Rotate4all - CSALÓ ADMIN - MESSZE KERÜLD EL!!!

Pénz kereső Autosurf és Manualsurf oldalak
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

10 napja nem lépett be az Admin, remélem nincs semmi probléma.
Nem volt időm foglalkozni az aktiválós dologgal, de a kövi héten megcsini amúgy max fél órás meló, ha a terveim alapján működni fog és utána tesztelem, és ha minden rendben vele, raptor666-nak jelzem a kövi update-t, és mindenki linkjét, még az enyémet is inaktívvá teszem. Illetve szerintem le fogom nulllázni a kattintásszámlálót is.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Sziasztok! Én csinálom,attól hogy nem írok ide be minden nap. Persze volt olyan nap hogy idöhiány miatt nem csináltam meg.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Én is voltam.
Az aktív tagoknak 4 - a többieknek 1-1 kattintást adtam....
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Én is voltam, linux kivette a linkjét láttátok? 4 és 1 de az inaktívaknak én az egyet sem fogom lenyomni nemsokára.... sőt már még egy link eltűnt, mert 15 volt
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Igen, egyelőre kivettem a linkemet, mert itthoni problémák miatt egyelőre nem tudom meddig, lehet csak pár napig nem tudom garantálni, hogy lesz időm lekattintani a linkeket, utána vissza fogom rakni.

rasim: penelope a másik aki eltűnt, mert neki suspended lett r4all-on a accountja.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Aha kiraly, akkor vagy sokaig nem lepett be vagy vmit elszurt. Amugy az en velemenyem az, hogy nyugodtan tedd vissza a linkedet, mert en mindennap kattintottam eddig is, nagyjabol neked koszonheto, hogy ez a lehetoseg megvalosult, mar csak ezert is szivesen dobok ra nehany kattot minden nap. Nem ugy, mint a lusta, nem kattolo emberekere...
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Napok óta nincs megint Paypal és Revolut kifizetés.
Mostanában némi likviditási problémát sejtek Leventéék háza táján... Bár a másik fórumon panaszkodott is, hogy kevesli a mostanában lefelé ívelő forgalmat... véleményem szerint, fokozatosan el lehetetleníti a promotálók munkáját... régebben nem kellett fix ablak hogy számoljon, most meg napi szinten dob BlackListre mondva csinált okokkal oldalakat... (pl, offersBux, twickerz, zigma, + orosz ptc oldalak)
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Lehet, hogy néha túlzó a szabályozás, de a likviditási probléma nemcsak a forgalom mennyiségén, hanem a minőségén is múlik, hiszen akkor fognak a hirdetők továbbra is hirdetni, ha eredményes a dolog. Meg az lehet még, hogy a hirdetők valószínűleg nem egyforma mértékben használják a fizetési módokat. Ezért néha elfogy a pénz valamelyikről, és inkább kikapcsolja, mert drága lenne feltölteni, és végül magasabb díjakat eredményezne.

Persze az sem jó, ha csökken a PTP hirdetők forgalma, pl. mert a magas kifizetési díjak, meg a sok invalid látogatás miatt nem éri meg. Lehetne például azt is csinálni, hogy az invalid visit is érjen valamit, hiszen az is látogatás, mint ahogy az X. látogatásért is fizet valamennyit, csak egyre kevesebbet. Csak ez lehet, hogy nagyon megbonyolítaná az egészet, és a hirdetők szempontjából nem változtatna semmin. Nagyobb fokú együttműködés egyes PTC/TE oldalakkal sokat segítene, bár nyilván nekik is megvannak a saját érdekeik, szempontjaik.

A kifizetési problémákra esetleg megoldást adhatna jelenleg a Coinbase használata. Pl. nemrég töltöttem fel a CB számlámat Revolut-tal egy pillanat alatt, és teljesen díjmentesen. Utána Coinbase Pro-val nagyon olcsón át lehet váltani valamilyen crypto valutába, és szintén nagyon alacsony díjjal el is lehet küldeni egy másik crypto számlára. Most már a bankszámlára történő utalás is egész olcsó EU-n belül, főleg Revolut-tal. Csak ezekkel a nagy cégekkel meg nem árt vigyázni, mint ahogy a PayPal-lal is. De ha egyszerre sok pénzt nem tart náluk ez ember, akkor nagy baj nem lehet. És ha összegtől függetlenül alacsony a tranzakciós díj, akkor nem is kell.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Paypal végleg megszűnt a oldalon!!!

Unfortunately it happened again. PayPal decided to kick us out as apparently they consider our business some high-risk category, even though we haven't even had one single chargeback. It seems not even a perfect track-record impresses them anymore.
This time though we won't appeal their decision. We're done. Effective immediately PayPal will no longer be available on our website.
It's a minor setback though as over the years we learned not to put all our eggs in one basket.
We advise our users to choose any of our alternative payment methods.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

deejayfly írta: 2020.12.07. 22:41 Paypal végleg megszűnt a oldalon!!!
...
Ez nagyon nagyon rossz hír számomra! Akkor sokáig már én sem csinálom tovább. :(
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Én is a Paypal miatt kezdtem el. Azzal van a bszámlál összekötve. A Paypal netes bankban bízok egyedül. Így már nagyon keserves lesz oda átforgatni a pénzt...
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Én egy kikérésig csinálom utána kérdéses számomra r4all, de ha csinálom is a továbbiakban akkor Payeer-re fogom kikérni.

Amúgy tipp: Akinek payPalra kell a pénz, Payeer-ről Paytizre tud váltani.
Ilyenkor a Paytiz-nek is van a Paypalon kívül díja.
10 dolcsiból kb 8.5 dolcsit kapsz meg. Elég sok így de ez van.
kb 8 cent dolcsinként paytiz esetében a levonás.

Én egyébként kriptót fogok venni a pénzből Payeer-en, de megvárok egy újabb zuhanást hogy többet kapjak a pénzemért.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Egyébként még annyit, hogy ez a Leventének is rossz, mert biztos vagyok benne hogy nem vagyunk kevesen, akik a PayPal kikérés miatt használtuk a rotate4all-t.
xruszattix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2011.11.01. 18:07
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: xruszattix »

A Paytiz-t én is használtam már vagy 2-3-szor (Payeer -> PayPal). Szerintem megbízható, bár tényleg egy kicsit sokat von le. Legutoljára azt hiszem $17-t váltottam át Payeer-ről és $14 -t kaptam PayPal-ra.
A kriptó átváltás se rossz ötlet. Én nemrégen $20-t váltottam át LTC-ra $67-os árfolyam mellett. Néhány nappal később visszaváltottam $80.99-os árfolyam mellett $24.12-re. Vagyis $4.12-t kerestem kb. 4-5 nap alatt, ami nem rossz. Bár azért szerencse is kellett hozzá. :)
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Remélem a Revolut megmarad, már egy hete nem lehet rá kikérni... Szerintem nem lenne rossz ötlet mondjuk egy Litecoin-t hozzáadni. Alacsony a tranzakciós díja, és rengeteg lehetőség van a beváltására. Pl. Coinbase-ről ki lehet utalni PayPal-ra díjmentesen (vagy legalábbis fél éve még így volt). De szerintem AirTM-ről PayPal-ra is olcsóbb kikérni, mint a fenti opcióval. Ne fizessünk 20% díjat a váltásért, ha nem muszáj.

Kockázat meg mindig van, főleg internetes pénzkeresésnél. De én mondjuk jobban aggódok pl. egy PTC oldal miatt, hogy kifizet-e, mint mondjuk amiatt, hogy a Payeer lenyúlja a pénzemet. Egyébként pont a PayPal az, aki ráteszi a kezét mások pénzére. Most is ez történt valószínűleg, csak már óvatosabb volt Levente, nem tartott sok pénzt a számlán. És ez elég jó általános alapelv is, mármint nem gyűjteni a pénzt olyan helyen, ahonnan nem biztos, hogy tovább lehet majd küldeni. Ezért jó, ha nincs fix díj, mint a PayPal-nál. Azt a 2-5 dollár kockázatot meg szerintem érdemes vállalni. Pl. a Revolut esetében elég hamar megspórol az ember annyit a tranzakciós díjakon, onnantól meg gyakorlatilag nincs kockázat, mindenképpen jól járunk.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Aki revolutra kert mar ki meg tudna mondani mit kell beirni rotate kikereskor? Koszi
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Volt egy hír róla még nyár elején, ott kép is van róla. A Revolut felhasználónév "@" utáni részét kell beírni, amit az alkalmazásban, a fizetések menüben lehet megtalálni.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok!

Sajnos NEM jó hírekkel vagyok R4All-al kapcsolatosan :(

kb. 2 hete egyik direkt referáltam egy nagyobb összeget kért ki (100+ USD) azóta többszöri R4All megkeresés után sem kapott sem kifizetést, sem visszajelzést az Admintól.
Ezt követően megkeresett engem, én is írtam az Ő nevében Admin-nak, én sem kaptam többszöri megkeresésre sem választ.
Én is kikértem (200+ USD) ezt követően már nem tudtam visszalépni az oldalra. Ezzel kapcsolatosan is írtam Leventének, erre sem jött semmi visszajelzés.

2 dolog lehet. Vagy valami olyan probléma van ami miatt Levente nem tud "kommunikálni", vagy Rotate4all szarban van, s egyszerűen így akarja a kiadásait csökkenteni, hogy egyszerűen a nagyobb tagok alól kivágja a talajt. Ez igen unkorrekt dolog lenne természetesen Részéről, hisz pl. én (és több direktem is) nem kevés USD-t tettünk bele hogy majd 4 év alatt eljussunk ide ahová eljutottunk ... azzal nem is van gond, hisz cél érdekében tettem/tettük, de az már igen, hogy ezt bárki is egy tollvonással önös érdekből megsemmisítse!

Én nagyon remélem és gondolom is, hogy az első verzió az mi a probléma mögött áll, de míg nem kapok valami jelzést Levente részéről, az oldalt át kell nevezzem FELFÜGGESZTETT oldal kategóriába.

Folytatás következik, de jelenleg NEM AJÁNLOTT az oldal további befektetésre!!!

Üdvözlettel: Admin
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - 5 USD minimum - Lehetséges!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Huh, ez nagyon rossz hír, egyenlőre nem akarom minősíteni, engem már függesztett fel kifizetés kérése után teljesen jogtalanul csalásra hivatkozva, és ebből megtanultam a leckét... Azonnal amint elérem az 5$ ki kell kérni!! Ha kivág, akkor "csak az az" 5$ menjen a kukába, és persze a reklamáló levelekre soha nem válaszolt kivágás után, szóval kizárt, hogy mindig kommunikációs gondja lett volna....

Remélem szerencsétek lesz, pont most érem el a minimális kikérhetőt, ki is fogom kérni.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Admin »

Tégy úgy!!!

Itt sajnos nagyon komoly összeg az mi jelenleg "lóg a levegőben" ... személyes kapcsolatban is vagyok/voltam Leventével, ezért is mertem saját magam is, és jópár direktemnek is ajánlani az oldalt befektetésre.
Temetni még nem temetem, de mivel nekem sem és egyik referáltamnak sem ír semmit, így sajnos nem tudok mást tenni mint felhívni saját közönségünk figyelmét az oldallal kapcsolatos történésekre.
Remélem hamarosan a szálak kiegyenesednek és ismételten megy minden majd tovább a régi kerékvágásban.

Meglássuk, de addig is mindenki ki úgy áll, tessék kikérni az összegeket, jelenleg nem tudni mi van Levente Rotate4all.com oldalával!!!

Üdv. Admin
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Azt esetleg lehet tudni, hogy hová kérte ki, aki nem kapta meg? Illetve, hogy pontosan miért nem lehetett visszalépni az oldalra a kifizetés után? Milyen hibaüzenetet írt ki?
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Nos nálam konkrétan kiírta, hogy bannolva lettem szörfölési csalásért :D
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

De az régebben volt, gondolom. Viszont most, ha jól értem, fiókfelfüggesztés nem történt, csak kifizetési illetve kommunikációs problémák vannak. Ez új dolog.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Sziasztok.

Engem dec 9-én fizetett ki, Payeere. Be tudok lépni az oldalra.
Viti2012
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2013.11.26. 10:21
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Viti2012 »

Screenshot_2.jpg
Screenshot_2.jpg (36.75 KiB) Megtekintve 18629 alkalommal
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Engem is kifizetett most, pár órával azután, hogy kikértem.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Kb 3 órája olvastam hogy miről beszéltek és mi történik a rotateval... Azonnal bléptem ki is kértem az egyenlegem (kb 7$)
Bár még nem kaptam meg a kifizetést... de nem tiltott ki... :innocent:
rasim
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2016.04.23. 12:25
Kapcsolat:

Re: rotate4all: napi 0.4 USD / 1250 oldal - NEM AJÁNLOTT!!!

Hozzászólás Szerző: rasim »

Mert kis összegek, azért is írtam, hogy nem szabad 100$-okat gyűjtögetni, ez alapigazság az összes ptc-re, aki csinálja rég megtanulta: AMINT LEHET MINDENT KI KELL KÉRNI!!!!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég