Keep Rewarding pénzkereső oldal

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
Lezárt
Api22
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.12.15. 20:58
Kapcsolat:

Keep Rewarding pénzkereső oldal

Hozzászólás Szerző: Api22 »

Sziasztok,

Ez az oldal egy csomó online pénzkereső szolgáltatást fog össze, ezért több kategóriába is bele esik. A neve Keep Rewarding, és valahogy így fest a főoldal:
kr_fooldal.png
A fő bevételi források a kérdőívek, de van PTC (reklámra kattintás), app telepítés, videó, ide-oda regisztrációért kapható fizetség, és még sorolhatnám. Az oldal angolul van, de ha valakinek ez probléma, akkor használhatja az integrált Google fordítást. A fizetséget Paypal-ra, vagy gift card-ok formájában lehet kérni.

Évekkel ezelőtt találtam ezt az oldalt, de elsőre gyorsan feladtam, mert az első kifizetésig (ami minimum 1 USD) egy csomó részét nem lehet használni az oldalnak, ezért odaáig eljutni kínlódás. Második nekifutásra bizony összekattintgattam az első dollárt (pontosabban 75 centet, mert 25-öt alapból kap az ember regisztrációnál) PTC-ből, de ezután kinyílt minden, ami addig zárva volt, és meglepően magas fizetséget kaphatunk egy-egy kérdőívért, legalábbis bármilyen hasonló oldallal összevetve, amivel eddig találkoztam (10-20 centtől akár 2$-ig). Úgy egy éve vagyok tag az oldalon, és átlag 10-20 USD-t keresek vele havonta, ami szerintem jó, tekintve, hogy nem sok időm van nyomogatni. És hogy ne a levegőbe beszéljek, alább a legfrissebb kifizetés:
kr_pp_payment_proof-2022-12-13.png
Ezen a linken tud regisztrálni, akit érdekel: https://keeprewarding.com/

Persze nem minden integrált ajánlat elérhető kis hazánk lakói számára, de ha van rá igény, leírom, nekem mi működött, mi nem.
Api22
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.12.15. 20:58
Kapcsolat:

Re: Keep Rewarding pénzkereső oldal

Hozzászólás Szerző: Api22 »

Sziasztok,

Mivel jött kérdés, hogy mik a jó lehetőségek az oldalon, leírom ide is, hogy miket találtam. Nem biztos, hogy minden ugyanúgy jól fog működni másnak is, mert más profilt raknak össze személyenként a háttérben.

1.) PTC, CPC (ezek nem fizetnek sokat, de az első kifizetésig minden jól jön, hogy haladjon az ember, és ezek elérhetőek mindenkinek):

Bal menü -> Paid To Click -> PTCs (napi)
Bal menü -> Paid To Click -> CPCs (ebből egy napi, néhány heti 1x)
Bal menü -> Paid To Click -> AdClickWall -> Ads
Bal menü -> Paid To Click -> ClixWall -> Ads
Bal menü -> Paid To Click -> Minute Staff, ezen belül Instant, View, Click fülek (elég változó, hogy van-e reklám)
Bal menü -> Offers -> Skippy Ads -> PTC Ads fül (napi)

2.) Push

Bal menü -> Paid To Click -> Push Nitifications: ha engedélyezed, push üzeneteket kapsz a böngészőben, amire kattintani kell, és az oldalon maradni min. 5 másodpercig. Heti jóváírás, nagyon változó, volt már 1-2 cent és 20+ is egy héten

3.) Kérdőívek - ezekből van, ami csak első kifizetés után használható, nem emlékszem melyik, de írja, ha még nincs nyitva. Azonos kérdőívért melyik fizet a legtöbbet sorrendben:

Bal menü -> Surveys -> Your surveys
Bal menü -> Paid To Click -> AdClickWall -> Surveys & Offers-> SSI Survey Router - V4 (lásd megj. 1)
Bal menü -> Paid To Click -> AdClickWall -> Surveys & Offers -> Dynata Router - INTL (lásd megj.1)
Bal menü -> Surveys -> CPX Research - ez elég jó, sok szokott lenni (viszont a fentiek jobban fizetnek)
Bal menü -> Surveys -> Theorem Reach - itt általában nem válogatnak be, de kapsz pontot azért is, mert nem feleltél meg (ezért van a végén a listának)

Megj. 1: a két AdClickWall-os survey router más offerwall-okon is elérhető, viszont ott kevesebb pontot kapsz értük a végén. FONTOS! Itt csak napi egyet tölts ki az egyikből és/vagy a másikból, mert hiába dobja fel, hogy van még, nem írnak jóvá egy kérdőívnél többet, hiába csináltad végig sikeresen!

4.) Videó

Bal menü -> Lootably Videos -> loot.tv (a kaja videók rövidebbek, ezért jobban fizetnek, mert videónként fizet, mindegy hány reklám van benne). Azt hiszem ez is csak első kifizetés után él. Ide külön kell regisztrálni, és összekötni a keeprewarding account-al (ha regisztráltál, és a fenti loot.tv gombbal nyitod meg utána, ugyanabban a böngészőben, magától megcsinálja). Ha nem vagy belépve a loot.tv-n, nem írják jóvá, amit néztél, erre figyelni kell! Magától azonban nem dob ki, miközben nézed, csak ha kikapcsolod a gépet stb. Engedélyezni kell az automatikus lejátszást a böngészőben (csak erre a weboldalra) ahhoz, hogy magától tovább lépjen egyik videóra a másikról, tehát folyamatosan menjen.

Ha valaki elakad a fentiekben, vagy másban, nyugodtan kérdezzen, ha tudok, segítek.
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: Keep Rewarding pénzkereső oldal

Hozzászólás Szerző: Katimama »

Itt kezdődik, de mivel full halott az egész fórum, nyilván mindent lehet:
viewtopic.php?p=113212#p113212

Azt meg hogy egy halott fórumon privátban kérdeztek, el kellene hinnem?
"köszönöm nem".
Katimama
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2020.11.09. 11:01
Kapcsolat:

Re: Keep Rewarding pénzkereső oldal

Hozzászólás Szerző: Katimama »

1ébként legit fizető oldal.
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 2000
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Re: Keep Rewarding pénzkereső oldal

Hozzászólás Szerző: Admin »

Kérlek folytasd az oldalon eredetileg megnyitott topikban.

viewtopic.php?p=113212#p113212

Köszönöm!

(Ezt a topikot zárom).
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég