Beszélgetések általános dolgokról

Más E-bankok, hírek, kérdések...
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Beszélgetések általános dolgokról

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Gondoltam legyen egy ilyen téma is ami csak kevésbé kapcsolódik a "netbiznisz"-hez.
Természetesen nem egy viccmesélős, videomegosztós, stb téma, hanem amit nem nagyon tudunk beilleszteni sehova.

Gondolom többen hallottatok a wirecard botrányról. Ami kirobbantotta, hogy nem tudtak elszámolni csekély 2 milliárd Euróról.
Ők elég sok céggel álltak kapcsolatban, mint kártyaszolgáltató, mint pl a crypto.com, Revolut, Wirex, amiket esetleg mi is használunk mert voltak cryptos kártyáik.

Itt van egy cikk közérthetően, hogy miket meg lehet csinálni, a német hatóságok hathatós támogatásával. Csak azok ellen (leginkább újságírók) indultak eljárások, akik már évek óta írtak a szabálytalanságokról.

https://index.hu/gazdasag/2020/06/29/wi ... s_botrany/
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Beszélgetések általános dolgokról

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Itt eg újabb hír

https://index.hu/techtud/2020/07/02/mil ... i_bitcoin/

Gondolom nem közülünk valamelyikünkhöz érkezett az a 313 milliárd forintnyi BTC :)
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: Beszélgetések általános dolgokról

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Lencsi írta: 2020.07.02. 15:19 én még eléggé kezdő vagyok ezen a téren... de ezt sem értem..
"Annyit lehet tudni, hogy a feladó az egyik legnagyobb Bitcoin tárca, ami nem köthető se céghez, se emberhez" :roll:
Ez csak annyit jelent, hogy teljesen anonim, nem tudják senkihez, semmihez kötni

És, hogy hogyan lehet ennyit összeszedne.....?
Bevásárolt a legelején 20 centér, ez egy bitcoin kereskedéssel, váltással foglalkozó cég, vagy egyenesen ő maga Satoshi Nakamoto :)
End of the story
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég