hitsxcash reg 2$+1000coin

Hirdetések Lekattintásáért fizető weboldalak
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

hitsxcash reg 2$+1000coin

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!

Beregisztráltam ide. Regisztráció után ad 2$ és 1000 coin.
Ezeket írja még :

1) Mik az érmék?
Az érmék a weboldal forgalmának beszerzéséhez használt virtuális pénznemünk, amely valós pénzben konvertálható, és amelyet a weboldalunkon kínált fizetési módokkal kapunk. Érmék kereséséhez meg kell látogatnia a többi felhasználó weboldalait, vagy érmeket kell vásárolnia a weboldalunkon.
2) Hogyan szerezhetek be érméket?
Ingyenes érméket kaphat, ha mások weboldalait látogatja meg. Emellett megvásárolhatja, vagy napi bónuszként kaphatja meg őket, kuponkódokból stb.
3) Mi a VIP tagság?
A VIP tagság egy fiókfrissítés, amely különféle extra funkciókat kínál a HitsXcash.com webhelyen, például az automatikus szörfözés, ingyenes érmék, webhelyeinek földrajzi célzása és még sok más.
4) Mi a CPC?
A CPC az az egyedi érme, amelyet minden egyes egyedi látogató fizet, amelyet nekünk küld az Ön weboldalára. Minél magasabb a CPC, annál gyorsabban érkeznek látogatók. Ezen felül a látogató által a webhelyen töltött idő a CPC-n alapul, tehát ha magasabb CPC-t állít be, akkor hosszabb látogatást kap.
5) Miért nem kaptam ingyenes érméket, ha VIP tagsággal rendelkezem?
Havi érméket akkor kapunk, ha a VIP tagságot PayPal előfizetéssel vásárolták meg. Ha bónuszként VIP tagságot kap, ingyenes érméket nem fog kapni, ezek az érmék csak havi előfizetésre készülnek.
6) Hány számlát tehetek?
Csak egy fiókot regisztrálhat és használhat. Ha egynél több fiókot regisztrál, akkor minden fiókját letiltjuk!
7) A HitsXcash.com webhelyen regisztrált felhasználó, kapcsolt URL-vel, de nem kaptam meg a jutalékomat!
Amikor a felhasználó létrehozott egy fiókot, és megerősítette e-mailjét, automatikusan 100/1000 érmét és 0,10 USD / 1 dollárt kap a számlájára. Az ajánlásának 1000 helyszíni látogatást / szörfözést kell végrehajtania annak érdekében, hogy jutalékot kapjon.
8 Nemrég hoztam létre egy fiókot, de nem kaptam meg az aktiválási linket az e-mailben.
Az aktiválási linket újra kérheti a regisztráció oldalon . Ha nem kapott meg az aktiválási linket, kérjük, ellenőrizze e-mail spam mappáját.
Ha az aktiválási link nem található a spam mappában, kérjük lépjen kapcsolatba velünk az alábbi kapcsolatfelvétel gombra kattintással.
9) Miért nem jelennek meg webhelyeim a (Earn Coins) webhelyek szörfözési listájában?
Láthatja azt a Saját webhelyek oldalon , de nem böngészhet saját webhelyein. Az Ön weboldala csak a többi tag számára szörfözhető.
10) Hogyan követhetem nyomon webhelyem promóciós eredményeit?
Nyomon követheti a honlap promóciós eredmény rákattint a „ My Websites ”
szerkesztheti a weboldalak és a pálya a látogatások száma összesen / Ma „ My Websites ”.
11) Mikor kapok fizetést?
Ha legalább 30,00 dollár van, kérhet pénzt. Miután kifizetési kérelmet nyújtott be, legfeljebb 7 munkanapon belül fizetni fog!
12) Bevételeim elérték a 30 dollárt. Hogyan kaphatom meg a pénzem?
Az összes befizetést a PayPal-n keresztül fizetjük ki. Ha nincs PayPal-ja. Még mindig sikerül fizetnünk Önnek. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a "Kapcsolat" gombra kattintással, hogy megkapja pénzét.
13) Felvettem egy szalaghirdetést, de nem látom?
A szalaghirdetések rejtettek a VIP tagok számára. Az összes alaptag megtekintheti a szalaghirdetések hirdetéseit. Ha nem VIP tag, akkor tiltsa le a használt hirdetésgátlót. Ha továbbra sem látja hirdetését, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.
14) Hány beterjesztésem lehet?
Korlátlan számú közvetlen áttételt kaphat.
15) Van-e minimális kifizetés?
Igen, a számlájának legalább 30 dollárnak kell lennie a kifizetéshez.
16) Mennyit lehet keresni az áttételemből?
100 érmét és 0,10 dollárt kaphat az áttételéből, és 10% -át az általuk elköltött pénzből, például a VIP-re való frissítéshez, érmék vásárlásához. Ha tagságod VIP, akkor 1000 érmét és 1 dollárt kapsz minden beterjesztésből, és 20% -ot az általuk elköltött pénzből.

Köszönöm ha ezen a linken regisztrálsz.
http://hitsxcash.com/?ref=1044
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: hitsxcash reg 2$+1000coin

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Ezt most kaptam:

The withdraw amount have go down to $15!

Hi jostir ,

Now you can request withdraw money when you have $15.

Come back to looking around
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: hitsxcash reg 2$+1000coin

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!

De szemétláda egy oldal. Kezdetektől ha összejött 2000 coin át lehetett konvertálni 1$-ra. Nekem már csak 1$ kell és elérem a legkisebb kifizetési limitet. Megvan a 2000 coin és szerettem volna átkonvertálni, de most felemelte az 1$ értékét 3000 coinra.
Ha elérem a 3000 coint akkor megint módosít valamit, hogy ne kelljen kifizetni! Mi lesz még?
jostir
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2017.07.23. 13:48
Kapcsolat:

Re: hitsxcash reg 2$+1000coin

Hozzászólás Szerző: jostir »

Hali!
Végre összejött a kikérési minimum, 15$ Kikértem, azt írták 7 munkanapon belül meg fog érkezni. Ezt tartották is, és számlámra megérkezett + 13,89 USD
Az oldal tehát fizet, csak kicsit magas a kikérési minimum.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: hitsxcash reg 2$+1000coin

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

rotate4all-on az oldal blacklistre került az autosurf program miatt.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég