Taxy-money

Pénzkereső játék oldalak
szepbalazs
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2016.10.04. 16:13
Kapcsolat:

Taxy-money

Hozzászólás Szerző: szepbalazs »

A Taxi-Money egy egyedülálló többszereplős befektetési játék, amely a Runet felhasználók százezrei körében a legjobb internetes projektként szerzett népszerűséget és hírnevet.
Több mint 7 éve működünk, és ez idő alatt bebizonyítottuk, hogy a pénzfelvétellel járó játékok nem csak érdekesek, de igazán jövedelmezőek is lehetnek!
Felhasználóink ​​pénzt keresnek azzal, hogy jól érzik magukat a játékban!
Csatlakozz a virtuális taxisok közösségéhez!
Fennállása során a Taxi-Money túlnőtt egy egyszerű gazdasági játék keretein, és nemcsak a pénzszerzés és szórakozás egyedülálló platformjává vált, hanem a kommunikáció, a vezetői készségek fejlesztésének, valamint az üzlet és a tőzsdei kereskedés alapjainak elsajátításának helyszínévé is. csere.
A játék célja egy nyereséges és hatékony stratégia felépítése, amely tisztességes és stabil jövedelmet hoz. A projektben több mint tízféle kereset érhető el a különböző pénzügyi adottságokkal rendelkező résztvevők számára – a nagybefektetőktől a befektetések nélkül indulni vágyókig.
Taxi pénz számokban:

Projekt indulási dátuma – 2014.05.23.
A felhasználók száma több mint 1 800 000 fő.
Az új felhasználók száma több mint 1000 naponta.
Előnyeink
A projekt már bebizonyította, hogy megbízható. Több ezer pozitív vélemény :
Folyamatosan növekvő közönség, több mint 1 000 000 felhasználó;
Beruházás nélkül tesztelheti a projektet;
A játék weboldalába beépített saját ATS (Active Advertising System, Books)
Azonnali fizetés a legtöbb fizetési rendszerbe;
A minimális kivonás 5 rubel.
Teljes cselekvési szabadság
Autót venni vagy bérelni?
Taxizz magad, vagy bérelj fuvarozót?
Építsen saját taxiflottát vagy ekét a nagybátyjának?
Spekulálni a tőzsdén, vagy csendben osztalékot kapni?
Mi a jövedelmezőbb - energiaitalt inni vagy doppingot használni?
Becsületes taxisnak lenni vagy utasokat kirabolni?
Esetleg általában rablók közé menni, és más játékosokat kirabolni?

https://www.taxi-money.net/?r=szepbalazs

Szerintem nagyon jo nem règ kezdtem el vele foglalkozni de tetszik
Api22
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022.12.15. 20:58
Kapcsolat:

Re: Taxy-money

Hozzászólás Szerző: Api22 »

Érdekes játék, már nyomom egy ideje. Nem mondanám könnyűnek, ahogy halad előre az ember, egyre mélyebb rétegek nyílnak ki, új költségek, új bevételek, sakkozás a különböző balanszok közt, hullámozó "szerencse", jól menő majd csődbe menő cégek... az egyik héten kitalált stratégia nem feltétlenül lesz jó a következő héten. Természetesen mint az ilyen játékoknál általában, inkább azon van a hangsúly, hogy befelé fizess, ne kivegyél belőle, de ha ügyes az ember és átgondolja, mit csinál, lehet fejlődni befektetés nélkül is (legalábbis jópár baki ellenére nekem megy a mai napig).

Néhány havonta változtatják a weboldal tartományát, ez elég zavaró, illetve én szenvedek a nyelvvel is, mivel elsősorban orosz, így nekem marad az online fordító, aztán remélem, hogy azt mondtam és azt értettem meg a válaszból, amit kiírt a gép.

Ha valakinek van kedve kipróbálni, tudok kezdő (gipsy) taxik számára munkahelyet biztosítani: https://taxi-game.xyz/city/859 (ez _nem_ reflink, a cégemre mutat, hogy könnyebb legyen megtalálni, reflinket az eredeti posztnál találsz). Írjatok nyugodtan ingame, vagy itt, ha összejön 5 ember, kiírok egy álláshirdetést.

Ez kis segítség, mivel a kezdő taxi nem hosszú életű, ellenben ha ki akar venni pénzt az ember, akkor bizony kell, hogy legyen munkahelye. A következő szintű taxicég még nagyon messze van nekem is. És persze ha kérdés van, arra is válaszolok, ha tudok.

Befeketés nélkül persze ne számítsok instant sültgalambra, ez nem az az oldal.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég