btcmines.club egy újabb bitcoin játék

Surfboard
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

btcmines.club egy újabb bitcoin játék

HozzászólásSzerző: Surfboard » 2018.01.28. 16:46

Sziasztok!

Aki kedveli a korábban feltett cryptomininggame.com weboldalt az valószinű kipróbálja majd ezt az oldalt is.

Amint azt az oldal neve is mutatja ez egy bitcoin miner játék, ahol nem CPU bányászat a lényeg. ( bár van ilyen része is, de nem ez a fő kereseti lehetőség)

Regisztrálás után kapsz egy bányászt, amelyet etetned kell almákkal. Ehhez van egy faucet részleg, ahol vagy almát vagy un. GT-t klikkelhetsz, illetve ennek a GT-nek a váltóját. Nincs időhöz kötve a faucet, klikkelheted folyamatosan. Faucethubra fizet 1 satoshitól. 30% reffjuti jár az oldalon. A megkeresett pénzt vagy kikéred vagy bővited a bányászod.

itt egy pár kép a játékról:

faucet.jpg

bányász.jpg

Köszönöm ha linkemen keresztül próbálod ki vagy regisztrálsz:

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Surfboard 2018.01.28. 18:24-kor.

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Re: btcmines.club egy újabb bitcoin játék

HozzászólásSzerző: jerdei » 2018.01.28. 17:24

épp fel akartam rakni :D

azért némi kiegészítés:
a kezdő bányászunk 40 almát tud egyszerre elhasználni, de ahogy fogy úgy adhatjuk hozzá a többit, ez kb 6 satoshit ér, pár perc alatt el is használja
az elején célszerű rámenni az almákra és, ha eleget raktároztunk el kb 200-300, csak utána bányászni..
a GT - BTC arányát az oldal határozta meg, ahhoz, hogy legyen 100 satoshink kb 110-120 GT-t kell gyűjteni, de a bal alsó sarokban van a váltószám
az egyszerre kikérhető összeg max 100 satoshi (1-2 óra alatt összeszedhető), a napi limit 10.000 satoshi

Surfboard
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Surfboard » 2018.01.28. 17:37

Köszi a kiegészítést :clap:

csesznyemedve
Új tag
Új tag
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: csesznyemedve » 2018.01.28. 22:52

Sziasztok

Összefoglalóan: jópofa grafika, ötletes megoldások, de lassú és körülményes a faucet, sokat töltöget, firefox-on legalábbis. Örülök, hogy vannak akik értik ezt a GT pénzt, én már túl öreg vagyok a matekoláshoz, nekem nem jön át mi mennyi, nem is értem minek kell, ha egyszer BTC a vége. Egyáltalán nem látok reff bevételt feltüntetve, pedig már van 2 tucat. Ue igaz a miner-re, pár Hash-nek már kéne lennie (kétségtelen, hogy 1 GT-ig nem menten el). Írják is hogy Béta. Bízom benne, hogy javulni fog, összességében nem a szokványos "oldmegkapcsaírdbecímedperxidő" történet.

CSM

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2018.02.05. 10:21

új kereseti lehetőségek, bekerült az úgynevezett offerwall és a videós linkek megtekintésére a bittubes (itt 10 almát kapsz linkenként)
egyenlőre felfüggesztették a kifizetéseket, remélhetőleg eltörlik a max 100-as kikérést és kicsit rugalmasabb lesz a rendszer

Surfboard
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Surfboard » 2018.02.05. 13:32

Jó lenne ha kicsit rugalmasabb lenne valóban, reménykedem.....

jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: jerdei » 2018.02.07. 15:30

ennyit a rugalmasságról..
hamarosan bevezetésre kerül egy szintrendszer, minél magasabb szintű vagy annál többet lehet kikérni (minden szinten van max limit) összesen 13! (számomra értelmetlen) szint lesz, némi nehezítés, hogy az Earn részből csak néhány elemre ad xp-t és elég keveset (ref nélkül ezeket elérni igencsak húzós - 1xp/link, a ref meg 100xp, az első szinthez meg kell 2000 xp) ...
Arról nem is beszélve, hogy az oldalon használt GT gyengülése sem semmi... 1GT - 0.59BTC -a 100 GT-d 59 sat, nem tudom megéri-e így foglalkozni az oldallal vagy már csak ha nagyon unod magad...
ezzel az xp rendszerrel ez az egész nekem egyrészt túlbonyolított másrészt meg unszinpatikus lett :angry: :bad:

Vissza: “Bitcoin oldalak”