Paid To Read Email

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: papatomi »

A Paid To Read Email ,ahogy a neve is sugallja egy PTR oldal (emaileket küld naponta többször ,amit le kell kattintani és emailenként 0,02$ ír jóvá).
Viszont a fő kereseti lehetőség a kérdőívekben rejlik,ezért is ebbe a kategóriába tettem a témát.
Kitöltésenként 0,5$ ír jóvá az oldal.
Pont gyűjtésre is van lehetőség.A pontok cash-re vagy garantált emailekre válthatók. 100pont=1$

A Regisztrációért 3$ adnak.
15$-tól lehet kikérni a pénzt PayPal-ra.A kikérést követő hónap 15. napján kerül a számlánkra a pénz.

A refferáltak után 15%-ot ad minden forgalomból.

A ScamAdviser szerint megbízható az oldal (full zöldben van).

Regisztráció:
https://www.paid-to-read-email.com/?r=2060467
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

ScamAdviser-nek a "Trustscore" szintjere nem szabad adni, mivel ott olyanokat helyez eloterbe mint pl: van e az oldalnak ssl tanusitvanya vagy a whois titkositva van e meg virusirtoval atnezik.. ezek szamunkra kevesbe lenyeges.

Velemenyeket olvasd a Trustpilot. com-on
Kép

2.2/5 stars, 67 reviews (67% negativ 1 star ertekeles)
forras: https://www.trustpilot.com/review/paid- ... -email.com
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Majd meglátjuk fizet e vagy sem ha kikérem a pénzt.
Kérdőívekkel hamar megvan a 15 dolcsi.
Max így jártam 😃
Majd megírom a fejleményeket.
Egyébként köszi az építő hozzászólást!
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Kedves felhasználók!

Közlöm veletek,hogy tegnap kikértem a 15.2$-t és a mai napon meg is érkezett a PayPal fiókomba!
Úgyhogy nyugodtan lehet használni az oldalt!
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

papatomi írta: 2022.12.02. 17:56 Nyugodtan lehet használni az oldalt!
Nem kotozkodni akarok, de ezt ird azoknak akik nem kaptak meg a penzuket :lol:

Rotate4all topik vegig olvasast ajanlom es erteni fogod mire celzok (egyebkent az is a mia napig fizet)
viewtopic.php?f=67&t=8368
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: papatomi »

ptcmonitorinfo írta: 2022.12.03. 20:30
papatomi írta: 2022.12.02. 17:56 Nyugodtan lehet használni az oldalt!
Nem kotozkodni akarok, de ezt ird azoknak akik nem kaptak meg a penzuket :lol:

Rotate4all topik vegig olvasast ajanlom es erteni fogod mire celzok (egyebkent az is a mia napig fizet)
viewtopic.php?f=67&t=8368
Akkor ne kötözködj :DD
Amúgy meg te írtad anno hogy nem fizet stb,meg belinkelted a TRustpilot-os hsz.-eket....Akkor döntsd már el mit akarsz :clap:
Mindenkinek szól az ajánlás,ha rád nem vonatkozik ,akkor lapozz tovább :no:
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Epp ezert mondtam, hogy olvasd vegig az emlitett topikot es erteni fogod, latom nem tetted.

Tobb fele "Scam" letezik, van koztuk olyan ami fizet ideig-oraig kivalasztott/ veletlenszeru embereknek akik majd ingyen promotaljak a csalo admin oldalat.. ahogy te is teszed! Szoval "szerencses" voltal.. DE ez nem azt jelenti, hogy a kovetkezot is megkapod vagy azt, hogy mindenkit kifizet.

Rotate4all topik nagyon jo pelda erre a jelensegre, Netbiznisz.hu adminjat is atvagtak 100-200ezer ft-al!! de ettol fuggetlenul csomo mas embernek fizet az oldal a mai napig..DE szerinted a forumunk adminjat mennyire erdekli, hogy random embert kifizet?? Persze ez forditva is igaz. Te is magasrol leszarod kit/ki/miert vagy epp miert nem fizenek ki.. (persze addig amig te megkapod a kis penzed Xd)

egyebkent:
papatomi írta: 2022.12.04. 20:46 Amúgy meg te írtad anno hogy nem fizet stb,meg belinkelted a TRustpilot-os hsz.-eket...
En nem irtam ilyet.. sot! meg az sem irtam, hogy elofurdulhat* szimplan akkor is arra kertelek, hogy OLVASS!! :lol:
Nyilvan nem rosszindulatbol irjak azok az userek a tapasztalatukat trustpilot-on, ahogy en sem rosszbol linkeltem be..
papatomi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2014.02.12. 16:43
Kapcsolat:

Re: Paid To Read Email

Hozzászólás Szerző: papatomi »

Jól van,köszönöm az infót.
Nyilván vannak olyan oldalak is amit te említettél,hogy ideig óráig fizet,meg van akinek fizet van akinek nem.Sajnos ez elég kiszámíthatatlan,még ha tüzetesen utánna is néz valaki az adott oldalnak.
Én azért írtam amit írtam,mert én megkaptam a pénzt,így ajánlom nyugodt szívvel bárkinek.De nyilván nem tudom garantálni ,hogy én vagy bárki megkapja a pénzét legközelebb.
Ez sajnos majdnem az összes netes "munkára" igaz...

Ami a topic olvasást illeti,nincs hozzá kedvem,de tudtam,hogy le fogod írni a lényeget,úgyhogy köszi ;)

Gondolom,hogy nem rosszból linkelted be a Trustpilot-os hsz.-eket,csak nem tudtam hova tenni,de a leírtak alapján már tudom.

Béke!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég