SpaceAlpha - ingyenes böngészős MMO dogecoin-nal

Pénzkereső játék oldalak
suhanc
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.05.06. 13:23
Kapcsolat:

SpaceAlpha - ingyenes böngészős MMO dogecoin-nal

Hozzászólás Szerző: suhanc »

Sziasztok!

Be szeretnék mutatni nektek egy böngészős játékot, a SpaceAlpha-t.
Ez egy sci-fi űrstratégiai/akció mmo játék, melyben open market alapon dogecoin is szerepel.
Egy kis előzmény:
Nem igazán tartottam pénzkeresésre valónak, de az első 1.5 hónap után eljutottam egy olyan szintre a játékban, hogy az azutáni 1.5-2 hónap alatt 50 dogecoin-t össze tudtam szedni a marketről. Nyilvánvalóan ez szépnek hangzik, de volt benne szerencse is, hisz valakinek eladnia is kell, hogy meg lehessen venni.
A haladás a játékban egyre nehezedő, tehát felzárkózni mindig könnyebb benne, mint lehagyni a többieket.
Amikor én kezdtem, akkor 35 dogecoint fizettem be, kb 5-öt használtam fel, hogy segítsem a klántársaim és magamat, a többit kikértem igazából, de 5 dogecoin volt sajnos a fee, szóval lényegében 10-et használtam el. Ez volt szeptember 1 körül.
Most október végén jött össze 55 dogecoin, amit kikértem, majd úgy döntöttem érdemes lehet bemutatni ezt másoknak is.
Alapvetően havi szinten jön legalább 1 külföldi aki képes több száz dogecoint elszórni, hogy előnyre tegyen szert az elején, így viszonylag könnyű olyankor hozzájutni.
A játékról:
A PvP része opcionális, viszont szükséges, ha kolonizálni akar valaki. De mivel ahhoz kell az adott kutatás is, ami kicsit később lesz elérhető távolságban, ezért az elején nem fontos. Tehát amíg nem feltétlen szükséges, vagy nem biztos valaki abban, hogy biztonságos a környéke, jobb nem bekapcsolni, ugyanis nem lehet kikapcsolni többé.
A játék angol nyelvű, viszont egy fordító mellett is el lehet könnyen boldogulni.
A küldetések szépen végigvezetnek a fontosabb tudni valókon, illetve a jutalmak, amiket adnak, kimondottan szükséges a korai feltöréshez.
Egy bolygóval kezdesz.
Többféle egységet lehet létrehozni: Farmer, doktor, tudós, támadó/védő katonák, kémek, bérgyilkos, mérnök, ipari és kereskedelmi munkás, bányász.
A farmer biztosítja, hogy még több egységed legyen, emiatt az elején érdemes minél több farmert kiképezni.
A doktor az egészségét biztosítja a lakosságnak, körülbelül 1-5% kell legyen az arányuk a teljes lakossághoz képest.
A tudós a kutatásoknál lényeges, bár először a küldetéseken kívül nem igazán szükséges foglalkozni velük.
Támadó/védő és egyéb speciális egységekre sem nagyon van szükség az elején.
A korai 1-3 hónapnyi játékidő alatt nem nagyon elérhető pozitív pénzbevétel, viszont nyersanyagok eladásával kompenzálható a kiadás.

Egy térkép/játéktér jelenleg 1 szelete egy galaxisnak. (De majd idővel bővül.)
Minden csillagrendszernek a csillaga határozza meg valamilyen szinten a csillagrendszer bolygóit.
Két féle fontos bolygó van, amin nyersanyagot lehet kitermelni. Láva bolygó a csillaghoz közel, ezen vasat lehet bányászni, illetve az óriás csillagoknál gázóriások vannak, amin tritium van, de ez szintén inkább későbbiekben fontosabb nyersanyag.

Ahol igazán szép mennyiségű Kreditet lehet összeszedni az inkább a játék belső tőzsderendszere.
A klánoknak lehet 1-1 saját befektetésük, amit menedzselve lehet profithoz jutni.
Bár ezt ki kell tapasztalni, illetve függ attól is, hogy a többi játékos hogyan kezeli a saját részvényét az adott befektetésben. Ha elad valaki egy jókora darabot, akkor valószínűleg a többiek buknak az adott befektetésen, de ha épp valaki egy jókora összeget befektetve feltolja a részvény értékét, akkor nyilván szép profitot lehet eladáskor szerezni.

A játék készítője rendszeresen osztogat NFT-ket, illetve diamond-ot, ami a játék prémium fizető eszköze, kimondottan aktív és segítőkész.

Most így kezdésképpen ennyit írtam össze, de majd még bővítem később esetleg.
Ha érdekel valakit akkor itt tud regisztrálni: https://www.spaceAlpha.net?ref=suhanc

Suhanc néven megtalálható vagyok a játékban, jelenleg az egyik moderátor/adminféle :) Szóval szívesen segítek mindenkinek.
Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég