SpeedsterClicks - Keress 5$ befektetéssel akár havi több 100$-t.

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Brainstorm
Támogató
Kapcsolat:

SpeedsterClicks - Keress 5$ befektetéssel akár havi több 100$-t.

Hozzászólás Szerző: Brainstorm » 2018.08.19. 16:23

Sziasztok!

Sok évnyi ptc-zés és a ptc ipar elemzése, tanulmányozása után úgy döntöttem, elindítom a saját oldalamat.

Az oldal neve: SpeedsterClicks
Link az oldalhoz: http://speedsterclicks.com/
Oldal tulajdonosa: Brainstorm – azaz ÉN

Egyenlőre még az előregisztrációs időszak (az előregisztráció várható időpontja: szeptember 10.-e) előtt jár az oldal. Annak okán, hogy
sokan úgy indítják el az oldalukat, hogy nem áll rendelkezésükre elegendő tőke, arra jutottam, hogy az előregisztrációs időszakot egy
tőkebevonási időszak előzze meg.

Röviden a tőkebevonási időszakról:

Kép

Az alábbi képen látható, hogy egy oldalt 32 reklámhelyre osztottam fel. Összesen 10+1 ilyen oldal reklámhelyeit lehet megvásárolni
(a +1 oldal a bejelentkezési oldal), vagyis 32*11 bannerhely kerül értékesítésre, az árak csökkentése miatt viszont első körben 5 oldal reklámhelyei vásárolhatóak meg. Ha ezen 5 oldal reklámhelyei értékesítésre kerülnek, akkor a második körben a fennmaradó 6 oldal reklámhelyei újra megvásárolhatóak lesznek. A reklámhelyek "Lifetime" időszakra szólnak, vagyis addig a vásárló birtokában maradnak, amíg a SpeedsterClicks.com működik. A bannereken a bannert megvásárló személy hirdetheti a saját oldalát, ki is adhatja a reklámhelyet (megjelenés alapon, kattintás alapon, napi-heti stb. időtávra), vagy akár el is adhatja a bannert.
Ezek az oldalak a SpeedsterClicks.com-on Admin hirdetésként fognak megjelenni, a megtekintésükért pedig ugyanúgy fizet az oldal
a felhasználóknak mint a többi hirdetés megtekintéséért. Így a SpeedsterClicks.com tagjai látni fogják a hirdetéseket,
amely látogatások biztosítják a bannerek értékét.

A reklámhelyek árai:

Kép

A ptc oldalak hirdetési áraival számolva a reklámhelyek 100.000 tag esetén kb. 1 nap alatt visszahozzák az árukat (abban az esetben, ha
a vásárló kiadja a reklámhelyet) az első nap után pedig már profitot termelnek a tulajdonosának. Továbbá a SpeedsterClicks.com visszavásárlást is garantál, vagyis ha valaki szeretné eladni a megvásárolt reklámhelyet (mert pl. annak ára többet ér, mint a megvásárlásakor és szeretné realizálni a profitját), az oldal visszavásárolja azt, ezzel biztosítva annak értékét. A reklámhelyek értékesítéséből befolyó összeget az oldal népszerűsítésére, funkcióinak bővítésére, fenntartására, a kifizetések teljesítésére és a következő körös tőkebevonás promotálására fordítom, ezzel elősegítve azt, hogy az oldal nagy taglétszámmal és hosszan, stabilan működhessen.

A reklámhelyekkel kapcsolatos vásárlási szándékkal az alábbi elérhetőségeken lehet megkeresni:
Netbiznisz privát üzenet
Facebook: speedsterclicks fb oldal

A tőkebevonási időszakot egyenlőre csak Magyarországon indítom el, hogy magyar összefogással valósulhasson meg a kezdeményezésem.
Viszont augusztus 26-tól külföldi oldalakon is megosztom az itt leírtakat.
A befektetés alacsony kockázatú, hiszen a fizetés paypal-on keresztül történik, így a reklámhelyért kifizetett összeg visszakérhető (disput), ha időközben a vevő nem látja esélyét a megtérülésnek.
A paypal-os fizetési lehetőség kibővült a payeer-el és a perfect money-val.

Röviden az oldallal kapcsolatos elképzeléseimről:

Alacsony hirdetési árakat szeretnék biztosítani a hirdetőknek, hogy vonzó legyen számukra az oldal, viszont az átlagosnál
valamivel magasabb keresetet szeretnék garantálni a tagoknak, hogy nekik is megérje használni az oldalt.
Többféle és újfajta pénzkeresési lehetőségek (erről az induláskor bővebben).
Magas refjutalék, hogy érdemes legyen hirdetni az oldalt.
Alacsony kifizetési minimum, hogy a tagok a lehető leghamarabb hozzájuthassanak a megkeresett pénzükhöz.
Az oldal egyszerre volna ptc és faucet oldal. A tagok beállíthatják, hogy $-t vagy kriptovalutát szeretnének kapni a kattintásaikért.

Azt hiszem egyenlőre ennyit érdemes tudni az oldalról.
Az elhatározásom komoly, szándékom egy nagy taglétszámmal rendelkező, hosszútávon stabil oldal üzemeltetése.

Köszönöm, hogy (ha) elolvastátok ezt a nem rövid leírást. Közösen egy mindenki számára jól jövedelmező oldalt építhetünk fel.

További szép napot!

Üdvözlettel:
Brainstorm
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Brainstorm 2018.08.22. 21:13-kor.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Re: SpeedsterClicks - Keress 45$ befektetéssel akár havi több 100$-t.

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.08.20. 13:02

Sok sikert! Az ötlet elég jónak tűnik!
Hajrá! :)

Brainstorm
Támogató
Kapcsolat:

Re: SpeedsterClicks - Keress 45$ befektetéssel akár havi több 100$-t.

Hozzászólás Szerző: Brainstorm » 2018.08.20. 17:23

Kaptam privátban néhány hasznos tanácsot, ezen tanácsok szerint túl magasak a reklámhelyek árai.
Ezért csökkentem az árakat:
A 10+1 oldal reklámhelyei helyett csak 5 oldal reklámhelyeit értékesítem, a többit pedig majd később, ha esetleg beindulnak a vásárlások.
Az új árak alapján szerkesztettem a nyitó topikot.

skamasz
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: SpeedsterClicks - Keress 5$ befektetéssel akár havi több 100$-t.

Hozzászólás Szerző: skamasz » 2018.08.22. 19:24

Szerintem 100.000 taggal számítani egy kicsit túlzás, maradjunk a realitások talaján, számold újra az egészet mondjuk 4-5 ezer taggal! A másik dolog : "A befektetés alacsony kockázatú, hiszen a fizetés Paypal-on keresztül történik, így a reklámhelyért kifizetett összeg visszakérhető (disput), ha időközben a vevő nem látja esélyét a megtérülésnek." Nos ha tényleg régóta foglalkozol PTC-vel, akkor pontosan tudod, hogy a Paypal semmiféle befektetősdit nem engedélyez és nem kevés oldalt zárt már be, arra pedig kérlek főképpen ne hivatkozz hogy a felhasználó disputot indíthat, mivel ha többen indítanak disputot egy lavinát indíthat, amiért a Paypal zárolja az oldal számláját, onnantól pedig pontosan tudjuk hogy ki-mikor-hogyan fog bármit is kapni a pénzéből.
Yeppp igen nekem is van : http://netinvest.club/ :)

Brainstorm
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brainstorm » 2018.08.22. 20:03

Köszönöm a hozzászólásod Skamasz. A dipustban részben igazad van, ugyanakkor a disputra mint végső megoldásra hivatkoztam, hiszen azt is leírtam, hogy vállalom, hogy visszaveszem a reklámhelyeket. Tehát nem szükséges a tömeges dipsut.

Véleményed szerint a realitás talaja miért 4-5 ezer tag? A reklámhelyekből befolyó összeg több ezer dollár lenne (persze csak akkor, ha nő az érdeklődés irántuk, mert eddig csak néhányan jelentkeztek vásárlási igénnyel privátban), ennyi pénz elegendő tartalékot biztosít ahhoz, hogy az oldal elérjen ekkora taglétszámot.

raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: raptor666 » 2018.08.22. 20:56

Amit én ajánlok, hogy szerintem rakj az oldaladra saját hirdetéseket is, addig míg nem bérlik ki esetleg vagy valami.

Brainstorm
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brainstorm » 2018.08.22. 21:11

Roli920609 nevű fórumtag megtisztelt a bizalmával és vásárolt egy 125*125-ös méretű bannert.
Köszönöm még egyszer a bizalmat Roli.
Kérésére regisztráltam Payeer-en, mert ő azt a fizetési processzort preferálta, így akkor Payeer-en keresztül is lehet fizetni, illetve Perfect Money-ra is regisztráltam, így azon keresztül is lehet fizetni.
Ennek megfelelően szerkesztettem a nyitó topikot.

bitcoinlacko
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko » 2018.08.23. 00:16

"Ezek az oldalak a SpeedsterClicks.com-on Admin hirdetésként fognak megjelenni, a megtekintésükért pedig ugyanúgy fizet az oldal
a felhasználóknak mint a többi hirdetés megtekintéséért."
Lehet,hogy most nagy butaságot fogok kérdezni de ha eladod az összes banner helyet akkor miből fogod fizetni a kattintós embereket?
Azt értem,hogy egy darabig elég lesz a pénz amit sikerült összeszedni de mi lesz utána?
És még vissza is vásárolod a banner helyeket. Na ezt aztán végképp nem értem.
Ha egy hónapig fut egy banner hely és te fizetsz a kattintásokért a tulajdonos meg inkább visszaadja a banner helyet akkor te buksz rajta.
Vagy rosszul gondolom?
Na lehet,hogy a legnagyobb marhaság a világon amiket most kérdeztem de nem nagyon értem,hogy ez neked miért is lesz jó.
Azaz azt nem értem hogyan fogsz pénzt keresni ezzel.

Brainstorm
Támogató
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brainstorm » 2018.08.23. 12:38

Köszönöm a kérdéseid bitcoinlacko. Nincs buta kérdés, bármit lehet kérdezni.
Az összes bannerhely eladása nem az össze hirdetést jelenti, 10+1 oldal bannerhelyeit adom el, 1 oldal a bejelentkező oldalt jelenti (ahová átirányít az oldal a bejelentkezési adatok megadása után), a másik 10 oldal admin hirdetés lesz, a többi hirdetési hely pedig ugyanúgy megvásárolható lesz a hirdetők által (a legtöbb ptc oldalon 10-nél több hirdetés szokott megjelenni).
A bannerhelyek eladása, tulajdonképpen a jövőbeli profitom eladását jelenti vagyis részesedést adok a bevételekből (de nem úgy mint egy profitmegosztó, amely inkább piramisjáték). Ez a jövőben veszteségnek tűnik majd (számomra), de szükségszerű az induláshoz, hisz tőke nélkül egy projekt sem tud sikeres lenni. Mivel ez ahogy írod, kiadásnak minősül, hisz fizetek a kattintásokért a tagoknak, de a töredékét kaptam a hirdetésekért annak, mint amit kifizetek, ezért ki kellett találnom egy olyan megoldást, ami pótolja ezt a kiesést. A megoldás erre is megvan, ugyanakkor elnézést kérek, de ezt egyenlőre nem szeretném nyilvánossá tenni.
Ha egy hónapig fut a bannerhely, én fizetek a kattintásokért a tulajdonos meg inkább visszaadja a bannerhelyet, akkor azon én nem bukok, hisz a bannerek bevételt termelnek, illetve én magam is újra eladhatom. A részvénytársaságok is vásárolnak vissza részvényeket és ők sem buknak rajta, hisz a részvény osztalékot fizet vagy eladható (jó esetben magasabb áron).

Ha van még kérdésed vagy nem írtam le mindent érthetően nyugodtan írj.

bitcoinlacko
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko » 2018.08.23. 20:19

Akkor kb jól gondoltam a dolgokat csak annyi,hogy van egy adu a kezedben. Remélem sikerese lesz az oldalad.
Én még egyelőre nem terveztem venni banner helyet csak érdeklődtem.
Köszönöm a mindenre kimerítő válaszokat.

kovy
Érdeklődő
Érdeklődő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.09.23. 20:31

Ennyi volt, vagy mi a helyzet az oldallal kapcsolatban? :? Vártam itt a híreket, de igazán semmi nem változott több mint egy hónap alatt. Azt látom, hogy 7 regisztrált felhasználó van az Adminnal együtt....

Válasz küldése