Adcumulo - (TriDeci klón)

pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Adcumulo - (TriDeci klón)

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Ha hozzám regizel mindenben segítek, köszi:
http://www.adcumulo.com/index.php?rid=megamonitor
Kép

Minden regisztrált kap egy 10 dolláros ajándék unit !

Ez az új program érdekes. Felismerem a szoftvert, és tudom, hogy ez nem egy script, amit csak úgy bárki megvásárolhat..
-A neve Adcumulo - (TriDeci klón)

-Feladat: napi 10 hirdetés megnézése
-Profitmegosztó oldal - a befizetéseket osztják szét a tagok között...
-Nincs fix hozam! 2%-4%
-Nincs kötelező szponzorálás, bár ajánlott.
-$10-ba kerül egy adpack, ami 1 évig termel maximum. itt a neve UNIT

--Minden free tag kap egy csomagot amivel kipróbálhatja a rendszert!
plusz...

-Most minden regisztrált - amíg el nem éri a program a 10ezer tagot - kap egy $10 értékű unitot ajándékba, ha vásárol, (mindegy mennyit vesz, egyet kap.)
-Egy unit maximum $20-ig termel -ehhez az kell, hogy szponzorálj.
-Aki nem szponzorál akkor egy $10-os unit $11-t termel ki, tehát nem kötelező!
-8 szint van amit el lehet érni. Ingyenes tag (TRIAL) értelemszerűen nem vett semmit.
-BRONZE tag aki beregisztrált és vett legalább egy unitot.


-3 tag akit behozol már SILVER taggá minősít, így $10-ből $12 -lesz. 2.3% hozam mellett
-3 szponzorált tagod egyenként 3 tagot ha behoz akkor te GOLD leszel így a 10-ből $14-od lesz. 2.7% hozam mellett.
-Így tovább egészen IRIDIUM szintig, ami a 8-as szint. Akkor már $10-ből $20 lesz.

-Hogy megtartsd a minősülésed mindenképpen a tagjaidnak is meg kell tartani a sajátjukat, különben leminősülsz.
-Minden közvetlen után 10% jutalék, vásárlása és visszaforgatás is.

-Kifizetés 1$ tól
Fizetési processzorok: PayPal, Payza, STP, OKPay, PM


Ha hozzám regizel mindenben segítek, köszi:
http://www.adcumulo.com/index.php?rid=megamonitor
Kép
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.16. 19:17-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Adcumulo - (TriDeci klón)

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:Nálam nem jön be az oldal, másnál mi a helyzet ?
szintén
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Adcumulo - (TriDeci klón)

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:KUKA ? :)
Nem tudom ki javítgatja át a topicok címét, :!: semmi sem tűnt el, egyszerűen a refflinkek változtak, megy az oldal normálisan, csak az a fura, hogy rég nemfizető oldalak itt meg simán fizető státuszban vannak, az nem zavar senkit. :rofl:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2016.09.16. 19:38-kor.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Adcumulo - (TriDeci klón)

Hozzászólás Szerző: pimmi »

skamasz írta:Szerintem egy moderátor, sok oldalnál jeleztem hogy eltűnt,megszűnt, stb. így átrakta jogosan a nemfizetők közé, Persze lehet hogy van ahol porszem kerül a gépezetbe de mivel az oldal nem jött be és te is azt írtad hogy neked sem jön be ráadásul az utolsó hozzászólás : 2015.09.25. 08:55.kor történt ezért gondoltuk hogy vége, ennyi. És igen zavar hogy nemfizető oldalak fizető státuszban vannak ezért kezdtem el őket végignézni időrendi sorrendbe az utolsóval kezdve.
oké, de tegnap ekkor kérdezted 16:28 és gyorsan átírták, esetleg karbantartás vagy akármi, de ahogy írod amik nem fizetnek réges rég azok meg nem zavarják a modikat,... ja és most nézem nemfizetőbe tették, holott annyit írtam hogy nem jön be, de ez még 24 órája sem volt, valószínű nem szeretnek, mert nem ez az első, mindegy ha ez jó nekik csinálják, mondjuk előbb körül nézhetne vagy esetleg várok pár napot, vagy valami, nem biztos hogy állandóan gépnél ül a topik indító sem, :!:
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Adcumulo - (TriDeci klón)

Hozzászólás Szerző: pimmi »

sok oldalnál jeleztem hogy eltűnt,megszűnt, stb
Esetleg jelezhetnéd hogy mégsem... :?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Adcumulo - (TriDeci klón)

Hozzászólás Szerző: pimmi »

pl. ez úgytudom scam, még válaszra se méltatnak 11 napja, ez nem baj? http://netbiznisz.hu/viewtopic.php?f=61&t=6681
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég