ClixUnion - SCAM !

Olyan PTC oldalak, amelyek nem fizetnek.
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

ClixUnion - SCAM !

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

O A CLIXUNIONRÓL O
Clixunion
Clixunion
banner1.gif (135.95 KiB) Megtekintve 9014 alkalommal
Egy 2016 nyarán elindított mai napig sikeresen működő Paid to Click weboldal amely a második folytatása a "GuruClix" után. Több mint 160 kifizetési bizonyíték támasztja alá, hogy az oldal folyamatosan fizetés képes valamint legális működése alatt negatív visszajelzés nem érte az NBR legfrissebb adatai alapján. Büszkén ajánlom mindazok számára, akik megbízható forrást keresnek a PTC piacon vagy akár befektetési lehetőségek után érdeklődnek a jövőre nézve.

O Teljes kifizetés: $80 000+ O Teljes felhasználó: 50 000+ O Elégedettségi arány: 4/5 ★★★★

WEBOLDAL JELLEMZŐK
★ Neve: ClixUnion
★ Alapítás éve: 2016
★ Székhely: Abu Dhabi, 307501
★ Admin skype: ptcguru15
★ Kifizetés: Perfect Money, Bitcoin, Payza és $5-tól kikérhető.
★ Naponta 40+ hirdetés + pontok
★ 10.000 pont = $1 dollár
★ Grid Game
★ Ad Pack vásárlási lehetőség: Starter pack - $5/db valamint Platinum pack - $10/db, Megjegyzés: 100 napra szól és 120% hozamot ad a pénz lekötésre.
★ Napi kereset: Standard [ $0.04+ ] Golden [ $0.06+ ] Diamond [ $0.08+ ]

- Szerver frissítés Magyarország., ( reggel 06:00 ) és a Fixed Advertisements ( reggel 07:00 ) válik elérhetővé.

TAGSÁGOK
★ Standard ( ingyenes )
★ Golden ( $21 dollár /30 napra )
★ Diamond ( $100 dollár /180 napra )

REFFERALT ELEMZÉSEK
★ AVG 8.00-10.00 mozog
★ A bérlés $5 USD-tól kezdődik amely 25 darab refferalt egységet ad.
★ Áttekintések alapján elmondható, hogy jól teljesítenek mindennap és egységes arányt mutatnak.
★ 25 darab bérelt vásárlása esetén, $7+ feletti hozamot teljesít 1 hónap alatt autopay bekapcsolása esetén $0.30+ többet.

O MEGHÍVÓ HIVATALOS CÍM O
http://www.clixunion.com/?ref=Cruzio89

Tisztelettel:
Sentinel
IMG_0301.jpg
IMG_0301.jpg (162.4 KiB) Megtekintve 8989 alkalommal
A hozzászólást 10 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.12.27. 21:58-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Szia!

Miből gondolod, hogy Clixunion admin együttműködik Cliquesteria adminjával?
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

harmonia írta:Szia!

Miből gondolod, hogy Clixunion admin együttműködik Cliquesteria adminjával?
Szia!

Egymással azért gondolom, mert az UniClique oldal a sajátjuk közösen álltak össze.
És meg is volt hirdetve a fórumon $0.02 centesként amelyről Spas is beszámolt.
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

Sziasztok!

Újabb kifizetést kaptam a Clixunion-tól. A kikéréstől számítva 3-4 óra alatt meg is jött.
Továbbra is csak ajánlani tudom mindenkinek az oldalt még azoknak is akik egyébként nem fizetnének be hiszen alap csomagban is a Rented Refferaltak nagyon jól teljesítenek.

Megköszönöm ha alám regisztrál valaki.
Meghívó linkem: http://www.clixunion.com/?ref=Cruzio89
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sentinel 2017.12.06. 21:48-kor.
petifuvar
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012.08.04. 17:19
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: petifuvar »

második kikérésem lett volna de kitiltott fizetés helyett , a guruclix -el együtt , vajon miért ? supportot nem enged irni , a fene a pofáját , honapokig nyomkodtam 9 $ ért , lehet ennek is igazolvány kép kellene ? vajon mi az imél cime , ? irnék neki , kösz ha segit valaki
Avatar
Lencsi
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2017.03.20. 09:01
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Lencsi »

Szia Peti!

Nem csinálom az oldalt, viszont találtam egy email címet: support @ clixunion.com
Próbálj írni neki!
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

Hello Péter!

Skype-on sikerült kapcsolatot létesíteni a tulajdonossal. A következő információk birtokába jutottam ami a következő.

Fontos tudni, hogy amennyiben egy felhasználónévvel különböző IP címekről lépünk be az oldalra akkor egy blokkolási korlátozást (tiltást) végez a szerver amelyet orvosolni úgy lehet ha valóban írsz az Adminisztrátornak a hivatalos címére vagy meg keresed skype-on és leírod a gondodat amely téged ért.

Kifizetés terén pedig továbbra is hivatalos tényezők bizonyítják a Clixunion és a Guruclix folyamatos fizetőképességét annak ellenére, hogy többen összefogtak az oldal lejáratására és ezért regisztrálnak kevesen ami hamarosan megoldódni látszik hiszen egyre többen jönnek rá az áll hírek valótlanságára.

Javasolni tudom még azt is hogy amikor az Admin elérhető írj rá a személyes skype címen keresztül az alábbi címen:

Skype címe: ptcguru15

Másik hivatalos információ amivel szeretném hangsúlyozni, hogy attól mert a Guruclix-től érkezik a kifizetés az egyáltalán nem azt jelenti, hogy a Clixunion nem fizet. Ugyanis a P.T.C iparban most fel lendülőben van a Főcéghez való egybe olvadás azaz mint a W3Adz és a BuxCap alvállalkozása amit hivatalosan a Capital Advertise Network Group üzemeltetet. Érdemes tehát úgy venni ezt, hogy a Guruclix egyenlőre a központ és a Clixunion pedig a felderítő :)

ÚJ! - Sajnálatos módon a W3ADZ, BUXCURE, BUXCAP oldal 2017 második félévében ismeretlen okok miatt nem fizetővé vált ezért, senkinek nem javasoljuk sem a regisztrációt sem pedig a befektetést.

Adózás esetén amit érdemes nagy összegben csinálni a Nemzeti Adó és Vámhivatalt (NAV) nem fogja érdekelni kitől és milyen cégtől jött az adott jövedelem hiszen nekik csak az átutalás a lényeg és persze az adózási irány megjelölése ez esetben ugye PTC-re kell hivatkozni amiről jegyzőkönyvet állít ki a Nemzeti Adó és Vámhivatal hogy nekünk bizony ebből származott jövedelmünk.

Tudom ez nem passzol a témához de gondoltam ezt is megosztom mert Én lassan 9 éve foglalkozom PTC-vel és tudom miken kell keresztül menni és nem érdemes sumákolni. Én a több mint $42.000 ezer dolláromból alig $25.000 ezeret tudhattam magamnak ugyanis fizetni mindenképpen kellett az Adózási rend szabályok szerint. Most hogy már jártas vagyok ebben tudom, hogy érdemes külföldön adózni de ezt csak abban az esetben lehet megoldani ha valaki külföldön él vagy van ottani megbízási képviselői papírja azaz felhatalmazott személye vagy akár személyzete és onnan csinálja ezt a PTC ipart illetve adózást.

Üdvözlettel:
Sentinel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sentinel 2017.12.07. 01:29-kor.
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Szia Sentinel!

Melyik PTC oldalakkal sikerült ezt a 42 ezer dolcsit megkeresned, és mennyi idő alatt?
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

Szia Harmonia!

Useclix, Trafficmonson, Adzseven, Lexiadz, Adzbazar.

Az első kettő a TOP mert ott nagy volt a befektetésem és ki is tudtam szedni időben. Meg aztán most a Cliquebook, Cliquesteria, Uniclique, Clixunion, Guruclix, Viclix, Familyclix és még páran ahol szintén van befektetési összeg. Ezek az oldalak havonta összesen $1700-2000 USD közötti hozamot jelentenek nekem a Payza számlára amibe még bele férek mert ha jól tudom a Payza maximum $2000 ezer dollár átutalást enged fogadni alap tehát nem üzleti csomagban összesen egy összegben vagy akár külön külön persze.

Üdvözlettel:
Sentinel
deejayfly
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2010.12.02. 19:37
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: deejayfly »

2.dik kifizetésem Pár orán belül Megkaptam :) :good:



Kép
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Szerintem érdemes lenne több figyelmet fordítani erre a topic-ra, hiszen elég jó kis oldal ez is, és nem mellesleg Paypalra is fizet!

Ha a topic gazdája nem akar vele foglalkozni én szívesen átveszem. ;)

1. kifizetésem! :clap:

Kép
Sentinel
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:53
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

harmonia írta:Szerintem érdemes lenne több figyelmet fordítani erre a topic-ra, hiszen elég jó kis oldal ez is, és nem mellesleg Paypalra is fizet!

Ha a topic gazdája nem akar vele foglalkozni én szívesen átveszem. ;)

1. kifizetésem! :clap:

Kép
Szia Harmonia :)

Nem felejtettem el a figyelmet egy percre sem tény, hogy nagyon kevés az idő beosztásom így, kicsit megcsúsztam és igyekszem segíteni és a friss információkat átadni mindenkinek az általam képviselt oldalakról/befektetésekről. Az utóbbi időben eszméletlen sok munkám van a PTC iparban ami sok órát emészt fel még annak ellenére is, hogy több készüléken nyomom :)

Ezekben a percekben is folyamatos mozgásban vagyok ilyenkor van a szerver indulás pár oldalon nem is beszélve a surf oldalakról napközben ami szintén hatalmas munka. Sokan nem tudják, de a szerver indulástól kezdődő kattintás megkezdése több jutalékot jelent sok oldalon a kezem pedig három készüléken is mozog két felé :)

Nem egyszerű tehát sok helyre figyelni mert Én komolyan veszem ezt az egészet és azon dolgozok, hogy minél több pénzhez jussak és sikerüljön beindítani a PTC vállalkozást hiszen jövőt látok ebben az egészben. Segíteni akarok másoknak a tudásommal és tapasztalatommal. Többen érdeklődtek és keresnek fel hogyan csinálom mindezt és adjak pár tanácsot de ez sem egyszerű mert sok levél érkezik más külföldi fórumokról is. Egy biztos, hogy akik esetleg olvassák ezen soraimat Magyarországról, azoknak azt üzenem, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy válaszoljak a kérdésekre de még így is több mint 700 levél van hátra akikhez el kell jussak.

Megosztanám továbbá azt is, hogy a kisebb stábommal közösen már Oroszországból, Bulgáriából, Új-Zélandról és az Egyesült Államokból is egyre többen regisztrálnak a meghívó linkjeinken keresztül és hamarosan elkészül a weboldalunk is ahol sok hasznos információt is olvashatnak mindazok akiket érdekel ez az egyre jobban fel lendült ipar elvégre, mégis csak világszerte az emberiség 3,5% százalékos mellék munkájáról van szó és folyamatosan gyarapodnak az érdeklődések és az akaraterős felhasználói táborok ezért is mondom mindenkinek csak így tovább és "SENKI NE ADJA FEL, MEGFOGJA ÉRNI ÉS EZT VEGYÉTEK MOTIVÁCIÓNAK".

Sok kitartó erőt és meghívott aktív refferaltakat kívánok mindenkinek.

Tisztelettel:
Sentinel
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Kedves Sentinel köszönöm a friss infókat! :good:
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Laci »

Lehet hogy nem is kell akkora figyelmet szentelni erre a topicra és az oldalra vagyis mind a két oldalra (GuruClix)
Elég nagy akka van az oldalon... -.-
Dec. 7-én volt az utolsó kifizetés mind a 2 oldalon... az admin közölte is hogy kisebb nagyobb gondja van
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Laci »

Lehet hogy nem is kell akkora figyelmet szentelni erre a topicra és az oldalra vagyis mind a két oldalra (GuruClix) :!: :argue:
Most már kimerem jelenteni... hogy elég nagy kaka van az oldalon... :cry: :argue:
Az admin bejelentette hogy kisebb nagyobb gondjai vannak az oldallal és ez miatt a kifizetések csúszni fognak 1-2 napot...
Épp ez miatt Dec. 7-én volt az utolsó kifizetés mind a 2 oldalon ami már önmagában nagy gond mivel 18.-a van :!: ...

De én a nagyobb bajt ott látom... hogy az admin azt írta hogy pár napos csúszásról lesz szó... ahhoz képest 11 napja nem volt egyetlen egy kifizetés sem :argue: Ez tudjuk jól hogy 99%-ban mit jelent... :unsure: Ha szerez is valahonnan pénzt az odlalra és "rendbe jönnek a dolgai" akkor is már 11 napnyi kifizetési igényt kellene teljesítenie, ami ekkora oldalnál gondolhatjuk hogy nem 10-20$-ra tehető...
A másik hogy a szokásos (scam oldalaknál megszokott) sablon szöveget írta... ellnézést, próbálom megoldani a dolgot na és persze noooo para és türelem :clap:
A harmadik és egyben legnagyobb aggodalmam... hogy ezt a bejegyzést november 24.-én írta... december 7-én volt az uccsi kifizetés... és azóta se új hír, se új infó az oldalról és a kényes helyzetről... :bad:
Nem akarom elkiabálni és nagyon reménykedem benne... főleg hogy az elmúlt 2-3 hónapban kb 300$-t löktem az odlalba :argue: ... hogy nem így lesz és tényleg megoldja a helyzetet, de úgy látszik ennek az oldalnak is itt a vége. :!: :!: :!:
Mindenesetre a befizetést nem ajánlom és erősen megfigyelt státuszt érdemelne Guruval együtt :!: :!: :!:
harmonia
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2014.02.01. 20:47
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: harmonia »

Én is aggódom, és áldom az eszem, hogy nem vettem tagságot. Így sem lesz kicsi a veszteségem, ha tényleg nem fizet. :cry:
geri1005
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:40
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: geri1005 »

Igazatok van. Ennek a 2 oldalnak is annyi.Szinte biztos. És sajnos várható még további oldalak bedőlése. A Clixunion és Guruclix adminja társadmin az Uniclique-en, szóval nem lennék meglepődve, ha ott is valami kifizetése gond lenne előbb vagy utóbb. Vannak furcsaságok ott is mostanában. Pl. naponta több bérelt leáll, azokat cserélgetni plusz költség, pár hete ddosattack, ami szerintem nem biztos, hogy igaz, Roi rendszer bevezetése ott is, béreltek teljesítménye visszább esett stb. Ezek egy sem biztató jelek.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez így van... bennem is felmerűlt ez a kérdés... hogy vajon mi lesz akkor uniclique oldallal vagy milyen hatással lesz ez rá :unsure:
Mivel ugye társtulaj benne Guru Admin is. :good: Sőt :!: :!: (én magam régebben kértem kifizetést már unicliqueról)... de ahogy láttam tőletek a kifizetések szinte teljes egészét guru admin fizette ki... :lol: Ami így még rosszabb jel :clap:
Na kiváncsian várom a fejleményeket.
geri1005
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:40
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: geri1005 »

Hát igen... És azt hozzá kell tenni, hogy a másik admin se valami megbízható egyén. Folyamatosak a fiókfelfüggesztések a másik 2 oldalán, Cliquebookon a refrendszer katasztrofális, és véletlenül se akar javítani rajta. De összességében minden egyes PTC admin úgy trükközik, ahogy csak tud és akar. Ha meg pénzügyi gondja adódik, szépen rákeni valami bugra, vagy hackertámadásra, meg kórházba kellett mennie, mert szívproblémái vannak, és nem ért rá fizetni. Kitalálnak ezek mindent.
geri1005
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2017.07.30. 20:40
Kapcsolat:

Re: ★ ClixUnion ★

Hozzászólás Szerző: geri1005 »

SCAM!!!
December 7-e óta nincs kifizetés, supportra nincs válasz, fórum bejegyzések törölve.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég