PaidVerts

Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én a kicsiket már nem kattintom, macerás. PayPal is lehet, hogy végleg beint nekik, első körben nem sikerült túljutni a vizsgálaton.
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Valami nincs ennél az oldalnál rendbe,két hete csak 0.0005 reklámok,elvétve 0.002 jön.A pénzem kikértem az se jön.Vettem már 3 csomagot is,nem látom értelmét se több se nagyobb reklám nem jön.Lehet ,hogy abba kellene hagyni.Igen majd elfelejtettem vettem tagságot is,már kétszer meg is újítottam.Tudna valaki tanácsot adni megköszönném
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

erzsibet50!
hova kérted ki a pénzed?
mennyi BAP-od van?
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

köszönöm ,hogy segíteni szeretnél.A számlámat Paypal ra kértem ki.kb 10 napja.BAP pontjaim 9320 körül mozog.Ma szerettem volna venni még egy csomagot már nem is engedett belsőegyenlegből Gondoltam ha 10000 fölé megy a pontom talán több hirdetést kapok,és valami értékesebbet is.A mai hirdetéseim 18 db 3 db0,001 a többi 0,0005. Nem tudom mit nem csinálok jól
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

erzsibet50 írta:köszönöm ,hogy segíteni szeretnél.A számlámat Paypal ra kértem ki.kb 10 napja.BAP pontjaim 9320 körül mozog.Ma szerettem volna venni még egy csomagot már nem is engedett belsőegyenlegből Gondoltam ha 10000 fölé megy a pontom talán több hirdetést kapok,és valami értékesebbet is.A mai hirdetéseim 18 db 3 db0,001 a többi 0,0005. Nem tudom mit nem csinálok jól
Kedves Erzsébet, megpróbálok én is segiteni, hátha sikerül rájönni mi a baj.. Én most próbaképpen vettem egy csomagot belső egyenlegről és semmi gond nem volt.. Az a sejtésem, hogy a pénzt csak transferelte, és vagy nem kérte ki, vagy nincs jóváhagyva a fizetési processzor../Én még a legelején voltam igy, áttettem paypal balance-ba és úgy nézett ki hogy van pénzem, de mégse tudtam csomagot venni/
Én a referenseimnek ezt szoktam elküldeni, amikor a kikéréshez jutnak:
Kifizetés kérése:

először is be kell állitani a fizetési procit, a cashout menüben


legalul vannak a bannerek, ott kiválasztani a paypalt /ha arra megy/, tehát SELECT


paypal cimet jelszót beirni és akkor lesz elfogadva, Fund Your Account Balance With A Registered Deposit Method ebbe a sorba fog kerülni a paypal


először kell egy TRANSFER-t csinálni a PV balance-ból a paypal balanceba, a születési dátumot kell hozzá beállitani..


ekkor a bal oldali oszlopban /Your Available Balances/ megjelenik a paypal mellett az összeg, és ott már csak cashout
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

erzsibet50 írta:köszönöm ,hogy segíteni szeretnél.A számlámat Paypal ra kértem ki.kb 10 napja.BAP pontjaim 9320 körül mozog.Ma szerettem volna venni még egy csomagot már nem is engedett belsőegyenlegből Gondoltam ha 10000 fölé megy a pontom talán több hirdetést kapok,és valami értékesebbet is.A mai hirdetéseim 18 db 3 db0,001 a többi 0,0005. Nem tudom mit nem csinálok jól
a 10 nap túl van a jelzett 7 napon. a PayPal most huzivonizik velük, de bízom benne, h megoldódik a probléma. ha esetleg nem, akkor is ki fog fizetni csak más fizetési processzorra. egy kis türelem kellene, illetve megpróbálni tényleg kikérni, ahogy Boguli írta.
a hirdetések mennyiségének többnek kellene lennie szerintem. be kellene lépni az oldalra reggel és este is, mert a kapott hirdetések 18 órán belül lejárnak és több részletben kapjuk őket.
a topiknyitó hozzászólásomban linkeltem egy magyar nyelvű videót, de beteszetm újra: kattints ide magyar nyelvű segédanyagért!
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Örülök,hogy ilyen segítőtársakra találtam.Természetesen a kikérésem rendbe van ,leellenőriztem,türelemmel várok tovább rá.Naponta többször feljárok az oldalra.A mai napom így nézett ki eddig.Reggel volt 25 db amibe volt 3db 1 centes a többi 0,0005 és volt8db 50BAP. Délután volt 1db 9 centes ilyen még sose volt és 2db 0,002.Minden magyar segítséget átnéztem.Remélem ha átlépem a10000 határt kapok többet.Köszönöm a segítségeteket.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Nekem 11600 Bap-om van, de nagyjából ugyanezt kaptam mint te. Régen sokkal kevesebb Bap-pal klasszisokkal többet adott, és ez a chapta kód meg nagyon vontatottá teszi az egészet sajnos.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tifu »

Nálam 14000 BAP van és adott kb. 6-7 1centest, egy 5 centest, meg egy 15centes. plsz még aprólékok: 0,001 többnyire és pár 0,0005ös is. Szóval nyomatni kell a bónuszpontokat és lesz ez jobb is.
***Szerkesztve: most dobott egy 0,04-est***
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Nálam 78000 BAP-ra adott ma reggel ˝aprócenteseket˝ kb 7-8 cent értékben, délben volt néhány visszaforgatott kb 2 cent értékben és délután jött 1 db 50 centes. Azt észrevettem, hogy a referenseim közt is hatalmas az ingadozás..van aki panaszkodik, más áradozik.bár a paypal kikérésekről azonosak a vélemények. :angry:
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tifu »

Inkább visszavontam ma a PP kikérést és feltúrbóztam picit a bónuszpontokat belőle, minthogy lógjon a levegőben. Ha zöld utat kapnak akkor is biztos rengeteg kifizetést kell teljesíteniük- ez is még +várakozási idő lehet.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

nekem 50,000+ BAP-om van, tegnap kaptam egy 50centes hirdetést és egy 40centes újrafelhasználtat. :P persze vannak 0.001-esek és 0.0005-ösök is. ez utóbbiakat elvetem.
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Áruljátok el nekem hogy lehet ennyi BAPot szerezni.Csomagot én is vettem többet is mégis a 10 000 körül járok.Mi az amit nem jól csinálok.Köszönöm ,hogy ilyen rendesek vagytok.
tifu
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: tifu »

erzsibet50 írta:Áruljátok el nekem hogy lehet ennyi BAPot szerezni.Csomagot én is vettem többet is mégis a 10 000 körül járok.Mi az amit nem jól csinálok.Köszönöm ,hogy ilyen rendesek vagytok.
Csomagonként 3100 BAP jár, ha jól emlékszem.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ezzel mi van ma? Összesen 3db 0,001-es reklám eddig reggel óta! Legalábbis nálam. :(
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

tifu írta:
erzsibet50 írta:Áruljátok el nekem hogy lehet ennyi BAPot szerezni.Csomagot én is vettem többet is mégis a 10 000 körül járok.Mi az amit nem jól csinálok.Köszönöm ,hogy ilyen rendesek vagytok.
Csomagonként 3100 BAP jár, ha jól emlékszem.
Ez így van, de minden reklám után, az értékétől függően, le is von a pontokból
Engem az érdekelne a direktek után hogyan jár pont és mennyi?
End of the story
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Ha jól értem akkor csak csomag vásárlással lehet BAP pontot szerezni.Akinek van 50 000 pontja az már a gatyáját is ráfizette.Mi ebbe a pénz.A mai nap csak 18 kis értékűt kaptam,soha nem fogom elérni ezt az összeget.Haldoklik az egész.Nagyon sajnálom mert jól indult az egész.
Evyca
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014.01.14. 09:41
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Evyca »

Sziasztok!
Sajnos nekem is hasonló a véleményem. Mikor kezdtem az egészet, naponta tudtam csomagot venni. Most, több, mint 52000 bónuszom van és reggel óta egy db hirdetést nem kaptam, reggel is 17-et a BAP-okkal együtt és 0,01 volt benne egy pár db, a többi apróka.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: Boguli »

50000 jutalom BAP jár, ha a direktek összesen vesznek 30 csomagot...a nyitóoldalon vannak ilyen "célok" amiért jutalom jár. Tény hogy direktek birtokában pörgősebb..semmiképp nem irnám még le az oldalt..
Avatar
kavics13
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1528
Csatlakozott: 2013.01.10. 13:58
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: kavics13 »

Boguli írta:50000 jutalom BAP jár, ha a direktek összesen vesznek 30 csomagot...
Jaaaa ennyi, hát azt várhatom.... :)

Viszont én az előbb kaptam egy 8 és egy 96 centes hirdetést :)
End of the story
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Most már én is értem 50 000 pontom nekem soha nem lesz.Nagyon nehéz tényleg dolgozó referáltakat gyűjteni.Mai napig sem kaptam meg a kifizetést és most a ma kapott levél is elszomorított.Lefordítottam nem csak a PAYPALal van gond hanem a PAYZA val is .Remélem megoldodik.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

- ahogy növekszik az oldal, úgy lassul. ez természetes.
- szépen fokozatosan (kattintva a napi 400 BAP-ot és visszaforgatva a keresetet) fel lehet nyomni a BAP-ot egyedül is 20,000 környékére (kb. 1 hónap), és ott kb. már lesznek nagyobb értékűek is. toborzással persze gyorsabb, de ez is normális.
- a kifizetési minimum nem magas: $2. tehát megéri akár napi pár centért is csinálni az oldalt szerintem. kérlek, ne gondoljátok azt, h néhány kattintásért azonnal rengetetget lehet keresni. az csak a csaló oldalakon van, de onnan nem kapsz kifizetést! :)
- a Payza processzorról nem jött rossz hír. az sokkal jobban áll, mint a PayPal történet, de van még remény szerintem. :) tudom, ez sokakban bizonytalanságot kelt, de más procikra folyamatosan mennek a kifizetések: tegnapelőtt kb. $1000-t, tegnap kb. $1500-t fizetett ki az MTV.
- nem kell, h sok hirdetés legyen, tegnap ezt kaptam:
Kép
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Köszi a biztatást,megfogadnám az ajánlatodat és vissza forgatnám a megkeresett pénzemet minél több pontom legyen. Van egy kis gondom mert már kikértem.Nem tudom hogy kell visszavonni a kikérést,ha segítenél benne megköszönném.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

Erzsike, mennyit kértél ki és mennyi BAP-od van? nem kell minden pénzt visszaforgatni, én kb. 1:1 arányban kérek ki és forgatok vissza...
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Most van9400 BAPom és kikértem még 3 dollárt amit szeretnék vissza venni mert úgy se kapom még a PAYPAL miatt.Nem lesz olyan nagy a veszteségem.Ehhez kérek segítséget ,mert még ilyet nem csináltam.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

a Cashier-re kattintva és legörgetve a kikérésnél a Cancel gombot kellene megkeresni. most nekem nincs kikérésem, nem tudom pontosan.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: idlig »

Kifizetés törlése: Cashout Earnings menüpont -> az oldal alján Pending Transactionson, ott van a kikért összeg -> Details-re katt -> Cancel
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Sikerült visszahívni a kikérést de nem tudok venni belőle csomagot mivel két helyre rakta zömét a PAYPAL cashoutba egy kisebb részt meg PVtransferbe.A totálba megvan az egész összeg de nem engedi ,hogy vegyek csomagot.Segítenétek mit nem csináltam jól.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

át kell mozgatni PayPal balance-ból PV balance-be!
Kép
erzsibet50
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.10.10. 19:26
Kapcsolat:

Re: PaidVerts

Hozzászólás Szerző: erzsibet50 »

Igen de hogyan mert ezt nem tudom.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég