NikeVerts -SCAM

Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

NikeVerts -SCAM

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Egy újabb profitmegosztó oldal indul " hamarosan ". :)
Kép
Egyenlőre elő regisztráció van, és jelenleg 1400 regisztrált taggal rendelkezik.
- Az oldal indulása: Május 27. (egyenlőre nem tudom, hogy ez mit fog takarni... de az első 10.000 regisztráló "Speciális Bónuszt" fog kapni.
- Pont gyűjtés: Nagy meglepetésemre itt is BAP-kat lehet/kell gyűjteni :) . Freeként, naponta 5*10 bónuszpontot lehet szerezni, és 1 bónusz pont 0.001$-t ér.
- Csomagvásárlás: 156% részesedést kaphatunk a csomagjaink után, vagyis 1$-ért - 1.56$-t kaphatunk majd.
1 csomag megvásárlásával 1560 BAp (vagyis pontot kapunk).
Hasonlóan több más oldalhoz... itt is 10 csoport várható.
nikeverts.png
nikeverts.png (20.44 KiB) Megtekintve 3915 alkalommal
-Ref Jutalék: csomagvásárlásnál 10°-t kapunk, kattintásnál 5°%-t.

Sok minden még nem működik az oldalon, de a dizájn és a küllem nekem tetszik :)
Egyenlőre ennyi infót találtam, ha van változás, vagy megtudok valamit akkor frissítem a Topicot :)

Mostanában egyre több profitmegosztó oldal indul, valamelyik alig élt pár hetet, vagy pár hét alatt gond volt vele. Szóval majd a befektetésekkel csak óvatosan!!! Sztem egy próbát majd megér, hisz sosem lehet tudni, melyik lesz az az oldal ami tényleg hosszútávon fog működni, és megéri csinálni és befektetni :innocent:
"Az elején minden oldal ígéretesnek indul, aztán úgyis hamar kiderül mi lesz belőle" :)

Köszönöm ha regisztrálsz!
http://www.nikeverts.com/?ref=toscanaa13
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci 2015.06.08. 16:52-kor.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Máris 3100 taggal rendelkezik az oldal, kezd egyre népszerűbb lenni :)
Még 5 nap ha minden igaz!
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

Laci írta:Máris 3100 taggal rendelkezik az oldal, kezd egyre népszerűbb lenni :)
Még 5 nap ha minden igaz!
A neve szerintem sokat pörget a népszerűségén :)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: Laci »

A neve szerintem sokat pörget a népszerűségén :)
Hát ez eléggé elképzelhető Frust :)
Mindenesetre még 4 nap (ha minden jól megy) A tag létszám szépen nő kíváncsi leszek hogy szuperál majd az oldal...
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Jelenleg már több mint 3600 tag regisztrált és ha minden jól megy holnap elindul!! (bár sok oldalnál láttunk csúszást, és vhol 3*-i nekifutásra sikerült csak elindítani az oldalt :D). De eddig nem látok olyan infót mi szerint késne vmi miatt az indulás :innocent:
Avatar
doqxstudio
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1632
Csatlakozott: 2013.04.25. 17:06
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: doqxstudio »

bocs, de ennek már a neve is rosszul hangzik... :D ugyanolyan, mint a Gokubux. ilyen védett nevekkel biztos nem lehet messzire jutni.
Kép
Avatar
xenosz2
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 4959
Csatlakozott: 2013.01.07. 09:13
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: xenosz2 »

doqxstudio írta:bocs, de ennek már a neve is rosszul hangzik... :D ugyanolyan, mint a Gokubux. ilyen védett nevekkel biztos nem lehet messzire jutni.
nem tudom le lehet-e védetni a görög istennő nevét ? :? :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Nike_(mythology)
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Hát majd meglátjuk doqxstudio. Mindenesetre amíg nem indúl el és nem működik pár hetet, addig tudjuk hogy fog szerepelni, nem lehet se jót se rosszat elmondani róla. :)
Az biztos hogy tegnap nagyon csináltak az oldalon valamit, mert hol lelérhető volt hol nem (eddig bármikor léptem fel semm ilyen gond nem volt) és az is eldőlt mára, hogy az indulás csúszik. Június 10.-re tolták!!! :( :)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Május 27.-

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

xenosz2 írta:
doqxstudio írta:bocs, de ennek már a neve is rosszul hangzik... :D ugyanolyan, mint a Gokubux. ilyen védett nevekkel biztos nem lehet messzire jutni.
nem tudom le lehet-e védetni a görög istennő nevét ? :? :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Nike_(mythology)
Nem. Mivel logót nem loptak, így semmit nem követtek el.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Június 10.-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Sziasztok!
Mivel régen jelentkeztem az oldalról... ezért gondoltam megosztok pár infót. Nagy nehezen a 2. indulási kisérlet már sikerült az oldalnak :D
Nem mondhatni hogy ezen a profitmegosztón lenne a legmagasabb kereset freeként. :)
A napi kb 2 cent (de sokszor még ennyi sem) és a 50-60 max BAP amit kattolhatunk (amiből minden nap eltűnik 10-20 db, a sok 0.001$ hirdetés miatt gondolom) nem mondhatni hogy vmi sok. De tetszik az oldal kinézete, és elpötyög a TABomon (mivel sajnos a reklámok ad fókuszosak) míg a többi oldalt lekattolom :)
Jelenleg 30 centnél tartok és közel 700 BApom van.
Szóval a 2. csoportba mindenféleképpen fel akarok jutni... igazából kíváncsi vagyok hogy ott hogy változik majd az osztás. :)
Ha csekély változás lesz csak... akkor lehet ott hanyagolom is az oldalt... de ez majd akkor kiderül.
Majd jelentkezek ha már a 2. csoportba leszek :good:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Június 10.-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nos sikerült elérnem az első csoportot (igaz hogy másodszorra de akkor nem tudtam fényképet csinálni róla)
íme az osztás ebben a csoportban. 15 cent!! :)
nike.png


Lehet komolyan kéne vennem ezt az oldalt :) :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -Június 10.-

Hozzászólás Szerző: Laci »

Úgy látom nem írtam be... csk akartam elnézést.
Szóval én kb 2 hónapja abba hagytam, mert 10 vagy még több napja nem láttam kifizetést. Más fórumon írogattak róla szép dolgokat. Szóval én úgy vettem le hogy behalt, és én abba is hagytam. Azóta fel se léptem nem tudok infót.
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: NikeVerts -SCAM

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kicsit utánaolvastam, minden valamirevaló monitor szerint Scam. Helyeztem ahová való.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég