Scrypt.cc - CSALÓ !

kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Scrypt.cc - CSALÓ !

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Üdv
Ez 1 mining oldal, ahol KHs-eket lehet vásárolni, és a KHs mennyiségétől függ a bányászott BTC-nk mennyisége is. Jelenleg az oldalon 1 KHS 400 sat-ba kerül, de mivel lehetséges a KHs-ek vétele és eladása felhasználók között ez rendszeresen változik. (Ebbe elég jó profit lehetőség van, többet keresek ezzel mint a bányászással eddig.(nincs rajta tax))
Az oldal 2014 óta működik. Eddig személy szerint ez tartom a legjobb ilyen bányászós oldalnak azok közül amikkel eddig találkoztam.Előnye, hogy ha megunja az ember fogja eladja a már megvett KH-seket és megy az útjára viheti a pénzét.Mivel bányászós oldal nem pedig faucet azt tudni kell, hogy kivételnél van 0.001 BTC vagyis 100.000 sat tax, de ezen felül semmi egyéb.
Az oldalon 5%-os ref jutalék működik.Ezzel kapcsolatba azoknak akik több mint 0.02 BTC-t fektetnének be lenne 1 ajánlatom, privátba lehet miatta keresni. (Természetesen a befektető is jól járna vele...)
Ha valakit érdekel megköszönném ha ezen a linken regelne:
https://scrypt.cc?ref=banQT
Köszönöm és jó keresést mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaszanova 2015.07.23. 11:38-kor.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Az kimaradt, hogy van az oldal tetején 1 calculátor amit használhattok profit számításhoz, ellenben azt hangsúlyoznám, hogy ebbe nincs benne a kereskedésből befolyó profit. Itt 1 példa:
Total KHS: 20000
Total Investment: 0.06340000 BTC ($16.17 USD)
Daily Income: 0.00068956 BTC ($0.18 USD)
Monthly Income: 0.02137636 BTC ($5.58 USD)
Break Even In: 90 Days.
Monthly Rate: 33.33%

Látható hogy 90 nap után térül meg a befektetett összeg(itt nincs kereskedés!) utána a napi 18 cent (0.00068956 BTC) tiszta haszon a végtelenségig, vagyis amíg nem adjuk el a KHs-eket. PLUSZ ezen felül aki ekkora illetve ehhez ahsonló mértékben fektet be még ott a személyes ajánlatom is!!!

Még 1 infó, most a KHs ára lezuhant 317 sat-ra most megérné vásárolni (sajnos én már elköltöttem minden BTC-met :angry: ) 2 nappal ezelött ez 500-ba került, szóval most olcsón lehet KH-shez hozzájutni, és használva vagy 2 nap múlva ha megint felmegy az ár eladni 450-500-as áron és megduplázni a pénzt, csak rajtatok múlik!
Hajrá mindenkinek!
Ref link: https://scrypt.cc?ref=banQT
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: janototh »

Ezután a "támadás" után eléggé szemét lett az oldal.
Napi 100-120 satoshit hozott előtte, lefelezték, és maradt ez az összeg továbbra is. :/
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Én pont a támadás után érkeztem az oldalra, így sajnos nem tudom, hogy mennyit termelt elötte :( viszont az mindenképp bíztató az oldalra tekintve, hogy 1 támadás után se ment csődbe és ahogy olvastam a híreket elég korrekten kezelték.
Én igazából nem is a bányászáson keresem a többet hanem a KHs eladás/vételen mert elég sokat mozog
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Még lejjebb esett az árfolyam jelen pillanatban 250 satoshi egy KH-s, vagyis 1 kis számolgatással ha 1 fix összeget 2 héttel ezelött fektettünk volna be, akkor 160 nap alatt, míg ha most fektetünk be 77 nap alatt térül meg utána scak fixen profitot termel, és akkor még nem beszéltünk az adás-vételről. Tegnap na valaki jól időzített volt 40 satoshi árfolyam ingadozás 300-ról 350-re majd vissza, ha ezt valaki elkapja oda vissza azzal elég jól lehet keresni KH-stől függetlenül.
Hajrá mindenkinek (szerintem ennél sokkal lejjebb már nem nagyon mehet az árfolyam.)
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: janototh »

Hasznos oldal a tagoknak: http://sccstats.com/
Elvileg az admin hamarosan visszaállítja az eredetire a mining profitot.
// off
valamint egy személy megjegyzés. Hála dadice-nak, ma is sikerült betennem 100k-t, már 3240 khs-nél járok :) remélem hamarosan keresek is vele valamit ^^
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

WOw köszönöm szépen a kommentet ezt az oldalt még nem ismertem, de elég hasznosnak tűnik, így lehet látni legalább hogy alapjáraton 1 KHs ára nem, hogy 350 de 700 átlagosan...., szóval aki most vesz az elég jól jár főleg, hogy ha visszaállítják a több keresetet az meg aztán 1csoda lenne, én így is keresek vele nem hogy még úgy :D szóval köszi még1-szer, sajnos eddig senki se regelt még alám :( de az ajánlatom még mindig él ha valaki alám regel, vagyis hogy az 5% ref jutaléknak a felét visszafizetem!!!
ref link: https://scrypt.cc?ref=banQT

off:
A dadice tényleg jó még mindig!
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: janototh »

Ezt sajnálom :( Én már előtted jóval be voltam regisztrálva, de remélem jönnek majd páran :)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Valami probléma lehet akkor, mert én bizony alád regisztráltam :?
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hmm.... 1 refferálom valóban van, de vettél már valamennyi KH-st? mert azt látom hogy 1 ref van de 0 KH-sel szóval nem tett/él be még semmit
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Igen, van 700 :?
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

hát ez akkor nagyon érdekes és egyben bosszantó:

ID Date Joined KHS
#66752 2015-07-13 08:23:43 0
#68489 2015-07-22 06:42:08 0

Sajna nálam ez a tény állas nem értem mi lehet a gond :(
Referral KHS 0 BTC: 0.00000000 BTC: 0.00000000

Azt hiszem menni fog a suport ticket, mindenesetre köszönöm a regisztrációt :)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Vagy várj, lehet hogy azért nem látsz mert én még a régi verzióra regisztráltam vagy mi, összevagyok zavarodva :boo:
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc(Új verzió)

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Ja, az, hogy a névbe ott van az új verzió az csak annyit jelentett, hogy valaki régebben indított 1 ilyen nevű topicot amit én átvettem, de most, hogy mondod le is veszem, mert megtévesztő lehet :)
Avatar
Gaiusz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013.07.23. 20:26
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: Gaiusz »

Akkor ő alá regisztráltam :boo:
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Akkor az lesz a probléma :)
Sebaj keress minél többet :)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hála Gaiusz linkjének (köszi :) ), aki kicsit tanulmányozta, az láthatja, hogy a lopás előtt (kb 1 hónapja) az 1 KHs-el bányászott összeg 13 satoshi volt, ami most leesett 3-ra(direkt levitték) az elmúlt napokban emeltek rajta 0.3-al és elméletileg emelik tovább.Ebbe 2 jó dolog is van egy, hogy többet keresünk, 2 látszik hogy abban az időben 1 KHs ára kb 900 sat volt míg most 330 így szinte biztos, hogy ahogy emelik majd a bányászott összeget azzal a KHs-ek ára is nőni fog, így megéri még mindig vásárolni.
Sok sikert és BTC-t mindenkinek!
ref link: https://scrypt.cc?ref=banQT
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Ismét emelték a reward mértékét, most már 4.3sat/KHS
off: Köszönet annak a refemnek aki 40000 KH-st vett :)
További jó gyűjtögetést mindenkinek
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: janototh »

kaszanova írta:Ismét emelték a reward mértékét, most már 4.3sat/KHS
off: Köszönet annak a refemnek aki 40000 KH-st vett :)
További jó gyűjtögetést mindenkinek
40.000 khs nem kis pénz :D
Gratulálok ^^
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hát igen az már nem rossz :( ilyen refből kéne még 5-6 aztán happy lennék :D
Amúgy jókor vett ennyit mert ha felmegy még jobban a reward mértéke akkor a KHs ára is tuti emelkedni fog akkor meg ha akarja eladhatja simán kb 2-szer ennyiért mint amennyiért most vette, addig is meg csak keres vele. (nekem sajna már nincs miből többet venni :D )
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Referral KHS : 46,315

Köszönöm mindenkinek aki alám regelt,és használja az oldalt!!!
További jó keresést mindenkinek, remélem mindenki megtalálja a számítását!

Megint elég alacsonyan van a KHs ára (talán nem is volt még ennyire lent) most 288sat/db 2 napja 330 volt, szóval aki most vesz lehet 2 nap múlva el tudja adni 330-ért ki tudja :)
Hajrá :)
ref link: https://scrypt.cc?ref=banQT
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: janototh »

Neked személyesen hány khs-ed van? :)
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: coiner »

Üdv. Örülök, hogy van, akit érdekel a BTC, és a hozzá kapcsolódó üzleti lehetőség, de szeretném felhívni a figyelmet egy két dologra:
A scrypt.cc-t kb egy éve kezdtem használni, mert rendkívüli haszonnal dolgozott, annak ellenére, hogy a kifizetés elég borsos áron ment. Invesztáltam a BTC-t, nem ipari mennyiségben, de elég sokat.
Jött egy törés, és Marcelo Santos áram és hasonló problémákra hívatkozva leállította az oldalt. Később, pár hét múlva több ezer felhasználó jelszavát "lopták" el, és ne lehetett belépni sehogy. Support nem élt, e-mailekre nem reagáltak. Szép, amikor látjuk, hogy megy fel a KHS, azaz a bányászati teljesítmény- mert elvileg ez egy clud mining bánya. A teljesítményekre inkább itt nem térek ki :)
Azóta újra regiztem, másik címmel, amim bent volt, (több ezer HUF-nyi "KHS" (ha valóban létezett??) elveszett.
A Password recovery azóta sem megy, úgyhogy mindenkinek azt ajánlom, állítsa a KHS vételt automatára, és ne fizessen bele kintről semmit. Az oldalon több link nem megy, nem csak a P.R, hanem a Rakings és a Fórum sem.
Sok nemzetközi oldalon húzzák a scc-t, de a leginkább mérvadó a bitcointalk, amit minden BTC iránt érdeklődőnek olvasnia kell.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=966081.0

Emberek, óvatosan!
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: janototh »

coiner írta:Üdv. Örülök, hogy van, akit érdekel a BTC, és a hozzá kapcsolódó üzleti lehetőség, de szeretném felhívni a figyelmet egy két dologra:
A scrypt.cc-t kb egy éve kezdtem használni, mert rendkívüli haszonnal dolgozott, annak ellenére, hogy a kifizetés elég borsos áron ment. Invesztáltam a BTC-t, nem ipari mennyiségben, de elég sokat.
Jött egy törés, és Marcelo Santos áram és hasonló problémákra hívatkozva leállította az oldalt. Később, pár hét múlva több ezer felhasználó jelszavát "lopták" el, és ne lehetett belépni sehogy. Support nem élt, e-mailekre nem reagáltak. Szép, amikor látjuk, hogy megy fel a KHS, azaz a bányászati teljesítmény- mert elvileg ez egy clud mining bánya. A teljesítményekre inkább itt nem térek ki :)
Azóta újra regiztem, másik címmel, amim bent volt, (több ezer HUF-nyi "KHS" (ha valóban létezett??) elveszett.
A Password recovery azóta sem megy, úgyhogy mindenkinek azt ajánlom, állítsa a KHS vételt automatára, és ne fizessen bele kintről semmit. Az oldalon több link nem megy, nem csak a P.R, hanem a Rakings és a Fórum sem.
Sok nemzetközi oldalon húzzák a scc-t, de a leginkább mérvadó a bitcointalk, amit minden BTC iránt érdeklődőnek olvasnia kell.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=966081.0


Emberek, óvatosan!
Köszönjük az irományt és egyetértek veled.
Én személyesen csak saját "method"-al gyűjtögetek, 2 nap alatt 600.000 satoshit gyűjtöttem napi 1 óra "munkával"
Úgy döntöttem hogy ezt nem fektetem be, mivel valójában be akartam, csak úgy a cloud mining oldalak nagyrésze mind Ponzi sémára alapszik, ezért nem is éri meg :)
Avatar
coiner
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2015.08.01. 20:02
Tartózkodási hely: Blockchain
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: coiner »

Addig éri meg, ameddig ki tudsz venni belőle. Sajnos a Ponzi miatt a befizetők pénze megy kifizetésre. Ameddig kifelé tudunk venni, addig jó, de nem szabad sokat várni ezektől. Ugyanez a helyzet a Multiplier oldalakkal, egy ideig fizet, aztán lelép.
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: janototh »

coiner írta:Addig éri meg, ameddig ki tudsz venni belőle. Sajnos a Ponzi miatt a befizetők pénze megy kifizetésre. Ameddig kifelé tudunk venni, addig jó, de nem szabad sokat várni ezektől. Ugyanez a helyzet a Multiplier oldalakkal, egy ideig fizet, aztán lelép.
$10-t fektettem összesen scrypt-be, az akkori 1000 satoshi/khs áron számolva. Most ez érne sacper $3-t.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Köszönöm a hozzászólásokat, van igazság abba amit mondasz, nem tudom, hogy arra a "törésre" gondolsz-e ami most volt kb 1.5 hónapja vagy korábban is volt 1 mert én úgy tudom itt visszakapta mindenki a KHs-ét (lehet tévedek). Azt én is láttam és furcsállottam, hogy 1-2 fül nem működik az oldalon, én ezt a leállásnak tulajdonítottam de most már összerakhatnák (ha egyáltalán azért nincs). Én igazából nézegettem több ilyen "bányászos" oldalt is, de ez tűnt a legmegbízhatóbbnak, ez ment legrégebb óta még elviselhető árakkal. Azt meg amit mondasz, hogy ponzik, meg ilyesmi, sajnos ez sok minden ilyen netes pénzkeresési oldallal így van(remélem ezzel nem lesz), ezért én is csak azt tudom tanácsolni mindenkinek annyit fektessen be ilyen oldalakba amit nem "sajnál" elbukni.
Amúgy most az oldalon kb 60 nap a megtérülési idő, de pl ha valaki bányászik 20 napot és elad mindent majd kivesz is profitálhat bőven (persze ha az ár nem esik közbe akkorát amit kétlek most)
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

jah és ami lemaradt kérdés volt, nekem személy szerint csak 9329 KHs-em van :(
janototh
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2014.01.04. 10:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: janototh »

A "csak" szó használata elkerülhető az én esetemben: 3500 khs.
kaszanova
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015.01.18. 23:34
Kapcsolat:

Re: Scrypt.cc

Hozzászólás Szerző: kaszanova »

Hát én vásárolgatok be folyton amit kitermelek azt el is költöm újra amíg ilyen alacsonyan van az árfolyam, mert mihelyt megemelkedik a Reward 100% , hogy fel fog menni az ár!

Most jött 1 hír az admintól, hogy a héten felemelik megint a reward értékét (nem tudni mennyire), szóval ez áremelkedéshez vezethet megint.
Üzenet:
Marcelo promised reward bump this week but rewards are still low as 4.3097 sat/khs. All we can do now is wait for increase or news from Marcelo.

Ref link: https://scrypt.cc?ref=banQT
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég