Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer) SCAM

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer) SCAM

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Kép

Korrekt ptc, napi akar $0.05 ehhez kepest nagyon alacsony kikeresi min. $0.03 kicsit ido igenyes, viszont nem fokuszos erdemes lekattintani a grid-et, illetve videot nezni. :good:

Napi max kikerheto: $1.00
fee: 0% + $0.01

koszonom, ha a linkemen keresztul regisztralsz.
http://rendaextraclix.com/?ref=ptcmonitorinfo
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Én éppen most akartam regisztrálni...
De első dolgom mindig a Proof lista... majd rögtön a fórum hogy valós e a Proof kifizetés.
Érdekesnek találom, hogy eddig minden nap 20-30 kifizetés volt... és most 2 napja STOP van :)
Arról nem beszélve... hogy egy no minimum kifizetésű oldalról beszélünk ugye. Ez már nagyon érdekes így az elején.
Majd böngésztem a fórumot kicsit... és találtam is egy Admin bejegyzést... ahol igazából már megalapozta és elkezdte a mentegetőzést (már 3 nappal ezelőtt, vagyis egy olyan napon amikor még fizetett de másnapra megálltak a kifizetések), miszerint ha késik a kifizetés az csak is előre nem látható okok miatt történhet, na és persze tőle független okok miatt és erre még ráírta hogy a kifizetési határidő 1-15 nap... ami baljuk be picit nevetséges egy olyan oldalnál ahol 0.03$ a min kifizetés :D
Én így nem tudok regelni... és dobtam az oldaldt. Bocsi.
Pedig elsőre egész tetszetős volt. :)
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Nezd meg az admin hirdeteseit egyik sem HYIP vagy vmi kamu befektetesi program, mind 100% legit. es monitorozza is ezeket az oldalakat. kb en is ilyen ptc-t tudnek inditani ami fizeto kepes lenne, mondjuk ki tudja meddig.. mert ez elegge oszetett. Szmoljunk, nevetseges 0.03 szorozva 1000 taggal az 30 dollar lenne / nap!! 900 dollar / honap.. ami kb 270,000 FT-- de a fele legyen csak aktiv, akkor is 135,000 ft, ha mindenki lekattintana az osszes hirdetest.. durva mi? :D

sztem turelmesebbeknek megfelelo lesz a 15 napos hatarido amit remeljuk be is tud tartani az admin, en adok neki egy eselyt hatha..
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem ez akkor is sántít...
Ennél az is jobb ha felemelné a kifizet 0.50re vagy akár 1$ra. Tegyük fel (nem én mert én kő kemény befektető vagyok... de általában a ptcsek 99% nem...) szóval tegyük fel vki 10 centesével akar kikérni. Elvileg 3 cent a kereset szóval 3 4 naponta kikérhető (lenne) ez az összeg. No de 15 napos kifizuval a 5 6.7.8. körre már úgy felhalmozza a tag a kifizetést hogy már kb 5 6 7 pendingeloje lesz mire megkapja a mittom én 3. Kifizujat
Ez így eléggé el.... rendszer. Akkor emelje fel a limitet. Mert ez így eléggé megvezető és ha nagyon szigorúan nézem ez is átverés mert hiába kattol vki rendesen és kéri a kifizetését nem fogja megkapni (legalábbis vmelyiket biztos h nem) mert halmozódni fog csak. ☺️
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Amit irtal az csak felteves persze nem mondasz hulyeseget, erre van iratlan szabaly amit erdemes betartani mindenhol "amint kikerheto. ki kell kerni nem szabad gyujtogetni sehol" mondjuk az sem mindegy, hogy 10 centet nem fizetnek ki vagy tobb dollar nagysagu osszeget.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: Laci »

ptcmonitorinfo írta: 2021.06.09. 20:58 Amit irtal az csak felteves persze nem mondasz hulyeseget, erre van iratlan szabaly amit erdemes betartani mindenhol "amint kikerheto. ki kell kerni nem szabad gyujtogetni sehol" mondjuk az sem mindegy, hogy 10 centet nem fizetnek ki vagy tobb dollar nagysagu osszeget.
Na de ez az... én is ezt írtam pont. Hiába kérek ki 10 centet 3 naponta... ha 15 nap múlva fizeti ki... :)
Ergó 5* 10 centem lesz mire lehet az első kifizetésem megkapom :D
Ez kb ugyan az mintha tartanám egyenlegen és 0.50$nál kérném ki... csak még se zavaró. Mert nem olyan jó látni azt hogy 4-5 kifizetésed pending már...
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

ez van ezt lehet szeretni, most kertem ki 1 dolcsit nezzuk mikor fizet ha fizet?!
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »


Posted 2021-07-01 at 16:48
📢Aviso Atualização em Breve Ganhos e pagamentos do site USD para BRL.
Angolul is elfelejtett, ha fizet akkor sem ugy ahogy igerte.. USD helyett BRL lesz ami 300HUF helyett 60HUF-ot er. :unsure:

hulye naiv voltam** :clap:
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer)

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Ahaa meg ezek utan is naiv voltam, mert szamitottam arra a szaros 60 ft-ra de meg azt sem akarja kifizetni vissza kerult a main balance-ra .. :XD:

kerem a topic athelyezeset oda ahova valo SCAM!
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Rendaextraclix | Napi $0.05 | Payout $0.03 (Payeer) SCAM

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Üdv,
A témát át helyeztem. Illetve a címbe bele lett írva.

Üdv,

raptor666
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég