Lucrative Fund Club

netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Lucrative Fund Club

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Ezt a honlapot a napokban találtam, még nem tudtam kikérni, mert nem értem el az 5$ limitet. Amint elérem, ki fogok kérni és jelzem itt is.

LUCRATIVE-FUND CLUB

Röviden a tudnivalók:
- október 10-én indult
- revshare program
- 10, 20 és 50$os csomagot lehet venni, melyek különböző futamidővel és hozamszázalékkal rendelkeznek. Valamennyi reklámkreditet is kapunk a pénzért, amit fel lehet használni reklámozásra
- naponta van visszaosztás és ez tartalmazza a befizetett pénz futamidőre elosztott részét is
- a hozamok miatt is hosszan fenntarthatónak tűnik, 0,7-1,2% van feltüntetve a honlapon
- azt írják, hogy reklámozásból és más programokba befizetésből termelik a hozamot. Valahol olvastam, hogy megtekinthető a portfólió, de még nem láttam
- regisztráció után Standrd tagságot kapunk, ahol naponta 5 reklámot kell szörfölni a profitért, ez kb 1,5-2 percet jelent
- VIP tagság megvásárolható, akkor megússzuk a reklámnézést.
- viszont ami érdekesség és újdonság az ilyen revshareknél, hogy van egy saját belső pénz a BUCKS, ami beváltható valódi dollárra
- Bucks-ot reklámnézéssel, továbbajánlással lehet keresni és a befizetéseink után is kapunk valamennyit
- kikérés Perfect Money (5$) , BitCoin, ether és bitcoincash (10$) limit
- 3 szintes referral program , de összesen 8%-ot osztanak ki a 3 szinten, szóval ez még kitermelhető
- az oldalon részletes statisztikák, saját fórum, chat, stb.
Balázs
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: Lucrative Fund Club

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Kaptál már kifizetést az oldaltól?
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Lucrative Fund Club

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Kaptam kifizetést, eddig összesen kettő alkalommal, a nevem ott látszik a proof of payment oldalon is. A tapasztalatok röviden:
- nem instant a kifizetés, de általában 3-5 órán belül küldik a pénzt
- időközben szépen bővült a potfolio, ami arra enged következtetni, hogy nem fog eltűnni az oldal 2 hét múlva
- az admin szorgalmas, rendesen válaszolgat
- felkerült elég sok reklámbanner, ami szintén termelhet némi bevételt, ami az oldal hosszabb működését segíti

egyelőre ennyit tudok mondani
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Lucrative Fund Club

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Ez az oldal már 2019. októberétől folyamatosan üzemel. 2020. márciusban volt egy kis korrekció a csomagoknál, amikor összeomlott a tőzsde és vele a bitcoin is, de a honlap akkor is fizetett, csak kevesebbet. Azóta növekedtek a napi visszaosztások, úgy tűnik, hogy átvészelték a tavalyi összeomlást. hetente kb. 3% a profit, amivel ez a program a világ végéig el fog működni. A kifizetés folyamatos...
8)
Balázs
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég