Admin bemutatkozása

Fórum tagjainak bemutatkozása
Avatar
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1994
Csatlakozott: 2010.07.02. 09:50
Kapcsolat:

Admin bemutatkozása

Hozzászólás Szerző: Admin »

Sziasztok, Zoli vagyok, 25 éves és ennek a fórumnak az adminisztrátora.

Az internetes pénzkeresés világába kb. 6 éve csöppentem bele. Munkám nem, de internetem volt és hallottam, hogy interneten lehet pénzt keresni és bár sokan mondták, hogy csak átverés, én bíztam benne, hogy találok olyan pénzkereseti lehetőséget, amiből (ha még keveset is), de tudok keresni valamennyi pénzt. Sok internetes pénzkeresési formát kipróbáltam és végül 'megragadtam' a PTC-knél. Nagyon lassan gyűltek a centek, meghívottakat pedig szinte alig tudtam szerezni. Épp fősulira jártam és webprogramozást tanultam és miután lett egy kis alapismeretem, elkezdtem létrehozni az első weboldalam, a PTC Ajánlatok-at, ami egy refback oldal. Ezzel az oldallal már sikerült meghívottakat gyűjtenem a PTC oldalakra és így már volt egy kis sikerélményem is. :)

Ez a fórum, a PTC Ajánlatok fóruma volt, de mivel nem volt valami nagy az érdeklődés eziránt, ezért kivált és egy különálló internetes pénzkereső fórummá nőtte ki magát.

Az internetes pénzkeresés számomra elsősorban hobbi és csak utána pénzkeresés. :D
Neobux - Alap No.1. pénzgyűjtő PTC oldal
Rotate4all - Alap No.1. pénzgyűjtő PTP oldal
Scarlet-Clicks - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam
GPTPlanet - Legjobb pénzgyűjtő PTC oldalam testvéroldala
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég