- OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

- OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: Laci »

Az oldalt Dimitrios Kornelatos a ScarletClix (2009) és a GPTPlanet (2010) oldalak Adminja indította 2018 Január elején
Mindkét előző (11 és 10 éve már) és ez a "legújabb" oldala is, évek óta gond nélkül müködik, töretlenül fizet és viselik évek óta a legmegbízhatóbb PTC oldalak titulusát :!: :)

Kép

- Napi kereset:
Free tagságban: 0.00700-0.008$+
Tagságban: ehhez hozzá jön alap 6db 0.01$ reklám, azaz 0.067$

- Kifizetés.:
Kikérési min.:
5$ (Az oldalon nincs Cash Out pontrendszer) :clap:
Kifizetési idő.:
FAQ-ban 1 hét szerepel! Ez valós és rendben is van. Eddig az összes kifizetésem 1 héten belül megkaptam :)
Processzorok.:
Ezekre a bankokra kérhetünk kifizetést... Skrill, Payeer, AirTM, Neteller, BTC, LTC,

- Ref. rendszer:
Dr:
Freeben: $0.0005 / Tagságban: 0.001$
Rr:
AVG 6,5+ / RR klikk 0.001$
5 RR - 1$ áron

- Egyéb pénzkereseti lehetőség:
Grid: 25kattintási lehetőség inkább csak jelképes összeggel. Minden kattintásért 0.000010$ + különböző hírdetési credit nyeremények (ptc, banner és grid creditek)
OffersWall: szokásos tized centes hírdetések, és nagyobb összegű felmérések.
Adpack: lehetőségünk van Adpack vásárlásra is (Dimitros 3 oldala közül csak itt) :clap:
1 Adpack ára 10$-ba kerül... napi hozam 0.5% (azaz 0.05$) 120% megtérülésig tart (ez 240 napot jelent)

- Upgrade:
Kép

- Hírdetés:
Paidtoclick: http://prntscr.com/uxbzth
Fixedads: http://prntscr.com/uxc03u
Clixgrid: http://prntscr.com/uxc0ht
Loginads: http://prntscr.com/uxc0ns

Összegzés...
Lehet hogy nem ezen az oldalon a legmagasabb a kereset, sőt...
De szerintem cserébe kárpótólhat minket az admin szava hihetősége és megbízhatósága (ez az igazán ritka a mai ptc világban) illetve hogy 2 testvér oldala már 10+ éve müködik és fizet... és az a tény hogy ő nem fog lelépni a nehezen össze gyűjtött 2-3-5$-al :)
Illetve (befektetőknek) talán az RR rendszer profitja és/vagy az Adpack vásárlási lehetőség is! :)

Köszönöm ha regisztrálsz, és aktívan kattintod az oldalt! :good:

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2020.10.14. 17:43-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: Laci »

Saját Statisztikám, eredményem az oldalon:

A 3 "Scarlet" oldal közül ez a legfrissebb így ezen az oldalon nem olyan rég végeztem a tagság "ki maxolásával" és nem olyan régóta dolgozom teljes profittal... így még a befizetett összegem felénél tartok csak :)
Jelenleg Gold365 tagságom, és 1000 RR-em van az oldalon. Természetesen az autopay "éjjel-nappal" megy :lol:

RR AVG-m: 6,62
Napi RR keresetem: 6,62$
Napi autopay költsége: 5,97$

Össz befizetés:
(-) 300 $
Össz kifizetés:
(+)167 $

Ezen kívűl... ahogy említettem már fentebb is... ezen az oldalon elérhető a share-rendszer...
Eddig próbaképpen (pár héttel ezelött) 1 share-t vásároltam.
Ennek ára ugye 10$. 240 nap a lejárati ideje, ami után 12$-t kapunk vissza! Napi hozam 0.05%, azaz ebben az esetben 0.05$ / share! :)
A következő nagyobb projektem, ennek az 1 árva share-nek a növelése. :)

Az össz képhez hozzá tartozik még, hogy jelenlegi belső egyenlegem 89$ AC-ban és 10$ PB-ben... ezt az összeget ki is kérhetném, hogy csökkentsem a ki és befizetésem különbségét, de inkább vissza forgatom még ezt az összeget is :)
Előbbi összeghez, vagyis a 89$-hoz még befizetek 15$-t a napokban és 10 db sharet vásárolok, utóbbi, vagyis a 10$ pedig (minden nap ott van) a folyamatos Autopay költséghez kell :)

Ha lesz fejlemény és további infó frissítem! :good:
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Sziasztok!

Befejeztem a PTC-zést.
Ezen az oldalon maradtak még krediteim, amikre már nincs szükségem:
Hirdetés: 473
Banner: 5030
Grid: 1040
Úgy döntöttem, hogy ezeket elajándékozom itt 3 embernek
Mindenki egyet választhat a jelentkezés sorrendjében
A félreértések elkerülése végett kérem itt jelentkezzetek nyilvánosan
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ezt igazán szomorúan hallom...
Bár azt kell mondjam teljes mértékben megértelek.
Kezd nagyon szenvedős vagy már inkább kín szenvedős lenni ez az egész PTC ipar.
Több évek óta fizető oldal, szinte a 0ra vette le a free keresetet ezen belül is a standard reklámok értékét 0.0004 vagy 0.0005$ra pl Goldenclix, Zigma, Cro és Ekoclix...
Ez mellett rengeteg Ptc-n az adminok az rr rendszer "elállításában" láttak fantáziát pl Clixtoyoun már naponta kell cseréljek 30-40 RR-t... amit kiszámolva hiába van 2000RRem és éves tagságom már csak 3 havonta tudok egy nagyobb összeget kikérni ami ezelött havonta max 1.5 hó alatt jött össze. De említhetném a 3 legprofibb oldalt is Scarlet Gpt és Opti... ezeken az oldalakon is annyi RR-t kell cseréljek naponta hogy nem kevés profitot visz el... sajnos magán okok miatt egy elég nagy összeget kellett kivennem a Ptcből fpőleg ebből a 3 oldalból, szóval most Gpt-t és Opti-t is csak autopayel csinálom nem 365 napos RR hosszabbítással. Ezzel az autopayel azt kell hogy mondjam hogy hiába van 1000 RRem mindkettőn... a keresetem nevetséges ehhez képest mert az rrek cseréje elviszi a profitom nagy %-t.
Sok oldal adminjának írtam... és elég lekezelő stílusban válaszoltak. Ahol a standard reklámok értékét vitték le, azok az adminok annyit írtak hogy ne pattogjak... hisz a befektetésem és a kifizetésem + 80-100$ :D Ahol az rr rendszert vette vissza az admin, ott annyit írtak hogy ők nem látnak semmi gondot változást és h szerintük minden oké... és ami nem dolgozik rr azt cseréljem :D
És ezt az egész helyzetet tudnám még részletezni de ez is bőven elég ahhoz hogy mindenki lássa nagy a baj... -.-
De ameddig a régi fizető oldalak mennek/fizetnek VAGY az RRek nem minuszt termelnek addig én nem adom fel, hisz az rrket megvásáoltam (azt csak egyszer kell ugye) utána minden egyes nap csak + bevétel még ha egyre kevesebb is ez az összeg -.-

Ha más nem jelentkezik engem érdekelne az ajánlatod... a banner hírdetésen kívűl a ptc és grid közül bármelyik jó :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Laci írta: 2022.07.13. 12:08 Ezt igazán szomorúan hallom...
Valamit félreértettél, nem ez volt a mondandóm lényege :) Ez csak egy ténymegállapítás
Elég sokszor mondtam, hogy nekem ez "csak" hobbi
Hobbi lényege, hogy szórakoztasson, és ez mér egyre kevésbé.....inkább megszokássá vált, az meg nem jó
Összességében én szinte mindenhol vesztettem, dehát egy jó hobbi pénzbe kerül :D

Laci, mint látod senkit nem mozgat meg az ajándék.....
Várok még 2 napot és, ha nincs érdeklődés, tied mindhárom :)
Addig is küld el nekem priviben a reklámozni kívánt oldal nevét, reflinkjét és bannerét.
End of the story
mrarizona
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2022.01.13. 10:50
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: mrarizona »

Nem ptc linket is meg lehet adni? vagy olyat nem fogadnak el?
Fizető oldalaim:
https://pawns.app/?r=437638 9x fizetett, összesen 56,63 dollárt. https://i.imgur.com/Xjq8DtN.png
https://earnapp.com/i/hq8glnr 3x fizetett, összesen 9,12 dollárt.
https://r.honeygain.me/HUN0097053 2x fizetett, összesen kb 34 dollárt.
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Bármit lehet reklámozni (bizonyos keretek között)
Én asszony vállalkozását is reklámoztam már :)
End of the story
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: Laci »

kavics13 írta: 2022.07.13. 15:02
Laci írta: 2022.07.13. 12:08 Ezt igazán szomorúan hallom...
Valamit félreértettél, nem ez volt a mondandóm lényege :) Ez csak egy ténymegállapítás
Elég sokszor mondtam, hogy nekem ez "csak" hobbi
Hobbi lényege, hogy szórakoztasson, és ez mér egyre kevésbé.....inkább megszokássá vált, az meg nem jó
Összességében én szinte mindenhol vesztettem, dehát egy jó hobbi pénzbe kerül :D

Laci, mint látod senkit nem mozgat meg az ajándék.....
Várok még 2 napot és, ha nincs érdeklődés, tied mindhárom :)
Addig is küld el nekem priviben a reklámozni kívánt oldal nevét, reflinkjét és bannerét.
Elnézést Kavics ha rosszúl gondoltam a dolgot/kat...
Viszont attól függetlenül amit írtam tény... és sajnos nagyon vissza vették a keresetet és a lehetőségeket is a ptc oldalak adminjai. És lassan már meg sem éri foglalkozni ezzel az egésszel :)

A hírdetésről pedig... mindjárt írok privátot... és akkor pár nap múlva meglátod és kiderül hányan jelentkeztek és hogy osztod szét az ajándékaid :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: - OpimalBux - ScarletClix és GPTPlanet társoldala

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

No problem Laci ;)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég