T4eo forgalom növelő, hirdetési oldal - MEGSZŰNT !

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Re: T4eo forgalom növelő, hirdetési platform - MEGFIGYELÉS ALATT!!!

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.13. 11:28

Korábban tárgyaltuk, hogy a TE és PTP link hirdetés felé érdemes és lehetséges jelenleg mozdulni. Aki ilyesmikkel nem akar foglalkozni, annak nyilván most nem nyújt semmit az oldal. Hogy jön-e referral a hirdetésre, az nyilván a szerencsén is múlik, meg azon is, hogy mit hirdet az ember. A PTP link hirdetéséért mindenképpen kapsz valamit, tehát nem ingyen dolgozol. Én most a r4all és CashNHitz linkeket hirdetem, de úgy látom a PTC oldalak is kezdik bevezetni a PTP-t, úgyhogy van lehetőség. A hirdetések száma is egyértelműen nőtt a változtatások óta. A következő lépés szerintem az új splash oldalak és banner-ek létrehozása lenne, vagy a régiek kiegészítése a PTP-re vonatkozó információkkal. Nem tudom, ez lehetséges-e, korábban volt róla szó. Illetve az email-t akkor gondolom, csak az inaktív tagok kapták meg, mert én nem kaptam. Ez is fontos lépés volt.
Curve – Ingyenes kártya + 5£ az első vásárlás után.
PTCShare – A PaidVerts új társoldala. Értékes hirdetések hétköznap.
Diversity-Fund Club – Befektetési oldal. 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.13. 12:53

Én kaptam email-t az oldaltól július 7.-én. Azt akkor nem tudom, hogy miért van, hogy valaki kapott valaki nem.
Nálam 5 hirdetés volt reggel amikor néztem az biztos, de ez nem is lényeg szerintem, lehet korábban nézted Lencsi vagy később mint én,és akkor 4 volt még. :)
Új bannert, splash oldalt jó ötletnek tartom a PTP-re vonatkozó infókkal (Hirdess ingyen, Keress krediteket ingyen a PTP oldalak hirdetésére, 1:1 ratio, olcsó hirdetési lehetőség stb.)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.13. 18:04

pisti87 írta:
2018.07.13. 11:28
A következő lépés szerintem az új splash oldalak és banner-ek létrehozása lenne, vagy a régiek kiegészítése a PTP-re vonatkozó információkkal. Nem tudom, ez lehetséges-e, korábban volt róla szó. Illetve az email-t akkor gondolom, csak az inaktív tagok kapták meg, mert én nem kaptam. Ez is fontos lépés volt.
Igen, tervbe van véve az új splash oldal. Végre sikerült elérnem a programozót, aki segített a jelenlegi splash oldalak életre keltésében, szóval azok már működnek. Most már csak egy kis idő kell, hogy elkészítsem az úja(ka)t. Csakhogy egy ideje én is napi 12 órában dolgozok, így nem sok időm marad, csak hétvégén tudok vele foglalkozni, amikor meg ugye más dolgom is akad. De amint tudom megcsinálom.
Email-t mindenkinek meg kellett kapnia, akinek élő email címe van. Yahoo és társaihoz nem mennek ki az emailek. Ha gmail. akkor célszerű megnézni a spam mappát, de én is megkaptam a teszt gmail címre.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.13. 18:06

Köszi a visszajelzéseket a PTC hirdetésekről. Ezekkel nyilván egymást is segítitek, hogy a többiek is értesüljenek róla, ha eddig nem voltak aktívak. Egyébként privátban kaptam olyan visszajelzést is egy aktív hirdetőtől, hogy ő már kapott reffeket a hirdetett oldalára. Nyilván nem mindegy mit hirdettek.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.13. 20:22

pborisz írta:
2018.07.13. 04:37
xenosz2 írta:
2018.07.12. 22:20
Mindeközben az olcsóbb hirdetési árakról se az oldaladon,de itt sem írtál semmit,csak a facebook oldalon volt róla poszt
Biztos úgy van ahogy mondod és ez nem az aminek látszik: https://t4eo.com/blog
Email is kiment róla.
Amikor észrevettem a csökkenést még nem láttam hírt róla. Az e-mailes lehetőség ki volt kapcsolva,azért nem kaptam róla. Már nem emlékszem ,hogy történt.
Akkor elnézést kérek,ha nem volt igazam.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.13. 20:39

Az jó hír, hogy sikerült elérni a programozót. Így talán van remény azoknak a változtatásoknak az elvégzésére is, amiket eddig nem lehetett megcsinálni. Akkor az utolsó splash oldalt fogom most már hirdetni a főoldal helyett.
Nekem nem volt kipipálva az email értesítésnél a "friss hír jelenik meg". Lehetséges, hogy ezért nem kaptam meg? Gmail-em van, és a spam-ban sem találom...
Diversity-Fund Club – Befektetési oldal. 120-125% ROI napi 1% körüli visszaosztással.

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.14. 06:59

pisti87 írta:
2018.07.13. 20:39
Nekem nem volt kipipálva az email értesítésnél a "friss hír jelenik meg". Lehetséges, hogy ezért nem kaptam meg? Gmail-em van, és a spam-ban sem találom...
Igen, ez az oka. Ez alapból nincs kipipálva senkinél, mivel emiatt spam-nek minősítettek minket. Ezért aki szeretne leveleket kapni, annak ki kell pipálnia.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.07.16. 14:25

kovy írta:
2018.07.13. 09:20
Nálam most 5 PTC hirdetés elérhető. Csak mondom kiírom, mert a múltkor valaki kérte, hogy jelezzük ha van! :D
Belső egyenlegből nem lehet már vásárolni? mert úgy rémlik mintha lehetett volna régebben, bár lehet, hogy én tévedek.
Kovy! Amit akarsz vásárolni tedd a kosárba, és ha van annyi az egyenleged, mint a termék ára akkor látni fogod a lehetőségek között a fiók egyenlegből történő fizetést.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.16. 16:52

Attila írta:
2018.07.16. 14:25
kovy írta:
2018.07.13. 09:20
Nálam most 5 PTC hirdetés elérhető. Csak mondom kiírom, mert a múltkor valaki kérte, hogy jelezzük ha van! :D
Belső egyenlegből nem lehet már vásárolni? mert úgy rémlik mintha lehetett volna régebben, bár lehet, hogy én tévedek.
Kovy! Amit akarsz vásárolni tedd a kosárba, és ha van annyi az egyenleged, mint a termék ára akkor látni fogod a lehetőségek között a fiók egyenlegből történő fizetést.
Köszi Atti, azóta rájöttem már az okos fejemmel. Közben az r4all Top traffic sources listán a múlt héten a 77. helyen végeztünk 372 versenyzőből ezzel a kevés aktív taggal. 8)

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.16. 23:05

A tendencia emelkedő,de kérdés, h ez folytatható-e és ,hogy ez a mostani forgalom akkor most jónak mondható?
a rotate4all tekintetében értettem.

https://www.rotate4all.com/ptp/toptraffic

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.17. 09:23

A korábbiakhoz képest mindenképpen jó, de lehetne még sokkal jobb is. Amúgy nem annyira a helyezés az érdekes. Pl. egy TE oldalt nem is lehet összehasonlítani egy PTC oldallal ilyen szempontból, hiszen az utóbbinál csak meg kell venni a krediteket, tehát elvileg korlátlan a forgalom. Szerintem fontosabb a valid/invalid arány, és abban még jobb jelenleg a T4eo, ott az első oldalon szerepel, ha aszerint rendezzük a listát. Szerintem folytatható a tendencia, ha elkezdjük hirdetni majd a lehetőséget az új splash oldallal, bannerekkel. Az emailt valószínűleg elég sokan nem kapták meg a valaha regisztrált tagok közül, úgyhogy nem tudnak róla. A rotate4all-on pedig csak egy "trükkel" lehet rendezni a teljes listát valid/invalid arány szerint, egyébként nincs az első oldalon sajnos.
Más kérdés, hogy ha - remélhetőleg - jóval többen fognak majd szörfölni az oldalon, akkor valószínűleg sokan ezt kisméretű ablakban fogják tenni, ami rontani fog a valid/invalid arányon. De ezt is meg lehetne, meg kellene majd oldani.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.17. 11:05

Azért mindenképp sokat javult a helyzet az oldalon ha visszamegyünk pár hónappal ezelőttre, akkor igazán sok minden nem volt található a kevéske TE hirdetésen kívül az egész oldalon. Most azért jóval nőtt a hirdetések száma is, arról nem beszélve, hogy jelenleg is van 5 db PTC hirdetés ami elérhető. Lesz ez még jobb is, de legalább látszik, hogy van mozgolódás az oldalon. :)

Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gisell » 2018.07.17. 20:38

Kovy a hirdetés értékét is látod? Ugyanannyi mint ami régebben volt, csak most már még kevesebbet ér.
Egy kattintás kb 0.0003-ra jön ki, ha délután lépsz fel. Azt is számold fel, amiket pluszban lekattolsz, belépő stb.. Ha ezt időben is veszed, átkattintás, captcha stb. Ennyi idővel a neob.on is végzel, és közben el is léphetsz az oldalról.
Vagy én látom rosszul?

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.18. 08:47

Kedves Gisell, én ilyen "komoly" számolásokba nem megyek bele, de az Te is tudod, hogy ezt az oldalt mondjuk a Neo-val sok értelme nincs összehasonlítani semmi téren, alapból ez nem PTC oldal nem is volt az soha sem, meg szerintem nem is lesz az attól függetlenül, hogy a bevételmegosztó része nem működik. Én krediteket gyűjtök és hirdetem az oldalaimat(PTP, és egyéb programok) Most 6 elérhető PTC van, remélem nem zavar senkit, hogy megemlítettem. :lol:

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.18. 08:59

A PTC hirdetések értéke azért lett alacsonyabb, mert előtte nem vett szinte senki, így meg legalább van némi bevétele az oldalnak. Ha lesz forgalom, talán lehet majd újra magasabb értékű, és valószínűleg több is lesz, így jobban meg fogja érni annak, aki csak azért foglalkozik az oldallal. De ez majd a sokadig lépés lenne, egyelőre nem ott tartunk. Azt is leírtuk egy párszor, hogy jelenleg nem a PTC-zőknek kedvez az oldal.

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.18. 09:07

Gisell írta:
2018.07.17. 20:38
Kovy a hirdetés értékét is látod? Ugyanannyi mint ami régebben volt, csak most már még kevesebbet ér.
Egy kattintás kb 0.0003-ra jön ki, ha délután lépsz fel. Azt is számold fel, amiket pluszban lekattolsz, belépő stb.. Ha ezt időben is veszed, átkattintás, captcha stb. Ennyi idővel a neob.on is végzel, és közben el is léphetsz az oldalról.
Vagy én látom rosszul?
Én most egyetértek kovy-val is,de ez az ő nézőpontja, mert hirdet. Az olyanoknak, mint Gisell, akik keresni akarnak annak még ez kevés változás. Sztem nem a ptc értékével van baj,hanem azzal,h a surfért nem jár pénz, vagy nincs egyéb kereset. Értelme a mostani növekedésnek, csak akkor lesz, ha mindenki megtalálja a számítását különben el fog halni.

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.18. 12:59

xenosz2 írta:
2018.07.18. 09:07
Gisell írta:
Vagy én látom rosszul?
Én most egyetértek kovy-val is,de ez az ő nézőpontja, mert hirdet. Az olyanoknak, mint Gisell, akik keresni akarnak annak még ez kevés változás. Sztem nem a ptc értékével van baj,hanem azzal,h a surfért nem jár pénz, vagy nincs egyéb kereset. Értelme a mostani növekedésnek, csak akkor lesz, ha mindenki megtalálja a számítását különben el fog halni.
Természetesen annak én is nagyon örülnék ha a surfért járna valamennyi pénz, pl 500 vagy 1000 megnézett hirdetés után vagy akár minden megnézett oldal után egy kisebb összeg, ez biztos erősen ösztönözné a meglévő és majd az új tagokat is, hogy aktívan használják a TE részt. Akár lehetne 2:1 ratio és mellette egy kis pénz kereseti lehetőség. ;)
Meg nagyon várok egy két új promóciós cuccot, mert a jelenlegi bannerek, kezdőoldalak nem igazán használhatóak hirdetésre.

Attila
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila » 2018.07.18. 14:25

kovy írta:
2018.07.18. 12:59
xenosz2 írta:
2018.07.18. 09:07
Gisell írta:
Vagy én látom rosszul?
Természetesen annak én is nagyon örülnék ha a surfért járna valamennyi pénz, pl 500 vagy 1000 megnézett hirdetés után vagy akár minden megnézett oldal után egy kisebb összeg, ez biztos erősen ösztönözné a meglévő és majd az új tagokat is, hogy aktívan használják a TE részt. Akár lehetne 2:1 ratio és mellette egy kis pénz kereseti lehetőség. ;)
Meg nagyon várok egy két új promóciós cuccot, mert a jelenlegi bannerek, kezdőoldalak nem igazán használhatóak hirdetésre.
Nyilvánvaló, hogy a PTC hirdetések értéke csökkent, mivel kb 1/5-e az ára a régihez képest. Így azért láthatóan többen vásárolnak az eddigiek alapján hirdetést a felhasználók közül. :)

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.19. 22:28

Szerintem jó lenne ha a PTC hirdetések értéke különböző lenne. Pl a mostani 0,001 mellett ami ha jól tudom 5 másodperces, lehetne mondjuk 0,003 vagy 0,005 vagy akár 0,01 értékű hirdetés is, természetesen az ár és a hirdetés ideje(mp) arányosan hozzá állítva. Ezt nagyon sok helyen alkalmazzák, véleményem szerint a hirdetőnek, a tagoknak és az Adminnak is jó lehetőség.
Bevételi forrás lehetne még a banner hirdetés(több helyen az oldalon, több méretben) hogy ne csak az az egy fix banner hirdetési lehetőség legyen elérhető. Egy kis nyár esti ötleteim voltak ezek a lehetőségek! :)

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.21. 09:31

kovy írta:
2018.07.19. 22:28
Szerintem jó lenne ha a PTC hirdetések értéke különböző lenne. Pl a mostani 0,001 mellett ami ha jól tudom 5 másodperces, lehetne mondjuk 0,003 vagy 0,005 vagy akár 0,01 értékű hirdetés is, természetesen az ár és a hirdetés ideje(mp) arányosan hozzá állítva. Ezt nagyon sok helyen alkalmazzák, véleményem szerint a hirdetőnek, a tagoknak és az Adminnak is jó lehetőség.
Bevételi forrás lehetne még a banner hirdetés(több helyen az oldalon, több méretben) hogy ne csak az az egy fix banner hirdetési lehetőség legyen elérhető. Egy kis nyár esti ötleteim voltak ezek a lehetőségek! :)
Ezekről csak akkor van értelme gondolkodni, ha már olyan sok hirdetést vásárolnának, ami indokolná a bővítést. Egyelőre ilyen helyzet még nem állt elő sajnos. Az viszont nyilvánvaló tény, hogy a csökkentések után sokkal többen vásároltak hirdetést, szóval mindenképpen jó irányba mozdultunk el.

A splash oldalakat is rendbe szedtem kicsit a múlt héten, mert nem úgy jelentek meg ahogy kellett volna. Amint időm engedi csinálok egy újat is amivel most érdemes lehet hirdetni.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.23. 15:47

Már van is konkurencia: Earnmoneyusing. Nagyon alacsony hirdetési árak, 1:1 arányú szörf, és az ablakméret probléma is meg van oldva, amit javasoltam. Láthatóan, és nem is titkoltan a PTP hirdetés támogatását célozták meg...

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.24. 17:55

Azt nem tudom, hogy kivitelezhető-e, vagy az Adminnak mi a véleménye erről, de én biztosan levenném egyenlőre a főoldalról a "Megosztjuk veled bevételeinket" részt és ezt: https://t4eo.com/amit-kinalunk .Amúgy ez a leírás profi módon megvan csinálva, csak az itt leírtakból túl sok minden jelenleg nem aktuális. Egyszer hátha az lesz újra!

xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: xenosz2 » 2018.07.24. 20:16

kovy írta:
2018.07.24. 17:55
Azt nem tudom, hogy kivitelezhető-e, vagy az Adminnak mi a véleménye erről, de én biztosan levenném egyenlőre a főoldalról a "Megosztjuk veled bevételeinket" részt és ezt: https://t4eo.com/amit-kinalunk .Amúgy ez a leírás profi módon megvan csinálva, csak az itt leírtakból túl sok minden jelenleg nem aktuális. Egyszer hátha az lesz újra!
A ptc vásárlások már beindultak. Ha pld a surfért járna pénz ,akkor ott is megindulna az aktivítás és a hirdetések vásárlása. Akkor a csomagokért is beindulhatna a kifizetés idővel. Reméljük a programozó mielőbb elkezd dolgozni :)

kovy
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kovy » 2018.07.24. 21:35

xenosz2 írta:
2018.07.24. 20:16
kovy írta:
2018.07.24. 17:55
A ptc vásárlások már beindultak. Ha pld a surfért járna pénz ,akkor ott is megindulna az aktivítás és a hirdetések vásárlása. Akkor a csomagokért is beindulhatna a kifizetés idővel. Reméljük a programozó mielőbb elkezd dolgozni :)
Reméljük a legjobbakat Xenosz! :) Én amit írok azt minden rossz szándék nélkül írom, azt kívánom, hogy induljon be újra minden ami elérhető az oldalon!

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 08:40

Azt írjátok, hogy a PTC vásárlások már beindultak... Hát nem is tudom...
Ha a megkeresett pénzt forgatják vissza a tagok vagy a szörfölésért járó krediteket és nem külső processzorról vásárolnak, akkor ott vagyunk ahonnan elindultunk.. nincs bevétele az oldalnak. :?

A másik... nem értek a PTP-hez, eddig nem éltem vele...
De ha egy oldal PTP linkjét hírdetem, akkor azt nem az adott oldalnak kell utána fizetnie?
Mert ha igen, akkor annak sincs sincs értelme, mert forgalmat generál ugyan, de pénzt nem, azután is kell fizetni.
Nő az egyenleg, de ki fogja kifizetni?
Ha nem jó a gondolatom, akkor elnézést kérek. :roll:

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.29. 09:03

A PTP link hirdetésnek az lenne a lényege, hogy a tagoknak pénzt generál (a PTP oldal egyenlegén), az oldalnak pedig forgalmat. Illetve hosszútávon pénzt is az oldalnak, mert a nagyobb forgalom több hirdetőt vonz. Amikor még az EasyHits4U $0.0003-at fizetett oldalanként, rengetegen használták, azóta visszaesett a forgalom. A rotate4all $0.00025-öt fizet minden unique látogatásért, tehát 1:1 arány és magas valid/invalid arány mellett majdnem ugyanazt lehet elérni egy TE oldalon, ha van forgalom. Csak jó lenne haladni tovább, mielőtt mások valósítják meg az ötletet. Persze lehet akkor is versenyezni, csak már nehezebb lesz eredményt elérni.
Amúgy szerintem a tagok egyenlegén nem sok pénz lehet $0.001 értékű hirdetések, és 0% visszaosztás mellett. Tehát a jelenlegi vásárlások valószínűleg külső egyenlegről kell, hogy történjenek. A szörf krediteket pedig nem lehet pénzre váltani.

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 09:29

Köszönöm szépen a válaszodat, most már talán tisztábban látom a dolgokat. :)

Most már csak azt lenne jó tudni, hogy hol tart admin a programozóval?
Történt-e valamilyen fejlemény,előrelépés vagy érdemes lenne tovább evezni más oldalak felé? :?

pborisz
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pborisz » 2018.07.29. 09:41

pisti87 írta:
2018.07.29. 09:03
Amúgy szerintem a tagok egyenlegén nem sok pénz lehet $0.001 értékű hirdetések, és 0% visszaosztás mellett. Tehát a jelenlegi vásárlások valószínűleg külső egyenlegről kell, hogy történjenek. A szörf krediteket pedig nem lehet pénzre váltani.
A tagok egyenlegén elég sok pénz van, hiszen a T4eo már jó pár éve működik. De ha valaki az egyenlegéről vásárol az nyilván ugyanolyan bevétel, mintha külső processzorról vásárolna, hiszen ha nem vásárolná le, akkor ki kéne fizetnem azt az összeget előbb vagy utóbb. Természetesen külső processzorról is szoktak vásárolni, szóval külső bevétel is érkezik, csak ez még ugye elég karcsú. Éppen ezért egyelőre nincs szó komolyabb változtatásokról az oldalon, amihez a programozót fizetnem kéne.

pisti87
Aktív tag
Aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: pisti87 » 2018.07.29. 10:14

Egyébként úgy emlékszem, annak idején a programozó ingyen, vagy legalábbis olcsón vállalta az oldal elkészítését, hiszen neki is érdeke volt, hogy egy jól működő program legyen a dologból. Ezek szerint ez azóta megváltozott, és/vagy túl elfoglalt lett ő is. Csak az a baj, hogy ez így egy körforgás, hiszen a jobb eredményekhez - véleményem szerint - változtatásokra lenne szükség az oldalon, a változtatásokhoz pedig eredményekre, pénzre. De hátha sikerül valahogy kikerülni ebből.

Lencsi
Törzsvendég
Törzsvendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lencsi » 2018.07.29. 10:49

Sajnos ez így egy ördögi kör....
Változásra nincs lehetőség, kifizetni biztosan nem fog/tud az oldal,reklámozni nincs értelme, mert a jelenlegi feltételekkel, problémákkal csak átverném, félrevezetném az embereket.
Csak akkor azt nem értem, mi értelme az egésznek?

Admin azt írja, hogy a tagok egyenlegén elég sok pénz van, mert az oldal évek óta működik.
A tagok kattolnak, gyűjtik a pénzt, de nem tartanak rá igényt, nem kell nekik? :?
Fura ez a világ...

Válasz küldése