím,nem akarom,hogy ebből bajuk legyen,ezért is kérdeztem rá,erre az engedélyre,hátha kell még a jövőben,köszi az infókat,szerintem ez nem csak minket fog majd érinteni,szió,Jennys
Az nem baj, ha azonos a lakcím, csak akkor ne legyen rokon.....
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

jennys írta:Sanders,nekem ma fizette be egyik tagom free-ből,(lejárt a 60 napja)a silvert alertpayről és ugyanúgy csak 10 dollárt vont le,ahogyan eddig is,nem tudom,hogy a bankkártyás befizetés jó-e már,azt mostanában nem próbáltuk,de én fizettem már régebben a saját dombornyomott visa kártyámmal másnak,még az elején,akkor engedte,csak utána ki kell törölni a kártya számot,különben mindig arról vonja ezentúl,ha jól tudom
Ok köszi!
Na akkor még egy, havidijat akartam visa kártyával fizetni, ezt irja:
302: Your bank does not provide 3D Secure Authentication. Proceeding with your transaction.
Kártya nincs lejárva, pénz is van rajta, aktivan használom
ötlet?
Avatar
jennys
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2010.07.12. 20:27
Tartózkodási hely: Balaton-part,Somogy megye
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: jennys »

Sanders írtam tegnap,hogy nem tudom,hogy jó-e már a bankkártyás fizetés,mert nem volt jó,mindig csak ezt a 302-es hibakódot dobta vissza nekünk is,azóta van ez,hogy behozták ezt a marketing csomagot,mondták többen is,hogy akik bankkártyával fizették be a tagsági díjukat,attól már le is vonta a 30 dolcsit,akik meg AP vagy STP-ről azoknak továbbra is ugyanannyi a tagsági díja.....szerintem fizessétek be a Payzáról,az biztosan jó,nekem is tegnap lett befizetve egy új tagomnak róla a silver és semmi gond nem volt vele
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

aha ertem, mostmae tudom h nem a kartyaval van a gond hanem a zeekkel
koszi a segitseget
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Vége a dalnak?
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Van, ahol 3 napos szünetet írnak, máshol meg, hogy dolgozókat elküldtél, hordják a hátsó ajtón az iratokat, a szerdai Red Carpet-et lefújták! Nem néz ki jól!
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

gondolom ha gáz van akkor amit kikértem pénzt 2 hete és 20.án kéne megérkeznie, az nem fog megérkezni......?.....
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Ha már a Payza-n van, az a biztos! Ha zárolás van, akkor pl. adó elsunnyogás esetén, cumi van mindenkinek, mert az állam lenyúlja, ami jár neki, a semmit meg nem lehet szétosztani!
Mert ugyebár nem mennek a licitálások, tehát nincs bevétel.
ScienNet-nél is elfelejtettek adót fizetni.
De ne legyen igazam!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Kedves magyar csapat!

Zeek csütörtök délután óta un. “polgári vizsgálat” alatt áll melyet Észak-Karolina bírósága indított. A vizsgálat indokait és lényegét nem hozzák nyilvánosságra amíg a vizsgálat le nem zárul. A céget lezárták a hétnek a további részére. A cég arra kér mindnyájunkat, hogy kísérjük figyelemmel a http://zeekrewardsnews.com/ -ot amelyen a következő hivatalos bejelentést olvashatjuk majd.

Fontos látnunk, hogy nem rendőrségi hanem polgári vizsgálatról van szó. A körülmények is nem egy szigorú rendészeti színről tanusítanak, hanem arról, hogy a cég lezárta a székelyet, a cég emberei kicserélték a lakatot, szabadon dobozokkal sétáltak ki a dolgozók. Ha rendőrségi vizsgálat lenne akkor semi sem hagyhatná el a helyszínt, és a rendőrség zárta le volna az ajtókat.

Troy Dooly, aki egy nagyon profi riporter, aki nem ismerné, az üzleti életről, úgy fogalmazott, mult héten már, tudtuk hogy ilyen vizsgálatra számíthatunk, hogy ez a fajta procedúra a legszerencsésebb ami a Zeek-kel történhet.

Ilyenkor a bíróság megismeri a cég működésének minden részletét, kérdéseket tesz fel, majd javaslatot tesz és kompromisszumokat kér, majd megegyezésre jutnak a felek és általában egy tetemes bírósági eljarási díj mellett az új módon folytatja munkáját a cég. Troy figyelmeztet, hogy amíg a vizsgálat tart, lehet hogy más cégek penny-aukciós tevékenységet is felfüggeszthetik a vizsgálat idejére.

Sok más nagy vállalattal ellentétben a Zeek feltűnően kevés hivatalos vizsgálati kérelmet kapott, egyenlőre tehát elég nagy az esélye annak, hogy hamarosan a vizsgálat után egy valószínüleg mégerősebb cég részei maradhatunk. Semmit sem szabad tennünk ami a cég hivatalosan bejelentést tesz nekünk, átmenetileg most a sok sok hírdetésfeladásaink nyári szabadságát élvezhetjük tehát valószínület hét végéig. A szerdai óriási RedCarpet eseményt is nemhiába törölték, mert vizsgálat alatt nem lehet egy ilyen rendezvényt megtartani.

A vizsgálat ideje alatt a cég azért szünetel, mert bíróság kijelentette: egy fillér bevétele sem lehet a cégnek, amíg a vizsgálat le nem zárul.

A vizsgálat szükségszerűségét már éreztük, valószínüleg ez a mód a legjobb a cégnek a hivatalos beilleszkedéshez. Egyenlőre jóval a pozitiv megoldás látszik, ujabb sötét erőknek nincs jele, a vezetőség erősen áll a lábán és a jogászi védelme is rendkívül profi a cégnek.

Mást nem mondhatunk, hétvégéig, ill bejelentésig nincs Zeek. Mindenki csakis a hivatalos bejelentést veheti irányadónak.

Mindenkinek egy kellemes és reményekkel teli nyári szabadságot kívánok, pihentessük a sok hirdetésfeladástól izzadó ujjaninkat, nehogy ínhüvelygyulladást kapjuk, mert még szükség lesz az ujjainkra ebben a nagyon kedves üzletben!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Iron írta:gondolom ha gáz van akkor amit kikértem pénzt 2 hete és 20.án kéne megérkeznie, az nem fog megérkezni......?.....
nekem is 20án kellene megjönnie, tuti késni fognak szerintem :)
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Egy petíció amit a Zeek nek gyűjtenek és eljuttatják az ügyészséghez hogy mihamarabb lezáruljon a vizsgálat jobb oldalon kell kitöltnei adjátok tovább és töltlsétek ki hajráá!!! (A miért fontos ez önnek-Why is this important for you mezőbe nem kötelező írni semmit)

http://www.change.org/petitions/north-c ... r-business
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Sanders írta:
Iron írta:gondolom ha gáz van akkor amit kikértem pénzt 2 hete és 20.án kéne megérkeznie, az nem fog megérkezni......?.....
nekem is 20án kellene megjönnie, tuti késni fognak szerintem :)
Akkor szerinted ettől függetlenül a kifizetéseket csinálják?:D
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Kicsit hülyén nézne ki, hogy folytatódna a pénzkifizetés.
A FullTilt Poker ügyben is a mai napig nem fizették ki az "ártatlan" játékosok pénzeit!
http://hu.pokerstrategy.com/news/world- ... 9t-_62423/
Ha hétfőn nem indul újra a rendszer, akkor nagy gáz van!
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

ez az oka a leállásnak !

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Friss Zeek hir! Koszonjuk a gyors forditast!

Rex Venture cég talált egy nemzetközi feljegyzést, ami a Carolinai pénzintézetnél forgott, ami először is
a zeekre nézve kedvezőtlen, másrészt valótlan. Sajnos nem csak belső körökben forgott, de számos pénztáros kiadta
zeek tanácsadónak, megkísérelve belépni az online irodájukba hogy pénzt szerezzenek

Lényegében a jegyzet számos nem támogatott kritika
újra felbukkanása , amit már láttunk a neten, önjelölt kritikusoktól,
akik mögött nincs szakmai háttér.Egyszerűbben , Hamis információ
:? :o :( :cry:

A SOK HÜLYE IDIÓTA ÖNJELöLT KRITIZÁLÓ MIATT, AKI ITT IS AKAD BŐVEN !!!!!!

Zeekrewards irányelve hogy gyorsan cselekedve támogassa a a zeek fejlődését és az üzlet jövőjét.
Amint tudomást szereztünk a jegyzetről, amely rágalmazza a zeeket, azonnal hívtam a kockázatelemzés vezetőjét, hogy találja mega jegyzet forrását.
A felelős személy hozzátette nem ismerte az értékesítésre vonarkozó törvényeket és hogyan kell egy legális mlm céget felismerni.
Mint a kritikusaink, szakszerűtlenül cselekedett hamis információkra alapozva.

Közbeléptünk, leállítottuk a félrevezető információt, és ennyi lettt volna... de saját tanácsadónk
feltete a netre és a kritikusaink élnek vele.

Néha, barátaim saját maguk legnagyobb ellenségei vagyunk. de van néhány tanulni való lecke:

1, Ha van kérdésed híreszteléssel, vagy mások állításaival kapcsoaltban, ne szítsd a tüzet azal hogy továbbadod a pletykát!
vannek csatornák amiket követhetsz. Elelnőrizd a felsővonalall, vagy keresd a tanácsadói szolgálatokat.
Néhány megbízható Tanácadó hozott másolatot nekünk, a pénztárosok nevével, és a takarékszövetkezett ágaival, ahol a hamis információ felbukkant.
És mivel követték a csatornákat az ügyvédeink tudtak cselekedni az érdeketekben, és elértük amit szertettünk volna

2, Hagyd hogy az iroda elvégeze munkánkat, így segíthetünk te is jobban csináld a te munkád.
Tudjuk sok pletyka van, ezért vannak szakembereink akik 24 órában dolgoznak hogy technikailag és törvényileg lehető legjobban támogassanak titeket.
Nem ígérem minden zeekgyűlölőt megállíthatunk, méga agy apple , vagy IBM válalat sem képes megállítani a negatív kommenteket.
És a hatalmas MLM cégek, Herbalife-nak is több negatív kommentje van mint a zeeknek.
De készül egy kampány amiről a közeljövőben többet elárulunk, és tisztáza a zeeket.
És az internetes közeg igazolni fog.

3, Elenkező hatású Tanácsadók számára ha szítják a tüzet kérdésekben amikben a válalat a felelős. ÉS a szabályok megsértése , amiért felelősségre lesz vonva.

A zeekrewards egy hatalmas vállalattá vált, egyre nagyobb figyelmet kap. Mi mindig teljesítjük a szakmai kötelezettségünket, és minden tanácsadónak követnie kell
szakmai előírást, -t, és ne avatkozzon bele a cék reakcióiba.
Ha a tanácsadó a hatáskörén túl cselekszik az eredmény mindig rossz. Ha Midannyiunk a lehető legjobban végzi a munkáját, kár otthoni irodában, vagy a lehetőséget megosztva,
akkor a végeredmény nagyszerű

Partner sikeredben: Gregory J. Caldwell
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Iron írta:
Sanders írta:
Iron írta:gondolom ha gáz van akkor amit kikértem pénzt 2 hete és 20.án kéne megérkeznie, az nem fog megérkezni......?.....
nekem is 20án kellene megjönnie, tuti késni fognak szerintem :)
Akkor szerinted ettől függetlenül a kifizetéseket csinálják?:D
szerintem nem...
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Sötétedik a jövő...

forrás:
atveresek.info
http://www.sec.gov/news/press/2012/2012-160.htm

Ez egy észak-karolinai újság pénteki cikke. A SEC rövidítésű szervezet (amely felelős az online bizniszek törvényességéér t többek között, kiírva szerepel egy korábbi hozzászólásomba n) csalással vádolta meg a Zeeket, a bezárásról pedig azért döntöttek, hogy a cégben lévő pénzt megfogják (mielött Burks és csapata kimenti). Ennyit arról, hogy nem a hatóság zárta be a boltot! Erre azért volt szükség, hogy ne veszítsetek több pénzt és talán vissza is kapjatok valamennyit.
Idézek a cikkből:
A Zeek 2011 januárjában indult és több mint egymillió amerikaitól és külfölditól gyűjtött forrásokat. Amellett, hogy a Zeek megszegte a szövetségi törvényeket, azt ígérte a befektetőinek, hogy a nyereségének az 50%-át adja nekik vissza. A cég "csaló módon keltette azt a benyomást, hogy különösképpen nyereséges", miközben a kifizetések nem álltak összhangban nettó profitjával. Piramisrendszer nek megfelelően a kifizetések nagy része az új belépőktől származott."
Most pedig minden Zeekes nyissa ki az összes fülét, mert ezt mondta szó szerint a nyomozó szervezet vezetője, Stephen Cohen:
"A befektetők felé vállalt kötelezettségek drasztikusan túllépték a cég hozzáférhető pénzállományát, amiért nekünk gyorsan kellett lépnünk, hogy megmentsük a még meglévő forrásokat és biztosítsunk egy rendszerszerű és korrekt kifizetést a befektetőknek. ZeekRewards hamisan használta fel az internetben rejlő erőt és megtévesztette a befektetőket, elhitetve velük, hogy megszerezhetik a lehetőségét a pénzszerzésnek a következő nagy üzlettel. Valójában a pénzük csak a korábbi befektetőkhöz áramlott vissza."

Jöjjenek a részletek:
A rendszer az összeomlás küszöbére érkezett, ugyanis a múlt hónapban a cég bevett 162 millió dollárt és kifizetett 160 milliót. Tehát a befektetők épp csak megnövelik a kivétet, borul a rendszer. Mivel a benn lévő pontok gyarapodnak,ez az állapot heteken belül bekövetkezett volna (ha belevesszük a 30 dolláros extra lehúzást, akkor érthető, hogy ez mi volt, hiszen júliusban már csak így került egyenesbe a cég). A hatósági ember szerint ezért volt szükség azonnali beavatkozásra, hogy maradjon még valami pénz. Burks nem cáfolta meg a szervezet vádjait és együttműködik a hatóságokkal. A SEC szerint a cég nagyjából 375 millió dollárt fizett ki eddig összesen és 225 millió dollárt tart 15 különböző amerikai és külföldi pénzintézetben a korábbi bevételekből. Ezeket a forrásokat most hatóságilag befagyasztották (a bíróság a SEC kérésére). Tehát nem igaz, hogy a bíróság kérésére maga a Zeek zárta le a gazdasági tevékenységét, hanem erre a SEC kérte a bíróságot hatósági döntéssel. Időközben Burks több millió dollárt "ürített le" (szó szerint idézem a cikket) a cégből és a családtagjainak is átjátszott legalább 1 millió dollárt a befektetők pénzéből. Burks beleegyezett abba, hogy lemond a vállalatban lévő érdekeltségeirő l és kifizeti a 4 millió dolláros büntetést. Továbbá a bíróság kijelölt egy végrehajtót, aki felügyeli a befektetők jóvátételét (ami még maradt a cégben).

Mielőtt rám támadtok, minden ott van a cikkben angolul nem én találtam ki, csak befordítottam azoknak, akik nem tudnak angolul. Ha ez igaz, akkor a Zeeknek annyi, talán kaptok vissza valamennyi pénzt, bár szerintem elsőként az usa állampolgárok lesznek kártalanítva, szóval kérdés mi jut el idáig ebből a pénzből. Ez az első nyílt hatósági beismerése annak, hogy a Zeek pilótajáték volt.
lotux
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2012.06.16. 20:49
Tartózkodási hely: Albertirsa
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: lotux »

Nem csak sötétedik hanem már Fekete. A Zeekrewards-nak VÉGE! Ennyi volt az öreg Paul B. kapott egy 4millás bírságot és mosolyogva távozik és belekezd egy másik tuti MLM bizniszbe....
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Sajnos újra bebizonyosodott, a tisztességes munka a legbiztosabb pénzkereset!
Miért van az, hogy kis hazánk élen jár ezeknek a tuti mlm-es pénzkereseteknek a beszívásában!
Kíváncsi vagyok, mi lesz a legújabb tuti!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

egy dolog jutott eszembe:
korábban a józan paraszti ésszel kérdezőket lehurrogót most mit is mondanak? (nyakamat teszem rá hogy magukban elnézést kérnek az érintettektől)
musicuploader
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012.04.07. 17:33
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: musicuploader »

Habaldo írta:Sajnos újra bebizonyosodott, a tisztességes munka a legbiztosabb pénzkereset!
Miért van az, hogy kis hazánk élen jár ezeknek a tuti mlm-es pénzkereseteknek a beszívásában!
Kíváncsi vagyok, mi lesz a legújabb tuti!
A baj az, h a tisztességes munkából alig akad, néz már szét!Miért mindenki az ilyen "mlm, hpye.ptc...stb" cégekbe lépked be?!Mert munkát nem találni, vmiből viszont meg kell, h éljen...
Habaldo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.06.24. 23:06
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Habaldo »

Azokat is sajnálom, akik az elmúlt 2 hétben nyomták be a nagy pénzeket.
A múlt hónapban Miskolcon 800 ember előtt volt előadás!
Tegnap még tartott videokonferenciát J és Gy!
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

Ne is mond... és ami a legszényenletesebb dolog, hogy a sokak által preferált Lendvai Tamás "úr" aki a legnagyobb konferenciákat tartotta meg mondta magáról hogy ismeri a vezetőséget, el van tűnve FB oldalát is törölte
Amikor a kapitány hagyja el a süllyedő hajót elsőnek...
Nekem hál'istennek nem volt közöm hozzá, de elég undorító amit csinált, jól megszedte magát, aztán mikor baj van hirtelen eltünt! Ok rendben van, hogy nem Ő tehet róla de mégsem kellene lelépnie, hanem emelt fővel "elbúcsúzni"
Nekem tisztára olyan érzésem van, hogy erre ment ki a játék nála...
Na nem puffogok :)
ügyifogyi
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2012.05.10. 21:51
Kapcsolat:

VÉGSŐ ELSZÁMOLÁS LESZ ??????

Hozzászólás Szerző: ügyifogyi »

Tegnap még csak egy "rutinvizsgálat" hírével nyugtatták az aggódókat, mára kiderült a valóság, amire valószínűleg senki, a legrémesebb álmában sem számított. Az internetes munkák sztárja, a mindvégig precízen működő, és pontosan fizető Zeekrewards működése megszűnik.
Ennek az összeomlásnak, sem előzetes híre, sem előjele nem volt, erre senki nem számított. A cég az utolsó pillanatig ugyanúgy teljesített, mint korábban bármikor.
Ha van esély rá, és lesz információ róla, hogy a befizetett, illetve kifizetésre várakozó összegeket kártérítés formájában visszafizesse a cég pénzügyeit kezelő szerv, arról természetesen értesíteni foglak titeket. Kérlek, tájékoztasd te is a csoportod tagjait a fejleményekről.
A leggyorsabb új híreket valószínűleg továbbra is a face-n találjátok majd a
http://www.facebook.com/groups/288100261270307/ magyar Zeek csoportban.

Sajnáljuk, de a legrosszabb hírrel kell szolgálnunk, amivel csak szolgálhatunk :

A ZeekRewards végleg bezárja kapuit : http://www.sec.gov/news/press/2012/2012-160.htm ( A forrás, a felügyeleti szerv. honlapja )

A Zeek 2011 januárjában indult és több mint egymillió amerikaitól és külfölditól gyűjtött forrásokat. Amellett, hogy a Zeek megszegte a szövetségi törvényeket, azt ígérte a befektetőinek, hogy a nyereségének az 50%-át adja nekik vissza. A cég "csaló módon keltette azt a benyomást, hogy különösképpen nyereséges", miközben a kifizetések nem álltak összhangban nettó profitjával. Piramisrendszernek megfelelően a kifizetések nagy része az új belépőktől származott."

Most pedig minden Zeekes nyissa ki az összes fülét, mert ezt mondta szó szerint a nyomozó szervezet vezetője, Stephen Cohen:

"A befektetők felé vállalt kötelezettségek drasztikusan túllépték a cég hozzáférhető pénzállományát, amiért nekünk gyorsan kellett lépnünk, hogy megmentsük a még meglévő forrásokat és biztosítsunk egy rendszerszerű és korrekt kifizetést a befektetőknek. ZeekRewards hamisan használta fel az internetben rejlő erőt és megtévesztette a befektetőket, elhitetve velük, hogy megszerezhetik a lehetőségét a pénzszerzésnek a következő nagy üzlettel. Valójában a pénzük csak a korábbi befektetőkhöz áramlott vissza."

Jöjjenek a részletek:

A rendszer az összeomlás küszöbére érkezett, ugyanis a múlt hónapban a cég bevett 162 millió dollárt és kifizetett 160 milliót. Tehát ha a befektetők épp csak megnövelik a kivétet, borul a rendszer. Mivel a benn lévő pontok gyarapodnak, ez az állapot heteken belül bekövetkezett volna (ha belevesszük a 30 dolláros extra lehúzást, akkor érthető, hogy ez mi volt, hiszen júliusban már csak így került egyenesbe a cég). A hatósági ember szerint ezért volt szükség azonnali beavatkozásra, hogy maradjon még valami pénz. Burks nem cáfolta meg a szervezet vádjait és együttműködik a hatóságokkal. A SEC szerint a cég nagyjából 375 millió dollárt fizett ki eddig összesen és 225 millió dollárt tart 15 különböző amerikai és külföldi pénzintézetben a korábbi bevételekből. Ezeket a forrásokat most hatóságilag befagyasztották (a bíróság a SEC kérésére). Tehát nem igaz, hogy a bíróság kérésére maga a Zeek zárta le a gazdasági tevékenységét, hanem erre a SEC kérte a bíróságot hatósági döntéssel. Időközben Burks több millió dollárt "ürített le" (szó szerint idézem a cikket) a cégből és a családtagjainak is átjátszott legalább 1 millió dollárt a befektetők pénzéből. Burks beleegyezett abba, hogy lemond a vállalatban lévő érdekeltségeirő l és kifizeti a 4 millió dolláros büntetést. Továbbá a bíróság kijelölt egy végrehajtót, aki felügyeli a befektetők jóvátételét abból, ami még maradt a cégben.
nicklaus
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.08.09. 01:45
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: nicklaus »

Gondoltam írok valami kárörvendőt azoknak, akik kvázi lehülyéztek, de minek, szomorú az egész. Remélhetőleg ebből tanul mindenki.
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

nicklaus írta:Gondoltam írok valami kárörvendőt azoknak, akik kvázi lehülyéztek, de minek, szomorú az egész. Remélhetőleg ebből tanul mindenki.
pontosan erről beszéltem egy órával ezelőtt!
aki józanul gondolkozik az persze kérdez...
aki meg már benne van, nem foglalkozik a dolgokkal mert ha már pénzt feccölt bele akkor csinálja
Iron
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2012.03.22. 04:42
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Iron »

Szerintem ne csüggedjen senki, le kell sz˙rni, tudta mindenki hogy mire vállalkozik, meg hogy akármikor besz˙rhat, úgy mint akármelyik program.Ha maradt pénzetek akkor keressetek egy új programot, vagy fektessetek hyipekbe, vagy 5 oldalba egyszerre.Hány oldal jön ki naponta?5-10?:D
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég