JMP Dream PTP - Autopilot - 2xBizonylat - BEZÁRT

Azért fizetnek, ha reklámozod az ő linkjeiket, bannerjeiket.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

JMP Dream PTP - Autopilot - 2xBizonylat - BEZÁRT

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Creadunet scriptes PTP.

0,5€ -tól fizet Paypal számlára instant, a hónap első napján.
jelenleg 0,205 € CPM (1000 hit)
iframe: van, ne használd,átirányít!
Refek után 20% jár.
http://dream-ptp.jeanmarcperfetti.com/i ... r=musztafa

Kép

Az oldal francia azonban találsz nyelvválasztási lehetőséget!
De az se kell:
http://kepfeltoltes.hu/view/160801/stat ... es.hu_.jpg
Generálhat ilyen hibát az oldal: http://kepfeltoltes.hu/160801/hiba_www. ... es.hu_.jpg
Ne foglalkozz vele, frissítsd be vagy menj a kezdőoldalára.
Ha beléptél és hibát ír, nem kell újra belépned hanem kezdőoldal és Membre fül..

Forgalom generálás: http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=82&t=7825
Csak Traffic spirittel, 10-12h alatt olyan 500 pont jön jelenleg...
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára Musztafa 2016.11.03. 20:03-kor.
Anonymusx
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013.03.21. 07:42
Kapcsolat:

Re: Francia PTPk - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Anonymusx »

Hát ebből egy szót sem értek beregisztráltam a http://dream-ptp.jeanmarcperfetti.com/i ... r=musztafa -ra, de hogy onnan mit kell csinálni fogalmam sincs..

Mi ez egyáltalán?

A progit feltettem, de azt se tudom mit kell hozzáadni, hisz a legelső oldalon amit megadtál az oldalon van minden Jean-Paul Belmondos videótol minden...


A //dream-ptp.jeanmarcperfetti.com/inscription.php?r=musztafa -t kicseréltem a végét az én nevemre, egyedül csak a programnál a forrásokhozt kjéne ötlet, nehogy amiatt bannoljanak, mert ugyan azokat írjuk be...
Nem tudom pl googlet be e lehet írni vagy mit lehetne...
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: Francia PTPk - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Anonymusx írta:Hát ebből egy szót sem értek beregisztráltam a http://dream-ptp.jeanmarcperfetti.com/i ... r=musztafa -ra, de hogy onnan mit kell csinálni fogalmam sincs..

Mi ez egyáltalán?

A progit feltettem, de azt se tudom mit kell hozzáadni, hisz a legelső oldalon amit megadtál az oldalon van minden Jean-Paul Belmondos videótol minden...


A //dream-ptp.jeanmarcperfetti.com/inscription.php?r=musztafa -t kicseréltem a végét az én nevemre, egyedül csak a programnál a forrásokhozt kjéne ötlet, nehogy amiatt bannoljanak, mert ugyan azokat írjuk be...
Nem tudom pl googlet be e lehet írni vagy mit lehetne...
:? Szerintem teljesen érthető. :? De akkor majd jobban megszerkesztem később....
Ezek PTP oldalak melyek azért fizetnek ha az ő linkjüket reklámozod....

Belépsz az oldalra (ha hibát dob belépésnél, nyisd meg a főoldalát és Membre fül, (már bevagy jelenkezve))
Ez a menüsor fogad:
http://kepfeltoltes.hu/view/160801/stat ... es.hu_.jpg
és ott találod a PTP linked, azt kell beraknod a Traffic Spiritre.
Megadod neki a minutot (maximumot amid van), majd beállítod a forrásokat fontos hogy a források fülön pipáld be azt hogy: Enabled Traffic source ! Subpage visitet kapcsold ki: Set -> Subpage Visit -> Enabled Subpage Visit pipát szedd ki!
Time on my site: minimum 30-40 de inkább (és maximum) 50-70 -re állísd be. (set menüben)
Források:
Én már megváltoztattam több manualsurfot adtam hozzá, használhatod de minél több a forrás annál jobb...
(persze ha nem hal meg időközben a megadott oldal :DD )
Nagyon rossz ötlet keresőket megadni és nagy százalákban twittert!
Ha az admin tisztában van vele hogy az adott autosurfról nem számol pontot az oldal script-e, akkor az is rossz ötlet megadni!
De szerintem havi 10 euró alatt nem fogja leellenőrizni a forrásaidat! :good:

Az ilyen PTP oldalakról érdemes tudni hogy akármikor behalhatnak vagy SCAM-é válhatnak, ezért ajánlott a többi PTP-re is regisztrálni és a linkeket megadni a Traffic Spiritnek! (Elosztod a minutokat a x oldal közt ízlés szerint)
Exoptp legalább 2x gyorsabban számolja a pontokat mint a másik 2 (valószínüleg azért mert nem bugos az oldal és ezért nem dob hibát amikor nyilik a PTP link).
A 3. PTP-n meg 20cent ajándék tehát már csak 31 et kell gyüjtened a kifizetéshez!
Ha van még kérdésed, nyugodtan tedd fel! ;-))
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

tegnap jött levél:

Hello everybody,
It a week ago the site was experiencing connection difficulties, the problem is solved.
I invite you to take the promotion.
Malicious member sent too Randomly request and this slowed down the site.
Prefer to send traffic over France, but you are all welcome.
Dream-ptp PTP remains that pays better, share your referral link and earn 25% commission.
If problems I will contact you personally.

cordially
Jean-Marc Perfetti
--------------------------

remélem javul az oldal, mert igaz csak pár napja tettem be a Traffic Spiritbe, szóval fele annyira jöttek csak a pontok mint szoktak... :(
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

skamasz írta:Regeltem alád, meglátjuk mi lesz :) Traffic Spirit-et érdemes Sandboxie-val futtatni de ez vonatkozik bármilyen autosurf programra/oldalra.

Neked milyen arannyal dolgozik az oldal azaz hány TS megtekintésre átlagban hány pontot ad az oldal ?
Szia, nem vagyok képben az oldallal, pár napja tettem be a TS-be, fele annyi pont jött mint szokott 1000 helyett 500. a 10 refről nem is beszélve....Miután írta az emailt azota tesztelem... Exoptp-t ajánlom alapból napi 2000 pont jön és 99% ra mondom h fizet az admin (legalábbis most...) , ha most elkezded összejön a kifizetési minimum a hó végéig...
szerintem nekem betette sandboxba a tűzfal xD
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

nekem is kb így adja...így napi max 500pont..... javaslat: ExoPTP :D
A 3. PTPt is megprobálhatod ott csak 3000 pont kell hó végéig a kifizetési minimumhoz....
források jók :good:
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

skamasz írta:Egy másik kérdés, nem találtam sehol kötelező felbontást az oldalmegjelenítéseknél. Próbáltad hogy mind a 3 oldalt beteszed egy html oldalra iframe keretekben ? Így gyakorlatilag csak egy TS kredit fogyna a megjelenítésre de 3 oldalt lehetne egyszerre reklámozni. :?
Lehet 3 oldalt a TS -ben de szerintem 2öt érdemes inkább...
Bighits4u látogatásokat viszonylag jól elszámolja csak adj meg neki 30s-et min.

iframe: próbáltam a két JMP PTP-t , nem érdemes! rengetegszer átirányítja az oldalt...
Exoptp-n használom, katt az oldalamra aláírásomban...
Minimális átirányitás, gyakori popup amit megfog a böngésző, viszont a reflinkedet is reklámozza...
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

skamasz írta:Egy másik kérdés, nem találtam sehol kötelező felbontást az oldalmegjelenítéseknél. Próbáltad hogy mind a 3 oldalt beteszed egy html oldalra iframe keretekben ? Így gyakorlatilag csak egy TS kredit fogyna a megjelenítésre de 3 oldalt lehetne egyszerre reklámozni. :?
Azt hiszem félreértettelek, mást kérdeztél. Ha az iframeket akarod betenni akkor nem érdemes mert alapból sokkal kevesebb pontot érnek.
Ha meg magát a PTP linkeket, na ahhoz meg nem értek, jó ötlet, viszont nem tudom hogy szabad-e!

PTP részleg frissítve! :)
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Hello everybody,
The rate for the month is the same 0.205045 euros 1000 points.
You can ask your payments. They will be paid within 24 hours via PayPal.
I invite you to take the promotion or continue.
For new members, welcome. I remind you encourage visitors to France, but all countries are welcome. Avoid Russia and Ukraine and prefer French and English speaking countries.
Think awareness Dream-ptp forums and specialized sites. Dream-ptp PTP is who pays the most.
Think aus sponsorship, you receive 25% commission.
As you ramarquerez the site is once again stable, it works well.

cordially
Jean-Marc Perfetti
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 1xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Kép

6 napig volt a Spiritben és egész hónapon át Bighits4u-n.
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 2xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

köszi, reméljük mint írta a levélben jobban jönnek a pontok ebben a hónapban mert az augusztusi pontáramlás nagyon gáz volt :bad: júliushoz képest....
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 2xBizonylat

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

Már 24 órán belül fizet? Hány mp-es hirtdetés a minimum,amitől számol?
Avatar
Musztafa
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2011.06.14. 04:59
Kapcsolat:

Re: JMP Dream PTP - Autopilot - 2xBizonylat

Hozzászólás Szerző: Musztafa »

Good evening dear member

As you may have noticed Dream-PTP and PTP.re are inaccessible. Following the attacks, the web host has suspended the site. I do not know if I could return to the site running. The PHP script used on Dream-PTP is very old and full of bugs. The payment will be made about November 15 when the sponsor pays, and that, depending on statitiques Google Analytics.
There are a lot of double counting.

IMPORTANT:
I encourage you to migrate all your promotions pages on Golo Golo PTP
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég