cryptomininggame.com

patrasz
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 3508
Csatlakozott: 2010.12.05. 10:52
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: patrasz »

Fizetni fizet de röhejes mennyiségeket lehet gyűjteni rajta. :angry:
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Elértem 1002 Hpower bányász erőt de azóta nem növekszik. Eddig mindig kaptam valamennyit de már nem.
Valaki tart már itt vagy több erőnél.
Hogyan lehet szerezni Hpowert ha nem ad a rendszer?
Vagy lehet ez a max amit ad free-be?
Kinek mi a tapasztalata?
Befizetni nem akarok mert nagyon keveset ad vissza.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

bitcoinlacko írta: 2018.10.14. 18:11 Elértem 1002 Hpower bányász erőt de azóta nem növekszik. Eddig mindig kaptam valamennyit de már nem.
Valaki tart már itt vagy több erőnél.
Hogyan lehet szerezni Hpowert ha nem ad a rendszer?
Vagy lehet ez a max amit ad free-be?
Kinek mi a tapasztalata?
Befizetni nem akarok mert nagyon keveset ad vissza.
HP-t befizetés nélkül nehéz szerezni.. a daily bónusz szokott adni, de keveset, lehet még "bányászni", ha nem épp a litoshit vagy a doget gyűjtöd, a "mine"-re klikkelni és ott a "mine game"-re,majd a lap alján ott van, nekem ennyit ad: 1 Hour : 0.00559309 - írtó kevés, szóval nem foglalkozok vele...
egyébként célszerű 1 cryptovalutára koncentrálni, most, hogy ennyire lecsökkent amit missionokból ad...
én pl csak litoshit gyűjtök, missionokban is (8-17 közötti missek mind litora mennek), meg bányászatnál is csak az pörög, így havonta összejön 2 milla litoshi (nem sok, de legalább küldi).. doget próbáltam, de a kiírt 240+ ból alig jön össze 100/hónap, ez épp egy kikérő, de kínszenvedés összehozni..
btc satoshit is egyszer elkezdtem, de ez az 50k kikérő megintcsak húzós, több, mint 2 hónap mire összejön...
bitcoinlacko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2016.01.08. 17:50
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: bitcoinlacko »

Igen, ezeket a lehetőségeket már kipróbáltam. Minden nap lekattintom a daily bonust és ha szerencsém van akkor 2 power összejön 1 hónap alatt.
A power bányászás az szerintem is csak felesleges időtöltés.
Hát akkor marad ez ami van. Türelem powert terem. :)
Mostanában bejött ez az ingyen ládika,ezüst és arany. Na néha ott van,hogy kapok valami 0.000 akármennyit,de hát az egyelnő a nullával.
Köszi a segítséget.
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

ez az oldal mire jó?
a kártyák mire jók?

Köszönöm a segítséget!
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

lacy83 írta: 2018.10.27. 11:59
ez az oldal mire jó?
a kártyák mire jók?

Köszönöm a segítséget!
A kátyáknak jelenleg semmi hatása nincs (én legalábbis nem tapasztaltam)
a patreon meg egy adománygyűjtő oldala, ahol ha befizetsz cserébe leveszik a felugró ablakokat és kapsz ingyen ládát naponta, befizetéstől függően, azt hiszem havidíjas, a másik funkciója lenne, hogy saját applikációt fejleszt az oldal adminja, de ez még odébb van... gondolom itt jönne a képbe a kártya funkciója valahogy...
jatekos12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2012.06.18. 19:06
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jatekos12 »

Az oldal fizet rendesen. Elég sok kikérésem volt már. Legutóbb 1 napja fizetett ki. LTC-vagy Doge-ot érdemesebb lehet gyűjteni, mint BTC-t, mert ezutóbbinál sokáig tart elérni a limitet.

Én LTC-t gyűjtök, és jelenleg 4-5 naponta kérem ki a 400 ezer litoshit. Nem egy nagy pénz jelenleg, de még simán érheti majd a 10x-esét is. Ért már annyit az LTC. Ez csak egy játék, amíg a BTC nem lesz 50 ezer dodo, vagy több. :)
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

:good:
Kép
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

lacy83 írta: 2018.12.21. 15:12 :good:
Kép
grat!

Amúgy a jelenlegi helyzteben 3 nap alatt össze lehet hozni 80 ezer gwe-it (ethert váltó) csak a misseket kell áttenni satoshira, majd 3 naponta átváltod és megvan a kikérőd.. jelenleg pont ezt csinálom, szóval műküdik a dolog, bch-ból is hamar összejön az 50 ezer..:
1.jpg
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

a teoriám működik, igaz, dash-t és bch-t szedtem, de 2 naponta tudtam lekérni és nem satosit kell misseken csinálni, hanem a doge-t.
stat.jpg
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

nos, rengeteget változott, fejlődött az oldal, ami sajnos a kifizetések rovására megy..
mindenesetre fizet, jelenleg kb 20 napot kell várni a kifizetésre
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

azért nem sietnek a kifizetésekkel, de igyekeznek.. szeptember 22.-ei kikérés ma jött:
crypto.jpg

október 29-től jön az új platform! tisztára, mint egy stratégiai játék:

https://cryptomininggame.com/news/cmg-v ... ons-part-1
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

hát, megtörtént a nagy átváltozás, ideje frissíteni a leírást...
elég felemás érzéseim lettek, vannak pozitív dolgok, de negatívak is (talán a negatívok kicsit több)
a legnagyobb negatívum a kereset, konkrétan tizedét lehet szedni, mint eddig (2 hét kell 1 kikérőnek, alig 5k sat jön össze.. reméljük változik)
hatalmas pozitívum a térkép és a missek, a kristályok és a HashPower elég gyorsan gyűlnek
jelenleg nagyon sok a bug, amit folyamatosan javítanak..
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Hogyan kell ezt az oldalt használni? Próbálok rájönni, de még mindig nem világos nekem ez teljesen.
A Home->Jobs alatt az időm már lenullázódott, mert azt kihasználtam, de ettől még nem tudom mit kellene csinálnom.
Minden segítséget előre is köszönök.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

linux1986 írta: 2019.11.02. 14:35 Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Hogyan kell ezt az oldalt használni? Próbálok rájönni, de még mindig nem világos nekem ez teljesen.
A Home->Jobs alatt az időm már lenullázódott, mert azt kihasználtam, de ettől még nem tudom mit kellene csinálnom.
Minden segítséget előre is köszönök.
majdnem jól csináltad, de az a rész nem épp a kiugró kereset...
a fenti linkek között keresd meg a "Worlds"-t itt betölt egy kis térképet, ha nyomva tartod a CTRL-t és húzod rajta az egeret, akkor kicsit messzebb is visz, szóval a térképen látsz jelvényeket, ládákat, cryptocoinok jeleit, azokra klikk és válaszd a "send a drone" -t! - Lényegében ez lett az új mission- Ahhoz, hogy drónt küldj kell energia és kristály, 1 kocka 1-1 egységet fogyaszt, minél messzebbre küldöd a drónt, annál több energia és kristály kell! Egyszerre maximum 20 drónt küldhetsz ki! Amíg a drónok el nem érik a célt nem tudsz mozogni..
Ha minden elfogyott körülötted menj a térkép szélére, klikk egy szürke mezőbe és nyomj a "move there"-re, így mozogsz a térképen (ehhez csak 1 energy kell)

Ha mindent jól csinálsz valami ilyet kapsz:
cryp.jpg
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

Az oldal elvileg dolgozik a direkt kifizetés opcióján, de majd dec 10-től megy a tesztüzeme, addig FH-ra lehet kérni
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Valahol meg lehet változtatni a jelszót, emailcímet?
Nem találom sehol.
jerdei
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012.06.24. 17:59
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: jerdei »

DzsiAr írta: 2020.01.11. 09:45 Valahol meg lehet változtatni a jelszót, emailcímet?
Nem találom sehol.
mielőtt belépsz ott van, de csak jelszót lehet kérni, e-mail címet nem változtathatsz...
pw.jpg
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: Petra »

Bocs, lassabb voltam. :)
Szia! Szerintem a nevet, email-t csak a support tudja változtatni. Bár ez is csak 50%, mivel a belső levelezés is név alapján megy. De elvileg mindenkinek van valami hosszú számú azonosítója -lsd reflinked -, szóval lehet, hogy meg tudják csinálni, csak macerás. Mindenképp nyitni kell neki egy ticket-et, csak lassan fognak válaszolni.

A jelszóra van reset itt, de még nem használtam: https://cryptomininggame.com/resetting/request
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Köszi.

Valakinek odaadnám az accomat (16-os szint) csak így nehézkes.
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: Petra »

Frissítés: (újoncoknak) Jelenleg karbantartás alatt van. Immáron 2. napja. Elvileg új szervereket állítanak be. De ha van discord-od vagy twitter-ed, ott nyomon követheted az eseményeket.

Frissítés (2020.01.16): Újra online és használható, de még kalapálják a háttérben. pl a chat nem működik még. És ahogy írták az auto refill-el is gond van.

Frissítés (2020.01.17): Működik az AutoReill is. (ami az energiát visszatölti 10 percenként 10-zel)
lacy83
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013.05.19. 19:57
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: lacy83 »

Melyik az a legerősebb 8 kártya amit be lehet rakni War-ba?

Köszi a segítséget.
https://freebitco.in/?r=893544 - A Legjobb BTC gyüjtő oldal!!! 50% Refback!!
https://firefaucet.win/ref/107221 - Auto Faucet!!!
Petra
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2019.02.15. 16:06
Kapcsolat:

Re: cryptomininggame.com

Hozzászólás Szerző: Petra »

Ha már erre jártam... Sok minden változott az oldalon és már rég nem követem, csak a időm/pénzem áll benne. :(
Rengeteg új kártya, játék és még tudja mifene jött bele, de a csapat belső piacát és a kommunikációt, azóta sem állították helyre. Lényegében maradt a fizess mindenért felállás. A kifizetési limitek kb a duplájára emelkedtek. Szóval többet kell gályázni, hogy elért a limit-et.

A withdraw értékek így változtak:
(coin: min - max)
BTC: 50.000 - 100.000
DOGE: 200 - 400
LTC: 1.000.000 - 2.000.000
DASH: 600.000 - 1.200.000
ETH: 1.000.000 - 2.000.000

Aki kezdőként szeretne belevágni, inkább kérjen az öregektől egy "használt" profilt, mert az alapról elindulni és elérni a minimum limit-et kb 1 éves meló, ha nem több. És utána elmondhatod kerestél X dollárt. Mínusz a költségek, mínusz az árfolyam veszteség.

A kártyák nem gyorsítanak semmit. Legalább is látványos javulás nem észlelhető. 5-10% bónuszt adnak, de ehhez is minimum 10-12-es szintű kártyák kellenek. Ez kb 2.000-5.000db kártya. Szóval pénz beleölni felesleges. Az eladásból pedig dömping van, így folyamatosan értéktelenednek a kártyák. Amit pedig beváltasz, azt már nem adhatod el!

Aki csatázásokkal szeretne zsákmányt keresni, annak minimum 13-as szintű kártyák kellenek (10.000db) és sűrűn kell látogatni az oldalt, csatázni, mert egy éjszaka alatt mindent elveszthetsz. A nagy táblára felkerülni és fent maradni pedig kemény meló, de csak azok kapnak valamit, akik rajta vannak, 'fizetéskor'.

Ha már kártyák, a "kereskedelmi" kártyák (trader, exchanger) sem sokat segítenek. Ha jól emlékszem a Trader 11-es szinten, csak 2db kristályt von le a 96-ból. Az Exchanger pedig 2db-al több "tételt" enged kihelyezni a piacra.
A drónokat támogató kártyák (simultaneous missions) pedig hiába adnak többet, 20-nál akkor sem enged ki több drónt.

...
A "legerősebb" csapatra nincs tuti recept. Minden csata más. Van, hogy a legjobb csapatodat is elveri gagyi csapat.
Valahol olvastam, hogy általános - amolyan mindenre jó - csapat a 4 legerősebb (3 csillagos) és 4 leggyengébb/leggyorsabb (1 csillagos) keverékéből áll. Az erősek mint a tankok feltartják az ellenéget és rombolnak, a kicsik mint a piranhák gyorsan átfutják a pályát és gyorsan gyengítenek. Ez mellett a "vár" védelmét is erősíteni kell folyamatosan.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég