20$2Surf - már csak hirdetésre...

Halott, már nem működő pénzkereső programok
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

20$2Surf - már csak hirdetésre...

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

A 20$2Surf jelenleg a világ legnépszerűbb surfbar-ja, legalább is az Alexa.com rangsorolása szerint.

És tud angolul, ami nem jellemző a surfbar-okra, a legtöbb csak a franciát ismeri...

A tapasztalataimat szeretném megosztani veletek, így több hónapos használat után.

A surbar futtatásából szerezhető saját pontok havi 10 000 pontban vannak korlátozva (ezért vannak akik nem szeretik), de ez csak azoknak gond, akiknek egyfolytában megy a gépük és ezért már hónap közepére elérik ezt a pontértéket, de egy átlagos felhasználó csak hó végére éri ezt el, vagy még akkorra sem.

Viszont más surfbar-októl eltérően itt nincs ellenőrző kód bekéregetés, tehát akkor sincs gond, ha nem ülsz a gép előtt.

A pontokat minden hónap első napján váltják át $-ra. A 10 000 pont általában $1.1-1.2-t szokott érni, de ahogy elnéztem az átváltási szorzót, folyamatosan emelkedik, tehát mindig kicsit többet adnak. :D

Nézzük meg, hogyan lehet ettől több pontot összegyűjteni:

1 - természetesen a legjobb módszer új felhasználók toborzása. A refek pontjaiból 10% jutalékot kapunk, de azt 10 szint mélységig, ami egy nagyon komoly potenciál, ha valaki ügyesen tud toborozni. Aki nem túl sikeres az kipróbálhatja a Sponsor VIP funkciót az oldalon. Ehhez úgynevezett SurfPass-okat lehet használni, ami egyfajta vásárlási utalvány, amit többféle módon lehet felhasználni az oldalon. Nekem ez sajnos nem bizonyult túl eredményesnek, mert 11 refet gyűjtöttem ezzel a lehetőséggel (7 SurfPass-om ment rá, ami közel $14 érték...), ebből csak 1 az aki tényleg aktív lett, a többiek csak benéztek és mentek tovább...

2 - további pontokat lehet szerezni a Surfer Bonus-al, ami napi több alkalommal jelenik meg a surfbar-on, rá kell kattintani és egy felugró ablakban látható a kapott bónuszpont. Ez 1 és 1000 pont közötti érték. Az 1000 pont egy jól teljesítő ref után kapható havi pontszámnak felel meg, tehát nem rossz. Természetesen a kisebb pontszámok jönnek gyakrabban, de már kétszer kaptam 1000 pont közeli bónuszt is! Néha még SurfPass-t is ad! :D

3 - BingoSurf: minden nap kapunk 1 ingyenes bingo játékot (aki többet akar játszani az 1 SurfPass ellenében kap 5 játékot), amit mindenképp érdemes lejátszani. A függőleges oszlopok számítanak a nyeremények szemopntjából. 1 oszlop = még egy játék kredit, 2 = $0.10, 3 = $1.00, 4 = 1 SurfPass ($1.99 érték) és persze a telitalálat a Jackpot, ami most épp $874.40.
Eddigi nyereményeim: többször 10 cent, néhány alkalommal $1 és havi átlag 1-2 SurfPass! :D

4 - WheelSurf: Szerencsekerék - minden nap 2 ingyen forgatást kapunk, 1 SurfPass beváltásával további 10 fogatást lehet venni.
- Lehetséges nyeremények: Perdu = nem nyert, 1 credit = újabb forgatás, ezen kívül 10 cent, 1 dollár, 1 SurfPass és persze a JackPot, ami most $1,547.90!!! Épp ma reggel is adott 1 SurfPass-t! :D

5 - Clicks Bonus: itt lekattintható hirdetéseket találsz, 5-10 pontot adnak általában.

6 - Cash Bonus: itt olyan sportfogadás és kaszinó oldalakat ajánlanak, ahol regisztrációs és első befizetés után járó bónuszt lehet kapni. Ezt én inkább hanyagolom...

7 - Super Referral - nos, ez az a hely ahol én a megnyert SurfPass-okat jó sok pontra szoktam beváltani! ;) Ennek a lényege, hogy amikor beváltjuk a SurfPass-t, akkor bekerülünk egy "kosárba" 9 másik felhasználóval együtt és közösen gyűjtjük a pontokat, amit mind a 10 játékosnak jóváírnak, sőt ezen felül, attól függően, hogy melyik napszakban szállunk be a játékba (legtöbbet a nagyon kora reggeli időszakban ad), kapunk garantáltan 2000-2300 pontot és 600-900 másodperc védettséget, tehát más játékos csak ennyi idő elteltével tud beszállni a helyemre. De ha valaki jókor száll be, mondjuk kora hajnalban, előfordulhat, hogy épp nincs aki a védettség leteltével lecserélje, így akár 25-30 percig maradhat a játékban, ami kb. 15 000 pontot jelenthet! Az első alkalommal, amikor ezt kipróbáltam több mint 12 000 pontot kerestem 1 ajándék SurfPass beváltásával. Ebben a hónapban nem volt ilyen szerencsém, a 2 nyeremény SurfPass-ból lett 14 298 pontom, de azért ez se rossz! ;)
Ide tartozik még a Contest SP program. Ezt csak azoknak ajánlom, akik szeretnek játékra költeni. Ez egy havonta ismétlődő verseny a Super Referral résztvevői számára, ahol jó sok SurPass-t el lehet használni, hogy a rangsorban előrébb kerüljünk, amiért - a helyezésünktől függően - különböző jutalmakat kaphatunk. Az első 500-ban végzők között pénzt, SurfPass-okat és bónuszpontokat osztanak ki. (2 játékkal, ami nyeremény SurfPass-ból ment, jelenleg 897. vagyok.) A Jackpoton az első 20 helyezett osztozik. Most $1,534.20 a Jackpot, de minden beváltott SurfPass 10 centtel emeli ezt az összeget, hó végére felmegy $2000 közelébe. Viszont az első 20-ba bekerülni nem olcsó... És hogy megéri-e? Ezt nem tudom...

SurfPass: az oldalon több célra is használható vásárlási utalvány. Hogy lehet hozzájutni?
1 - megnyered, bingo vagy kerék, nekem ez jön be legjobban. ;)
2 - megveszed. Ezt 2féleképp tudod megtenni: a saját egyenlegedből, ha van annyi (1 db $1.99)... Vagy valamilyen külső forrásból (ekkor minimum 2db-ot lehet venni 2.99 Euróért): bankkártyáról (Visa), Paypalról, sms-ben, stb. Ehhez az oldalon felül látható vastag betűs SurfPass-ra kell kattintani, kiválasztani melyik fizetési módot akarod használni, mennyi SurfPass-t akarsz venni (nyilván, minél többet annál olcsóbb...) és kifizetni.

:!: Fontos:a saját zsebből vett SurfPass-okat ne használd a Super Referral programban, mert kb. a felét hozza vissza pénzben (inkább bingo és kerék, hátha bejön a jackpot...). Persze, ha befektető kedvű játékos vagy és beszállsz a Contest SP versenybe, az más... Akkor jó sok SurfPass-t kell venned és beforgatnod és ha az első 20-ban végzel, biztosan megtérül a befektetésed. Ezt majd akkor akarom kipróbálni, amikor már legalább $500-t hoz az oldal havonta. :D

A kifizetés $20-tól megy, AP-re PP-ra és Hipay-re.

Ha tetszik amit itt leírtam és regisztrálnál, kattints IDE!

Ez a bejegyzésem szabadon felhasználható, amennyiben a saját blogodon, vagy más fórumokon szeretnél referáltakat toborozni!
Természetesen a forrást illik megjelölni!


Mindekinek további szép napot! ;)
A hozzászólást 12 alkalommal szerkesztették, utoljára bogyozotyo 2013.03.27. 19:41-kor.
luki
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.10.14. 17:45
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: luki »

Én is próbálkoztam itt. Nem jutottam messzire. Linuxra nem jó. :roll:
skatepapa
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010.07.16. 14:19
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: skatepapa »

Kérdésem (aztán vszinu regizek alád) : 10 K pontot tudsz szerezni futtatásbol és még ehhez lehet pl 10.000 keresni ha jo idöben lépsz be abba az utolso nemtom mibe? Ezesetben pl van 20 000 pontod ez mennyi pénznek felel meg? Instant fizet az oldal?
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

skatepapa írta:Kérdésem (aztán vszinu regizek alád) : 10 K pontot tudsz szerezni futtatásbol és még ehhez lehet pl 10.000 keresni ha jo idöben lépsz be abba az utolso nemtom mibe? Ezesetben pl van 20 000 pontod ez mennyi pénznek felel meg? Instant fizet az oldal?
Az októberi állásom eddig 26,436.6 pont, a régebbieket a képen láthatod. A pontok, a szorzók és amit jóváírtak. Látható, hogy egyre javuló tendenciát mutat a pontok átváltásakor használt szorzó, ami jó nekünk :D Sokkal több is lehetne, ha nem pocsékolom el a SurfPass-okat ref gyűjtésre... :(
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

skatepapa üdvözlet a fedélzteten! :D
Kösz, hogy csatlakoztál, jó dollárkeresést és találást kívánok, valamint sok szerencsét a bingo, szerencsekerék és super referral programokhoz, na és persze a ref gyűjtéshez! ;)
skatepapa
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2010.07.16. 14:19
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: skatepapa »

Szeva jo h itt vagy mert igazábol fut a cahsbar de nem tom még azt se h hol tok bejelentkezni v h hol látom magam h mány pontom van vagy akármi irhatnál pár instrukciot meg jo tanácsokat igérem meghálálom! (Amig én elöadáson vagyok a koliban megy a gép mégcsak áramot se fizetek érte... XD )
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

A surfbar bal felső sarkában van egy $ jel, ha arra kattintasz bedobja a weboldalt és ott szintén bal oldalon vannak a statisztikai adatok, pontszám, refek, egyenleg - ez kék mezőben van. Alatta találod a többi dolgot amiről fentebb írtam.
Remélem sikerül eligazodnod.
Kép
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Ja, és nem igényel külön bejelentkezést, csak a $-ra kell kattintani és kész. Olyan szokott lenni, hogy ha ott felejtem nyitva az oldalt egyszercsak kilép, de ekkor bezár - katt ismét a $-ra és kész. Mondom én hogy jó kis oldal! ;)
Aniko71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.10.27. 08:04
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: Aniko71 »

Szasztok!

Régen szerettem játszani. Aztán sokáig nem játszottam a neten. Illetve az volt a játékom, hogy építgettem az oldalaim :D
Itt az ideje a könnyebb műfajt is kipróbálni.
Regeltem:), már van egy fő alattam, és szépen gyűlnek a pontok.
Zolinak kösz a tippet.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Nagyon szívesen Anikó! Egyébként nem csak szórakozásra jó az oldal. Megnéztem reggel a felső vonalamat, van 1 francia user, aki alig másfél éve van ezen az oldalon, össze-vissza 23 direktje van (tehát ennyiért kellett dolgoznia...), a teljes csapata már 17900 körül, és kb 2000 dollárt keres csak ezzel havonta... Nem semmi... És mindezt szinte semmi befektetéssel! ;)
pocsrik
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.10.29. 17:17
Kapcsolat:

Reg problémák

Hozzászólás Szerző: pocsrik »

Sziasztok!
Nekem gondok vannak a belépéssel valaki tudna segíteni?
regeltem a refflinken keresztül letöltöttem a setupot is viszont mikor elindítom bejön a panel hogy irjam be az adataim username stb rányomok továbbra és semmi nem tudok belépni az accomra se hiába nyomok a $-ra és beírom az emailem+psw utána megint átdob hogy töltsem le pedig már leszedtem
szal nem értem mit szúrtam el
Aniko71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.10.27. 08:04
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: Aniko71 »

bogyozotyo írta:Nagyon szívesen Anikó! Egyébként nem csak szórakozásra jó az oldal. Megnéztem reggel a felső vonalamat, van 1 francia user, aki alig másfél éve van ezen az oldalon, össze-vissza 23 direktje van (tehát ennyiért kellett dolgoznia...), a teljes csapata már 17900 körül, és kb 2000 dollárt keres csak ezzel havonta... Nem semmi... És mindezt szinte semmi befektetéssel! ;)

Haladunk:)
Tegnap már kaptam két surfbaron megjelenő bónuszt is, és ma már nyertem egy újabb menetet a bingón is:)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Hajrá Anikó! A jackpotig meg sem állunk! ;) :lol:
pviki12
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.07.07. 01:31
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: pviki12 »

Az még nekem se jött össze csak a surfpassig jutottam :lol:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Volt nemrég a bingón 1 olyan surfpass nyereményem, hogy csak 1 szám hiányzott a jackpot-hoz... :o Na ez a méreg nem a cián. :evil:

skatepapa kérdésére reagálva megfrissítettem a témanyitó dolgozatomat és kicsit bővebben is nyilatkoztam a SurPass beszerzési lehetőségeiről.

Az első hozzászólás megtekintéséhez katt IDE!
pviki12
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.07.07. 01:31
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: pviki12 »

Olyan már nekem is volt egyszer :lol:
Talán valamikor a jackpot is összejön. Ahogy magamat ismerem 20 év múlva :evil:
pviki12
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.07.07. 01:31
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: pviki12 »

A Surfpasshoz hozászólva nekem egyszer sikerült Surfer bonusként nyernem egyet :lol:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

pviki12 írta:A Surfpasshoz hozászólva nekem egyszer sikerült Surfer bonusként nyernem egyet :lol:
Született mázlista! Remélem nekem is ad bónuszként ;) !
Aniko71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.10.27. 08:04
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: Aniko71 »

Na sziasztok!

Még sosem csináltam ilyet:), másban utazom. De már hiányzott egy kis agymosi meg játék. Szóval regeltem.Még néhányszor elolvasom, amit kell, és gyűjtöm a pontokat.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Aniko71 írta:Na sziasztok!

Még sosem csináltam ilyet:), másban utazom. De már hiányzott egy kis agymosi meg játék. Szóval regeltem.Még néhányszor elolvasom, amit kell, és gyűjtöm a pontokat.
Ezt igazán nagyra értékelem kedves Anikó! :D Remélem meg is tudom majd hálálni a kedvességedet. ;)
Tudom, hogy a hálózatépítés nem idegen tőled, ezért neked külön jó lehet ez a program, mivel 10 szint mélységig 10%-t fizet a refek után. Ez nem kis kereseti lehetőség, ráadásul, ha megvan az aktív első vonal, a többi már szinte megy magától. ;)
Aniko71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.10.27. 08:04
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: Aniko71 »

bogyozotyo írta:Hajrá Anikó! A jackpotig meg sem állunk! ;) :lol:
Tegnap elcsíptem 3 surfbart:), örültem, mint majom a farkának:).(3,4, 5 pontok)
Ma pedig névleg is felkerültem a nyertesek közé.

Alakul ez kérem szépen.
Ja, és tegnap 7! kattintós bannert kaptam.

Úgyhogy mindenkit csak biztatni tudok.
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Egész szenvedélyes játékos lesz belőled! :lol: ;)
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

Megvolt az októberi pontok átváltása. A jó hír, hogy ismét kicsit többet adtak a pontokért! :D :D :D
Kép
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:D A WheelSurf az előbb megdobott egy dolcsival, ami közel 10 000 pontnak felel meg! :D
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

:D Ma reggeli termés: WheelSurf: 10 cent. :D
Avatar
Eliz76
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.07.02. 21:22
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: Eliz76 »

Én tegnap nyertem a BingoSurf-on 1$-t :lol:
bogyozotyo
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1732
Csatlakozott: 2010.07.05. 09:40
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: bogyozotyo »

A WheelSurf szeret engem, most dobott egy SurfPass-t, már termeli is a pontokat a Super Referral programban! :D
2200 pontról indulok és 800 másodpercig védett vagyok, remélem még utána is jó sokáig bent hagynak! ;)

Eredmény: 5885 pont... sajna nem kegyelmeztek... Azért így se rossz! ;)
Aniko71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.10.27. 08:04
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: Aniko71 »

bogyozotyo írta:Egész szenvedélyes játékos lesz belőled! :lol: ;)
Ennyi pihi kell. :D

Novemberi meglepik: surfbarra 17 pont, tegnap reggel 49!, ráadásul nem is én voltam gépnél, nagyobbikom nyomta:)

Mai bingó: 3 oszlop! Kaptam egy surfpasst. Na, akkor itt az ideje megnézni, mit is lehet vele kezdeni:)
Aniko71
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010.10.27. 08:04
Kapcsolat:

Re: 20$2Surf a kedvenc surfbar-om

Hozzászólás Szerző: Aniko71 »

bogyozotyo írta:A WheelSurf szeret engem, most dobott egy SurfPass-t, már termeli is a pontokat a Super Referral programban! :D
2200 pontról indulok és 800 másodpercig védett vagyok, remélem még utána is jó sokáig bent hagynak! ;)

Eredmény: 5885 pont... sajna nem kegyelmeztek... Azért így se rossz! ;)
Hogy kell, mit kell kezdeni vele? Hol látod? Köszi!
(Bocs, tényleg nem találom).
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég