Bitluna - 10$ bonusz VEGE!

Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Sziasztok!
A legutobbi hirek arrol szolt hogy uj biztonsagi funkciokat fognak bevezetni a biztonsagos kifizetesek vegett.A facebookon es chat-en ennek ellenere panikroham es hadjarat indult a ceg ellen ami mar tarthatatlan allapotot eredmenyezett ennek eredmenye az hogy a chat fel lett fuggesztve.
Tegnap estere valamelyest lecsitultak az emberek es attertek nyugalmi allapotba bizva abba hogy javulni fog a helyzet.Mivel nem egy ceggnel fordult mar elo hogy karbantartas utan minden ment tovabb a regi kerekvagasba emiatt nem ertem hogy miert is kellett igy lejaratni a ceget akkor amikor kivalo eredmenyeket ert el ami az alabi kepen lathato.

Kép

Szerintem mostmar 1-2 nap es kiderul mi lett ennek az eredmenye.
Remenykedek!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Azért a chat nem csak akkor kell mikor minden pöpec, ha baj van akkor is oda kéne állni, mindegy 3-4 napon belül eldől ennek a sorsa is. Ha tovább kínlódnak, akkor elveszik a bizalom és kasza lesz.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Szerintem jogos, hogy idegesek az emberek, mert van aki nem kevés pénzt rakott bele... A bizalmatlanság is jogos én úgy gondolom, a mostani bedőlési hullámot látva. Azért én is reménykedem, mást úgyse tehetünk.
Mazsom
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2015.10.05. 01:53
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Mazsom »

Én is reménykedek még. De azért elnézve hogy két nap alatt 68ezer befizu volt és 170ezer kifizu ugy hogy már a bitcoin kifizetés nem is volt benne...
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Nezkapolita írta:Szerintem jogos, hogy idegesek az emberek, mert van aki nem kevés pénzt rakott bele... A bizalmatlanság is jogos én úgy gondolom, a mostani bedőlési hullámot látva. Azért én is reménykedem, mást úgyse tehetünk.
Es szerinted mit oldanak meg aval ha idegesek es agyba fube szidjak az admint?
Aki meg bizalmatlan az eleve be se fizessen szerintem.
Itt meg kozrejatszik szerintem a konkurencia is es meg sok minden mas is ......
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Szerintem mindannyian bizalmatlanok vagyunk. Amikor befizetünk valahova, nem azért tesszük, mert megbízunk bennük, hanem inkább csak reménykedünk. Olyan ez, mint a rulett, vagy bejön vagy nem. Ruletteztem is sokat, ott sem azért játszottam, mert 100%-ig biztos voltam abban, hogy nyerni fogok. Csak szerencsét próbáltam. Én ezt teszem azoknál a cégeknél is, ahova befektetek.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

sajna nem hinném , hogy lenyugoddtak facen, inkább törölték őket, sok eltünt tegnap óta...
viszont payeere elkezdtek visszaforgatni, nő a balancom :good:
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

STP instant kifizetés:

Kép

És összejött egy csomag is. :)

U.I.
Ez a hozzászólás nem jött volna létre,ha ma nem nyerek a Dicen! :D
Avatar
luci
Támogató
Hozzászólások: 1539
Csatlakozott: 2015.11.16. 08:38
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: luci »

OregLajos írta:STP instant kifizetés:

Kép

És összejött egy csomag is. :)

U.I.
Ez a hozzászólás nem jött volna létre,ha ma nem nyerek a Dicen! :D
Szia OregLajos!
Gratulalok! :good:
Mar csak STP es Payza instant.PM nekem is pending tegnap ota.
Friss hirek nincs en is remelem hogy rendbejon.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Pm az kb 5 napja pending sok embernél, btc meg nincs, szóval ez ha helyrejön is, megindul a pénzek kivétele, az meg tudjuk hova vezet majd.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

patrasz írta:Pm az kb 5 napja pending sok embernél, btc meg nincs, szóval ez ha helyrejön is, megindul a pénzek kivétele, az meg tudjuk hova vezet majd.
En ugy latom luci korabbi bejegyzesebol hogy 16-an instant kapta PM szamlajara a kifizetest az pedig 2 napja volt es nem 5 napja igaz?
Az alabbi kep meg mindig azt igazolja hogy a ceg megallithatatlanul tor elore mint egy uttoro szoval szerintem meg korai a panik.
Ha csalo lenne akkor nyitva hagyna a bitcoin befizetesi lehetoseget de azt ti is latjatok hogy befizetesi lehetoseg nincs tehat az admin valoszinu a problemak megoldasaval foglakozik velemenyem szerint de az is meglehet hogy nincs igazam.

Kép

:good:
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Payza még mindig instant, most kértem ki. Payeer 1 napja pendingel, 2 napja még az is instant volt. Lehet még nem kell temetni az oldalt. Várjuk ki mi lesz belőle.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Friss szomoru hirek a bitluna kepviselojetol :(
A payza,stp,es advcash tovabbra is instant maradnak mig el az oldal.

Siddartha Gupta: érzelmes hangulatban van.
45 perce
Well, what we all feared has happened. Now there is almost no chance of Luna Griffiths coming back. So I am revealing all the details. I hope he comes back, but seems there is no chance now.
First of all, I would like to clear that some of you think I know Admin personally, but there is no truth in it. I am a small investor like most of you. I am actually the last one to join Luna Griffiths's team. In fact, I joined Bitluna around 17th Jan. Since from the very first, there wa...
Tovább...
Nos, mi mind féltek történt. Most már van, hogy semmi esélye a luna griffiths jön vissza. Szóval feltárom a részleteket. Remélem visszajön, de úgy tűnik, nincs esély. Most.

Először is, szeretném tisztázni, hogy néhány azt hiszed én tudom admin személyesen, de nincs benne igazság. Én egy kis befektető, mint a legtöbben. Én vagyok az utolsó, hogy csatlakozzon Luna Griffiths csapata. Sőt, csatlakoztam bitluna kb. 17-ik jan. Mivel a legelső, ott volt egy közlemény és a tagok közötti szakadék adminisztrátor, próbáltam segíteni a tagok bármilyen infó volt, remélve, hogy a többi tag is segíteni. És aztán néhány nappal később, Luna csinált nekem egy mod ebben a csoportban, 3 más mods és Chris Kereszt, mint a társ-admin. Ez után kezdtem még jobban bitluna, és segít, hogy minden tagja személyesen adom válaszok minden észrevételt és beszélget, annyi tagjai. Akkor én is elkezdtem beszélgetni a több admin és úgy tűnt, hogy jó tervek bitluna. Ezért volt 1 termék indítása a másik után. Ő is fog indítani egy mini-job funkció, hamarosan. Ő volt az egyetlen, aki elmagyarázta nekem teljes mértékben adpack struktúra, amely később én készítettem a diagram és átkonfigurálta számológép is. Az elmúlt pár napban még többet voltam vele a kapcsolatot, és úgy tűnt, hogy keményen dolgozik minden kérdésben. De sajnos nem volt jól. Vagy szándékosan átvertek minket, vagy most halt meg. Mi van azzal, hogy dolgozunk neki, akkor elmondhatom, hogy nem adott nekünk bármilyen megosztani, vagy ilyesmi, de igen, ő adott nekünk egy kis bónusz, mint egyszer adott nekem 120 dollár értékű adpacks, és a második Alkalmat adott nekem 150 dollárt közvetlenül, amit most adtam a beterjesztések az támogatását a bitluna. Más, mint semmi más. Ez az, amit ő adott, hogy más tagjai is.
Én mondom nektek, hogy mi minden történt az elmúlt pár napban. Valószínűleg senki nem tudja, ki ez.

1) 3-4 nap vissza amikor póker és lottó kiiktatták, volt egy oka van. Volt egy hatalmas hackelés és a hacker vagy hackerek elvette 10 btc ezeket a játékokat.

"volt a kérdést egy hordárt játék, hacker használt póker lopni elérte a 10 btc, vállalatközi ; kétségeim voltak a póker, rohant kódolási".

Ez okozta neki egy csomó aggódni. Ez a hakkerkedés történt valójában, ahogy ő mondta, hogy ne mondd el senkinek, különben mindenki meg fogja kapni a pánik. Személyesen ismerek 1 nagy affiliate, akinek a számláján is feltörték és a fizetési címe megváltozott.

2) ez után úgy döntött, hogy a biztonság és végrehajtani egy e-mailt is megerősítést funkció visszavonásáról, azaz minden visszavonása után, e-mailben kell elküldeni a felhasználó, és csak akkor, ha ő megerősíti az e-mailt, majd megkapja a kifizetést. És ezért btc és néhány más feldolgozók kézi készültek.

"Btc szerver csomópont biztosabb, megittunk egy pár hack kísérlet, szóval majd hozzáadjuk az e-mail ellenőrzés linkem cashout".

3) később, mint tudod, ő küldte a függőben lévő kifizetések és aztán megint kikapcsolta a feldolgozók, mert a biztonsági funkció nem hajtották végre megfelelően. A betét is volt a bitcoin funkció nem működik megfelelően.

"im pánikban mode"

4) akkor felfüggesztésében dolog történt, mert kicserélte a multi-ellenes számviteli funkció, ami miatt sokan számlák felfüggesztettek. Kértem, hogy a visszatérést ezt a funkciót, mint sok egyedülálló fiókoknál is betiltották. Szóval elkezdett dolgozik rajta, és mint tudjátok a számlák is sikerült helyreállítani.

Érmék "kicsit többet fizetni, de manul ellenőrizni fogom felfüggesztették, ellenőrizni fogom".

5) azután kezdett dolgozni a btc kifizetések újra.

"( 1 ) a másik után, a probléma megoldódott, hacker, mind a kifizetési rendszer instant elfogadni btc".

6) akkor én jelentettem neki, hogy instascam jelölte ki minket, mint átverés, és valószínűleg ez az a hely, ahol teljesen lerobbant. És akkor ő írta az utolsó üzenet, amitől majdnem sírok.

"feladom, legit segít, vagy arra vár, hogy sok szart kerülhetted"

Azt hittem, hogy csak érzelmi és így próbáltam támogatni őt, és mondd meg neki, hogy minden rendben lesz. Én nem hallottam semmit utána tőle.
Láttam egy üzenetet instascam, ami szerintem admin csak a fejleményekről.

" szóval elzavarsz, hogy fizettek neked ma, de te zászló az oldalt, mint átverés? Micsoda bukni monitor... olyan szomorú valóban "

Mit gondolok?
Én személy szerint dolog az admin nem átverés minket szándékosan, de a körülmények miatt.
1) 10 btc lopott póker, lehet, hogy később rájött, hogy még több pénzt lopott volt és nem volt más választásom. Próbált a btc biztonsági, ami gondolom nem működött jól. Ő készítette a póker és lottó nem elérhető. Ha azt akarta volna, megtehette volna csak hagyd nyitva őket, és még több pénzt. Még csak nem is mondd el a jó ok arra, hogy bárki (várja tőlem), szóval hackelés történt.

Ki lehet az a hackerek?
1) valószínűleg admin társa, aki segített neki kifejleszteni lunacoin. Admin azt mondta nekem, hogy bendani (partner) keresett 10 ezret fizetni egy kis kölcsönt, és amikor admin megtagadta, mondván, hogy kezd rossz hírét admin. És akkor admin rúgta. Ez miatt elszenvedett bendani nagy veszteség, mert az oldalt betluna.org volt, ami elindította és admin bejelentette, hogy erről a kettő között a híreket, egyszer volt, sőt részben bendani tulajdonában. Mivel admin rúgta, betluna.org is kudarcot vallott, ami nagy veszteség, hogy bendani volt, mint egy sportfogadás weboldal segítségével, amely lunacoin kiérdemelte volna nagy hasznot. És Ahogy u vonatkozik, azt követelte $ 10 km-re, aztán 10 adminisztrátor btc (kb. 10 ezer dollár) származó bitluna ellopják.

2) másodszor, lehet, hogy bitearn kapcsolatban is, hiszen ez egy klónja bitluna. Talán bitearn készítette az egyik korábbi fejlesztő a biluna. Először, admin azt mondta nekünk, hogy nem csatlakozik bitearn, de később kiegyezett bitearn admin, ismeretlen okok miatt.

2) és egy kis feldolgozók payza mindig fizet, és még most is fizeti. Ha tényleg ő rossz szándék, lehet, hogy csak azt mondta, hogy
Ő korszerűsítés teljes biztonsági és valamennyi kifizetés kézi addig. Még mindig volna támogatta őt. És most is payza még mindig fizet. Ha egy igazi csaló, ő megpróbálta volna az összes pénzt, lehetséges. Ő már tudja, hogy fel van tüntetve bitluna csalás, szóval úgy tűnik, nincs oka rá, hogy tartsam payza kifizetések azonnali, és valószínűleg advcash és solidtrustpay is. Tegnapig, btc betétek szintén nem működik. Ha azt akarta volna, megtehette volna hadd btc betétek, hogy még nagyobb nyereséget. Úgy tűnik, hogy csak úgy elhagyta a helyszínt, mint az utolsó üzenet, azt mondta: "feladom". lehet, hogy tényleg feladta.

3) mindig próbálta helyrehozni a dolgokat, legyen szó, postán pin kérdés kérdés vagy felfüggesztés kérdés. Dolgozott, és jól tette őket. Ha ő úgy döntött, hogy átverés, akkor ő hagyta volna őket, és azt mondta nekünk, hogy ő fogja kijavítani őket később. Ő nem tett volna meg bármely kitöltünk megoldani ezeket a kérdéseket.

4) a helyén, mint tudjátok egyre borzasztóan, Alexa rank magasabbra és magasabbra minden nap. A lunacoin szintén jó állapotban volt, és 3-án már felsorolt, beleértve a ioncserélők yobit. A legtöbb ember, akit ismerek, csak több és visszavonására újrabefektetésekor kevesebb. Ilyen körülmények között, az lenne csak a legostobább ember a földön, hogy bezárják az oldalt ilyen korán. Lehet, hogy csak ülj le és egyél sok hónap vagy év, hogy jöjjön. Tudod, hogy mennyire lehet potenciálisan keresni ezzel a fajta alexa rangú. Sőt, azt mondta, hogy egy csoport japán befektetők várja az első körben befejezni (130 %). És aztán azok az emberek fognak befektetni egy nagy összeg. És Ő is meg fogjuk hirdetni más platformokon a támogató csapat felhasználónevek, annak érdekében, hogy megjutalmaz minket több és több a befektetők helyén. Szóval ő lenne legalább arra vártam, hogy ezek a befektetők hatalmas összeg befektetni, és aztán átverés.

" van egy nagy csoport Japánban kész ti kéne fektetni nagy összegeket
Elkezdtek jönni, miután teljes első ciklus "
" én leszek a " Profit-vadászok " és egyéb blogok mától indul egy nehéz gazdasági holnaptól."

Ő is az fog indítani, amely mitefx hőcserélő hoztam volna neki egy csomó tranzakciós díjakat, és nem csinálunk semmit. És Ő volt az is, társ-admin betluna.org volt, ami egy sportfogadás helyén. Újra szabad nyereség semmit nem tesz érte sokat. A helyszínen is indult, és hogy jó forgalom promóciós nélkül. Szóval mindent egybevetve ez az üzlet volt nagyon jó, és még akkor is, ha azt akarta, hogy csalás, ő várt volna egy hónapot, aztán van egy nagy zsák pénz. Plusz, minden egyéni építették a forgatókönyvet, a helyszínen, hogy hivatalos fórumokon lunacoin pénztárca. Az érme is volt valódi és igazi értékét. Azt mondta, hogy elvitte 7 ezret csak kifejleszteni az érmét. Állt volna kevésbé, de még mindig jelentős összeget. Mindent ő építette megfelelő volt, és jelentős érték. Eltartott volna neki jó sok idő és pénz, hogy létrehozzam ezt a Luna hálózat, amely oly sok projekteket. Plusz ő nem tartott egy centet sem tőlünk a kilövés fázis, mivel a legtöbb helyszín alatt betétek nem teszi lehetővé az indulás előtt. Tarthatott neki 1 hónap, hogy állja a költségeket, mert a kifizetések is voltak, késedelem nélkül. Szóval közeledik a helyén valami 17 nap nem sok értelme van számomra.

5) tett megosztani velem a terveit. Ha ő volt szélhámos volt, nem kell. Mondhatott volna elfoglalt és csak vállat vont le engem. Talán azt hitte, hogy ő megosztaná velem a terveit és így rám bízta, olyan sok részletet, ami valószínűleg senki sem tudja. Én sosem kértem a kilétét, szóval nem kaptam infót róla.

A múlt csak azt kell mondanom, hogy talán valami rossz történt vele, kilépett, vagy meghalt, vagy talán öngyilkosság, de szándékosan becsapott minket, az utolsó dolog, amire szeretném elhinni.
Mindegy. A valóság az, hogy a kifizetések nem állnak, szóval ne betét. Payza, stp, advcash srácok szerencsések vagytok, hogy azonnal visszavonják a kifizetések, tehát minden u tud, amíg ezek a feldolgozók azt is rokkant.
Személy szerint úgy érzem, hogy elvesztettem a legjobban. A pénz nem én elveszett (bár az összes btc kifizetések függőben), visszavontam a pénzmag, hogy fektessenek be a barátaim programok részeként beterjesztési csereprogram. De elvesztettem a hírnevem, mint ez volt az első nagyobb indítása affiliate előléptetés. Most, nyilvánvalóan nem népszerűsíthet más webhelyen, elvesztettem a csatát önmagát. Ami azt illeti, csak el akartam indítani a saját revshare, továbbá a támogatásával nagyon nagy befektető. A tervek szerint áprilisban indítani, de nem tudom, ha tovább folytatja, mivel nincs több erőm, hogy egy online jövedelemszerzési programok előmozdítása. Mi van, ha nem működik a tervezettnek megfelelően, akkor több ember pénzt veszíteni.
Én is elvesztettem egy barátot (ha jó volt).
És ami a legfontosabb, elvesztettem a bizalmamat. Azt hittem annyi admin, és mégis itt hagyott minket, vagy talán átvert minket. Dolgoztam, mint egy őrült támogatója és megjegyzéseket válaszol a tagok 100-es években, mi az, hogy átvertek magam. Talán csak órák épület calc, lunacoin bányászati útmutató és modding ezt a csoportot. Én igazából nem adta a fontosságát, hogy az eredeti munka, ami szabadúszó fordítás és lokalizáció.

Mit lehet tenni a következő?
1) ha valakinek megközelítés Londonban, akkor lehet, hogy néhány infót attól a cégnyilvántartásba, a brit kormány kapcsolatban, Luna griffiths. Ha személyesen kell benyújtani az iratokat a hivatal, akkor talán u tud szerezni pár infót a luna, vagy legalább egy tanácsadója. De ha regisztrált bitluna online, akkor talán soha nem kapok semmilyen nyomot.
2) lehet, hogy néhány infót attól a bitearn, mint az elmúlt napokban, bitearn admin és Luna, lelepleztük, és már nem vádol egymást.
3) lehet, hogy néhány infót luna és bendani kapcsolatban bitcointalk fórumokon származik, ahol az első hírek lunacoin. Ez a fórum célja, hogy a bányászok és talán valaki tud luna.

Ez az srácok. Ez egy kegyetlen véget ért egy nagyon szép történet. Egyikünk sem gondolta volna, hogy ez megtörténhet, de megtörtént. Amint azt már elvitt mindent, kérlek, ne küldj üzenetet. Én magam vagyok törve, most azonnal, és én a kiküldött mindent, amit tudtam.
Bocsánatot kérek az összes beterjesztések és, hogy azok az emberek, akikkel nem nagyon fogtam vissza magam.
Ez itt a vég.
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Ennyi, megint hacker meg egyebek. átvert atársam meg meghalt a kutyám stb... :bad:
Avatar
idlig
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013.02.08. 10:45
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: idlig »

Lehetne betenni egy eredeti angol szöveget is?


(vicc ez a profitmegosztás, mennyit bírt ki 2017 legígéretesebb oldala? Negyven valahány napot? Pont most fordultak át az elején befizetett pénzek pluszba... :lol:

Én szerencsére csak annyit buktam, amit az utóbbi időben a Bitcoin árfolyam emelkedéséből nyertem, szóval túlélem, de akkor is kabaré, hogy ez az egész profitmegosztós koncepció mennyire gyenge lábakon áll. Ha már Bitcoin: nincs nyoma, nincs mögötte csak egy névtelen valaki, és nem lehet visszaszerezni róla a befizetést, akármi is történik. Igen, a csalók számára ez a jövő!)
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

mancs,
köszönjük az infókat, nem gondolnám , hogy neked ezért bármilyen kellemetlen érzésed kellene lenni (a vesztett pénzen kívül) :), ez mindegyiknél benne van a pakliban, tudom sokan úgy érzik ilyenkor, hogy a topik gazda tehet róla, de ezt tudjuk, nem így van, egyébként már az elején leírták sok helyen, " úgy kell kezelni a bitlunát mint hyip oldalt"..., nekem is maradt bent nem kevés szóval érint, de nincs mit tenni... tovább kell lépni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pimmi 2017.03.18. 10:36-kor.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Akkor Ennyi volt a oldalnak?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Lehetne betenni egy eredeti angol szöveget is?
Igen termeszetesen itt van de ez mar sajnos nem segit.En szemely szerint szomoru vagyok es nagyon sajnalom hogy ennek ilyen hamar vege lett miivel sokan meg a penzuket sem kaptak vissza :oops:

Siddartha Gupta: érzelmes hangulatban van.
1 órája
Well, what we all feared has happened. Now there is almost no chance of Luna Griffiths coming back. So I am revealing all the details. I hope he comes back, but seems there is no chance now.
First of all, I would like to clear that some of you think I know Admin personally, but there is no truth in it. I am a small investor like most of you. I am actually the last one to join Luna Griffiths's team. In fact, I joined Bitluna around 17th Jan. Since from the very first, there was a communication gap between members and Admin, I tried to help members with whatever info I had, hoping that other members will help me. And then after some days, Luna made me a mod in this group, along with 3 other mods and Chris Cross as the co-admin. After that I got involved with Bitluna even more, and starting helping all members, personally giving replies to all comments and chatting with so many members. Then I also started to chat more with Admin and he really seemed to have good plans for Bitluna. That's why he was launching 1 product after another. He was also going to launch a mini-job feature soon. He was the one who explained me adpack structure fully, of which Iater I made that diagram and reconfigured calculator also. In the last few days, I was even more in contact with him, and he really seemed to be working hard on all issues. But sadly it didn't turn well. Either he intentionally scammed us or just died. As for what I got by working for him, then I can tell you he did not give us any share or anything, but yes, he gave us some bonus, like once he gave me $120 worth of adpacks, and on second occasion he gave me $150 directly, which I just gave to my referrals for supporting me in Bitluna. Other than nothing else. This is what he probably gave to other support members also.
I am telling you guys what all happened in last few days. Probably no one out of you knows that.
1) 3-4 days back when poker and lottery were disabled, there was a reason for it. There was a massive hacking and the hacker or hackers took away 10 BTC from these games.
"was issue with poer game, hacker used poker game to steal upto 10 btc, btb; i had doubts on poker game, rushed coding".
This caused him a lot of worry. This hacking really happened as he told me not to tell this to anyone, otherwise everyone will get panic. I personally know 1 big affiliate whose account also got hacked and his payment address changed.
2) After this he decided to upgrade the security and also implement an email withdrawal confirmation feature, that is, after every withdrawal, an email will be sent to the user and only when he confirms the email, he will get the payment. And so that's why BTC and some other processors were made manual.
"making btc server node more secure,we had a few hack attempts, so will be adding email verification link for cashout".
3) Later as you know he did sent pending payments and and then again he disabled the processors, because the security feature was not implemented properly. Also the deposit Bitcoin feature was not working properly.
"im in panic mode"
4) Then that account suspension thing happened because he switched on anti-multi accounting feature, because of which many accounts got suspended. I requested him to revert this feature as many single accounts have also been banned. So he started working on it then and as you know the accounts were restored also.
"bit coins will start paying again manull,but I will check suspended,I will check".
5) After that he started working on BTC payments again.
"1 problem after another, resolved hacker, all payments system instant accept btc".
6) Then I reported him that instascam has marked us as scam, and probably that is where he completely broke down. And then he wrote his last message, which made me almost cry.
"I give up, no1 is helping, or waiting, to much crap gone around"
I thought he was just getting emotional and so I tried to support him and tell him that everything will get alright. I didn't heard anything after that from him.
I saw a message on instascam, which I think Admin only posted.
"So you are posting that they paid you today, but you flag the site as scam? What a fail monitor ... so sad indeed"
What do I think?
I personally thing that admin did not scam us intentionally but due to circumstances.
1) 10 BTC stolen from poker, it could be later he found even more money was stolen and had no choice. He did try to upgrade the BTC security, which I guess didn't work well. He made poker and lottery unavailable. If he wanted he could have just let them open and earned even more money. He didn't even tell the right reason to anyone (expect me), so hacking did happen.
Who could the hackers be?
1) Most probably admin's partner, who helped him develop Lunacoin. Admin told me that Bendani (partner) was asking for $10K to pay for some loan and when admin refused, he starting saying ill about admin. And then admin kicked him. Because of this Bendani suffered big loss, because the site betluna.org, which was launched and admin announced about it in between the news, one time, was infact partially owned by Bendani. Since admin kicked him, betluna.org also failed, causing a big loss to Bendani, as it was a sports betting website using Lunacoin, which could have earned him great profits. And as u can relate, he demanded $10K from admin and then 10 BTC (around $10K) gets stolen from Bitluna.
2) Secondly, it could be related to Bitearn as well, as it is a clone of Bitluna. Maybe Bitearn was made by one of the previous developer of Biluna. At first, Admin told us not to join Bitearn, but later he compromised with Bitearn admin, for undisclosed reasons.
2) Payza and some processors were always paying and still now paying. If he really had bad intention, he could have just said that
he is upgrading full security and all payments are manual till then. We would have still supported him. And right now also Payza is still paying. If he was a real scammer, he would have tried to take all the money possible. He already knows that Bitluna has been marked scam, so there seems no reason for him to keep Payza payments instant, and probably advcash and Solidtrustpay also. Till yesterday, BTC deposits were also not working. If he wanted he could have let BTC deposits to be made, getting him even more profits. It seems he just abandoned the site, as his last message said, "I give up". Maybe he really gave up.
3) He always tried to make things right, be it PIN issue, mail issue or suspension issue. He did work on them and made them right. If he had decided to scam, then he would have just let them so be, and said us that he will fix them later. He wouldn't have done any hardwork to resolve these issues.
4) The site as you all know was growing tremendously, Alexa rank climbing higher and higher every day. The Lunacoin was also in good state and was already listed on 3 exchangers, including yobit. Most people I know, were just reinvesting more and withdrawing less. In these conditions, one would be just the dumbest man on Earth to close the site so early. He could have just sit and eat for many months or years to come. You know how much one can potentially earn with this kind of Alexa ranking. Moreover, he told me that a group of Japanese investors is waiting for the first round to finish (130%). And then those people will invest a big amount. And he was also going to advertise on other platforms with the support team's usernames, in order to reward us more and bring more investors to site.So he would have at least waited for these investors to invest huge amount and then scam.
"i have a big group in Japan ready ti start investing big amounts
they started to come,after we complete first cycle"
"I will be taking "profit-hunters" and other blogs from today, will start some heavy marketing from tomorrow."
He was also going to launch the mitefx exchanger, which would have brought him a lot of transaction fees, without doing anything. And he was also the co-admin for betluna.org, which was a sports betting site. Again free profits for doing nothing much. The site was launched also and getting good traffic without any promotion. So all in all this business was going very good and even if he wanted to scam, he would have waited for some months and then got away with a big sack of money. Plus, everything was built in custom script, from site to official forums to Lunacoin wallets. The coin was also real and had real value. He told me it took him $7k just to develop the coin. Could have costed less, but still significant amount. Everything he built was operational and had significant value. It would have taken him good amount of time and money to create this Luna network, which included so many projects. Plus he didn't took even a single cent from us in prelaunch phase, whereas most sites do allow deposits during pre-launch. It must have taken him 1 month to cover all his costs, because the payments were also being made, without any delay. So closing the site in some 17 days doesn't make any sense to me.
5) He did share his plans with me. If he was scammer, he had no need to so. He could have said he is busy and just shrugged me off. Maybe, he thought that he can share his plans with me and so trusted me with so many details, which probably none of you know. I never asked him about his identity, so I got no info about it.
In the last I can just say, that maybe something bad happened to him, he quit or died or maybe suicide, but he scammed us intentionally, is the last thing I would believe.
Anyways the reality is that the payments are not being made, so don't deposit. Payza, STP, Advcash guys are lucky to get instant payments, so withdraw all u can, till these processors also get disabled.
Personally, I feel that I lost the most. Money I did not lost (although all my BTC payments are pending), I withdrew my seed money to invest in my friends programmes as part of referral exchange programme. But I lost my reputation, respect as this was my first major start in affiliate promotion. Now, obviously I can't promote any other site, as I lost my battle itself. I was actually just going to launch my own revshare also, with the support of very big investor. It is planned to launch in April, but I don't know if I will pursue it further, as I don't have any more strength left to make a promote online earning programmes. What if, it doesn't work as intended, then more people might lose money.
I also lost a friend (if he was good).
And most of all, I lost trust. I believed so much in admin, and yet he left us or maybe scammed us. I worked like a mad supporter answering and commenting 100s of members, for what, to be scammed myself. I spent so may hours building calc, lunacoin mining guide and modding this group. I actually did not gave importance to my original work, which is freelance translation and localization.
What can you do next?
1) If anyone has approach in London, then they might get some info from registrar of companies, UK govt, regarding Luna Griffiths. If one has to personally submit the documents in their office, then maybe u can get some info of Luna or at least some of his aides. But if they registered Bitluna online, then we might never get any clue.
2) You might also get some info from Bitearn, as in the last days, Bitearn Admin and Luna, compromised and stopped accusing each other.
3) You might also get some info regarding Luna and Bendani from Bitcointalk forums, where they first made news about Lunacoin. This forum is dedicated to miners and maybe someone knows about Luna there.
That's it guys. This is a cruel end of a very beautiful story. None of us thought this would happen, but it did happen. As I have already cleared everything, please don't send me any messages. I am myself broken right now, and I have posted everything I knew.
I apologize to all my referrals and to the people with whom I misbehaved.
This is the end.

A level a bitluna facebookon levo hivatalos oldalarol szarmazik.
https://www.facebook.com/groups/1833850 ... 9/?fref=ts
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

Én most még mentem a menthetöt. gyorsan kikértem payzára amit meg is kaptam instant.
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Kerjetek ki mindent amit csak tudtok!
Mindenkinek koszonom aki velem tartott!
patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Hát én btcről toltam be szóval annak annyi, pm+btcések azok jártak szarul. na ez van, nálam szerencsére sok nem ment bele, valahogy éreztem.
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

még az kérdés, hogy várjuk a hozamokat payzárol aki beszállt, és kéregessünk ki, vagy payza dispute?
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Payza instant marad de hogy meddig azt nem lehet tudni a level szerint mig el az oldal.
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

mancs írta:Kerjetek ki mindent amit csak tudtok!
Mindenkinek koszonom aki velem tartott!
Én köszönöm a sok seguitséget amit adtál :)
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

deejayfly írta:
mancs írta:Kerjetek ki mindent amit csak tudtok!
Mindenkinek koszonom aki velem tartott!
Én köszönöm a sok seguitséget amit adtál :)
Koszonom deejayfly!
Nagyon kedves vagy! :)
A facebookon konyorognek az adminnak hogy ne adja fel.
Nagyon sokan meg most is biznak benne.
A valosag az hogy kar ezert a programert szerintem tul jo volt.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Payeer-re nem lehet dispute-ot írni?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: pimmi »

Nezkapolita írta:Payeer-re nem lehet dispute-ot írni?
:rofl: ha lehetne, oda is fizetne még...
Avatar
mancs
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2016.06.30. 19:06
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: mancs »

Allitsatok at a profilt payzara ha meg kattoltok most van par video es ha meg sokaig fizet payzara akkor talan meg visszajon par dallar.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Payzára nekem is instant fizetett most! :good:

Sajnálom, hogy így alakult!
Túl jól indult ez a program. Sokszor már az volt az érzésem: "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen." :?
OregLajos
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2016.10.17. 20:24
Kapcsolat:

Re: Bitluna - 10$ bonusz

Hozzászólás Szerző: OregLajos »

Újabb STP instant kifizu:

Kép
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég