Ismerjük meg egymást! :)

Fórum tagjainak bemutatkozása
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Ismerjük meg egymást! :)

Hozzászólás Szerző: Admin »

Ebben a fórumban létrehozhat mindenki magának egy témát a saját bemutatkozásával. Persze itt leginkább mindenkinek az internetes pénzkeresésben tapasztalt sikereire, tapasztalataira vagyunk kíváncsi. Ki mit ért el, mit szeretne elérni és egyéb dolgok. Három szóval, ismerjük meg egymást! :D

A szabály csak annyi, hogy a téma címében legyen benne a fórumos felhasználóneve mindenkinek. Bárki kérdezhet a másiktól az illető topikjában.
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Edit85
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015.02.16. 14:57
Kapcsolat:

Re: Ismerjük meg egymást! :)

Hozzászólás Szerző: Edit85 »

Sziasztok,ide írok mivel hiába kerestem nem leltem más beköszönési opciót :)
Edit vagyok,több hónapja csinálok ezt azt a neten,a legbiztosabb,fizetőset szeretném megosztani Veletek is,de nem tudom hol tehetném,tehát várok kis segítséget ha nem baj :)
Regiztem innen is oldalra ,konkrétan a Neteurosra ,köszönöm a lehetőséget :) :roll:
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Ismerjük meg egymást! :)

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Edit85 írta:a legbiztosabb,fizetőset szeretném megosztani Veletek is,de nem tudom hol tehetném
Annak az a módja, ha valamelyik kategóriába nyitsz egy új topicot annak a biznisznek, amit be szeretnél mutatni. De előtte mindenképp használd a keresés funkciót, mert ha olyan oldalnak nyitsz új topicot, aminek már van egy bemutatása a fórumon, kénytelenek leszünk a tiedet törölni. :)
(A keresést fent, jobb oldalt találod)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég