TimeBucks

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

TimeBucks

Hozzászólás Szerző: procky »

A TimeBucks magyar kérdőíveket küldő, de angol felületű oldal. A kérdőívek mellett mikromunkákra is lehetőség van (más oldalakról már ismerős offerwall ajánlatok használatával, de vannak captcha gépelések, pénzért videónézés meg hasonló ajánlatok is), illetve ha legalább 10 ajánlatot teljesítesz, akkor minden nap lehetőséged van akár $100-t nyerni az Earn / Roll menüpontban (minden játék nyer valamennyit).

Payeer-re vagy bitcoinban fizetnek, de AirTM-en keresztül elvileg PayPal-ra is ki lehet kérni (erről később írnak tutorialt).

A kifizetési limitet ($10) még nem értem el, ha meglesz, akkor írok ismét.

Regisztrálni itt lehet.
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

Re: TimeBucks

Hozzászólás Szerző: procky »

Az oldalon most még kb. 35 órán keresztül ötszörös mennyiségű sorsjegyet kapsz az egyes tevékenységeid után. A 35 óra lejárta után pedig jön a sorsolás, ahol $250-t nyerhetsz!
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: TimeBucks

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Mivel már rég nem volt szó erről az oldalról, most hoztam pár hasznos információt azoknak akik még
keresgélnek, hogy mit érdemes csinálni ott, továbbá azoknak akik még keresik az oldalban rejlő
lehetőségeket...

Néhány szó az alapokról.
Végülis egy GPT oldalról van szó. Minden megtalálható ami manapság "elérhető"
Taskokból rengeteg féle, de errről később. Kérdőívek, PTC, Videó nézegetés, oldal nézegetések,
versenyek, napi/heti versenyek, Vásárlási % jutalmak.
Premium 25% bónusz, DE itt van benne trükk is. NEM minden után...
Probléma lehet az ID azonosítás. Egy képen kell pózolni a TimeBucks névjegyével. (én pl egy
laptopon betöltöttem a főoldalt és úgy készítettem képet magamról)
Kifizetés (10$ min. heti lebontásban) BTC LTC Payeer AirTM TransferWise Banki átutalás.

Kezdjük a heti Teljesíthető feladatokkal.
TB Daily goal.png
TB Daily goal.png (39.44 KiB) Megtekintve 2020 alkalommal
A jutalmak egyértelműek. A SweepStakes verseny sorsolása szép nyereményekkel jár. Mellesleg
megjegyezném, hogy nem az nyeri a legtöbbet aki a legtöbbet gyűjti. Láttam már 14k-val is első
helyet, míg 400k+ 28. helyen.
Nézzük ezt részletesen.
A 6 feladatból naponta 5 elérése a cél.
1-es pont nyilvánvaló, hogy 1 felmérést kell teljesíteni. (disqua Theorem nem számít)
2-es pont Push Click. Ez annyit akar, hogy engedélyezni kell az értesítést a böngészőben.
Itt is van trükk. Külön van egy ablak, ahol egy Saját oldal (makemefamous.club) értesítéseire kell
kattintani. DE a TB is küld, ami szintén bele számol... random értékek vannak. 0.3 cent sem ritka.
3-as pont Slideshows. Lényege, hogy egy blogra irányít, ahol 7/11 oldalig kell végig lapozni, majd
vissza irányít... (ajánlott GMonkey uBlock Noscript) több alkalommal is nem nyitja meg, hanem
vissza irányít TB-re és elszámolja.

4-es pont Engaged Hits Video. Itt lehet szépen kaszálgatni. Ugyanis 1! cent 1! video. Ez 9-es
"pakkban" számolja el. Azaz 9 cent alkalmanként. Naponta többször lehet próbálkozni, DIN IP
előnyben. CHrome böngésző az alap. Android telefonon is elfut, de akkor erősen ajánlott Colibri,
majd oda integrálni. A folyamat 1xű. Itt a problémát a Verify Youtube account jelentheti. SMS-ben
lehet érvényesíteni. 1 Telószám 2 verify-t enged. Chanel készítéssel lehet előhívni ezt a
lehetőséget könnyen. A program automatikus full. DE Fokusz! Igen, nagyon az.
TB Engage.png
5-ös pont Attempt 6 Tasks. 2500+ feladat közül lehet választani. A 10-20 centestől a 0.001$-ig. Ha
gyorsaságra akarsz menni, akkor érdemes az 1 napos, 1 hetes feladatokra koncentrálni. Azok 1
naponta, 1 hetente ismétlődnek és weboldalakon kell pl. 10 oldalt megnyitni majd prsct feltőltése.
Vagy egy Video 1 perces megtekintése. Esetleg Twitter kép like + comment. Sok a lehetőség...
6-os Pont Click from the Clicks tab. Sima PTC. Itt azért naponta folyamatosan jelentkeznek újabb hírdetések. 3 cent általában megvan.
TB Clicks.png
Nézzük a többi lehetőséget.
1 video 1 cent/óra még mindig itt járunk. Ez nem más mint az 55Words oldal.
Lényegében, egy oldalra irányítanak, ahol megkeresed a linket, ami egy blogra visz. Ott egy másik linket kell megtaláni ami végül a Youtube oldalra visz. Sub után 2x sebesség, majd Play. Beletekerni, bármi egyéb trükk kizárt, mivel a végén a Bugreport tartalmát kell beilleszteni az elsőnek megnyitott oldalra... Ez tartalmaz minden diagnosztikai adatot amit a videó lejátszása közben logolt a YT.
Kép

Daily Poll a kis kedvenc aranyos. Napi 0.5 cent, 1 random kérdésre.
Kép

Hirtelen ennyi. Remélem "kifér"
BlessU
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég