BTCNexusAds

Avatar
Gisell
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2013.01.07. 17:51
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: Gisell »

Nem is tudom, én inkább ismerős kifogásnak nevezném.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Nem sértek meg senkit?
Kép
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: Laci »

ŐŐŐ na igen!
Azért mert egy oldal magyar és esetleg "ismerős" lehet az admin esetleg még "megbízható" is... az nem azt jelenti hogy vakon meg is kell benne bízni :!:
Ha igaz is amit írtak... és nem önakaratuk miatt lett ez a vége, akkor is a lényeg ugyan az! Pénz volt nincs... :rofl: Ilyen baj bármikor bármilyen oldallal megtörténhet... mindegy hogy magyar vagy sem.

Nagyon sokan ajánlották és győzködtek hogy mennyire jó és hosszútávú lesz (ahogyan PAC-t is)...
Áldom magam hogy hónapokon át húztam halasztottam és végül nem fektettem be egy $-t sem.
Mindenesetre nagyon sajnálom az oldalt és mind azokat akik ezzel (sokak nem kevés $-t) pénzt vesztettek :rofl: :spam:
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

pimmi írta:Nem sértek meg senkit?
Kép
Oltárira nem számít már, hogy mennyire sértő a táblád, mivel a befektetők ki nem fizetése sokkal nagyobb sértés.

A korrektségről elmélkedve ...
Ha vennénk egy oknyomozó riportert, aki nagy utánajárással felkeresné mondjuk a Perfect Money megfelelő kulcsemberét - aki miatt ugye állítólag a Nexus gyakorlatilag egyik napról a másikra scammé vált - neki is biztos meglenne a magyarázata, hogy "ő meg azért nem fizet mert ..." és kapnánk valami indokot.
És ha a nexus adminjának lenne mondjuk egy boltja, én oda betérnék, lopnék egy csokit vagy valami nagyobb értékűt, majd utána azt mondanám, hogy azért nem tudok fizetni, mert a nexus engem nem fizetett ki, akkor ő vajon elengedne engem, vagy riadóztatná a megfelelő embereket? Azt mondaná, hogy "jól van fiam megértelek, menj isten hírével !" ? És így tovább. Ugye értjük az elképzelést hogy hova vezet ez?
Ad absurdum a rendőrség minden károsultnak nyomtathatna egy igazolványt, amivel 1 hónapig ingyen vásárolhatnának, hiszen őket meglopták. :DD
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: tothh »

Sziasztok, hála az égnek csak $3 értékű összeget tettem bele, valahogy nekem nem volt rendben ez az elejétől fogva. + infó: én ránéztem erre az njm blogra hát sokat ír erről arról de most kit néznek hülyének? Ha befizettem volna $300 dollárt BITCOINBAN AMIT NEM TARTANAK PM SZÁMLÁN ÉS AZT MONDJÁK RÁMENT AZ ÖSSZES TŐKÉJÜK + BITCOIN AMILYÜK VOLT KÉREM ÉN MENNYIBE KERÜL AZ A FELLEBBEZÉS A PM-nél hogy ennyi sok-sok pénz csak úgy elment? Akkor most őket akik nagy webmesterek meg csalók is (!!) egyben, a "mégnagyobb csalók" (Perfect Money-sok) húzták be 10k dollárral? Utoljára mikor néztem februárban 11k volt befizetve és én onnatól kezdve abba is hagytam úgy véltem legyenek a $3 dollárral boldogok :clap: :bad:
Na meg a másik hogy elv. a PAC vagy mi isten oldal is annyi volt? Krumplipogi Advertising Ltd? Ne már ennél találóbb név nem is jöhetett volna. Ha meg az admin aki ide is írt, "fórumokon olvashatjátok, hogyan lopják el ügyfeleik pénzét a pm-esek", akkor minek őket (is) választották fizetési processzorként? Ott a paypal, payza, stp, uphold, xapo mind-mind rendelkezik API-val. Röhej.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem csak játszottak a pénzzel aztán bement egy hyipbe az becsődölt így ők is.
De remélem akkor most a kedves admin(ok)tól visszakérhetem a $3-mat, amit BITCOIN-on keresztül fizettem be, igaz? :? :roll: :rofl:
Amit írt az admin is keressük nézzük a fórumot stb kit érdekel? Nem a PM kell nekünk hanem ők és a pénzünk amit nekik adtunk. Az a bizonyos t4eo is krumplipogis baromság én ilyen noname 3000 reg. taggal jelen lévő értelmetlen oldalakra rá sem nézek.. :angry:
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: tothh »

Elnézést a késői válaszért most is csak a régi könyvjelzőket szelektáltam, ott találtam és gondoltam ránézek. :PP
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
Avatar
FRU5T
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1112
Csatlakozott: 2011.12.16. 13:56
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: FRU5T »

tothh írta: Az a bizonyos t4eo is krumplipogis baromság én ilyen noname 3000 reg. taggal jelen lévő értelmetlen oldalakra rá sem nézek.. :angry:
Még a PAC -ban kezdtem, az egyenlegemet és a csomagjaimat sikeresen átvitték T4eo -ra, fizet, meg amit kell. Elégedett vagyok. Na de ez nem az a topic, úgyhogy ennyit erről :)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Na meg a másik hogy elv. a PAC vagy mi isten oldal is annyi volt?
Szerintem ne írtál volna semmit, lehet késve írtál de ennyi tudatlan baromságot összehordani, te inkább semmire se nézz rá, mindenki jobban jár. Kép
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: tothh »

Tehát magyar az admin és akkor az njm blogra írnak valamit azt el is kell hinni. Hát akkor hagyjátok a t4eo-ban is a pénzt. De amit frust írt oké rendben nem megszűnt hanem új név stb igy már rémlik valami a legendás programotokkal kapcsolatban. :no:
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: tothh »

Kedves skamasz, elfogadok en minden indokot amit csak felhoznak , legyen nektek igazatok en akkor senm kezdek bele. Csak tudod kicsit erdekes, teljesen mindegy kirol van szó ha török vagy szingapúri lenne az oldal adninja de akkor itt egy tény:
Volt benne kb. $11,000 ebből kikértek $3,000-et és akkor ahogyan ők írták $4,xx maradt pm-en a többi más, bitcoin és egyéb számlán de ők úgy voltak vele miért is ne szerezzék vissza a $4,000-et ha még van közel ugyanannyijuk? Aztán ment a per meg a fellebwzés (nem tusok róla semmi infot, ők írták ) es erdekes ott talaltak magukat hogy az is megegyszer annyiba kerult. Szoval most ok teljesen hulyek es miden vagy semmire mentek vagy inkabb lehuztak?
Erted skamasz? Csupan ez az ami frusztral, érdekes hogy miért mit hogyan csináltak. .
Bocs, telefonrol irtam.
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Ami szerintem kicsit furcsa hogy nem is ir többet az illető admin ide.
Nem hajlando arra hogy ne hazudjon hanem az igazságot irja.

És hogy létezik az hogy a t4eo adminja ő is, vagy csak segitő?
Ezek furcsa dolgok vagy csak háttérmunkás?
És az is milyen érdekes hogy amikor a t4eo elkezdték csinálni akkor lépet a nexus az előtérbe véletlenül.
És mire a t4eo elkészült addigra beffucsolt és kész.
Továbra is csevegünk itt vannak velünk és buzditanak hogy dobáljuk be a pénzt.

Mit jelent az hogy beragadt a pénz és a többit ennek a kimentésére használtuk fel? ilyen nincs valahonnan pénz kellett a t4eo-hoz és ez volt az utja.

Tehát nem csodálkoznunk kell hanem inkább odafigyelni hova fizetünk be. Hiszen ezek az oldalak is hyipek csak burkolva.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: Laci »

Úgy tudom... hogy a 2 oldal Adminja nem ugyan az... (sőt ebben biztos vagyok) csak ismerték/rik egymást és jóba voltak/vannak :D De majd megerősít ebben úgyis oylan aki csinálja ezeket az oldalakat... szerencsére én távol maradtam mind a kettőtől :D
Érdekes dolog amit írsz és már tárgyaltuk Nexus többször is...
Nekem az a magas... (mondom ezt úgy hogy kívülről láttam csak nem csináltam a programot szerencsére)
Hogy Nexus a BTCre alapozott az volt az elsődleges bevétele, és az egész rendszer erre épült tudomásom szerint... (a PM csak 2.lagos befizetési ezköz volt...) akit ismerek mindenki BTC tolt be az oldalba...
Na már most kérdem én ( én kis buta :D ) mi köze a PMnek a BTChez? :D
Hisz a befizetések sztem 70% de sztem még több is BTCről ment be :roll: :lol:
Illetve azok akik BTC.t tettek be mért nem kapták vissza nem hogy a befizetésüket... de még töredékét sem? Hisz PMel volt a gond nem? :roll:
Egy nagyon "korrekt" Admin lehetett :)
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: tothh »

Felettem hozzászólók, pont erről beszélek. Nem volt itt semmi jogi digitális termék értékesítés meg semmi csak nyomták a más programokba buktak és kész. Vicc ez a banda azzal a kamu szövegű bloggal is. Máshová raktam már sokkal többet be de ezekhez.. ahogyan Laci vagy a felettem hozzászóló írta semmi infot nem írnak már csak a reklamszoveg: em is ismerem az admint , túró üzlet hagyjuk már :XD: :PP :bad:
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
tothh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2016.01.02. 19:00
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: tothh »

Nem jogi hanem jvzoo csak a telefon kijavította. A JVZoo-t írták a ToS-ban hogy ott kereskednek főként, hasonló mint a clickbank.
Bitcoin Dice - Tippek & Trükkök PM-ben :good: 8)
Avatar
Boguli
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1249
Csatlakozott: 2014.04.22. 10:30
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: Boguli »

Kedves Hozzászólók!
Bár Nexussal kapcsolatban nekem is megvan a véleményem, úgy gondolom ideje hogy T4eo és a Blog szapulását a megfelelő helyen folytassátok ez ugyanis egy archivált topic és nem dühöngő. T4eo-nak van aktív topicja, ahol az admin aktív, a Blogra is ugyanúgy beírhattok és "ezek" majd válaszolnak is. Itt választ ne várjatok szerintem, de az említett helyeken BÁTRAN elmondhatjátok, megkérdezhetitek mindezt. Gondolom senkinek nem akadály. Szívesen lezárom ezt a topicot ha ezzel tudok segíteni :lol:
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Természetesen lezárhatod a topikot, gondoltam talán van olyan tisztességes hogy megmagyarázza hogy igazán értsük hová is tünt el a pénzünk.
Semmi többet nem akartam.
És persze a másik hogyan is várhatnánk el ezt tőle.
És persze hány olyan bejegyzése volt neki ahol ő szapult egy másik admint.

Én csak ennyit szerettem volna és semmi mást hogy ahogyan magyarul mondják van annyi vér a pucájukban hogy kiáljanak elénk. Természetesen nem.

Köszönöm
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: pborisz »

xenosz2 írta:Hello!
Ezt találtam egy hirdetésben a neten.
Kép
Ez azt jelenti,hogy a PAC tulajai is benne vannak? Sándor Zsolt és Doqxstudio? :)
Csak most látom milyen információk jelentek meg ebben a fórumban.
Kedves xenosz2, nem tudom honnan származik az az információd, hogy doqxstudio a PAC tulaja, de ezúton tájékoztatlak és a többi olvasót is, hogy a volt Poweradcash és a T4eo tulajdonosa a Krumplipogi Advertising Ltd, amelynek én vagyok az egyedüli tulajdonosa és ügyvezetője. doqxstudio csupán társadminisztrátor volt az NJM Blogon és a PAC reklámozásában, promóciós anyagainak elkészítésében segített. A kettő órási különbség.
És bár későn, de reagálok a kérdésedre. Tehát SEMMI KÖZÖM NEM VOLT a BtcNexus nevű programhoz azt leszámítva, hogy hirdettem az NJM Blogon. Az egyedüli kapcsolatom vele annyi, hogy Zoli az NJM Klub tagja (és az ő kérésére az NJM Klub számláján és a PAC számláján lévő pénzből és csomagokból kártalanítottam azokat a nexus tagokat, akik nagyobb összeget fizettek be a nexusba).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pborisz 2016.05.26. 10:33-kor.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Gisell írta:Igen, benne vannak a buliban.
Egy kis adalék még topichoz.
Kedves Gisell,
Nem tudom honnan származik ez az információd, de biztosíthatlak róla hogy téves. Legközelebb ha kapcsolatba akartok hozni egy programmal, célszerűbb lenne megkérdezni közvetlenül tőlem, hogy van-e hozzá közöm. Köszönöm!

Viszont Zoli részéről is nagy trehányság és felelőtlenség volt, hogy nem reagált ezekre a hozzászólásokra és simán hagyta, hogy a tagok azt higgyék én is tulajdonos vagyok a nexusban.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Utolag könnyü tagadni. De ha igy is van akkor miért nem reagáltál akkor amikor a nexus befulladt vagy még előtte hogy te nem vagy benne csak segitesz hogy a te benned megbizo userek is áldozatok legyenek.

Miért nem lett ez letisztázva előtte? Gondolom nem volt fontos. Most utolag meg magyarázkodunk.

Zoli meg persze mit irjon minek magyarázza el azt hogy lelépett a pénzel. Miért gondoljátok hogy hülyék vagyunk és ilyen külömböző mesét elhiszünk.

miért nem volt tiszt az hogy leirni sajnos ahová befektettük a pénzt, ott átvertek minket. Talán csak ennyit kellett volna mondani. És talán könnyebb lett volna elfogadni azt hogy elbuktuk a befektetéseinket mi is.
A kártalanitásrol meg persze annyit hogy mindazok akik az NJM klub tagjai gondolom kártalanitottátok hogy legalább azok ne forduljanak meg. Igy volt? kiváncsi vagyok a válaszra!

És gondolom a többi magyar aki elveszitette a befektetését az nem fontos hiszen nem füződik a te nevedhez.

Mi az amit igaznak érzel ezek közül ? Viszont megköszönöm hogy legalább benned volt annyi hogy válaszolj nem mint Zoli sunnyog, mert nincs mit mondjon hiszen ha mond már cáfolja is magát!
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Nos úgy látom ezek szerint Te írtál a blogra tegnap ezzel kapcsolatban. Most kérdésekkel fogok válaszolni én is.

1. Hogyan reagálhattam volna valamire, amiről nem tudtam? A blogomon SENKI nem tette fel nekem azt a kérdést, hogy én vagyok-e a nexus tulajdonosa vagy adminja. Az ebben a topicban írtakról a mai napig fogalmam se volt, mivel nekem bőven van mit csinálnom, így nem igazán jut időm arra, hogy a fórumokat olvasgassam. Most is csak azért értesültem erről, mert a T4eo topicba írt valaki (amiről email értesítést kaptam) és Te is csak tegnap írtál ezzel az üggyel kapcsolatban először a blogomon. Mivel én SOHA nem állítottam olyat, hogy közöm lenne a nexushoz, aki pedig megkérdezte anno, annak egyértelműen megmondtam, hogy nincs hozzá közöm, így mégis miért kellett volna bármire is reagálnom?
De most már megnéztem a régi bejegyzéseket a blogon és idézem hogyan mutattam be ott a programot:
"BtcNexusAds – Új profitmegosztó program
Az egyik legaktívabb klubtagunk, DomiTeam indít társával 2016. január 1-én egy új profitmegosztó programot BtcNexusAds néven.
"
Ez a bejegyzés a mai napig ott van a blogon és SENKI nem írt oda egyetlen kérdést sem.
http://net-jobs-money.com/btcnexusads-u ... o-program/

2.
arricardoh írta:miért nem volt tiszt az hogy leirni sajnos ahová befektettük a pénzt, ott átvertek minket.
Hol olvastál ilyet? Mert se én se más nem írt olyat, hogy Zoli befektette a pénzt valahova. Az átverés más jellegű volt, de ezt szerintem jobb lenne ha ő maga mesélné el, azzal egyetemben, hogy miért nem reagált az itt írottakra, amiben engem említenek. Ez ügyben nyilván én fogok vele elszámolni.
arricardoh írta:A kártalanitásrol meg persze annyit hogy mindazok akik az NJM klub tagjai gondolom kártalanitottátok hogy legalább azok ne forduljanak meg. Igy volt? kiváncsi vagyok a válaszra!
Kétlem, hogy kíváncsi lennél a válaszra, mert nem azt fogod kapni amit vársz ;) Mindössze két tagról van szó és abból csak az egyik klubtag. Kielégítő a válaszom?

Igazából vicces, hogy néhány tájékozatlan ember butasága miatt engem akartok itt keresztre feszíteni, de alapvetően egy türelmes ember vagyok és valahol megértem a felháborodásotokat, mert az a magyarázat valóban kevés volt, amit Zoli adott. És őszintén szólva nem is értem, miért hallgat. De mint azt korábban írtam, mindenki a saját tetteiért felelős.

Remélem, hogy ezzel lezártuk ezt a vitát velem kapcsolatban és végre foglalkozhatok azzal, ami előre visz és nem hátra.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: Laci »

Köszönjük a válaszokat és hogy vetted a fáradtságot hogy írj erről :)
Bár én személy szerint tisztában voltam ezzel hogy nem sok közöd volt Nex.-hez... ( sajnos... akkor lehet nem így végződött volna :? :) )
Viszont ha ismered Nexus tulaját és gondolom tartjátok vagy tartottátok vhol a kapcsolatot igazán szólhatnál neki hogy nézzen be erre... :lol: Vagy ennyire nem képes venni a fáradtságot :?
Mint mondtam szerencsére én egy ftot nem tettem be Nexusba, de sztem sok tag (és ismerősöm) sajnos igen és nekik sztem lenne nem egy kérdésük az Adminhoz.
Illetve hasonló programokba én is fektettem be és nem egy helyen buktam én is... és engem is érdekelne mint kívül álló a "sztorija" hogy jutott az oldal idáig :innocent:
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Természetesen jeleztem neki, hogy keressen meg.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: pimmi »

pborisz,
kérlek ne foglalkozz ezekkel a dolgokkal, ez nem a te ügyed, mi bízunk benned, és gyerünk tovább..... :good:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: Laci »

Várjuk :good: :lol:
arricardoh
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012.10.01. 10:40
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: arricardoh »

Köszönöm a válaszod. Bár mint fentebb olvastad a hirdetések annakidején másképpen jelentek meg és oloyan hatása volt mint ha te állnál mögötte.

Nem keresztrefeszitésről van szo hanem magyarázatot akarunk. Mert mi innen magyarázat nélkül másképpen éltük meg ezt szerintem.

Ha fentebb olvasol akkor rátalálsz arra ahol azt irják hogy befektette meg stb. Az is lehet hogy csak egy félreinformálodás.

Viszont azt gondolom te se hiszed el amit nekünk ide leirt magyarázatnak. Természetesen nem mert tudod nem az az igazság.
payer meg btc meg stb. csak duma és természetesen várjuk a válaszát.
Mert aki olvass az tudja hogy ő pont az aki nagyon sok oldalt becsmérelt meg stb. Neki minden ismeretlen adminrol mindig megvolt a válasza és sorolhatnám. Évekre vissza lehet olvasni mi is hangzott el az ő tollábol.

Mindenesetre köszönöm a válaszod mégegyszer és számomra ez igy már meggyőző hogy csak félre informálodásrol volt szo avval kapcsolatban hogy te is mögötte voltál.

Válaszok:

1. Talán azért nem volt kérdés mert eleve igy indult az egész és sokan igy gondoltuk te vagy mögötte társként!
Azt nem hiszem hogy ezekről te nem hallottál talán azért voltak akik ezt megkérdezték tőpled ahogyan mondod.
2. Itt fentebb volt rola szó hogy valahová befektette. De talán nem is ez a lényeg mert ez az igazság gondolom igy tudta elbukni. Viszont azt hogy valamit elbukok és a többivel megprobálom kimenteni ezt ma se értjük de talán lesz annyi benne hogy ideáll és leirja az igazságot és aztán majd el tudjuk dönteni hogy csalo vagy csak egy félresikerült válalkozás volt amihez ő baromira nem értett! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
3. kielgitő és elfogadhato de volt aki kártalanitva lett. És itt ez a fontos hogy volt kivétel és az klubtag.


Annak meg kimondottan örülök hogy azért megértesz bennünket is. Mert ez azért fontos és itt látszik hogy látod picit a másik oldalrol is a dolgokat ez egy igazi admin dolga, hogy a tükör mindkét oldalát világosan tisztán lássa!
Avatar
master
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013.01.11. 22:47
Kapcsolat:

Re: BTCNexusAds

Hozzászólás Szerző: master »

Sziasztok!

Zsolti hívására itt vagyok, én voltam az itteni "master" nicknéven a BTC Nexus Adminja. Bevallom őszintén amióta átkerült a topikunk a nem fizető oldalak közé, én utána még 1 hétig benéztem is én onnantól többet nem. Ha nem szól nekem Zsolti akkor még most sem vettem volna észre hogy közben elég sok beírás keletkezett... :o

(Megjegyzem úgy érzem most magam, mint a középkorban, amikor a falu főterére egy kalodába befogták a bűnöst, majd kővel dobálták, hogy valljon... :boo: )

Hát akkor még egyszer és utoljára leírom röviden mi történt anno, pedig amikor vége lett a programnak, még aznap:
- A BTCNexus belső főoldalán ott volt fő hírként angolul és magyarul
- MMG fórumra angolul kiírtam hogy vége és hogy mi történt
- Ide beírtam hogy vége (röviden azt is hogy miért), ne fizessetek be
- NJM tagoknak egy 1,5 oldalas levet írtam, Zsolti kiküldte mindenkinek másnap
- Mind a 3 magyar internetes bizniszekkel foglalkozó portál tulajdonosának is elküldtem mi történt, meg is jelent a blogjukon pár napon belül.

Na, ha valaki ezek után nem olvasta ezekből egyik hírt se... hát akkor mégis hova írtam volna még be?

Na akkor dióhéjban hogy mi történt:

A pénzünk 2 felé volt osztva, Perfect Money-n és Bitcoinban (nem egyenlő arányban). A Bitcoinunk 80 %-át is visszaváltottuk Perfect Moneyra, és az így keletkezett összesen 4350 dollárunkat "fogta be" a Perfect Money zárolás alá. Végigjártam mindent és mindekit, dokumentumokat kértek, "céges" papírokat, honnan van a pénz (eredetigazolás) stb. Minden amit tudtam megszereztem, odaadtam mégsem lett semmi az egészből. A maradék 20 %-nyi bitcoin is ráment az egyéb költségekre, szóval tényleg semmi nem maradt, sőt még saját pénzből is bőven kipótoltam mindezt...

Ennyi a történet dióhéjban, mindez az agónia 2 hónapig tartott, és gyakorlatilag az alatt még folyt a kifizetés is úgy, hogy semmi nem jött be közben!!!! Amit csak tudtam egyéb pénzeket mozgósítani - mindent belenyomtam a Nexusba, hiszen ez a program a szívügyünk volt és évekre volt tervezve!!!!!!

Gyakorlatilag kivérzett a program a 2 hónap alatt, mintha sejtette volna a tagság - pedig semmit nem tudott senki - hogy valami "baj" van a háttérben...

És hogy mit próbáltam megtenni gyakorlatilag pénz nélkül?

- Kértem kölcsön(!!!) pénzt egy pár klubtagtól - valakinek még mindig törlesztem ezt(!) az összeget
- Felajánlottam pár embernek, hogy adminnak beveszem őket, csak segítsenek megmenteni a programot
- Zsoltinak is odaadtam volna ingyen
- Sőt a végén bárki aki jelentkezett volna, megkapta volna az egész programot szerverestől, scriptestől készen, csak menedzselni kellett volna...

Nem vállalta egyiket sem senki. Megértem mindannyiójukat.

Na de mégis kinek kell egy program tőke, pénz nélkül? Egyedüli megoldás egy tőkeinjekciót lett volna, sőt beszéltem is ilyennel, de végül mégsem lett abból sem semmi. Ez volt a kegyelemdöfés, a többi már a vég.

Ugye azt tartja a mondás is: Tarts ki a végsőkig, vidd végig amit elkezdtél. Végigvittem, kitartottam, átvertek az utam során, nem sikerült megoldani.

Ennyit a Nexus végéről, és akkor lássuk azokat az alaptalan felvetéseket, amiket itt össze hordtak egy páran:

- Zsolti van a Nexus mögött is: Komolyan ez volt a legjobb feltételezés. Akkor elmondom még egyszer, hogy megértse mindenki. Zsolti annyira volt benne a Nexusban, hogy a saját oldalán ingyen hirdetett minket. Cserében én még az elején úgy intéztem, hogy Ő tudja hirdetni az oldalunkat először Magyarországon ergo Ő alá kerüljön a magyarok legtöbbje. Tehát ez egy barter megállapodás volt. Nos ennyi volt a kapcsolatunk a 2 program között. Ezért is volt a bannerben is hogy az NJM Klub támogatását élvezzük. Nekem nem is volt sosem hozzáférésem a PAC-hoz sem meg semmi máshoz sem, Zsoltinak úgyszintén semmi a miénkhez. Kizárólag hirdetési kapcsolatban voltunk.

- A Nexusból fizette a programot: LOL! Ez még jobb mint az első vád. Hát nem ebből fizette, ugyanis a T4eo koncepciója már jóval előtte megvolt mint ahogyan a Nexust kitaláltuk. Itt annyi volt a két program közötti kapcsolat, hogy valahol inspirált Zsolti megújulása arra, hogy mi is előálljunk egy szép új programmal, és egy második stabil láb legyen Magyarországon a PAC mellett.

- Nekem sok pénz megmaradt a Nexusból: Amint fentebb kiderült, semmi nem maradt utána, csak adósság. Külföldi fórumon írta valaki, ebből megyek idén nyaralni. Nos tényleg ebből megyek nyaralni idén: Kb. Bankhoz kölcsönért a Járda-Szigetekre... :(

Természetesen megértem mindenki csalódottságát, én is átérzem a Ti oldalatokat. De Ti is érezzétek át az enyémet. Egy álom, egy sosem látott lehetőség dőlt dugába... és kénytelen voltam az "embereimet" cserben hagyni. Nagyon, nagyon rossz érzés, remélem sosem tudjátok meg. Olyan ez mint amikor egy cégvezetőnek csőd miatt ki kell rúgni az összes emberét végkielégítés nélkül...
Tudom hogy senkit nem hat meg, de mocskosul érzem magam, gyakorlatilag egy depresszió szerű állapotban vagyok azóta is, mely kihat a szervezetemre is, érzem. Azóta kb. egyik betegség jön rám a másik után... mintha még az ég is büntetne... :cry:

Szóval ez van, nem tűntem el - a cikkem elején leírtakban is látjátok, hogy minden létező helyen bejelentettem hogy vége, és nem a tipikus módszerrel, hogy ma még belép mindenki, holnap már a szerver sem létezik. "Kiálltam" a nép elé és megmondtam mi van, őszintén.
Elég sok Klubtaggal beszélgettem, megértette mindenki. És tudjátok mi a szégyen? Az köpköd a legjobban aki 1 doboz cigi árával volt bent a programban, és aki jóval többel az meg megértette egyből... De hát megtanultam, ilyenek az emberek, sajnos.

Szóval ez a teljes Nexus story. Vagy elhiszitek vagy nem. De egyet mondhatok így a végére: Senki ne érezze magát átverve, vagy "scammed"-ként. Ez az egész nem egy csalás vége, hanem szerencsétlen dolgok végkifejlete és én még jobban rácsesztem bárkinél is aki benne volt a programban.

További sikereket kívánok mindenkinek, és találjátok meg azt a programot ami meghozza majd a teljes sikert, amire mindenki vágyik...

Ennyi.

Én többet erről nem akarok, és nem is fogok beszélni sehol, semmilyen fórumon. Csak a sebeket szakítja fel újra és újra.

DomiTeam (Zoli)
---> The M@$t3R <---
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég