Advertzer

Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

patrasz írta:Na nee! 0-ról nem kezdem megint, dobandó
Ezekre azért szép lassan fel lehet készülni. Ez a PaidVerts féle koncepció önmagában működésképtelen, így viszont nem kell eltűnni, simán csak elveszik a befektetést, és kapsz helyette részvényt. De ez már ismerős lehet a PaidVerts topikból, illetve ettől még a profitmegosztókkal azért lehet szépen keresni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért az kemény hogy 1 hónap alatt a 2-es csoport 10 centről leesett 1 centre.! :o :no:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: patrasz »

70bap lesz 1 részvény.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát az se rossz hogy én 1 $ ról estem le már 20 centre :innocent: :DD
A bérelt refejeim sem csinálnak semmit 3 napja :?
De megkedveltem az oldalt, és kíváncsian várom, mi lesz a swapból, vagyis utána. Akár ezzel még lehet nyerni is persze ha úgy beáll majd a részvény piac mint a PV-n akkor nekem ez az oldal is kuka lesz sajnos :unsure:
Majd meglátjuk hogy és mi lesz :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

Így van, 70 pontért adtak egy részvény, ezt jelenleg picsafüstért lehet elpasszolni (később talán emelkedik majd az árfolyam, ha az Adminnak volt esze, akkor lenyúlt most annyi befektetést, amivel később feljebb tudja tornázni az árakat). A részvények után minden héten jutalékot adnak, $0.0000005 per részvény. Elvileg hétfőn indulnak be a dolgok, addig nem lehet venni csomagot, a kikérés működik. Ígéretek vannak az Admin részéről, de hát ugye ez pénzbe nem kerül neki. Akinek befektetése van benne, az próbáljon sakkozni és folytassa, akinek nincs, az pedig mérlegeljen, hogy kell-e ez neki. Egyelőre ennyi.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Idlig szted ez mit jelent?? Illetve te vettél a swap után pontokat és léptél fel csoport szintet??
advertz.png
Nem nagyon értem hogy az 1.-2. csoport illetve az 5-6-7 csoport kap osztást már 3 napja?? (ráadásúl a 2. csoport 7 $-t??)
A többi meg nem? Most hogy van ez? :?
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

én még az előbb sem tudtam hirdetési csomagot venni, én sem értem, de ha így van, baj van! :bad:
mindenki egyenlő, de van, aki egyenlőbb a többinél! :D
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

Esélyes, hogy valami hiba, a swap óta nem is lehetett venni hirdetést (azt mondták ma már működni fog). Én egyelőre kivárok.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Igen biztos hogy vmi hiba bocsánat :) Megpróbáltam én sem tudtam venni még csomagot délután...
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

piszkosul dolgozhatnak a probléma megoldásán, h még ezt az üzenetet sem bírták kicserélni: :bad:

Currently we are updating our services and you can buy more ads starting with 11.05.2015.
Kép
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ezt én befejeztem, 3$-om bánta és viszlát.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát jó neked Patrasz hogy neked "csak" 3 $ bánta :( . Sajnos én többel szálltam be, mivel új oldal révén gondoltam, hogy nem 1-2 hónapig fog működni és nem lesz 1-2 hónap után már egyből swap + még a PV dühöm miatt is próbáltam nagyobb összeggel be lépni ide :DD
Úgy látszik tényleg kísért minden olda, ahova csak beregeltem és csináltam :angry:
Mindenesetre várunk (mást úgysem tehetünk) és reménykedem hogy nem lép le az oldal és újra lendületet vesz majd a swap után :innocent: :unsure:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

A tegnapi hír alapján szerdán indul el ismét az oldal, ekkor jelennek meg az új hirdetési lehetőségek is. Ez a korai swap kicsit elvette a kedvemet a dolgoktól, de majd meglátjuk mi kerekedik ki belőle.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

viszont már nem $1-os hanem $4-os csomagok lesznek.
a részvénykereskedés sem működik... kár érte, ez is jól indult, mint a Digadz, aztán a tulaj elszórakozta.
Kép
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

doqxstudio írta:viszont már nem $1-os hanem $4-os csomagok lesznek.
a részvénykereskedés sem működik... kár érte, ez is jól indult, mint a Digadz, aztán a tulaj elszórakozta.
Miért, a Digadz jól indult? Már kezdetekkor betegségei voltak.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

FRU5T írta:
doqxstudio írta:viszont már nem $1-os hanem $4-os csomagok lesznek.
a részvénykereskedés sem működik... kár érte, ez is jól indult, mint a Digadz, aztán a tulaj elszórakozta.
Miért, a Digadz jól indult? Már kezdetekkor betegségei voltak.
nem tachnikailag gondoltam, ezért írtam, h a tulaj elszúrta, hanem a felhasználók bizalma tekintetében, ami nagyon fontos.
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

Igazából nem csinálta rosszul az Admin, mert a bejövő pénzekből folyamatosan jöttek a fejlesztések, csak hát ez kevés, ha az alap koncepció hibás. Nekem szerencsém volt, és hoztam pár jó döntést is mellé, így részemről nincs panasz, szép profittal zártam. Újrakezdeni viszont jelenleg nincs kedvem.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

A kinézet megváltozott. Gondolom már működik a csomag vásárlás is. De egyenlőre én (is) kivárok még hogy mi lesz a következő pár napban. :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

A kinézet megváltozott. Gondolom már működik a csomag vásárlás is. De egyenlőre én (is) kivárok még hogy mi lesz a következő pár napban. :?
Ma már Flash hirdetéseket is adogatott (eddig ma összesen 6 db-t). Van egy új funkció is ahogy láttam lehet Surfölni is már az oldalon 45mpig és 0.00002$ -t :DD
Viszont egyet nem nagyon értek :? :unsure:
Rámentem a Bp vásárlásra, és kicsit bele is keveredtem... mik ezek a hirdetési csomagok?? És melyikkel (vagy hogy lehet) BP-t vásárolni majd :?
Screenshot_2.png
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ha minden igaz, akkor az Ad Blocks Ads után ad pontot (oda is van írva, de ezt is megváltoztatták, mert 1440 BP jár egy csomag mellé).
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Tegnap jött a mail a változásokról. Onnan már én s rájöttem, de azért köszi Idlig :)
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

Ahogy írtam korábban, én nem nagyon szeretném újrakezdeni. A fizetéssel úgy látom, hogy jelenleg nincs gond, ha valaki át szeretné venni a topikot, akkor csak nyugodtan.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Kivették a részvény kereskedésnél az összeget. Ezzel együtt egyre több részvény van a piacon és elkezdett emelkedni is az áruk. És vannak olyanok akik már irreálisan magasan adják a részvényt. Lehet lassan lehet ebből valami.
Nem tudom hogy miért :) de én most vissza forgattam az accomból egy kevéske pénzt. Kivülről én sem tervezem, hogy betegyek... de 1 "utolsó" próbát még tettem :)
Aztán majd meglátjuk mi lesz belőle. ÓÓ egyébként az RR-im is elkezdtek újra kattintani 2 napja. Szóval szép lassan csak alakul az oldal és remélhetőleg lesz profitom is rajta még :innocent:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

napok óta nem elérhető az oldal, de továbbra is ott van az EMS top 10-ben. :no: erre varrjál gombot! :lol:
Kép
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: idlig »

Én már nem vagyok aktív rajta, de az oldal bejön, az előbb léptem be.
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

most tényleg
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Persze hogy nem tudsz, mert az oldal "elmeletile" koltozik... De ezt irj es szamol is vissza az oldal. En csak azt nem ertem, hogy ez miert telik10 napba... erdekes hogy a koltozest mas oldal par nap alatt lezavarta. Szoval nekem kicsit gyanus, de majd kiderul (azt hiszem) 7 nap mulva hogy vissza tere :?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Advertzer

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sikeresen megkaptam egy 10$ kifizetést 5-6 nap alatt.
Viszont itt is az a helyzet mint PV-n sajnos a 2 (vagy már 3) swap után van egy csomó részvényem amivel semmire sem megyek... befektetni és megint előlről kezdeni a 0 csoportból biztos nem fogok... mert ki tudja mire elérek a 3-4. csoportba lehet ismét swap lesz :bad:
Kivárok hátha fel megy a részvény ára kicsit aztán eladok mindent.
De fizet az oldal legalább ennyi jó van benne...
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég