Opinio alkalmazás

Pénzkeresés kérdőívek kitöltésével
procky
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2014.08.26. 17:28
Kapcsolat:

Opinio alkalmazás

Hozzászólás Szerző: procky »

Az Opinio egy mobil alkalmazás, ahol egy-egy kérdésre adott válaszért kaphatsz pontokat.

A pontok nem pénzre, hanem különböző kedvezményekre vagy szolgáltatásokra válthatóak be.

Nem kifejezetten szeretem az olyan kérdőíveket, amiért nem pénz jár, de mivel itt nem hosszú kérdéssorok, csak egy-egy kérdés van, ezért nem olyan megerőltető a használata, és ha van valami kedvezmény vagy szolgáltatás az ajánlatai között, amit szeretnél, akkor érdemes lehet pontokat gyűjtögetni.

Regisztrálni/letölteni itt lehet.
Avatar
szior
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.10.27. 13:20
Kapcsolat:

Re: Opinio alkalmazás

Hozzászólás Szerző: szior »

2022-ben reggeltem de elég vegyes érzelmeim vannak eddig. A fizikai ajándékok nagyon ritkán elérhetőek, én eddig évente EGY alkalommal tudtam lecsapni tollra, étkészletre vagy mobiltartóra. Ezen kívül nem tudom hogy működik a postázási folyamatuk, városon belül konkrétan 41 napba és plusz három emailembe telt amíg megkaptam egy sima postai borítékban, "mezei" küldeményként (ami persze nem fért be a postaládába, ezért a postás otthagyta a társasház előterében a földszinten és egy lakó hozta fel hogy nehogy ellopják) a megrendelt dolgokat. Jelenleg 25 napja várok ismét a mobiltartó eszközömre, szomorú vagyok.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég