Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Pénzkeresés fájl feltöltéssel
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Sziasztok! :)

had mutassam be nektek, 2019-ben az egyik legjobban fizető clipwatching tárhelyét!
Fizetősök közül már elég kevés lehetőség van ha pénzt is akarunk keresni magunknak, és nem csak a tárhely szólgáltatónak... kész csoda hogy ez ilyen jól fizet, sokáig a vidozát és openloadot favorizáltam, persze idővel mind kettő beadta a kulcsot, persze nem teljesen de ami a jutalékot illeti, openload nem rég teljesen megszüntette a linkek általi jutalék részesülést, illetve a vidoza nagyon hátulra szorult és már csak apró pénzt dobál, brutálisan kell teperni hogy kihozzhass valami kis fagyipénzt a feltöltésdiből, de nem rég kipróbáltam a clipwatching tárhelyét és meglepett hogy érzékelhetően még az annó rekordnak számító vidóza fizetésnél is többet dob,többet ad a magyar megtekintésekért is! Igaz van is reklám dögivel, de kárpotól a magas jutalék rendszer, de persze ha nagyon zavaró lehet állitani, hogy kevesebb reklámot dobáljon, persze kevesebb jutalék ellenére!
:unsure:

ClipWatching Regisztráció: https://clipwatching.com/reg30634.html

Persze nem tökéletes, meg mondom összintén hogy vannak kisebb hibái, de egyszerüen nem érdekel mert akkora jutalékot dob mint a többi oldal 6-7x

Nézzük a tényeket!


A minimum kifizetés itt: 20 USD! Lehetőség szerint választhatunk, Paypal, Webmoney, Bitcoin, Perfect Money, Alipay, lehetőségek között!
-teljesen megbízható,nekem ugyan nem volt még kifizetésem,bár közel járok már de jókat hallani róla mindenhol, többen is ajánlották! :)
-fájlok kategórizálása megoldható, ám vannak hiányosságai, kevés a lehetőség, mint példáúl a tömeges link duplika, a fájl másolat készitás, és egyéb kisebb de fontos szösszenetek hiányoznak!
-A feltöltött videók akár megtekinthetőek online,vagy le is lehet tölteni - ám a letöltés gombocskát egyenlőre sehol nem lelem, de valahogy lehet ugyanis a rendszer elszámolásban szerepel a download felirat!
-gyors a feltöltés,és letöltés, viszonylag ez ugye internet kérdése, nálam semmivel nem külömb a feltöltés bármelyik társátol, az url feltöltés része is jól működik, itt tudunk a fájlunkból klónokat, másolatokat késziteni, ez az egy mód van rá sajnos,a más tárhelyekről átmásolás nálam nem müködik egyenlőre!
a feltöltött fájlokat nem butítja le a végtelenségig,tehát tényleg ez is jól működik benne!
-Beállitásokban állitható a reklámok sűrűsége, érdemes már az elején ezzel kezdeni rögtön,Full Ads (3 Pops), 100% money, érdemes bejelőlni, hiszen ezzel a lehetőséggel kaphatunk jutalékot, még hozzá szép számban!
- az elszámolási rendszer nem tökéletes, van hogy kevesebb megtekintést számol el, nálam legalábbis előfordulnak késések, vagy kevesebb összmegtekintés mint a fájlonkénti, de nem tragikus a helyzet, reméljük idővel javítják! :)
-refflinkel is lehet reggizni,ami további extra 11%-bonuszt ad megtekintésekért! :unsure:
Itt tudtok alám reggisztrálni:https://clipwatching.com/reg30634.html Köszönöm! :)


A tárhely mérete ........ Áhh, hagyjuk.. inkább ki sem írom, legyen annyi elég hogy bőven van sok,sok,sok, sok,sok, sok, sok szabad hely,ami bőven elég lessz ,persze ha akkora hardcore király vagy, lehet fizetni prémium fiókra, ami még sokkalsokkalsokkalsokkal nagyobb tárhelyet biztosít, vagy..... esetleg később lehet több fiókot nyitni ha úgy tetszik . ;-))

Van egy külön bónusz rendszere, ezzel annyira nem vagyok tisztában nem világos teljesen mert nem olyan jó az angolom :DD de a lényeg hogy időközönként vannak ilyen akciós időszakok és olyankor van hogy akár többszörösét kapod annak ami járna a napi megtekintésekért! :clap:

Kép
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Na, kb egy hónapos első használat utáni pénzügyi jelentések alapján! :D

Itt egy kis statisztika az én egyenlegem, bevételem, megtekintésem alapján... azt hozzá tenném hogy ez egyáltalán nem durva, nem szakadtam bele az erőlködésbe, és még csak most kezdek belelendülni komolyabban, illetve ennél sokkal jobb eredményt is el lehet érni, de gondoltam megosztom veletek hiszen ez is eredmény, később jelentkezem újabb ilyen szöszenetekkel.... :)

Kép


Mint jól látható egyre nagyobb az összeg, bevétel... túl vagyok az első kifizetésen, ez az egy(kezdeti) hónap több mint 11 ezer ft-ot hozott össze, fontos tényleg megemlíeni hogy ha úgy vesszük nem számít egy teljes hónapnak, hiszen bele kell kalkulálni azt az 1-2 hétet ameddig bele lendül az ember, szerintem ez az eredmény őnmagáért beszél! ;)
adamo
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.09.11. 22:57
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: adamo »

szia! Milyen tartalommal kerestél ilyen összeget?
te posztoltál valahova? linkeket tettél ki?
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Szia!

Tudsz esetleg mutatni kifizetési bizonylatot? :)
Tényleg fizet az oldal? Mert nekem elég magasnak tűnik ez a 20 dollár / 10000 megtekintés, jóval alacsonyabb szokott lenni.
Ráadádul Magyarország mostmár a Tier 2-ben van :D
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Valaki másnak esetleg van bármilyen tapasztalata az oldallal kapcsolatban?
Szörnyen gyanúsnak tűnik, gyakorlatilag majdnem biztos vagyok benne, hogy csak kamu az egész, de mégis olyan csábító, hogy azért még reménykedem :D
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Általában filmes oldalakra posztolok linkeket, most már jó pár éve, talán veteránnak számítok már! :D

ha van rá igény akkor természetesen persze tudok mutatni, most nincs annyira időm de később ha tényleg úgy gondoljátok szívesen rakok ki képet saját fizetésről, már sokszor kikértem, ez amit fentebb láttok kép ez is saját statisztika, visszont ami változott hogy azóta már Magyarország a Tier 1 ben van, :clap: hogy pontos legyek konkrétan talán 2-3 napja jött az email róla, meg is néztem mert nem hittem el...szóval még jobban fizet, illetve most már nem 20$, hanem így 50$! :D

nekem sajnos kicsit visszaesett az utóbbi 2-3 hónapban nem tudtam foglalkozni vele, de így is kikértem havi 20--30 ezret belőle kb, hamarosan visszaállok, amit észrevettem hogy elég rendesen törölgetik a fájlokat, mikor abbahagytam olyan 7 ezer feltöltött fájlom volt, pár hónap alatt ledaráltak egy durván 3 ezer fájlomat, persze ezt sajnos sehol nem lehet kiküszöbölni!
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

szia!

engem érdekelne kép a fizuról :D
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Linkelek 3 képet ami igazolja a kifizetést...

Itt látható az utóbbi 2 kifizetés kérelme, az ősszeg, és a dátum!
http://kepkezelo.com/images/erzni9jet1eclpuuqvfk.png


Itt az emailban kapott értesítő:
http://kepkezelo.com/images/66fpid22acs9i27ggjwi.png

És itt pedig a tranzakció részletei látható:
http://kepkezelo.com/images/4n985f7qg2xuxuc3ewli.png


Bár szerintem elég az összegre ránézni, látható ugyanaz! :)


Szóval csapassátok! :good: Megéri, én eleinte jóóóóóó sok időt beleöltem egyszerre, vagy 2 hetem ráment de hónapok óta nem nyúltam hozzá és jön a pénz, pont ma gyűlt ki az újabb kifizetés, szóval holnap kikérem, aztán lassan visszaállok csinálni a dolgokat, tényleg egy ami negatív hogy basszus ez is mint a többi vagy még durvábban törölget, erre ha lenne megoldás akkor egy ilyen tárhellyel már meg lehetne gazdagodni,csak max sokáig tartana :D
stukker
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2018.04.12. 16:16
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: stukker »

Szeretnék bele vágni,de ajánlhatnál pár oldalt ahová fel tudom tölteni a filmeket
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Valakinek van még itt tapasztalata mert én elkezdtem meg van az első 20 dollár de még mindig pending van
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Nekem 4 dolcsim van kb, de csinálomén is csak lassan halad. Ha kifizetnek, megírod majd? :)
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Persze de már ez lesz a 3. napja hogy várok .
Nem tudom hogy a paypalon kell-e valamit beállítani hogy kaphassak pénzt mert még új ez nekem és elég szkeptikus vagyok.
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Aki meg indította ezt meglepően nem válaszol :D
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Úgy tudom, hogy nem kell, maximum majd csak elfogadni ha megérkezik. És mennyi idő alatt gyűjtöttél 20 dolcsit?
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Egy hónap de már napi 1,1 dollárnál tartok
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Azta :O És esetleg ha nem vagyok túl indiszkrét, megkérdezhetem, hogy hogy csinálod? :P
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Minek mondjam el ha úgy se fizetnek :D
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Új jelentés működik csak később kaptam meg 4 nappal
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Uh, szóval akkor megérkezett a pénz? :O és tényleg fizet? :D az nagyon kircsi lenne :D
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Igen és igen és állj le a speed-el te fiu. Fel vagy porogve.
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Oks köszi, Írtam privát üzit amúgy :)
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Ez így engem is érdekelne :P
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Ugyanaz a metódus amit az úriember leírt az elején feltoltitek a videókat megosztjatok kész nem atomfizika :D
clickandgo13
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2015.02.12. 23:11
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: clickandgo13 »

Nem bántásként, de ezt nyilván gondoltuk :)
Arra gondoltunk volna, hogy hogy sikerül ekkora "nézettségre" szert tenned?
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Hát én most 290 fajl-nal tartok és mindenhová megosztom ahol csak lehet (sok oldalon ehhez regisztrálni kell) OKJ-s képzést erről nem tudok adni :D
"Nézettség" ki kell tapasztalni mit néznek mit nem, mi van szarrá osztva tehát ilyenek hogy csernobil,trónok harca felejtsétek el sok a link, nem jut belőle ha újat akarsz elkapni kibaszott gyorsnakl kell lennetek. Nagy számok törvénye ezen van a hangsúly. Ne haragudjatok de konkurenciat nyilván nem fogok kinevelni beloletek :D gondolom érthető.
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

Sziasztok, eőször is bocsánat... valóban eltűntem, régen voltam fent utoljára... mert eddig ekkora érdeklődés és nyüzsi ősszesítve sem igazán volt a topicban :D

Hát hol is kezdjem,.. :roll:

Valahogy azt gondoltam a kifizetési bizonylatok elegek amiket linkeltem, ha nem fizetne az oldal akkor természetesen jeleztem volna, mert odafigyelek azért rá, tehát megerősitem még mindig fizet, nem rég volt egy több mint 100 Usd kifizetésem, meg azóta mégegy húszas, meg lassan megint kikérhetem az újabbat, tehát fizet! Megerősítem, és még mindig az élvonalban van fizetésileg, sőt egyre jobb, mióta elkezdtem, talán egy éve, vagy kevesebb... mint egy éve, több száz USD fizetett ki, már aktivabb a refferal rendszer is pár hónapja mint ha villámcsapás szerűen aktiválták volna, és bizony sokat hozzáad még így is hogy alig van aktív refferalt, illetve valahogy a tier1 és tier2 között dobálozik kis hazánkkal az oldal, tehát mostanában sokat változott, volt mikor a tier1 ben volt magyarország, volt mikor a tier2, most is ott van azt hiszem, visszont mindemelett az oldal egyre jobban fízet, hamar összejőn a pénz amit ki lehet kérni és még talán egy ilyen megosztó sem volt ilyen nagyvonalú kis hazánk felé, én azt mondom mivel bizonytalan manapság melyik tárhely meddig birja, addig nyomjátok neki ami a csővön kifér ameddig lehet, mert nagyon ritka az ilyen jól fizető tár, és egyre csak hullanak mint a legyek, sorra szűnnek meg a legnagyobb ilyen fájlfeltöltős tárhelyek, az már csak hab a tortán... bocsánat nem szeretnék itt politizálni, és nagyon elhúzni... csupán arra szeretném felhívni a figyelmeteket pluszban amire mostanában sokat gondolok, hogy vajon meddig van létjogosultsága az lyen oldalaknak, mivel egyre több lehetőség és egyre elterjedtebb az online filmezős megoldások szerte az interneten, és most nem az ehhez hasonló megoldásokra gondolok, a netes streaming szolgáltatók és egyéb más fajta témákra gondolok inkább, így valószinűleg egyre közelebb kerülün hogy háttérbe szoruljanak az ilyesféle megoldások persze még nem szeretnék vészharangot kongatni de mindenképpen számolni kell vele, én jellenleg nem nagyon értem rá foglalkozni vele, de szeretnék visszaállni én is feltöltögetni... :)

Azt hiszem írtam is már, de mégegyszer egy kis ismertető, hogy mikor én elkezdtem feltöltőgetni eléggé rápörögtem pár hét alatt több mint 7000 fájlt töltöttem fel, amiből napi olyan 1500 megtekintéseim voltak csúcsidőben, ez lehetett volna sokkal több is csak sajnos egy olyan oldalra töltöttem javarészt ami közben meg is szünt, olyan 3000 fájlommal landolt a kukában, tehát az az 1500 lehetett volna 2500-3000 is akár ősszesítve, ez napi több usd bevételt termelt, mondjuk nem sokáig mert ugye az a 3000 fájl, illetve még utána 2000 fájlom elég hamar törlödött, sajnos ez elkerülthetetlen, dmc miatt törlödnek a fájlok, illetve törölgetik... ettől függetlenül is megéri, jellenleg ekkora juttatási rendszer mellett, ami többszőröse a kezdetinek, lehet az az 1500 megtekinés most hozzna olyan 5-8$ között, ez most csak így hirtelen gyors számolást kővtően, illetve ez még mindig rengeteg dologtól függ...

Ő ... igen, hova érdemes töltögetni? na igen, ez egy elég jó kérdés... az az igazság hogy ezt írtátok is már előttem, ezt ki kell tapasztalnia mindenkinek, nyilván most irhatnék oldalakat de olyan titkos összetevő nincs mint amire gondoltok, a legnagyobb filmes oldalak melett visszont ajánlatos a kisebb oldakra is osztogatni, illetve ezt lehet már írtam itt, de hogy mindenképpen több oldalra ajánlatos linkelni, én még amit tudnék ajánlani, azt sajnos nem tudom, erről több privát üzit is kaptam, de itt is válaszolok...most arra gondolok hogy felnőtt tartalom, 18+ forúmok, oldalak, na igen ez egy elég jó ötlet lenne, és meg is dobná.. vidoza, openload, és egyéb régi tárhelyeknél annó nálam nagyon megdobta a statot, visszont itt egy bőkkenö van ezzel a tárrhelyel, ugyanis itt nincs letöltési lehetőség még mindig, valamiért számontartja a rendszer a statisztikai táblázatnál is szerepel, ám közvetlen letöltés mint a többi tárnál itt nincs lehetőség még..., ez nagy segítség lenne ha végre behoznák, reméljűk is hogy előbb utobb ez aktív lessz updattel, most nagyon sok minden lenne még bennem, hírtelen ennyi, bocsi hogy egy kis olvasni valót intéztem :D :clap:

bocsi a sok rizsáért, ha közben valami még eszembe jútna, majd írom... :)
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Hello az lenne a problémám hogy jó a netem és már nagyjából vágom mikor éri meg feltölteni mert idő függő :D gondolom túlterhelt az oldal DE most egyáltalán nem akarja feltölteni a dolgokat pedig végig megy :D és írja hogy felment de nem rakja fel. Valaki vágja mi a helyzet egy hónapja baszakszik kb.
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

szia, iagazából teljesen nonszensz mikor hogy viselkedik, olyan dolgokat prudokál néha hogy kritikán aluli. ez is az egyik nagy problémája a tárhelynek hogy elég ingatag, nem valami stabil, vannak időszakok mikor egymást követik a hibák, de valamit valamiért... :D igazság szerint, nem tudom megoldodott azóta? ha nem érdemes lenne írni egy emailt : info@clipwatching.com
az oldal alján legszélső contact részén is megtalálod, valószinű tényleg leterheltek lehetnek...igazából leírod nekik angolul mi a probléma, án úgy vettem észre hogy azért elég segitőkészek nekem eddig egy alkalmat kivéve mindig méltattak válaszolni, segíteni... egyenlőre jobbat nem tudok :)
Andreas11
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2017.06.12. 16:27
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Andreas11 »

esetenként látom írtok emailt is, akkor most kitaláltam egy olyat... hogy fogok megosztani veletek majd statisztikát illetve lehetőség szerint kifizetési bizonylatot is, csak mert még mindig úgy veszem észre az üzikből amit kapok..mint ha nehezen hinnétek el hogy fizet a tárhely, így legalább tudok segíteni, most kicsit visszaálliok én is töltögetni, osztogatni és ha minden jól megy pár háten belül elkezdek megosztogatni itt az eredményeimet... :)
Had
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019.11.29. 09:43
Kapcsolat:

Re: Legjobban fizető, aktuális: ClipWatching

Hozzászólás Szerző: Had »

Jaa működik én is adom itt be is tudtok alam regizni

Megj.: Csak a topik indítója oszthat meg ref linket.
Kérném a szabályzat betartását. Köszönöm.

És én is szívesen küldök képet , hogy működik a gép :D de retardaltak ne kezdjenek neki ha annak se néznek utána hogy ossza meg a linkeket.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég