AyuWage - MEGFIGYELÉS ALATT !

Olyan PTC oldalak, melyekkel jelenleg valami átmeneti probléma van.
szabolcs97
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015.11.30. 16:50
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: szabolcs97 »

Pedig most elég sok hirdetés van. Késő este már valamivel jobb szokott lenni, de most ez nagyon siralmas.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 422.4 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 318476
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 61.2 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 309724
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 318.6 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 27084
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 247.8 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 313430
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 202.4 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 313746
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 4.0 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 313582
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 44.2 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 318644
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 207.0 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 318840
02/24/16, 8:20 am Expired Referral, Earned Total of 14.0 Credits From Marketplace 1 Week for User ID 313272

68 ref , 1360 credit --->1521,6 credit
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Nálam folyamatosan szakadozik az oldallal való kapcsolat ... de ahogy látom, Nálatok sem más a helyzet!?
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát nem. Nagyon szenvedős a story.
gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.02.24. 22:10
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gabi05m »

Az oldal 2012 körül indult, csalásra épül, de a google még mindig nem tett neki keresztbe. Ennyire ügyesen ki tudja játszani a google-t?

Hogy tudnám megjeleníteni az oldalamat az AyuWage kínálatában? Mert gondolom ezeket az oldalakat nem az Ayu futtatja, hanem külső szereplőké.
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Reklám az van, csak az oldal esik szét állandóan.. :D
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

gabi05m írta:Az oldal 2012 körül indult, csalásra épül, de a google még mindig nem tett neki keresztbe. Ennyire ügyesen ki tudja játszani a google-t
ezt azért nem mondanám , lehet hogy a határokat feszegeti de csalásnak nem mondanám , sőt ez az a hely amiről a PTCnek szólnia kellene ............honlapokat hírdet , nem más PTC hírdetéseit
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

idlig már leírta többször itt a fórumon,hogy miért nem tisztességes alapon működik ez a modell. Nagyon egyszerű. Az oldalon vannak olyan hírdetéstípusok,ahol kattintani kell az oldalon elhelyezett külső hirdetéslinkekre,vagyis álforgalmat generál. Mindenkinek jó,csak a hirdetőnek nem,hisz kényszerből nézték meg a hírdetését,így csökkentve a hatékonyságát. Nem azért fizet,hogy olyanok fogyasszák a kreditjeit,akiket nem is érdekel az ajánlatuk. Annak sem jó,aki szállítja ezeket a linkeket,mert a hirdető legközelebb kétszer meggondolja,hogy vásárol-e még hirdetést rajta keresztül. Ezért tisztességtelen,vagyis csalás minden olyan kérés,ha valaki azt mondja, kérlek kattints az oldalalom ezekre a külső hirdetésekre,mert ebből bevételem jön.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

nekem ne mond hogy aki kattint az adsenses hírdetésekre máshol az mind potenciális "felhasználó" .......ezer éve valahol olvastam hogy a bannerre kattintók 1-2%a olvassa el csak a hírdetést , googlénál is tudják ezt és ők is pénzből élnek ,az ilyen oldalak forgalmat csinálnak nekik és ez pénz , főleg ha okosan csinálják ...........és úgy nézki az Ayuwage több éve megy (ha most éppen nem is topformába)
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Nem tudom,miért nem lépnek fel az Ayu ellen jobban. Jó a Googlenak a forgalom,vagy nem olyan nagy százalékot képvisel,hogy foglalkozzon vele...Azt viszont hogy érted,hogy aki a bannerre kattint nem olvassa el? Ha rákattint,akkor érdekelnie kell.hogy mi van benne :)
gabi05m
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2016.02.24. 22:10
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gabi05m »

Nem potenciális "felhasználó", hanem potenciális vásárló. Olyan aki termékért vagy szolgáltatásért fog fizetni. Felhasználó pl. ezen a fórum te és én. Az az egy-két százalék inkább az átkattintásokat jelenti, vagyis 100 felhasználóból aki látja a hirdetést 1-2 kattint rá. Nyilván pénzből élnek ők is, ezért kerül egy kattintás 20-30 vagy akár még több centbe.
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: idlig »

Egyértelmű, hogy csalásra épül. A felhasználói szerződést folyamatosan megszegik. Az más kérdés, hogy a Google igazából azokat az oldalakat veszi célba, amiket itt hirdetnek, ez fontos (mert ők felelnek azért, hogy a Google hirdetéseit senki ne kattintsa le pénzért, az Ayuwage ehhez csak felületet ad), ezért van, hogy sokszor olyan oldalt ad a hirdetések között, ami megszűnt, vagy nincs rajta tartalom, ilyesmi. Továbbá az se véletlen, hogy vannak kis értékű hirdetések és nagyok is, plusz sokszor lehet látni a kis értékű hirdetéseknél, hogy a hirdető kéri, hogy NE kattints az oldalán semmire, csak nézd meg. A Google sok adatot néz, többek között azt is, hogy x egyedi látogatóból hány kattint mondjuk egy banner hirdetésre. Ha gyanúsan nagy az arány, akkor abból is lehet kitiltás. Plusz az Ayuwage-en hirdetetett oldalak nagy része is cserélődik, értelemszerűen ez se véletlen (nem lennék meglepve, ha sok mögött az Admin lenne).
tavaki
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.10.04. 21:22
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: tavaki »

Sziasztok!

Engem nem fizetett ki :( Az ünnepek után, mikor aztán nagy későre kifizetett, azonnal kikértem egy másikat, ha jól emlékszem január 2-án, rá egy hónapra jött az email hogy elfogadták és kifizetnek, ez pont abban az időszakban mikor itt is írtátok, hogy jött ez email és majd fizet hamarosan, én vártam, de máig semmi, 10 dollárom az elúszott sajnos :( Nem az a 10 dolcsi, de elég sokat kell kattolni érte.

Ez a "sablon" email jött feb. 2-án, tehát ez a lényeges infó benne, de hát én lecsúsztam erről.

Rewards Cashout: $10.00 Paypal to...
Expected Received Date: 2/2/2016 to 2/8/2016

Az oldalon viszont megadta volt azt a 300 creditet a 10 dolláros kikérésért.
Érdemes valahová írni, vagy tud valaki segíteni, mit tegyek, vagy ennek annyi?
Köszönöm!
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: kopasz »

tavaki írta:Érdemes valahová írni, vagy tud valaki segíteni, mit tegyek, vagy ennek annyi?
Érdemes. 'Request Help' menüpont.
gabi05m írta:vagyis 100 felhasználóból aki látja a hirdetést 1-2 kattint rá
Így van. Általában a banner hirdetések kattintási aránya 1% körül van.
Bár ez sok mindentől függ. Nem mindegy, hogy alul van, vagy felül, kis méret, vagy nagy, meg a fene tudja, hogy mi minden.
Biztos, hogy ha egy adott oldal ezt a %-ot látványosan tullépi, azt ellenőrzik, és büntetik.
Viszont itt lehet valami technikai turpisság is az ayu-n. Nem véletlenül van külön hirdetés indító oldal.
Az indítás után meg ki tudja hány átirányítás, vagy valami ilyesmi. Nem értek hozzá.
Azt viszont pont mult héten tapasztaltam, amit még ilyen mértékben soha, hogy
a 30 pontos hirdetéseknél 5x3-as csoportban 15-szőr ugyan azt az oldalt adta be,
és 15-szőr ugyan arra az egy szál googleads reklámra tudtam csak klikkelni.
Ezt folytatta volna még tovább, de nem volt több időm. Meg kedvem sem.
Ha ez se bukta, akkor a háttérben sokminden lehet, amihez mi átlag userek nem értünk.
Kép
Avatar
ffookkaa11
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2013.09.20. 12:46
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: ffookkaa11 »

Tegnap sem volt egyszerű az oldalt kattintani, de ma, most egyszerűen kezelhetetlen (nálam). Ti hogy álltok?
Kép
Ray81
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2013.11.13. 11:39
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: Ray81 »

Lekopogom, egész jól megy most.
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

a mairól sajnos lemaradtam de 75 ref volt 1500 creditért és egy emberem dolgozott hajnalban még és 250 creditnél járt , van ilyen is
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

újabb csalókiszűrő reklámot látok
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Na most pihenő! 3 warning! 3 nap alatt lemegy?
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
atiss
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013.04.13. 16:05
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: atiss »

Már 2 kifizetésem várom fizet még az oldal?
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: Boguli »

"Hello AyuWage Members.

We apologize for the recent site speed issues that you've been experiencing.
We've got to the bottom of the causes and fixed them, everything should be running smoothly now.

Due to expected growth to our network, we've had a shortage of staff that we are resolving this month.
We're aware of the payment delays and we're doing our best to get it resolved.
We're hoping to resume our weekly payments back soon. The next payment process time is 3/3/2016 or earlier.

Finally, we are also looking get all support inquires answer in a timely matter.
Usually when we process payments, we close a majority of the payment related tickets.
But if we close your ticket by accidentally, feel free to open it again until we resolve it.

We appreciate your understanding and we're looking to do our best to get our network back up to par.

Thank you,
AyuWage Staff
Posted by AyuWage on 2nd Mar 2016 01:59"

Tehát készüljetek, elvileg jönnek a kifizetések... :roll:
CashDouble
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2015.12.01. 22:32
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: CashDouble »

Kikértem az $5, kíváncsi vagyok kifizet e, vagy kitilt megint!
https://m.facebook.com/groups/359307893 ... ?ref=share Nem hittem, de valóban kifizetett FB csoport! :clap:
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

még mindig nincsenek fizuk. már a saját határidejüket se tartják be.
Avatar
kopasz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2012.03.26. 17:52
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: kopasz »

xenosz2 írta:még mindig nincsenek fizuk. már a saját határidejüket se tartják be.
Viszont meglepetést tudnak okozni.
Február 3.-án volt utoljára kifizetés. 4.-én kikértem 5$-t, majd 27.-én újabb 5 $-t.
Pénteken még mindkettő 'pending'. 2 napja viszont a 4.-ei kikérésem eltűnt, törölték. :o
Se email, se pénz, se kredit.
Levél ment, de nem hiszem hogy örülni fogok a válaszuknak. Ha egyáltalán válaszolnak.
Nagy zavar van a rendszerben. :wacko:
Kép
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

03/10/16, 10:27 am Rewards (868817) Approved! Payment will be sent within a week!
03/10/16, 10:27 am 300 Credits Cashout Bonus

remélem megindul a fizu
tavaki
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.10.04. 21:22
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: tavaki »

Nekem tavaly decemberi kikérésem fizette ki, azóta semmi :( Igaz egyszer kértem ki Január 2-án mikor megkaptam az előzőt, február eljén jött az email, hogy elfogadták és február 8-ig kifizetik a 10 dolcsit de nem kaptam meg. Nagy reményeket nem fűzök hozzá, hogy megkapom, most egy hete írtam nekik ezügyben, de nincs válasz és és kétlem hogy lesz is egyáltalán és lesz az a 10 dolcsi is mivel lógnak :(

Most kikérek egy újabb 10 dolcsit, majd meglássuk mi lesz.

Egyébként az EXPLORE "sa7balklala111" hírdetést, most éppen ezekkel az adatokkal, először fogadta el nálam.

Ahogy csináltam: Megcsináltam először normálisan, de nem fogadta el, majd egy külföldi fórumon kaptam az alábbi adatokat és ezekkel elfogadta. Én a felső link egyikét meg is nyitottam, aztán katt rá és elfogadta. Hogy meg kell-e ezt az oldalt nyitni egy új lapon vagy csak bemásoljátok innen ezeket és elfogadja, nem tudom. De sok szerencsét, remélem lesz akinek még működik és tudtam segíteni :)

1.) http://forex-compare-brokers.com/ahtatpop

2.) http://forex-compare-brokers.com/

3.) http://www.softlayer.com/
gaizkaneu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 402
Csatlakozott: 2015.08.05. 20:02
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: gaizkaneu »

15. oldalon leírtam már ezt a sa7balklala111-t
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

gaizkaneu írta:15. oldalon leírtam már ezt a sa7balklala111-t
ismétlés a tudás anyja :)

nekem is elfogadta a kikérésem az ayu,e most a spam mappába kaptam az értesítést,ezért nem vettem észre eddig.
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: AyuWage

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Sok-sok probléma, bár egy elit, mégis megfigyeltben landolt egy időre. Innen nyilván visszakerülhet még. :) Folyamatos frissítéseket kérnénk!
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég