Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: netinvest »

A jövő üzletét szeretném bemutatni nektek! Ez a bitcoin (BTC)!

A Genesis Mining cég jelenleg a világ egyik vezető bitcoin bányásztársasága. Vezetői nemzetközileg elismert bitcoin szakértők és befektetők. A társaság vezetője Marco Streng matematikus, aki rengeteg bitcoinnal kapcsolatos konferencián jelenik meg és számos interjú készült vele a témában különböző szaklapokban.

A társaságnál élethosszig tartó (lifetime - SHA256) szerződések vannak (ú.n. contract), ami annyit jelent, hogy addig fog termelni, amíg a cég létezik. A napi nyereséget automatikusan, naponta kiküldik a bitcoin pénztárcába.
Már elérhető az egy éves contract is (X11), ami gyorsabb megtérülést biztosít.

Működés, tudnivalók

Mivel ez egy bitcoin bányász társaság, itt számítókapacitást (GH/s) lehet bérelni futamidő nélkül (lifetime). A lifetime jelentése - élethosszig tartó - azaz ameddig a cég létezik, addig a hét minden napján részt fogunk venni a BTC kitermelésben és minden nap rákerül a bitcoin pénztárcánkra az aznap megtermelt bitcoinok ránk eső része. Értelemszerűen minél több GH/s-el rendelkezünk, annál magasabb lesz a részesedésünk a közösből.
A minimálisan rendelhető mennyiség 0.05TH/s = 50 GH/s és ezt 10-esével lehet növelgetni akár később is. 50 GH/s egyébként jelenleg 23$-nak felel meg, de mivel ez naponta változik, érdemes inkább BTC-ben számolni. Ez pedig 0.059BTC.
A befizetésre rengeteg lehetőség áll rendelkezésre: Bitcoin pénztárcák, hitelkártya, banki utalás, altcoin pénztárcák.

500 GH/s kapacitással jelenleg (370$/BTC árfolyamon) egyébként naponta 1$ értékű BTC-t lehet kitermelni! (VIGYÁZZ: ez az érték folyamatosan változik!). Ha további számításokat szeretnél végezni a pillanatnyi árfolyamon, kattints ide!

Tennivalók

Nem kell kattintgatni a nyereséghez!
1. A honlapon először számlát kell nyitni ahhoz, hogy kapacitást bérelhessünk. Ezután beléphetünk a webirodába (Dashboard) és eldönthetjük, hogy Bitcoint vagy Altcoinokat szeretnénk-e bányászni. Az altcoinokkal nem érdemes foglalkozni most még.
2. Görgessünk lejjebb az UPGRADE YOUR HASHPOWER-hez és kattintsunk rá! Itt egy vízszintes csúszka segítségével beállíthatjuk, hogy mekkora kapacitást szeretnénk. Okosan van kitalálva, rögtön látjuk, hogy hány dollárba fog kerülni. Ha megvan akkor CONTINUE gomb!
3. Promó kód megadása: az itt következő promó kód beírásával 2.5% kedvezmény érhető el: vSQmPg utána VALIDATE.
FONTOS: hitelkártya esetén 50$ a minimális utalás és 50-100$ között 5$ banki költséggel kell számolni. 100$ felett nincs költség. Banki utalásnál nincs minimális összeg, viszont 150$-ig +10$ kezelési költséget számolnak fel. Afelett nincs költsége!
4. Alul kipipálni az AGREE of TERM-et és CONFIRM gomb. Itt utána az utalási adatok jönnek, ezt nekünk magunknak kell elvégezni, értelemszerűen. Banki utalásnál meg kell adni a vastagbetűs referenciát.

Utalási típustól függően, akár több nap is lehet, mire beérkezik a pénz. Amikor végre lekönyvelték, utána a következő éjfélkor már érkezik az első részesedés. Ha bankkártyáról fizetünk be, akkor az első 30 napon karanténba kerül a nyereség. utána viszont egyben elutalják és onnantól már naponta utalnak bitcoinban!

A bányászkapacitás vásárlása előtt kell eldönteni, hogy SHA256 vagy Scrypt bányászatot szeretnénk-e. Az SHA256 kimondottan a bitcoinra jó, míg a Scrypt az altcoinokhoz jó, pl. Litecoin, Dogecoin, stb.

Fizetési lehetőségek

- Blockchain - javasolt
- Coinbase
- XAPO
- hitelkártya (Visa, MC) - minimum 50$+5$ kezelési költség
- Banki utalás (WIRE) - 150$ alatt +10$ kezelési költség

Fontos: bárhonnan fizetünk be, mindig bitcoionban fognak utalni, nem dollárban. Ezért érdemes a három felsorolt pénztárca közül valamelyiket megnyitni.

Szubjektív vélemény

2015. januárjában kezdtem a Genesis Mining-gal foglalkozni. Többször beszéltem a supporttal, segítőkészek voltak, válaszoltak a kérdéseimre. Mindig naponta fizetnek, soha nem volt még csúszás. A teljes megtérülés az én esetemben 6 hónap volt, de ez mindenkinél más lehet, hiszen a bitcoin és dollár árfolyama határozza meg a napi hozamot. Az idei évebn átlagosan 250$ volt 1 BTC, de amikor magasabb ez az érték, akkor a nyereség is 50-100%-al növekszik. Nem elírás!


Kifizetési lista:

Kép

Saját weboldal reklámozása még indirekt módon is tilos !
Balázs
werner
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2012.12.24. 10:14
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: werner »

Szia!

Szombaton fektettem be 65 dollalert, bankkartyaval fizettem, de meg nem kaptam semmit azóta. Mi lehet a problema?
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Bankkártyás befizetés esetén 30 napos úgynevezett karanténba tesznek, bankbiztonsági okokból. A 30. nap után az egész addigi hozamodat egy összegben kifizetik és utána már naponta fizetnek a bitcoin pénztárcádba.
Balázs
Melinor
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015.11.22. 02:09
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Melinor »

Szia!

Az X11 és Ether bányászatról van valami infod?
Mikor/kinek érdemes bányászni?

Köszönöm,
Laci
kekigyu
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2016.01.03. 18:23
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: kekigyu »

Szia netinvest!

Lenne pár konkrét kérdésem, tudod esetleg a választ? Regeltem alád és nézem az ether bányászati lehetőségeket. Addig megvan a dolog, hogy 1 évre 44$-ért 1 MH/s-et tudok venni. Ha én befizetek erre, akkor:

1: a hasznomat ethereumban utalják ki a megadott tárcámra?
2: mekkora haszonnal lehet számolni? Külsős kalkulátorral az 1 MH/s jelen állás szerint havi 5,55$, éves szinten 66,6$-t termel. Ez viszont így elég szolídnak tűnik a befizetett 44$-hoz képest.


Szerk.:

Na jól gondoltam, találtam egy ilyet: https://www.cryptocompare.com/mining/ge ... ear-small/

Itt látszik, hogy még kisebb a megtérülés mint fentebb számoltam. Ez csak egy esetben érheti meg igazán: ha a napi utalások etherben érkeznek és ha a nem túl távoli jövőben kilő az árfolyam.
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Üdv

A GM-nél az sha256 függvénnyel Lifetime contracttal már nem igazán éri meg bányászni. Az egy éves contract X11 függvénnyel az, amit manapság érdemes vásárolni. Az Etheriumot én is csak két hete vettem meg, nincsenek pontos tapasztalataim. De jó a gondolatmenet, hogy erősen meg kell gondolni, mert csak akkor lesz jó üzlet, ha kilő az árfolyam.
Vannak már etherium tárcák, azokra lehet kérni a pénzt etheriumban vagy pedig a legújabb lehetőség, hogy automatikusan átkonvertálják bitcoinra a GM-nél az Ethert és akkor a bitcoin pénztárcára küldik.
Balázs
netinvest
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012.07.14. 18:58
Tartózkodási hely: Mo.
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: netinvest »

Az Ether bányászat olcsóbb lett a Genesis Mining-ban. Most már 37$-ért lehet kapacitást vásárolni 1 évre. Közben az Ethereum már 20$ környékén mozog, míg januárban még 1$-t ért egy ether!
Balázs
Melinor
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015.11.22. 02:09
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Melinor »

Üdv,

azt lehet tudni, hogy 1 Mhs mennyi ethert hoz egy év alatt?

Köszi,
Laci
bazaradmin
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016.07.02. 18:19
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: bazaradmin »

netinvest írta:Üdv

A GM-nél az sha256 függvénnyel Lifetime contracttal már nem igazán éri meg bányászni...
Ezt nem igazán értem, kicsit számolgattam itt: https://alloscomp.com/bitcoin/calculator

1Th/s kapacitás jelenleg 190$-ba kerül. A kalkulátor szerint a napi kereset 1.5$ a havi kereset 46$ (feleződés utáni táblázatot nézem) mai 662$-os árfolyam. Ezek alapján a befektetésünk 4 hónap alatt megtérül utána már csak profitot termel és mivel élethosszig tart (nem hinném, hogy ez a cég csődbemenne a múltját tekintve) ez nagyon jó befektetésnek tűnik, vagy tévedek? X11-el csak altcoint lehet bányászni ahogy látom, világosíts fel kérlek.
fatumjewels
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2016.05.01. 15:53
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: fatumjewels »

Nem számoltál a napi levont költségekkel. Nekem soha nem jött vissza a befekettésem, sőt el is vették 1,5Th/s teljesítményem,mondván alacsony a btc árfolyama :D ! NEM ajánlom a Genesis-t! 2.27btc-t költöttem, visszajött 1.1btc és utána vették el a LIFETIME! contractot!
PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

fatumjewels írta:Nem számoltál a napi levont költségekkel. Nekem soha nem jött vissza a befekettésem, sőt el is vették 1,5Th/s teljesítményem,mondván alacsony a btc árfolyama :D ! NEM ajánlom a Genesis-t! 2.27btc-t költöttem, visszajött 1.1btc és utána vették el a LIFETIME! contractot!
Csatlakozom, nekem ugyan csak 0.125 Th/s van, de a befizetés utáni (2015 év vége) napi 50000 sat-ból, hetente jött le 10000 sat. A negyedik-ötödik héten elértem a napi 3000 satoshi keresetet, ami azért valljuk be, igen gyenge. Most, hogy felugrott a btc árfolyama, egy kicsit meglendült, de megint visszaesett és most 8000 sat. körüli napi hozam van. Az x11-re befizettem az alap 20 dollárt három napja, vagyis fee-vel együtt 0.0323 btc-t, a napi hozam meg éppen csak ütögeti a 4000 satoshit. 365 nap alatt talán a befektetés 40%-át visszahozza.
PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

Kinek, hogy sikerült a felezés? Én 10.-én kaptam utoljára jóváírást az 0.125Th/s szerződésre, tehát dobhatom a kukába az oldalt. Szép "felezés" volt.
Melinor
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015.11.22. 02:09
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Melinor »

Szintén 10.-én jött utoljára kifizetés, bár volt már hogy kimaradt egy nap, és másnap duplán fizetett, reméljük a legjobbakat :) Azért gyanus, hogy ether sem jött :(

Laci
PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

Az is nagyon gyengén muzsikál mostanában.
Melinor
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015.11.22. 02:09
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Melinor »

Üdv,
Fizetett, kb a negyedét :(
Laci
PTOmega
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.12.10. 10:31
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: PTOmega »

Nekem is fizetett végül :D:
ennyi volt 07.09.-én 0.00007822
ez pedig a 07.11.-i 0.00000016
2015.12.17-én 0.00048085
:rofl:
Laci24
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.01.16. 14:52
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Laci24 »

Sziasztok!

Köszi Balázs az részletes összefoglalót. :) Mostanság szemezek az oldallal. Bár csak most olvasok a felezésről. Linkelnétek be erről egy cikket? Tanulmányoznám.
kaszasgy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.07.06. 09:56
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: kaszasgy »

Sziasztok,

Kicsit leult a topic.. :)
Lenyeg a lenyeg; az oldal tovabbra is szepen fizet (mindennap).
Jelenleg az eth, valamint az x11 (zec, dash) eri meg a legjobban (szerintem).
Aki vasarolna, annak itt egy kod: a0gVuT
3%-al kevesebb a vegosszeg.

Udv,
kaszasgy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.07.06. 09:56
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: kaszasgy »

Tovabbra is fizet, mindennap.

Udv,
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

2 napja vettem ether bányászatot, de nem írt jóvá még semmit. fizet még az oldal?
kaszasgy
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.07.06. 09:56
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: kaszasgy »

Hello,

Fizet, csak van minimum kiutalasi limit. Eth-nal 0,1.

Udv
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

A vásárlásodat nem látod, hogy jóvá lenne írva? Mert akkor írj a supportnak.

Egyébként ha bankkártyával vásároltál 1 hónapig nem is fizetnek neked ki semmit csak a my orders menüben látod, hogy gyűlik a pénzed.
Valamint mindig van késés is, nekem ami reggel megjött, az még a nov.18-i ahogy a payoutsban látom.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Jóvá van írva a vásárlásom, meg is jelenik az 1 gh az ethernél, de azt sehol nem látom, hogy fizettek volna valamennyit eddig. Bitcoinban vásároltam, nem bankkártyáról.
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Szerintem még várj, mint írtam amit nekem ma kifizettek az is 18-ai. Az pedig 3 nap. Nincs itt 19-20 a listában.
Amióta én benne vagyok mindig fizet rendesen.
Nezkapolita
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.08.01. 14:40
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Nezkapolita »

Most már minden rendben, most néztem az egyenlegem, a 19-ei jóvá van írva.
Fenya
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2013.03.16. 18:14
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: Fenya »

Újra lehet venni BTC szerződéseket (2018.03.15. kezdéssel).
Airbnb.com 10100 ft utazási kredit
Booking.com 10% kedvezmény az 1. foglalásodból
Avatar
DzsiAr
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2017.06.06. 13:46
Kapcsolat:

Re: Genesis Mining - bitcoin bányásztársaság

Hozzászólás Szerző: DzsiAr »

Egy kis történet :)
2018. március elején jöttek az emailek, hogy megváltoztak a wallet címeim, jelszavam.
Próbáltam belépni, nem sikerült.
Valaki feltörte az accountomat.
Írtam a supportnak, gyorsan reagáltak, visszaállították, nem történt semmi kiutalás.
Írták állítsam vissza a címeket. Visszaállítottam, de csak nem érkezett kifizetés mikor elértem a kifizetési minimumot,(azt írta nincs kitöltve a walletcím)
Levelezés... kiderült, hogy biztonsági okokból blokkolták a régi címeimet, nem azokat kellett volna visszaállítani, hanem csinálni újakat. Csináltam.
Még mindig nem jött semmi.
Levelezés.. a technikai részlegnél van az ügyem...közben változtattak a bányászati csomagokon, már nem termelt befizetésem..de még mindig pendinggel a kifizetés.

Néhány havonta levél, hogy legyek türelmes, dolgoznak az ügyön.

Ma megérkezett a ~2000Doge és a 0.003 BCH, úgyhogy kb $5-al gazdagabb vagyok :)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég