Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Halott, már nem működő pénzkereső programok
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Az új Blockchain előnyei

Mint már azt sokszor említettem, nem vagyok pénzügyi szakértő, tőzsdés, befektető és semmi hasonló sem. A bejegyzéseimben mint online hálózatépítő beszélek és mint egyszerű hétköznapi ember, magyarázom el a dolgokat.

Célom mindenképpen az, hogy minél több emberhez időben eljusson az információ, amelyet ha kihasznál, meg tudja változtatni a saját és családja jövőjét. Vannak akik ezt elhiszik és természetesen vannak akik nem. Ez így is van rendjén. Meg tudom érteni a szekpikusokat is, hisz én is az voltam majdnem 1 teljes évig. Mára viszont változott a felállás és a hozzáállás. Ma már ebben látom a jövőt. Számtalan dolog áll a OneCoin cég mellett, de ma nem erről szeretnék beszélni.

Szeretném elmagyarázni, hogy mi is az a Blockchain, magyarul Blocklánc, vagyis mi az a technológia amelyet már egyre több bank is használ és a OneCoinban is az egyik legfontosabb tényező. Valójában a blocklánc nélkül nem is lenne értelme az egésznek, egy nagy káosz lenne a pénzügyi tranzakciókban. a videóban bővebben: https://www.youtube.com/watch?v=yMElVEz7eRk
Csatolmányok
letöltés.jpg
letöltés.jpg (10.2 KiB) Megtekintve 24217 alkalommal
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Azt hiszem eljött az ideje annak, hogy megszólítsam a hálózatépítőket is. Ez az első témába vágó videó, idáig igazából nem törődtem azzal, hogy valakit mint üzlet érdekel a OneCoin, vagy mint befektetőt. Ez persze most is teljesen mindegy, de a mai bejegyzésem, inkább üzletépítőknek készült.

Jómagam is hálózatépítő vagyok, igaz én 100% online, tehát az interneten dolgozom. Van egy kifejlesztett módszerem, amely segítségével az elmúlt 2 évben több mint 300 embert szponzoráltam, ebből 5 hónap alatt 102-őt a OneCoin üzletbe. Nekem nagyon tetszik ez az üzlet és ez a szabadság amelyet kaphatsz, ha az interneten dolgozol. Most nem részletezném ennek a hogyanját, mert nem ez a lényege a mai mondandómnak.

Ha munkatársam leszel, akkor ezt teljesen ingyen meg fogod úgyis tudni. A lényeg abban van, hogy mint MLM-es, tudom mennyi buktató van ebben a szakmában. Persze nem a szakma hibája ez, hanem az embereké, azoké akik azt hiszik a hálózatépítés 2 hetes munka. Megpróbálod, aztán ha nem jársz sikerrel, feladod, keresel egy másik céget, vagy visszatérsz az eredeti felállásba és már nem akarsz jobban élni, inkább leszel te is egy munkásember. Ne értsd félre, semmi bajom azokkal akik rendelkeznek munkahellyel, nincs abban semmi rossz, ha jól érzed ott magad és az általad elképzelt életet tudja számodra biztosítani. De tudjuk, hogy ez sokszor nem így van.

Ezért választottam én is a hálózatépítést. Szeretem ezt a szakmát, főleg ha olyan cégben dolgozom, ahol jól is érzem magam, eleget keresek, szabad ember vagyok.
A tapasztalat viszont az, hogy a hálózatépítők 80%-a nem keres pénzt! Nem tudom, hogy te közéjük tartozol vagy sem.
A videóban kapsz bővebb információt: https://www.youtube.com/watch?v=e2ACMUYCx5c
Regisztrálj itt: https://www.onecoin.eu/signup/attila899
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Sziasztok. Le írnám, hogy miért is jó üzlet az OneCoin az én szemszögemből. Én Erdélyből vagyok nem valami rózsás a megélhetés itt Romániában főleg mint kissebség, de hosszas tanulmányozás után rá jöttem hogy mekkora kettő az egyben lehetőség ez merthogy nem csak a pénzedet tudod meg háromszorozni hanem hálózat építéssel is lehet elég szépen keresni pl. a felső vonal több ezer vagy százezer eurokat is keres! Én egyelőre 550 eurot fektettem be egy Trader csomagot vettem amire kaptam 5500 bányász zsetont ehez a csomaghoz jár egyszeri duplázodás is azaz a rendszer meg duplázza a zsetonok számát ott már az 550 eurombol lett 1100 ezeket természetesen elküldtem a bányába hogy legyen belőlük OneCoin. A második duplázodás oktoberben lesz akkora 174 Onecoinom ami a mostani árfolyamon 1085 euro de az ár emelkedni fog a szakértők szerint, na de oktoberben a 174 OneCoinomat a rendszer meg duplázza 348 ra akkor lesz 2171eurom az 550 helyet de ez az ár jóval nagyobb lesz emlékezzünk a bitcoinra ami kezdte 0.50 centről és mikor leg magasabb volt az ára 1200 euro volt jó lehet ez nem történik meg az OneCoinnal de ha lesz 10 vagy 20 vagy 50 euro akkor.........nem a banki kamatokkal talál ha érdekel regisztrálj és segitek én is és az egész csapat itt tudsz regisztrálni: https://www.onecoin.eu/signup/attila899
Ha hirdetni szeretnél a hálózat építéshez kapsz egy ilyen eladó oldalt is:
http://onecoinhungary.squeezefunnels.com/attila899/
Csatolmányok
Onecoin.jpg
Onecoin.jpg (9.08 KiB) Megtekintve 24181 alkalommal
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Nos, igen! A OneCoin mindig megjutalmaz bennünket és azokat akik változtatni akarnak.

2016. augusztus 3-tól, egészen 28-ig, újabb akciót hirdet ki a cég. Ha most jössz, most vásárolsz csomagot, 10%-al több tokent kapsz!

Amikor én indultam 6 hónappal ezelőtt az üzletbe, akkor is egy hasonló akció keretein belül mondtam igent. Szerintem a 10% igenis számít. Ez valójában 10% árengedményt jelent, ha megfordítod az értelmezését.

Mint ahogyan azt tőlem már megszokhattad, a részleteket videóban mondom el, így lesz ez ma is, nézd meg hát a mai videót.
https://www.youtube.com/watch?v=i-EYHnaSALg
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Építsd fel a OneCoin üzleted, 100% online!

A mai bejegyzésemben beszélek az én online üzletépítésem alapjairól. Mint tudod, de az is lehet, hogy ez az első videó amelyet tőlem nézel, én az interneten építem a Onelife üzletet (a Onelife a OneCoin hálózatos része). Számos előnye van ennek a módszernek, nem térek ki részletesen a témára, a lényeg, hogy ez egy kényelmesebb út. Természetesen ezt is meg kell tanulni, hidd el, hogy nem fogod magadtól kitalálni a hogyanját. Sokan persze próbálkoznak ezzel, de eredménytelenül.

Mégis, mi a titok? Hogyan lehet az interneten érvényesülni ekkora médiazajban? Van erre is megoldás. Én ezt gyakorlom már harmadik éve. Az első 25 hónapban, ezzel a módszerrel 350 személyt szponzoráltam. Konkrétan a Onelife üzletbe idáig 110 személyes munkatársat.

Ha te is üzletépítő vagy, akkor tudod mit jelentenek ezek a számok. Lényegtelen hol élsz, hogyan élsz, ki vagy, mivel foglalkoztál idáig, ez a dolog működik. Minden munkatársamnak aki igényli az online segítséget a OneCoin üzletben, megtanítom ezt a módszert. Erről beszélek a mai videómban, ha érdekel?

Építsd fel a OneCoin üzleted, 100% online!

A mai bejegyzésemben beszélek az én online üzletépítésem alapjairól. Mint tudod, de az is lehet, hogy ez az első videó amelyet tőlem nézel, én az interneten építem a Onelife üzletet (a Onelife a OneCoin hálózatos része). Számos előnye van ennek a módszernek, nem térek ki részletesen a témára, a lényeg, hogy ez egy kényelmesebb út. Természetesen ezt is meg kell tanulni, hidd el, hogy nem fogod magadtól kitalálni a hogyanját. Sokan persze próbálkoznak ezzel, de eredménytelenül.

Mégis, mi a titok? Hogyan lehet az interneten érvényesülni ekkora médiazajban? Van erre is megoldás. Én ezt gyakorlom már harmadik éve. Az első 25 hónapban, ezzel a módszerrel 350 személyt szponzoráltam. Konkrétan a Onelife üzletbe idáig 110 személyes munkatársat.

Ha te is üzletépítő vagy, akkor tudod mit jelentenek ezek a számok. Lényegtelen hol élsz, hogyan élsz, ki vagy, mivel foglalkoztál idáig, ez a dolog működik. Minden munkatársamnak aki igényli az online segítséget a OneCoin üzletben, megtanítom ezt a módszert. Erről beszélek a mai videómban, ha érdekel?
REGISZTRÁLJ ITT: https://www.onecoin.eu/signup/attila899
Videó:https://www.youtube.com/watch?v=-hlGbXVSKsU
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Egyre több helyen tudsz OneCoinnal fizetni!
Ma, több mint 2.2 millió ember rendelkezik OneCoin érmével. A cég indulásakor a cél az 50.000 fő volt. Egy "picit" túlléptük ezt a bűvös számot, de ez is csak azt jelenti, hogy nem csak hitetlen és negatív emberek vannak a világon. A kereskedőknek, elfogadóhelyeknek ez egy hatalmas potenciális vásárlói kör, amely folyamatosan növekszik. Ezért is csatlakozik hozzánk egyre több kereskedő mint elfogadóhely.

Októbertől több százezer Onecoin üzletkötő és ajánló partner keresi meg az online és offline kereskedőket, hogy partner-elfogadóhelyek legyenek, cégünk pedig marketingkampányok segítségével építi be a fizetőeszközünket mind szélesebb néprétegek mindennapi életébe.

Bármilyen pénznek csak akkor van értéke, ha széleskörűen ismerik, használják és a társadalom el is fogadja! Ezt teremti meg a OneCoin cég, folyamatosan bevezetve a OneCoin digitális valutát a világ közel 200 országában! Így jelenleg a mi valutánk rendelkezik a legnagyobb ismertséggel az egész földbolygón! Ez olyan elsőbbséget ad nekünk a digitális valuták piacán, mint amivel pl. a Facebook rendelkezik a közösségi hálózatok iparágában. Ez pedig stabilitást és folyamatos, töretlen fejlődést és értéknövekedést jelent!

Ami számunkra pozitív, hogy az árfolyam növekedés miatt a vásárolt csomagunk és kibányászott érméink értéke egyre többet ér, így ha el is költünk belőle, a tőkénk mégis növekszik! Vagyis, így akár ingyenesen is vásárolgathatunk az igen közeli jövőben!

Brutálisan jól összerakott a koncepció, ezért aki most megfelelően lép még az elején, az ugyanúgy euró milliomos lehet, hasonlóan mint számos Bitcoin vásárló, aki 2009-ben hajlandó volt nagyobbacska invesztíciót elhelyezni az akkor még serdülő, kiforratlan digitális valuta üzletben!!! Ezzel szemben azonban a mi, belülről építkező rendszerünk védettséget ad az üzlettársaknak és komoly pénzügyi szakmai vezetés áll az élén! Bővebben a videoban! https://www.youtube.com/watch?v=7DMhlAjpS98
Regisztrálj itt:https://www.onecoin.eu/signup/attila899
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Ebben a videóban mindent megtudhatsz miért váltja fel a digitális pénz a mai pénzrendszert!
Itt láthatod: https://www.youtube.com/watch?v=3hi7pm7IxP0

A Pénz rendszer nem működik - A megoldás a Crypto Valuta
Regisztrálj a legjobb, legjobb csapatába: https://www.onecoin.eu/signup/attila899
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: coiner »

Az Onecoin miért nem található a nagyobb tőzsdéken, mint pl POLONIEX?
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: coiner »

Utána néztem pár dolognak, és nem túl bíztató a helyzet, és spec ebbe egy fillért sem tennék. Olvasom, hogy ennyi-meg annyi elfogadóhely LESZ. Na majd ha lesz, évek alatt, mint ahogy a BTC-nél is bekövetkezett, akkor kellene rá hivatkozni. ez a One Coin project arra jó csak, hogy MLM szinezetet adjon az egyébként MLM MENTES bitcoinnak, vagy egyéb blockchain rendszernek.
a blockchainnak (bármelyik) nincs szüksége MLM-re, ha életképes, akkor működik, ha nem az, akkor nem fog. hiába fizetnek a csomagokért.
hol lehet bányászni One Coint, és mivel? nem a "webiroda" klikk érdekel, hanem a stratum cím. hogy változtatják a tokenek (coinok) számát?
ez kérem nem decentralizált crypto coin. ez a bitcoin hírnevére alapozott valami, amivel sem fizetni, sem kereskedni nem lehet. vagy ha lehet, akkor MOST hol lehet? nincs a világon olyan ember, (vagy csak kevés, a netes pénzkeresők között szinte senki) aki ne hallott volna a BTC-ről, annak emelkedéséről, illetve hogy 30 centből 1200 USD lett az ára. de hogy milyen folyamatok vezettekk ide, arról fogalmuk sincs. a "lemaradtál a bitcoinról" nem más, mint ködösítés. "a bitcoinnak annyi..." olvastam itt. miért annyi? nézzétek meg az árfolyamát, és mekkora a forgalma.
néhány cikk, akinek van kedve hozzá:
https://news.bitcoin.com/beware-definit ... oin-ponzi/
http://internetcrimefightersorg.com/onecoin-review/
https://cointelegraph.com/news/one-coin ... st-onecoin
https://disqus.com/home/discussion/wwwc ... zi_scheme/
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Ezzel tudok reagálni a kérdesetekre.

Ez a cikk azért jelent meg, hogy az interneten megjelent és egyes embereknek a lejárató információit a Onecoin cégről és Dr Ruja Ignatova cégtulajdonosról szóló lejárató cikkeket és információkat kategorikusan cáfolja tételről tételre a bizonyítékokkal. Minden egyes lejárató cikk mögött valamilyen ellenérdek származik, ami legtöbbször más MLM cég tagjaitól származik, akik a legszánalmasabb amatőr módon próbálnak jelölteket találni.

Tapasztalatból tudom, hogy ezeknek az embereknek semmi esélyük sincs hosszú távú sikert elérni. A cikkek íróját ismerjük, konkrétan tudjuk, melyik MLM üzletben vannak, és ha nekem így kellene dolgoznom, akkor egész biztos nem csinálnám, mert nem fér bele a személyiségembe az a fajta hazugságokon alapuló propaganda, amit ezek az emberek alkalmaznak.

Ezek a cáfolatok, amiket itt olvashatsz szakértőktől származnak és olyan emberektől, akik megvizsgálták a Onecoin céget töviről hegyire. Olyan alapossággal, amire senki nem gondolna. Az írások, képek videók épp az ellenkezőjét mondják el annak, amit ezek a furcsa emberek terjesztenek a Onecoin cégről.

Bízom az intelligenciádban, hogy a másik oldalt is meghallgatva egy olyan kép alakul ki, ami az igazságot tartalmazza. Ha ez megtörténik, akkor egy olyan lehetőséget kaphatsz a Onecoin cégtől, amit most el sem tudsz képzelni.

Most pedig vegyük sorra a cáfolatokat, amiket rólunk mondanak.

A Magyar Nemzeti Bank állította 2015-ben, hogy a Onecoin a Bitcoinnal együtt egy kockázatos befektetés. Persze, hogy egy banknak nem tetszik, hogy az emberek kriptovalutába rakják a pénzüket, ahelyett, hogy nevetséges kamatot fizetve a bankba rakják.
Egyébként azóta arról szól a világ, hogy a legnagyobb bankok is szeretnének saját kriptovalutát. Rengeteg cikk jelent meg azóta, hogy ez a cikk megjelent.



Miután erre megvolt a válasz, előhúzták a jó öreg piramisjáték kártyát. Ez egy kicsit unalmas, de persze a Onecoin cég erre is megtette a maga válaszlépését.

Németország egyik legnagyobb ügyvédi irodáját megbízta, hogy vizsgáljon meg mindent a cégnél. Ez az ügyvédi iroda a Shulenberg & Schenk. Sok ezer ügyféllel, akinek a Onecoin egy volt a sok közül. Nem kockáztatná a hírnevét, hogy valótlan eredményeket hozna ki.

Ide kattintva a teljes jogállást megtekintheted, amiben egyértelműen kijelentik, hogy minden jogi követélményeknek megfelel, mint a kriptovaluta és maga az üzlet. A megállapítás szerint egyértelműen kijelenthető, hogy a Onecoin cég nem piramisjáték!

Kattints a képre a Schulenberg & Schenk ügyvédi iroda jogállásáért!

Schullenberg

Ez egy angol nyelvű dokumentum, de nemsokára lefordítjuk magyarra is. Természetesen azt is megtekintheted.

A következő videóban pedig egy nagy nemzetközi könyvvizsgáló cégnek a Bulgáriai részlegének a videóját láthatod, amiben a könyvvizsgálás eredményét láthatod.Egyébként azóta arról szól a világ, hogy a legnagyobb bankok is szeretnének saját kriptovalutát. Rengeteg cikk jelent meg azóta, hogy ez a cikk megjelent.



Miután erre megvolt a válasz, előhúzták a jó öreg piramisjáték kártyát. Ez egy kicsit unalmas, de persze a Onecoin cég erre is megtette a maga válaszlépését.

Németország egyik legnagyobb ügyvédi irodáját megbízta, hogy vizsgáljon meg mindent a cégnél. Ez az ügyvédi iroda a Shulenberg & Schenk. Sok ezer ügyféllel, akinek a Onecoin egy volt a sok közül. Nem kockáztatná a hírnevét, hogy valótlan eredményeket hozna ki.

Ide kattintva a teljes jogállást megtekintheted, amiben egyértelműen kijelentik, hogy minden jogi követélményeknek megfelel, mint a kriptovaluta és maga az üzlet. A megállapítás szerint egyértelműen kijelenthető, hogy a Onecoin cég nem piramisjáték!

Kattints a képre a Schulenberg & Schenk ügyvédi iroda jogállásáért!

Schullenberg

Ez egy angol nyelvű dokumentum, de nemsokára lefordítjuk magyarra is. Természetesen azt is megtekintheted.

A következő videóban pedig egy nagy nemzetközi könyvvizsgáló cégnek a Bulgáriai részlegének a videóját láthatod, amiben a könyvvizsgálás eredményét láthatod.Egyébként azóta arról szól a világ, hogy a legnagyobb bankok is szeretnének saját kriptovalutát. Rengeteg cikk jelent meg azóta, hogy ez a cikk megjelent.



Miután erre megvolt a válasz, előhúzták a jó öreg piramisjáték kártyát. Ez egy kicsit unalmas, de persze a Onecoin cég erre is megtette a maga válaszlépését.

Németország egyik legnagyobb ügyvédi irodáját megbízta, hogy vizsgáljon meg mindent a cégnél. Ez az ügyvédi iroda a Shulenberg & Schenk. Sok ezer ügyféllel, akinek a Onecoin egy volt a sok közül. Nem kockáztatná a hírnevét, hogy valótlan eredményeket hozna ki.

Ide kattintva a teljes jogállást megtekintheted, amiben egyértelműen kijelentik, hogy minden jogi követélményeknek megfelel, mint a kriptovaluta és maga az üzlet. A megállapítás szerint egyértelműen kijelenthető, hogy a Onecoin cég nem piramisjáték!

Kattints a képre a Schulenberg & Schenk ügyvédi iroda jogállásáért!

Schullenberg

Ez egy angol nyelvű dokumentum, de nemsokára lefordítjuk magyarra is. Természetesen azt is megtekintheted.

A következő videóban pedig egy nagy nemzetközi könyvvizsgáló cégnek a Bulgáriai részlegének a videóját láthatod, amiben a könyvvizsgálás eredményét láthatod.
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Ez a videóban mindenre választ találhattok.....!

https://www.youtube.com/watch?v=N8157DJ24iQ

Miután ez is cáfolva lett, hogy a Onecoin nem piramisjáték, természetesen újabb nevetséges dologgal álltak elő ezek a “kedves emberek.”

Elkezdték a cégtulajdonost rossz színben feltüntetni. Miszerint nincs is ennyi diplomája, nem is írt könyvet és ehhez hasonló dolgok. Ilyen is volt, hogy a Financial IT magazin és a Forbes magazin címlapja hamisítvány és ehhez hasonló egészen elképesztő szánalmas rosszindulatú kijelentések.

Itt láthatod, mint a Forbes magazint és a Financial IT magazint, ami megcáfolhatatlanul bizonyítja a létezésüket. Ezeken a képeken, az újságokon kívül a diplomáit elismeréseit, könyveit is láthatod Dr Ruja Ignatovának.

Továbbá egy videót, amit a Finacial IT magazin adott ki a kriptovalutákról és mintegy etalonként a Onecoint említette.
https://www.youtube.com/watch?v=58VT34-h5Hk
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: coiner »

Engedelmeddel én nem CTRL+C / V -zek, hanem a saját gondolataimat írom le.

Egyetlen kérdésemre sem kaptam választ. (!!!)
A crypto valutáknak semmi szüksége nincs MLM szerű förmedvényekre. Hol van a nyílt forráskód, amit le lehet tölteni az One Coin esetében? Hol van egy wallet szoftver, amit le lehet tölteni? Hol vannak az open source közösség, ami decentralizálttá teszi a dolgot? mert ugye egy központosított MLM vállalkozás semmiképpen sem decentralizált. Van itt egy blokklánc (ha van egyáltalán) és arra hivatkoznak non stop. Egy blokkláncban NEM LEHET variálni a tokenek (coinok) számával. Ez nem coin, hanem egy befizetősdi. Mindenki tolja, mert fut a pénze után, még akkor is, ha már valójában nem hisz benne (mert nem működik). Egy magán cég SOHA nem fogja "leváltani" a bitcoint. ÉS PONT.
Ja ez nem copy szöveg volt a nagymenő MLM guruktól, a webirodából kimásolva.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Tudomásom szerint Németországban már kiadtak egy felhívást arról, hogy a OneCoin piramisjáték. Olvastam erről egy cikket angolul, sajnos nem találom, így ne tudom becsatolni, pedig érdemes lenne elolvasni, mielőtt bedobod a pénzed a kukába.
Balázs
donsavesz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2013.09.27. 13:46
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: donsavesz »

Szia.

Attila899 viszed még ezt a topicot?
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Egy jó kis cikk, ami alapvetően az onecoin-ról szól, de kiragadnék belőle egy mondatot, ami minden befektetésre igaz, és mindenkinek, aki pénzt tesz valami hasonlóba, érdemes lenne alaposan átgondolnia:

"Magyarországon szinte már hagyománya van a piramisjátékoknak, és egyszerűen nem vagyunk képesek tanulni belőlük. Nincs kockázatmenetesen havi 5 százalékos hozam, de nincs heti 1 százalék sem, vagy évi 30 százalék garantáltan, plusz az alattunk lévők hozamának 10 százaléka, meg "tuti részvénypozik, amelyek a profi devizatraderek legjobb ügyleteit" követik le. Kockázatmentesen nincs ilyen."

http://www.portfolio.hu/vallalatok/it/a ... 46340.html
End of the story
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!! :D

Avagy,oly nagy a csend errefelé,hogy csak a pukikat hallani. :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

OregLajos írta:Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!! :D

Avagy,oly nagy a csend errefelé,hogy csak a pukikat hallani. :)
Nesze neked aktualitás :)

http://www.portfolio.hu/vallalatok/it/b ... 49173.html
End of the story
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Sziasztok elnézéseteket kérem a csendért de az onelife jol müködik nem bántam meg hogy csatlakoztam az 500 euro amit akkor be fizettem és be küldtem a bányába lett belőle 435,79 onelife érme és a mostani árral be szorozva 12,45 euro egy onelife érme 435,79x12,45=5425,58 Eurot ér. Ez szerintem magáért beszél!!! Dejoval nagyobb árat josolnak akár a Bitcoint is utol érheti ne maradj le te sem regisztrálj https://www.onelife.eu/signup/attila899
Rette
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.05.30. 13:48
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: Rette »

https://en.m.wikipedia.org/wiki/OneCoin
Hmm vicc az egész :no: nem értem hogy miért lehet itt egyáltalán a fórumban :rofl: ....
Időközben ha jól látom onelife lett :clap:
Ja és itt az összes cryptovaluta itt híre sincs ...
https://coinmarketcap.com/all/views/all/
A minimum az lenne hogy áthelyezi valaki az mlm fórumra.
További linkek :
http://24.hu/fn/penzugy/2016/10/31/vigy ... jatekosok/
http://www.minner.hu/onecoin-piramisjat ... z-kiderul/
http://portfolio.hu/vallalatok/it/oneco ... 49055.html
http://www.origo.hu/gazdasag/20170509-f ... ellen.html
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Ne degradálj le olyan dolgot amit nem ismersz kérlek Rette! A Bitcoint is támadták az elején. Szerinted 3 133 447 millió ember hüje aki be regisztrált és be fektetett.....? Nincs kifizetési bizonylatom mert 6 honap mulva tudom el adni az onecoinjaimat vagy bérbe adni.
És ez a válaszo:
https://www.youtube.com/watch?v=yWa8zHGApCI

https://www.youtube.com/watch?v=tVE3t8n3bwA

Regisztrálj: https://www.onelife.eu/signup/attila899
Rette
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2017.05.30. 13:48
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: Rette »

Szia Attila
Szerintem az MNB jobban ért hozzá mint te vagy én :) . Ja és több országban be van tiltva biztos nem akarják , hogy meggazdagodjanak az állampolgárok :D .
Hűha megnéztem a linkeket amit küldtél :o .
Komolyan a zene miatt azt éreztem , hogy ez valami hűbe nagy dolog , de sajnos olyan butaságok hangoztak el ...
A bitcoin bűnözők használják ? Tudod te mi az a blokklánc ? A blokklánc egy megosztott, nyilvános főkönyv. Ha ez nem lenne elég akkor olvass utánna , mint ahogy az kiderült rádfér :clap:
A bitcoint annak idején azért hozták létre , hogy ne függjünk a bankoktól , hogy egy élhetőbb legálisabb rendszer legyen és az nettó hülyeség , hogy csak azoknak van akik értenek a számítógéphez :D . (Ez is a videoba hangzott el ;) ) na és a onecoin onelife onemittudomén ennek az ellenkezőjét akarja az miért is lenne jó ? Hogyha az van most is xd
Na , de menjünk tovább szóval a token termeli a coint ? Hogy ? Ez érdekelne miért nem kell bányász gépet venni vagy kell ?
A második videó alatt tisztán levan írva , hogy MLM-et használnak .
Ohh hallottad már ezt ?
http://www.coindesk.com/jpmorgan-partne ... -security/
Na mindegy tudom , hogy neked ez a munkád szóval mindent még a tagadhatatlant is tagadni fogod ...
Nekem nem ezzel van baj hanem azzal , hogy átvágod az embereket és , hogy ezt megteheted itt csak úgy ... Persze ez csak az én véleményem meg még pár nagyobb országé meg ugye az MNB véleménye és a Wikipédián is le van írva , de majd te ...
"Majdegyszervalamikorleszbelőlepénz és tenemisérteszhozzá szóval higgyétek el " tartalmú mondatodra pont a tartalmával reagálnék :D és te se degradálj le engem .
Csak itt a végére megjegyzem , hogy nemsokára majd úgyis vége lesz ennek és hoppon maradsz (rosszabb esetben lecsuknak ) én szóltam ;) :)
További szép napot .
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

attila899 írta:Ne degradálj le olyan dolgot amit nem ismersz kérlek Rette! A Bitcoint is támadták az elején. Szerinted 3 133 447 millió ember hüje aki be regisztrált és be fektetett.....? Nincs kifizetési bizonylatom mert 6 honap mulva tudom el adni az onecoinjaimat vagy bérbe adni.
És ez a válaszo:
https://www.youtube.com/watch?v=yWa8zHGApCI

https://www.youtube.com/watch?v=tVE3t8n3bwA

Regisztrálj: https://www.onelife.eu/signup/attila899
https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-ke ... kabb-hulye
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Nem csak az Onecoinnal "foglalkozóknak" érdemes elolvasnia:

https://www.portfolio.hu/befektetes/it/ ... 74519.html
End of the story
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Ez egy piramisjáték... MLM... a videót láttam, bár kár volt az első oldalból tudtam már, hogy piramis játék... MLM rendszer mi? Hagyjuk már...:D
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

onecoin.png
onecoin.png (42.63 KiB) Megtekintve 20549 alkalommal
2018.02.28 -én egy Onecoin értéke 20.75 € -ra emelkedett!
104 nap alatt 25,5% -os értéknövekedés
a onecoin árfolyamában! A kezdetektől (2 év 9 hónap alatt)1870% -os növekedés!

31.05.2015 = € 0.50
05.06.2015 = € 1.05
10.06.2015 = € 1.25
10.07.2015 = € 1.55
29.08.2015 = € 1.95
29.09.2015 = € 2.45
09.11.2015 = € 3.35
10.12.2015 = € 3.95
01.01.2016 = € 4.45
05.02.2016 = € 5.25
17.03.2016 = € 5.65
27.05.2016 = € 6.25
15.08.2016 = € 6.95
25.11.2016 = € 7.85
09.03.2017 = € 9.85
28.02.2018 = € 20.75
Most utoljára van a onecoin 20.75 € alatt!
Emlékszem októberben 0,9 € emelkedett az ára, most meg 20.75 €-t!

Most egy 110€ -csomaggal (Március 15-ig tartó akciót kihasználva)
~60 coinhoz juthatsz !
Igen(!) jól számolsz a 60 coin-t most 1245 € értékben le is vásárolhatod!(Nyilván nagyobb oktatási csomag vásárlásával vagy azok kombinálásával még több olyan onecoinhoz juthatsz, melynek az értéke egyre gyorsabban, egyre többet ér!

Milyen hasznod lehet, neked akkor, ha onecoin-t birtokolsz?

Például fizetőeszközként használhatod a dealshaker oldalon, ahol minimum az ár feléért onecoinban fizethetsz (de több szolgáltató/eladó csak onecoint kér) több, mint 16.000 regisztrált elfogadóhelyen!

…Vagy vásárolhatsz belőle részvényopciót. A OneLife cég 2018 második negyedévében tőzsdére kerül!
Érdemes lehet megnézned, hogy a Onelife cég 11 hónap alatt érte el az
1 milliárd € forgalmat! Halkan jegyezném meg, hogy a Facebook-nak és az Apple-nek 6 évébe telt a Google -nak 5 év!

….Vagy tartogathatod is a OneCoinodat, hiszen 2018 második negyedévében, mint kriptovaluta szintén tőzsdére kerül (előrejelzés szerint 25€ körül árfolyamon) – igen(!) jól számolsz a te 110€-ért vásárolt oktatási csomagodhoz – ami nem mellesleg felvilágosít pénzügyi kérdésekben – kapott tokenekből “bányászott” onecoinod 1500 € -t fog képviselni!

A kérdés az, hogy mekkora árfolyam nyereséget szeretnél realizálni?
Hiszen minél később jutsz onecoin – hoz, annál drágábban jutsz hozzá!


Ha úgy dontesz, hogy nem szeretnél te se kimaradni ebből a dologból ,te is szeretnél kriptovalutát birtokolni mint az a több mint 2830000 ember aki már bent van a rendszerben alig 2 év alatt , akkor keressél meg és én tudok neked segíteni .

Csatlakozz be most és hozd létre az INGYENES fiókodat, majd gyere, keress meg, hogy megbeszéljük milyen csomaggal szeretnél elindulni! Mindenben segíteni fogok Neked!

Regisztrálj: https://www.onelife.eu/signup/attila899
Moneymaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.15. 21:26
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: Moneymaker »

Nem hiszem el, hogy van ember aki még meri reklámozni ezt a piramist. Elképesztő!

Javaslom a következő link meglátogatását: http://alk.mnb.hu/bal_menu/piaci_szerep ... 1&x=39&y=2
attila899
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2016.04.27. 14:55
Kapcsolat:

Re: Onecoin újabb lehetőség ha a bitcoinrol lemaradtál!!!

Hozzászólás Szerző: attila899 »

Hát az a bizonylatom a kérdésedre hogy az annó 5 eurot érő Onecoin most 20.75 eurot ér. Egyelőre ennyi a bizonylatom de amint lesz konkrétabb bizonyitékom akkor feltöltöm ide.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég