Yota - NEM FIZET !

garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Ha meg akarod sokszorozni a pénzed próbáld ki a " YOTA " befektetési programot !
A Yota egy kinai cég ami 2013 óta müködik és Hong Kongban van bejegyezve.
A minimum befektetési összeg 35 dollár ami naponta 1,5 %-ot kamatozik hétfőtöl- péntekig. A 15. napon a befektetésed lejár és a tőkédet is visszakapod.
300 dollár felett 1,8 %-ot fizet naponta de a tőke nem jár vissza de nem is jár le, tehát folyamatosan fizet továbbra is a befektetett tőkédre.
A kamatot naponta kiveheted vagy reinvesztálhatsz ha a hozamok elérik a 35 dollárt mert ez a minimum összeg a reinvesztáláshoz.
Figyelem: csak arra a fizetési processzorra kérhetsz ki pénzt amiről befizettél.
Processzorok: Payeer, Perfect Money, Advchas, Bitcoin.
A befektetés diverzifikált a nagyobb biztonság érdekében / forex, kötvények, részvények, indexkereskedelem /.
A legnagyobb Ázsiai országban és a világ harmadik legnagyobb országában dolgozik többmillió befektetővel.
A Yota-ban minden befektetés a legnagyobb védelmi rendszerrel van ellátva.
Öt különböző befektetési tervet kinál
Quick Start:
1,5 % naponta hétfőtől- péntekig 15 banki napon át
min: 35 $
max: 299 $
15 nap után a tőke visszajár.
A hozamot bármikor ki lehet venni és bármikor növelheted a depositot.
A többi: Sya, Shan, Tsin, Han, befektetéseknél nincs a tőkének lejárata, a hozam bármikor kivehető.
Nem szükséges szponzorálni, ez befektetés de ha hozol partnereket a következő a refjutalék:
1st level - 7 %
2nd level - 5 %
3rd level - 3 %
4th level - 2 %
5th level - 2 %
A partnerek napi keresete után.
Egy link amin megnézheted az eredeti cégbejegyzést: https://www.hongkongcompanygo.com/Yota- ... Xc9PIjyjIV
A regisztráció egyszerü de ha mégis segitségre van szükséged keress meg szivesen segitek.
Ha a reglinkre kattintasz bejön az adf.ly oldal. A jobb felső sarokban kattints a sárga mezőben látható " SKIP AD " nyilra és megjeleni a YOTA weboldala: http://viahold.com/1dtB
Köszönöm ha hozzám regisztrálsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nadint 2017.12.15. 09:57-kor.
Ok: Nem fizető oldal !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: Laci »

Infó?????
Bizonylat???? :innocent:
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Köszönöm érdeklödésed.Eddigi tapasztalataim alapján a következöket tudom neked elmondani.Kb. két hónapja, hogy regisztráltam erre az oldalra és előszőr próbaképpen 40 $-t tettem be.Ez két hét után 49 dollárra emelkedett majd feltökésitettem 220 dollárra.Ebből két hét után lett 270 dollárom amit próbaképpen kikértem. A pénz kb. 1 órán belül a számlámon volt. Ezután befizettem 250 $-t ami most 302,5 $-on áll és holnap fog lejárni. Nem akarom kivenni hanem reinvesztálok mivel 300 $ fölött már 1,8 %-ot fizet naponta. Beteszem ide a kifizetési bizonylatom: Received Payment 270.75 USD from account U12141988 to account U9272398. Batch: 188980656. Memo: API Payment. Withdrawal cash Yota. Eddig mindenki nagyon dicséri mert pontosan fizet és hatalmas tökéket helyeznek el rajta. Ha bármi kérdésed van nyugodtan irj vagy keress meg skype-on, cimem: szvezsenyi.laslo , Ha ugy döntesz, hogy beregizel irj és küldöm a reglinket vagy segitek a regisztrációban.
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

A portfolio.hu oldalon azt irnak amit akarnak, nyilván nem tetszik nekik a magas kamat amit a Yota fizet amikor az itthoni befektetéseknél az éves kamatláb 1 - 2 % köztt mozog mig az infláció 10 - 20 % között van évente noha a statisztikai hivatal szebb adatokat szokott kihozni évente ! Tény, hogy a Yota 4 éve müködik és fizet, azt , hogy mi lesz 1 vagy két év mulva senki sem tudja.Az elmult idöszakban itthon is több államilag felügyelt bank és brókerház ment csödbe és verte át a befektetőket.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: Laci »

Mind a kettőtöknek igaza van :)
Blaizamb amit írtál, azt igazából az összes HYIP oldalra el lehetne mondani, az ÖSSZESRE, és az összes profitmegosztóra. Ennyi erővel sose fizessünk be sehova mert mindegyik eltünhet (és el is fog tűnni) a kérdés hogy mikor???? Ha időben megtaláltad az oldalt, és Admin 4-6 hónapig vagy esetleg 1 évig tűzte ki a célt... és ezután lép le... akkor igenis tudunk profitálni, nem is keveset :)
Viszont tény hogy ezekbe mindig benne a veszély. És nyílvánvaló hogy YOTA is Scam lesz... tényleg az a kérdés mikor??? Csak remélni tudjuk hogy nem mostanában :)
Egyébként én magam is befektettem YOTA-ba. Persze én nem 100-on $-kat :D Én annyira nem értek a HYIP oldalakhoz, és nem is vagyok annyira "tökös" :D De azért betoltam 50$-t :) 6. napja fizet, és igazából 10 percen belül... ami igen szép teljesítmény sztem Épp az imént kaptam meg a mai adagot.
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

gartulálok hozzá
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Van itt még egy dolog amit a Yotaval kapcsolatban érdemes megjegyezni ez pedig az, hogy most nyitnak irodát Kazahsztánban a másik pedig az, hogy kinai cég ami évente szigoru pénzügyi ellenörzésen esik át.Ráadásul az sem elvetendő, hogy kinában a sikkasztókat és csalókat még halálbüntetéssel sujtják tehát a cég vezetőinek van azért kockázata !
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

"A cég elvileg 2013 óta működik, de 2016 novembere előttről semmi nyoma nincs"

Hogy lehet hogy a Yota 4 éve fent van, és még nem hallottam róla?? Ott a Yougetprofit, visszamenőleg van róla információ hogy 4 éve működik, már az elejétől ismertem, ez csak egy példa. Amúgy igazán örülök garasos48 hogy sikerült kiszedned belőlük pénzt. És így igaz Laci, az elején kell beszállni, és ki tudja mit hoz a jövő!
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nekem is fizet, ha számít :)
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Yota kifizetésem: Received Payment 270.75 USD from account U12141988 to account U9272398. Batch: 188980656. Memo: API Payment. Withdrawal cash Yota. Itt regisztrálhatsz: https://yota.biz/reff/garasos48 Köszönöm ha hozzám regisztrálsz !
blaizamb
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2015.10.27. 08:20
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: blaizamb »

Pimmi Te mióta vagy benne?
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: pimmi »

blaizamb írta:Pimmi Te mióta vagy benne?
kb. 2 hete, miért számít ez?
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

A YOTA iroda megnyitása Pavlodarban!
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... I1zymiAX2M
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

kételkedők mindig voltak, vannak meg lesznek is !
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: pimmi »

garasos48 írta:kételkedők mindig voltak, vannak meg lesznek is !
Mi is azok vagyunk, de aki mer az nyer, ...fizetett :good:
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

ujabb kifizetésem a Yota-tól : Received Payment 45.00 USD from account U12141988 to account U9272398. Batch: 194394476. Memo: API Payment. Withdrawal cash Yota.
Moneymaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.15. 21:26
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: Moneymaker »

garasos48 írta:Van itt még egy dolog amit a Yotaval kapcsolatban érdemes megjegyezni ez pedig az, hogy most nyitnak irodát Kazahsztánban a másik pedig az, hogy kinai cég ami évente szigoru pénzügyi ellenörzésen esik át.Ráadásul az sem elvetendő, hogy kinában a sikkasztókat és csalókat még halálbüntetéssel sujtják tehát a cég vezetőinek van azért kockázata !

Ugye, azt azért te sem gondoltad komolyan, hogy a Yota vezetői Kínában vannak? Ezzel ne érvelj, hogy halálbüntetés, stb., mert ezek a fickók sosem lesznek elkapva miután becsukták a boltot. Irodát nyitottak??? Ez sem lehet érv. Egy csomó hyip nyitott irodát itt-ott, aztán ugyanúgy eltűntek mint a többi, iroda nélküli program. Láttál már az kínai ellenőrzésről bármilyen papírt? Nem hinném, ezt is jól bekamuzták. Értem én, hogy most fizet, de az új befizetésekből fedezik a régiek pénzét.
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Komám te azt hiszel amit akarsz tény viszont, hogy eddig nekem is meg másoknak is minden kikérését teljesitették.Hogy a jövöben mi lesz azt senkisem tudja elöre.Ha mindenáron a biztonságra törekszel akkor vegyél államkötvényt ami kb 3 %-ot fizet három évi lekötés után.A felnött emberek mind maguk döntik el, hogy hol és miben helyezik el a befektetésre szánt pénzüket valamint azt is, hogy mekkora összeget kivánnak kockáztatni.Senki sem kényszerit senkit semmire !
pimmi
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 2340
Csatlakozott: 2012.07.04. 08:42
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: pimmi »

nem fizet
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Egyenlöre nem, majd késöbb meglátjuk mi lesz !
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Ez már később sem fog... ujabb "fagyit" nyaltam be... -.-
Moneymaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.15. 21:26
Kapcsolat:

Re: Yota

Hozzászólás Szerző: Moneymaker »

garasos48 írta:Komám te azt hiszel amit akarsz tény viszont, hogy eddig nekem is meg másoknak is minden kikérését teljesitették.Hogy a jövöben mi lesz azt senkisem tudja elöre.Ha mindenáron a biztonságra törekszel akkor vegyél államkötvényt ami kb 3 %-ot fizet három évi lekötés után.A felnött emberek mind maguk döntik el, hogy hol és miben helyezik el a befektetésre szánt pénzüket valamint azt is, hogy mekkora összeget kivánnak kockáztatni.Senki sem kényszerit senkit semmire !
Komám! Én idejében szóltam, de az asztal alá söpörted. Máskor ne rángass bele másokat a saját hülységedbe.
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Komám én senkit nem rángattam bele ebbe az üzletbe aki ugy döntött, hogy kipróbálja az a saját felelöségére tette. Másrészt ez még nem biztos, hogy lehuzta a rolót !
Moneymaker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016.10.15. 21:26
Kapcsolat:

Re: Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: Moneymaker »

Nem rángattál bele senkit, csak éppen tovább adtad a Yota által elhitetett valótlanságokat, amivel nyilván újabb áldozatokat húztál be. Ennek a programnak amúgy is a HYIP-ek között lett volna a helye itt a fórumban, nem pedig a Befektetések közt - már ez is megtévesztő volt. Azzal meg ne gyere, hogy felnőtt emberek maguk döntöttek - mert a te jelzéseid alapján döntöttek úgy hogy befizetnek. Az államkötvényes, meg bankos dumával se gyere, mert az is egy panel, amit ilyenkor elő lehet venni. És ne reménykedj, a Yota már nem fog visszajönni. Legfeljebb más néven, ugyanazokkal az adminokkal, akiket ezek szerint mégsem kötöttek fel Kínában. Komám.
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: Laci »

AZ oldal száz hogy nem fog vissza jönni... már maga az oldal is elérhetetlen kb 1 hete -.-
Nem mellesleg bevezették a Yota Coint... nem nagyon tudtam mi az, ezért beléptem egy FB csoportba. Az ottani admin átváltogatta a pénzét Coinra majd vissza $-ra... majd ujra és ujra eljátszotta ezt ahogy emelkedett vagy csökkent az árfolyama... és kb 2 nap alatt keresett több ezer $-t ezzel :D. Valószínű hogy ez hihető ugye... :D
Majd tesztként direkt akkor váltotta át a coinját amikor -olt az egész... és az egész egyenlege - több 100 $-ba ment át. :D Ugye senki sem hiszi hogy lehet olyan bármilyen oldalon h - egyenleg :D Illetve hogy pár óra alatt több 100$-t kereshetsz :D
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: Laci »

Amúgy azzal nincs baj hogy az oldal Scam lett... vagyis elég nagy gond, mert én magam is buktam jó pár $-t. De így jártam. Volt már iylen, és lesz is. :)
Az viszont már nagyobb gond, hogy garasos nem bírod lezárni az oldalt, nem bírod elengedni... és még most is reménykedsz a csodában, hogy majd vissza térhet (mondjuk 100% hogy az Adminok vissza térnek majd egy új néven, teljesen új oldallal... és újra elkezdik majd a tömeges lehúzásokat :D )
És még ennek a felvetésednek folyamatosan hangot is adsz... Ezáltal egy teljesen új és kezdő tagnak is reményt adhatsz és elhitetheted vele hogy van még esély hogy kifizesse a benn maradt pénzét....
garasos48
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015.04.30. 21:05
Kapcsolat:

Re: Yota - NEM FIZET !

Hozzászólás Szerző: garasos48 »

Nem adok senkinek semilyen esélyt arra, hogy az oldal ujra visszatér és müködni fog és nem kivánok senkit sem hitegetni ezzel. A skype oldalon sokféle információ és tájékoztatás megjelent ezzel kapcsolatban de hogy melyiket lehetne hitelesnek tekinteni azt senki sem tudja.Tény ha az oldal végképp eltünik és véglegesen én is elbuktam a befektetett pénzem de még mindég van egy halvány remény arra, hogy visszatérhet.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 1 vendég