Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Illetve,hogy pontosabban fogalmazzak. Szükségem lenne pár TE oldalra a PTC oldalaim reklámozása miatt. A cél nem a pénz,hanem a minél minőségibb látogatottság ,ergo minél többen regsiztráljanak az oldalaimra egyszerűen fogalmazva.

A neten néztem statisztikát ilyen oldalakról Volt benne taglétszám,meg egyedi látogatottság stb .
első helyen ezt találtam: http://www.trafficexchangelist.com/reports/ van itt taglétszám,meg találatrangsor,meg valami százaékos dolog is...


Mely adatok számítanak igazából? Illetve mi a tapasztalotok melyekkel lehet legjobban regisztrálókat szerezni? (Tudom kényes kérdés,nem szívesen árulja el valaki mi a legjobb refszerző módszere:) ) Godolom az a jó,ha minél nagyobb a taglétszám és,hogy minél több emberhez juthasson el a "reklám". Hisz az nem jó,ha mindig csak ugyanazok látják .

Kinézten magamnak egy-két oldalt is (TrafficG,I Love hits,Smileytraffic...),de egyelőre nem regisztrálok. Felajánlom a regisztrációmat azoknak,akik itt válaszolnak ezekre a kérdésekre érdemben.
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm a választ,de ahogy írtam nem az érdekel mennyit fizet :) Inkább az,hogy mennyire hatékonyak reklámozás céljából,illetve,hogy melyik az. És miért?

Amúgy ezt a safelistet nem értem. Ha jól értem ez olyan,hogy küldenek leveleket a tagoknak? De ki olvas el olyan sok levelet?Levélolvasásért fizet?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

mire ideértem, törlődött a Kálmán hozzászólásainak nagy része...
alapvetően az a probléma, h forgalocserén passzív hirdetéssel nehéz PTC-re toborozni.
persze vannak más módszerek... ;)
ez a TriplaA Terv állati jó, bennem nagyon sok mindent helyre tett és sokat segített! köszi Kálmán! :)
kedves olvasó, ha nem elég jó az angolod hozzá, keress meg privátban! :D
Kép
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

gkalman2004 írta: A forgalomcsere nem egy passziv rendszer, irto sok reklamozasra van szukseg hogy kifogjal ptc-s vagy mas ref-eket.
De ugyanez ervenyes a PTC-s reklamozasnal is, sot sokkal hamarabb felemeszti a befektetett pontjaidat vagy penzedet.
passzív módszer, amikor feladok egy hirdetést és a regisztrációk ennek hatására történnek meg, tehát valódi kommunikáció nincs, nem lehetséges köztem és a referáltam között. minden ilyen módon végrehajtott toborzás passzív. szociális a toborzás, ha kommunikáció van, pl. itt a fórumon. azt hiszem, csak nyitok erről egy ízelítő topikot valamikor, amikor lesz rá időm... :)
Kép
nadint
Támogató
Hozzászólások: 1309
Csatlakozott: 2011.04.08. 03:38
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: nadint »

Ez az !

Húzzatok bele!

Izzik a net !

:clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

hát nekem már az is aktív ,amiért pénzt kell kiadnom :D Nálam a passzív az,mikor csinálok egy honlapot és azt nem kell már reklámoznom egy idő után,mert kialakul a vendégkör (na ettől még messze vagyok :D )

Pld Easyhits4youn észrevettem,hogy hiába 750 000 a tag,ha én jobbára ugynazon magyar oldalakat kapom vissza,pedig szörfölök kb 100-at naponta :) Szóval,ha sikerül egy jó magyar oldalt összetákolnom,akkor zstem ez lehet sikeres. A siker nemcsak a használt eszköztöl TE ,hanem a kreatív hírdetéstől is függ.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

gkalman2004 írta:Hat igen de xenosz2 kerdese a surf oldalakkal kapcsolatos, szoval melyiket tartjuk a legjobbnak es miert.
doqxstudio te melyiket tartod a legjobnak? :)
ide nem írom ki ingyen :D akit érdekel, kérdezzen meg privátban! :) ...
én inkább a szociális dolgokkal vagyok képben, a passzív módszerekben nem vagyok jó, mert azokba pénzt kell befektetni jobbára, amiből eddig kevés volt...

de most $40-50-ért tervezek tagságot venni. pont EH4U-n gondolkodtam, h kipróbálok egy 3 hónapos prémiumot... segíts Kálmán, akár privátban!
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Ezt az oldalt használja valaki? ahogy nézem kínai tulaj és 1 éves a domain

easyhits2u.com

azt írja 8 centet fizet 100 oldalra. még nem regisztráltam. ismeri valaiki? esetleg fizetést is kapott?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nagyon gyengék a forgalmi adatai az EH2U-nak. nem foglalkoznék vele.
Kép
gkalman2004
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013.09.09. 19:28
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: gkalman2004 »

easyhits2u.com is nehezen fizet egy ideje, en a startx-rol is varom 6 hete a fizut es meg semmi
(a startx-en "Gold member" tag vagyok es augusztusban jar le az eves tagsagom nem fogom felujitani mert veszteseges).
ezeken az oldalakon ugyanaz a tulaj es fizet mikor van kedve....

froghits.com (#581,285) easyhits2u.com (#473,300) 247besthits.com (#541,314)
startxsurf , surfers2u , top1surf , top1hits , geteasyhits.com
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Köszönöm. Kicsit lehangoló,hogy nem lehet követni TE oldalakon a kifizetéseket,úgyhogy csak a szóbeszédre lehet hagyatkozni...

gkalman mik azok a számok a kettős kereszt után? forgalmi adatok? és a többi oldalt miért írtad fel?

smileytrafficom még nincs . ha fizet,akkor azt szívesen csinálnám. régi oldal csak tudni szeretném fizet-e még?
Avatar
Verda
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.05.04. 10:57
Kapcsolat:

Re: Melyek a legjobb Traffic exchange oldalak,és miért?

Hozzászólás Szerző: Verda »

Nem akarok ennek új topicot nyitni ennek a kérdésemnek, elvégre témába vágó. :D

Az autosurf traffic exchange oldalak közül ki melyiket tartja a legjobbaknak? Otohitset és 10khitset használok, melléjük keresek harmadikat, akár negyediket.
WPW9QFC4XPokémon Go referral code

---

EasyHits4U – Traffic Exchange
10KHits - Autosurf
Otohits - Autosurf
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég