AdPackZ! PPC/PTC - MEGSZÜNT !

Spike1992
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.01.16. 08:58
Kapcsolat:

AdPackZ! PPC/PTC - MEGSZÜNT !

Hozzászólás Szerző: Spike1992 »

A legújabb és legjobb online pénzkeresési lehetoség! Keress akar $100-t naponta esetleg meg tobbet. Nem régi az oldal de már van aki elért $30.475-t is!!!
NEM KAMU OLVASD VÉGIG AZ ITT LEIRTAKAT ÉS HA TETSZIK NE SAJNÁLJ BEFIZETNI MINIMUM 10 DOLLÁRT!
Kezd el minél elobb hidd el nem fogod megbánni!

Mirol is szól ez az oldal?
Felregisztrálsz majd veszel Shareket(részvényeket) ami ezen az oldalon olcsó 1 dollár.(PayPal-rol, Payza-ról vagy SolidTrustPay-rol lehet befizetni, illetve ezekre lehet kiutalni ) Fél oránként elkezd visszagyülni a pénzed és amikor eléri a 130%-ot akkor megszünik a részvényed és te újra kell vásárold, viszont nyertél rajta 30 centet, ez kevésnek hangzik viszont, egy idoben neked bármennyi részvényed lehet ami ugye azzal jár. hogy több részvényt veszel egyszerre, többet fektetsz be! Az, hogy milyen gyorsan gyülik ki a 130%-od az attól függ, hogy mennyi pénzt fektettek be mas emberek az oldalra, reklámozasokra, esetleg részvényekbe. ( Én már elég rég használom ezt és nem telt még el úgy fél ora, hogy ne kapjak valamennyi %-ot! Ami még nagyon jó az egészben, hogy amikor részvényt vásárolsz kapsz pontokat amikböl kitehetsz bannereket és reklámozhatod az oldaladat!
Ha hívsz magad alá refferálokat 12% bonuszt kapsz!
Kiutalás azonnali, amikor kikéred a pénzt!
Soksikert kívánok mindenkinek, és jó gyüjtögetést!

Útmutató:
1. Regisztrálj fel
2. Klikkelj a "Finance"-ra, aztán "Purchase Shares".
4. Oda bekkel irnod hány darabot szeretnél venni. ( Minél többet veszel annál több pénzt kapsz fél óránként )
5. Ezután nincs más dolgod mint ráklikkelni a "Wiew Ads"-ra, azon belül pedig "Surf Ads". Naponta 10 darab reklámot kell megnézni és 24 óráig kapod a pénzt a Shérjeid után, MINDEN fél órában!
6. Ha fel akarod gyorsítani a hozamokat, és több mint 100 részvényt akarsz venni akkor hetente megkell vásárold a prémium tagságot ami $3.5

Érdemes megvenni a prémium tagságot ( hetente $3.5 )!
Előnyei: SOKKAL gyorsabban gyülik a pénzed, nagyobb jutalékot kapsz a refferáljaid után és prémium tagsággal több mint 100 sharet tudsz venni!
"Member Tools" ---> "Upgrade Account" ---> "Pay Now"


Minimum 10 dollárt tudsz beutalni kezdés ként. Ugyan annyi a minimum kiutalás is az oldalról!
Maximum 1.000 sharet lehet venni ami ugye 1.000 dollár, ami körülbelül 300 dollár profitot jelent kb hetente...Attól függ, hogy megy az oldal... Van, hogy 2,3 nap alatt is kigyülik a 130%!

MEGJEGYZÉS: Miután kigyülik a befektetett pénzed/shared 130%-a fektesd vissza, hogy egyszerre minél több shared legyen, hogy fél óránként minél több részesedest kapj! Érdemes már az elején is egyszerre több 1$-os részvényt venni!

Az oldalon meglehet nézni "Recent Pazouts"-ban az összes kiutalást innen is latszik, hogy NEM kamu oldal!


Es meg 1x soksikert kívánok mindenkinek, és jó gyüjtögetést! :good:
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Spike1992 2015.01.16. 20:22-kor.
Kép
5 FREE SIGN UP BONUS! Köszönöm előre is mindenkinek aki alám regisztrál!
Spike1992
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.01.16. 08:58
Kapcsolat:

Re: AdPackZ! PPC/PTC! Kezd el MA!

Hozzászólás Szerző: Spike1992 »

Kep nehany kifizetesrol :)
Kép
Kép
5 FREE SIGN UP BONUS! Köszönöm előre is mindenkinek aki alám regisztrál!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AdPackZ! PPC/PTC! Kezd el MA!

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Itt minimum 10$-t kell befizetni?
Spike1992
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015.01.16. 08:58
Kapcsolat:

Re: AdPackZ! PPC/PTC! Kezd el MA!

Hozzászólás Szerző: Spike1992 »

Igen minimum $10 amibol 10 share-t tudsz venni viszont megeri tobbet befektetni+ megvenni 3 es fel dollarert a hetes premium tagsagot mert sokkal gyorsabban gyulik vele a penz, tobb penzt kapsz a refferalok utan es tudsz tobb mint 100 sharet venni.
Kép
5 FREE SIGN UP BONUS! Köszönöm előre is mindenkinek aki alám regisztrál!
cgen
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013.07.12. 15:00
Kapcsolat:

Re: AdPackZ! PPC/PTC! Kezd el MA!

Hozzászólás Szerző: cgen »

Saját kifizetést tudnál linkelni?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: AdPackZ! PPC/PTC! Kezd el MA!

Hozzászólás Szerző: Laci »

cgen írta:Saját kifizetést tudnál linkelni?
Hát igen. Ez jogos és jó lenne, hogy valóban fizet-e az oldal. :)
Mert itt azért nem 1-2 $-ról beszélünk (amit ha bukunk annyira nem fáj), hanem 10$-ről.
Bár sokaknak ez utóbbi sem nagyobb érvágás:)

Az szép hogy vannak az oldalon kifizetések... de én például nem régen értem el 2 PTC oldalon is kifizetést és azóta se fizetett ki. És nem is fog. A kifizetéseket szépen feltette a proofba de a $ nem küldte el a számlámra :)
Ez utóbbi az én hibám, mivel nem jártam utána az oldalnak hogy tényleg fizet-e. Pedig a google tele volt ezzel a témával :rofl:
De itt legalább nem buktam semmi pénzt csak időt.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: AdPackZ! PPC/PTC! Kezd el MA!

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Mi hír az oldalról? Fizet - nem fizet?

Szerkesztve: A topicgazdát nem érdekli ez a topic, a reflinket kivettem, ha tud valaki épkézláb infóval szolgálni azt nagyon megköszönném.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég