AdShareBroker - NEM FIZET !

harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

AdShareBroker - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kép


Ez az ígéretes Bevételmegosztó és PTC oldal 2016.01. 25.-én indul!

Ingyenes tagok is tudnak itt pénzt keresni, Banner hirdetések (Business directory Ads $0.005/click) és PTC hirdetések (PTC Ads akár $0.02/click) kattolásával.

4 féle hirdetési csomag lesz.
- Starter Pack = 5$
Az 5$-os csomagra 120%-os (6$) lesz a visszaosztás. Max. AdPacks: 100

- Silver Pack = 10$ Feltétel: 20 Starter Pack megléte!
A 10$-os csomagra 140%-os (14$) lesz a visszaosztást. Max. AdPacks: 100

- Golden Pack = 15$ Feltétel: 20 Silver Pack megléte!
A 15$-os csomagra 160%-os (24$) lesz a visszaosztást. Max. AdPacks: 100

- Platinum Pack = 20$ Feltétel: 20 Golden Pack megléte!
A 20$-os csomagra 180%-os (36$) lesz a visszaosztás. Max. AdPacks: 100

Csomagot venni belső egyenlegből is lehet! (Main Balance)

Direkt ref juti 10%.

Min. befizetés 1$-tól.

Min. kifizetés 2$. (Instant kifizetések lesznek! )
Fizetési processzorok: PayPal, Payza, Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, CratePay

Regisztrálni és körülnézni itt tudsz: https://adsharebroker.com/?r=harmonia

Köszönöm ha hozzám regisztrálsz! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára harmonia 2016.01.25. 19:11-kor.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

:good:
Már egy PTC-t le is tudtam ma kattolni! :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

Egész jól beindult!
Saját kattokkal ha így haladok ma meglesz akár a 10 cent is. :clap:

:!: Ne csak a PTC reklámokat kattoljátok, hanem mellette a "DIRECTORY" menüben is kattoljátok le a Banner reklámokat mivel azért is kaptok darabonként 0.005$-t! :!:

Ezeket a Banner reklámokat folyamatosan adja, tehát érdemes többször is benézni az oldalra.
( Amelyik Bannert már megnéztétek az alatt megjelenik zöld mezőben a Viewed felirat.)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Az oldal elkezdett fizetni!
Már 6 emberkének fizetett eddig. :)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Jónak tűnik az oldal, csak reálisan elgondolkaztam rajta, hogyan lehet egy ma induló friss oldalból 25 dollárt kiutalni? :?
Lett több 100 direktje és a jutalékból lett ennyi? Vagy ezt hogy csinálta Benji?
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kinglui75 írta:Jónak tűnik az oldal, csak reálisan elgondolkaztam rajta, hogyan lehet egy ma induló friss oldalból 25 dollárt kiutalni? :?
Lett több 100 direktje és a jutalékból lett ennyi? Vagy ezt hogy csinálta Benji?
Ez csak úgy lehetséges ha nagyon sok reffje van és több hirdetési csomagot is vett!
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Tegnap késő este próbaképpen vettem egy 5$-os csomagot amire eddig ennyi visszaosztást kaptam: $0.09843528 :good:
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

harmonia írta:Tegnap késő este próbaképpen vettem egy 5$-os csomagot amire eddig ennyi visszaosztást kaptam: $0.09843528 :good:
:good: :) Holnap én is veszek, próba szerencse! 8)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

Jó lenne előre tudni, elmegy-e az oldal (fizet-e és úgy marad a profitvisszaosztás pörgése és számértéke mint most) legalább 2 hónapig, mert akkor jó kis nyereség lehetne belőle, számolgattam egy kicsit! :)
Legszívesebben betolnék most 100 dollárt, megvennék 20db. 5 dolláros starter csomagot, ami ilyen visszaosztással, amit írtál napi kb. 2.5 dollárt hozna! 4 nap múlva 1db. 10 dolláros csomagot, újabb 4 nap múlva ismét 1db.10 dolláros csomagot lehetne venni a main balance-ból! Ekkor már napi 3.2 dollárok szaporodnának a balanszba, amiket 10 naponta ki lehetne utalni, míg el nem érem a befektetett 100 dolcsit, vagyis 0-ba kell futni a kockázatok teljes lecsökkentése miatt! Innentől kezdve lehetne a bent visszamaradt profitból gazdálkodni, míg megy az oldal...például 60% csomag vétel, 40% kiutalás, ez lenne a nyereség! :)
Mivel abszolút nem tudni, meddig fizetnek, így nem merek ennyit beletenni, pedig erősen gondolkodtam rajta egész nap.... :?

U.i.: Az oldal biztos fizetéséről csak a tagoktól feltöltött kifizetési bizonylatoktól lennék teljesen meggyőzve, de ilyet sehol nem találtam eddig.... :unsure:
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Mivel a semmiért ad napi 10 centet kb, valószínű sokáig életképes lesz. :lol: Kb 3 hónapra saccolom ha ez így marad max. Nyáron erről már nem fogunk hallani.
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

patrasz írta:Mivel a semmiért ad napi 10 centet kb, valószínű sokáig életképes lesz. :lol: Kb 3 hónapra saccolom ha ez így marad max. Nyáron erről már nem fogunk hallani.
Én is rövidtávúnak érzem. 3 nap alatt $0.37 jött eddig, picit soknak tartom én is....bár nem tudni mit csinál még az Admin ezen kívül :)
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kinglui75 írta:Jó lenne előre tudni, elmegy-e az oldal (fizet-e és úgy marad a profitvisszaosztás pörgése és számértéke mint most) legalább 2 hónapig, mert akkor jó kis nyereség lehetne belőle, számolgattam egy kicsit! :)
Legszívesebben betolnék most 100 dollárt, megvennék 20db. 5 dolláros starter csomagot, ami ilyen visszaosztással, amit írtál napi kb. 2.5 dollárt hozna! 4 nap múlva 1db. 10 dolláros csomagot, újabb 4 nap múlva ismét 1db.10 dolláros csomagot lehetne venni a main balance-ból! Ekkor már napi 3.2 dollárok szaporodnának a balanszba, amiket 10 naponta ki lehetne utalni, míg el nem érem a befektetett 100 dolcsit, vagyis 0-ba kell futni a kockázatok teljes lecsökkentése miatt! Innentől kezdve lehetne a bent visszamaradt profitból gazdálkodni, míg megy az oldal...például 60% csomag vétel, 40% kiutalás, ez lenne a nyereség! :)
Mivel abszolút nem tudni, meddig fizetnek, így nem merek ennyit beletenni, pedig erősen gondolkodtam rajta egész nap.... :?

U.i.: Az oldal biztos fizetéséről csak a tagoktól feltöltött kifizetési bizonylatoktól lennék teljesen meggyőzve, de ilyet sehol nem találtam eddig.... :unsure:
Szia!

Azt, hogy mennyi ideig fog még működni és fizetni az oldal sajnos nem lehet előre megjósolni és szerintem senki nem tudja megmondani!

Én amondó vagyok, hogy óvatosan bánjatok a befektetéssel. Még nagyon új az oldal, ezért a kifizetésekről sem tudunk semmit. 100$-os befizetést tuti nem javasolok! :?

Nekem nemsokára összegyűlik egy kikérésre való, akkor meglátjuk fizet-e, és azt is mennyi a levonás.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

2 nap alatt az 5$-os csomagomra eddig ennyi visszaosztást kaptam: $ 0.27731688 :good:

Egyenlőre nagyon pörög! :)
Avatar
Kinglui75
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013.01.26. 12:05
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: Kinglui75 »

harmonia írta:2 nap alatt az 5$-os csomagomra eddig ennyi visszaosztást kaptam: $ 0.27731688 :good:

Egyenlőre nagyon pörög! :)
:good: :clap: Igen, ez egész szép, én is közel ennyivel, 13.125 centtel számolgattam egy napi 5 dolláros visszaosztást. :)
Várjuk akkor majd a kikérésedet! ;-))
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: idlig »

A korábbi tapasztalatok alapján ilyen tempó mellett a 3 hónap is bőven sok lesz. Üssétek a vasat, amíg meleg, de azért csak óvatosan. Persze ez az ilyen oldalak átka, hogy aki óvatos és kicsi pénzzel kezd, annak tovább tart az építkezés, ami általában nem fér bele. Nagy összegnél meg lehet úszni az építkezős szakaszt, de tudjuk, hogy nagyobbat is lehet bukni.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Már paypal gond van. :DD
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Sziasztok!

A visszaosztások nagyon visszaestek a Paypal korlátozás miatt, viszont továbbra is vannak kifizetések Paypalra is.

Én is megkaptam az első kifizumat 10 órán belül! Viszont a levonás elég sok. 2.1$-t kértem ki.
ads.jpg
ads.jpg (57.54 KiB) Megtekintve 5972 alkalommal
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: AdShareBroker

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Mehet a kukába! Már az oldal sem elérhető. :angry: :argue:
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég