Mbook

MLM rendszerek
Enigma
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2012.06.22. 12:50
Kapcsolat:

Mbook

Hozzászólás Szerző: Enigma »

Március 1-én indult. :)

Több mint 10 000 (hamarosan több mint 14 000) üzletben (Tesco, Auchan, CBA, Spar, Reál, dm, Hervis, Budmil, Alexandra, Líra, OMV… ) 8% kedvezménnyel vásárolhatsz, és ehhez csak egy ingyenes és kötelezettségmentes regisztráció szükséges. :good:

A weboldal közösségi funkciókkal, webshopos vásárlási és szórakozási lehetőségekkel is vár. 8)

A prémium tagok (12 000 Ft/év) 7 szint mélységig jutalékra - és egyéb kedvezményekre - is jogosultak. :clap:

A tervekben nemzetközi terjeszkedés is szerepel... :roll:

Regisztráció:
http://mbook.hu/regisztracio/mbamr8t35
Enigma
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2012.06.22. 12:50
Kapcsolat:

Re: Mbook

Hozzászólás Szerző: Enigma »

10 perces videóprezentáció:
https://www.youtube.com/watch?v=OcIwg19KgIM
:clap:
Avatar
Manager
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.05.25. 08:59
Kapcsolat:

Re: Mbook

Hozzászólás Szerző: Manager »

A cég honlapján ajánló kód nélkül is lehet regisztrálni. ugyanúgy, mint a Lyoness oldalon. sajnos ebben az esetben az MLM egy nagyon fontos összetevője hiányzik. Nem kell hozzá senki, hogy regisztráljak. Így aztán akiknek elmondom a lehetőséget, ők is regisztrálhatnak, nem kellek hozzá én. aki ehhez fog, arra van itélve, hogy mindjárt az eléjén ferdítsen, és valahogy vegye rá az emberét arra, hogy írja be az ajánló kódot...ez nem életszerű, azonnal kibukik a dolog. Ha engem regizne így be valaki, akkor egyből arra gondolnék, hogy nem is nekem akar plusz jövedelmet, nem azért ajánlotta, hanem csak önmaga miatt. Így nem lesz nagy hálózat... A rossz megoldás (a hálózatépítőknek, illetve a tapogatózóknak) is másolódik. ha a jó megoldás másolódik, nyert ügyünk van.
zoobia
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.01.31. 06:14
Kapcsolat:

Re: Mbook

Hozzászólás Szerző: zoobia »

A szponzornak segítenie kell. Sok esetben találkozunk olyan "hálózatépítőkkel", akik senkinek semmit nem oktatnak, nem hajlandóak a tudást megszerezni, sem tovább adni. A semmiből csak semmi lehet, ez nem kérdés.
sara
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég