Free Bitcoin Cash

kyra9819
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.22. 08:51
Kapcsolat:

Free Bitcoin Cash

Hozzászólás Szerző: kyra9819 »

Sziasztok!

Egy másik telefonos appot is szeretnék bemutatni, amellyel Bitcoin Cash-t(BCH) tudsz keresni.

Szintén nem tudom, hogy IOS-ra van-e.

Ez az oldal keddenként fizet, ha eléred a minimum 10 ezer satoshit. Ez nem nehéz. Van egy fül, ahol óránként kapsz 2 pörgetést. Amikor van elég videó(megfigyeléseim szerint esténként) akkor 1 videóért cserébe kaphatsz még pörgetésket. Első videó után 3-at, második és a többi után pedig 2 pörgetést. Nem az összes kipörgetett összeget kapod, hanem azt az egyet, amit te választasz a pörgetéseid közül. Értelem szerűen a legnagyobb összegre kell rányomni. Az átlag 100-700 satoshi közt van. Viszont van BCH jel, ha az választódik ki(nekem nincs olyan nap, hogy ne legyen közte. Kb minden második pörgetésem közt van) akkor fentebb ugrik a másik mezőre, ahol 700 és 1500 satoshit lehet nyerni, ott is van egy arany bch jel(nekem kb 2 naponta ugrik rá) akkor még fentebb megy, ahol 3000-100 000 satoshit lehet nyerni. Előbb nyertem vele 15 ezer satoshit. Szerda óta van meg az app, már 65 ezer satoshim van. Valamint van egy bonus claims rész is, ami elvileg 4 óránként van, de inkább akkor, amikor van elég videó. Megnézel egy videót és pöregetést kapsz. 1 pörgetés 60-400 satoshi közt mozog, de 4-10 videó lehetöség szokott lenni.

Ref: 1 szintes, 10% a jutalék refenként.

Fizet Coinbase-re.

Köszönöm, ha a linkemen keresztül töltöd le.
http://coinverting.com/?ref=17572&game=7&pf=2
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég