HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

A HideoutTV egy videómegosztó platform, ahol videók feltöltésével és megtekintésével is lehet pénzt keresni. Én az utóbbit próbáltam, így azzal kapcsolatban tudom leírni a tapasztalataimat, javaslataimat. A videók nézése közben megjelenő reklámok után pontokat kapunk, mit be lehet váltani többek között pénzre is. A HideoutTV elérhető számos PTC, illetve egyéb online pénzkereseti lehetőségeket kínáló oldal ajánlatai (offerwalls) között, de mindenképpen szükséges egy fiók létrehozása is a hideout.co olalon, hogy pontokat tudjunk gyűjteni. A kezdőoldalon a "Transfer Points" menüpontra kattintva tudjuk a pontokat beváltani, illetve itt tudunk választani egy listából a partneroldalak közül, ahol az összeg majd jóváírásra kerül. De itt nem szerepel minden oldal, főleg PTC oldalak vannak még ezeken kívül, amelyeken az AdscendMedia vagy Offers4All ajánlatai között megtalálhatjuk a HideoutTV videókat. Ha egyet elindítunk, akkor az adott oldal automatikusan hozzáadódik a "Linked Accounts" listához.

Az egyes partnerek eltérő összeget adnak ugyanannyi pontért, és általában az AdscendMedia többet fizet, ha mindkét offerwall megtalálható az adott oldalon. Egy reklám után kb. 3 pontot ír jóvá, de ez lehet kicsivel több és kevesebb is, ezért nem egész szám általában az aktuális pontszám. Legalább 9 pontot kell gyűjteni, hogy be tudjuk váltani valahol, és egy nap legfeljebb háromszor lehet beváltást kezdeményezni. Reklámblokkoló vagy VPN használata tilos, és egyszerre csak egy eszközön szabad nézni a videókat. Bővebben, angol nyelven itt lehet olvasni arról, hogy mit érdemes elkerülni illetve tenni annak érdekében, hogy ne legyünk kitiltva, és minél több pontot tudjunk gyűjteni.

Az HideoutTV-hez kapcsolódik hat viszonylag új társoldal is, ezek a Meal Ninja, TryAtHome, ThePanda, Popjoy, Letscheckin és Musio oldalak. Ezekre is vonatkozik, hogy egyszerre csak az egyiket lehet használni, a hideout.co-t is beleértve. Jelentőségük az, hogy a reklámok gyakorisága, mennyisége eltérő lehet adott időszaktól illetve országtól függően. Tehát ha nem nagyon jönnek a reklámok, akkor érdemes egy másik társoldalra váltani, illetve a hideout.co-n belül is vannak különböző csatornák, melyek között érdemes lehet váltogatni.

Facebook oldala is van HideoutTV-nek, ahol rendszeresen közzétesznek híreket, illetve kódokat, melyeket általában 25 pontra lehet beváltani, ha elég gyorsak vagyunk, mert időben és mennyiségben is korlátozzák a beválthatóságot. A videó alatt található a "Rewards" menüpont, ahová beírhatjuk ezt a kódot, illetve itt találunk mindennap egy előre beírt, 3 pontot érő kódot is. Az eddig gyűjtött pontokat is láthatjuk, és a "Redeem" gombra kattintva beválthatjuk itt. Azt is megírják időnként a Facebook-on, hogy éppen melyik oldalukon van a legtöbb reklám, tehát melyiket érdemes leginkább nézni. Ezért érdemes néha ránézni, illetve beállítani a böngészőt, hogy asztali értesítést küldjön, ha közzétesznek valamit.

Jelenleg négy oldalr említenék meg, amelyekre leginkább érdemes szerintem beváltani a pontokat. Ez a lista később bővülhet, illetve ha valaki tud még olyan oldalt, ahol magasabb összeget írnak jóvá a pontokért, vagy más előnyei vannak, megköszönöm, ha leírja.

PaidVerts: 0,77 centet fizet 9 pontért. Régi, megbízható PTC oldal. Általában 24 órán belül fizet 1 $-tól. Payeer-re kikérve, és a bizonylatot feltöltve 200 BAP (Bonus Ad Point) kerül jóváírásra, ami 10 centet ér az 5 centes kifizetési díjjal szemben. Tehát ha valaki használja az oldalt, és megfelel neki a Payeer, annak nem rossz opció.

HeedYou: 0,9 centet fizet 9 pontért. Hátránya, hogy 5 $-nak megfelelő pontot kell összegyűjteni, hogy át lehessen utalni a kifizetési egyenlegre. Viszont PayPal-ra is fizet, és csak 2% díjat von le. Már próbáltam, fizetett, szerintem megbízható.

Earn Doing: 0,7 centet fizet 9 pontért, kizárólag PayPal-ra, és szintén 2%-os díjjal, viszont csak $1 a minimális kikérhető összeg. Már többször fizetett, szintén megbízhatónak tűnik.

Reward XP: Ez is 0,9 centet ad 9 pontért, viszont itt elvileg nincs díja a kikérésnek. Itt is $5 a kifizetés minimális összege, és elég gyorsan fizet, nekem még aznap megérkezett, pár óra múlva. Vannak a PayPal-on kívül más kifizetési lehetőségek is, mint pl. a Visa Prepaid Card, amit valószínűleg ki fogok próbálni. Úgy még a PayPal átváltási díját is meg lehetne úszni...

Regisztrálni az alábbi linkkel lehet, vagy a társoldalak fenti linkjeivel. De elég csak az egyik oldalon regisztrálni (illetve nem lehet, nem szabad többször), mivel ugyanazok a bejelentkezési adatok minden oldalon, és egyszerre, egy IP címről csak egyet lehet használni.

HideoutTV (https://hideout.co/viewerSignup.php?refer=407049)

Facebook (https://www.facebook.com/HideoutTV/)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára pisti87 2020.12.30. 11:14-kor.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Az Earndoing oldalról úgy látom most is kaptál kifizut. Ott milyen feltételek vannak? Olvastam valahol hogy nagyon macerás a kikérés, verify kell az oldalnak. Vagy ez a Paypal fiókra vonatkozik?
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Kicsit régebben volt, kb. fél éve. De szerintem nincs gond a kifizetésekkel most sem. Igen, van valami verifikálás, de nem emlékszem, hogy nagyon macerás lett volna. Csak PayPal-ra fizet. Illetve, fejlesztik is, pl. nemrég cserélték le a kezdőoldalt, meg elvileg meg fogják csinálni, hogy a PTC hirdetéseket ne lehessen kis ablakban nézni. Úgy elég jó lenne R4A-hoz, de jelenleg kb. 80% invalid az ablakméret miatt.

A Reward XP egyébként most fizetett ki 5 $-t, pár órán belül. És az jóval többet ad. Végül PayPal-ra kértem ki, majd lehet, hogy megpróbálom dollárban elkölteni, hogy ne kelljen átváltani. De azt írják, hogy jövő év elejétől már csak 0,8 centet fognak fizetni 9 pontért. De talán a HeedYou marad 0,9.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Már 5 kifizetésem volt a rewardXP részéről. Meg egy want is begyűjtöttem. Nem lehet ref linket publikálni... ezt nem is tudtam... jó oldal amúgy. Hideout 20 és 45 cent között hoz egy nap. Surveys is beugrik 2-3. Azok is 75 centől 1$ + környékén. Paypal-ra 4-12 óra alatt fizet.
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Igen, nekem is volt már egy pár. Lényegesen többet fizet más offer-ek esetében is. Az Adgem-et és OfferToro-t tudom még ajánlani leginkább.

Mármint melyik ref. linket, a RewardXP-jét?
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Igen. Benne van a Terms részben. Nekem is írt az admin hogy hagyjam abba, mert ez egy "igényes" oldal és nem támogatja a reklámot. Konkrétan n1adz oldalon vettem hirdetést, és le szedette velem, másképp bannol... kicsit nehéz így refeket szerezni...
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Érdekes. Bár máshol meg nincs is nagyon lehetőség arra, hogy az ember jutalékot kapjon az offer-ek után.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
szabop088
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020.11.05. 13:43
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: szabop088 »

Aymonerry, hogy hoz neked ennyit a hideout? Én másfél óráig néztem tegnap a videókat és így kerestem kb 4 centet. Kiírja, hogy load ad, de végül nem jelenik meg a reklám, hanem folytatódik a videó.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Semmilyen blocker használata nem javasolt... ez az alap.
Meg kell találni a számodra megfelelő channelt. (nekem pl. letscheckin semmit nem hoz)
Így elsőre ennyi... de ezt már fentebb Pisti említette...
De legyen itt egy kis matek: 12 óra alatt megy 45 cent. Akkor 1 óra alatt hány cent lesz? ;)
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Elképzelhető, hogy másfél óra alatt csak annyi bevétel keletkezik. Változó, hogy mikor mennyi a reklám, és nagyban függ attól, hogy melyik csatornát nézzük. Most például a Meal Ninja-t a legérdemesebb nézni, eddig a TryAtHome volt az első helyen. (Ezt a Facebook-ról lehet megtudni.)
Nekem folyamatosan futnak a videók egy második monitoron (külön böngészőben, a Windows Hangerőkeverővel elnémítva), így egész jól keresek vele továbbra is.
Semmilyen hirdetés blokkolás ne legyen bekapcsolva, Brave böngésző esetén még a webhelybeállításokat is módosítani kell.
A "Loading Ad"-ot gyakran kiírja, de nincs mindig reklám utána.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
szabop088
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2020.11.05. 13:43
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: szabop088 »

Köszönöm a választ mindkettőtöknek!
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Nekem lenne egy problémám. Régen nem volt gond vele, de most hiába fut a háttérben egyik böngészőben sem indul el a video, kivéve ha nézem. Régen jó volt, de mostanában nem működik.
Lehet-e valamit kezdeni ezzel?
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Tehát megáll a videó, ha nem aktív az ablak? Vagy csak reklámok nincsenek? Bár mostanában mintha kevesebb reklám lenne, de én egyiket sem tapasztalom. A webhelybeállításoknál van olyan, hogy automatikus lejátszás, talán az nincs jól beállítva.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Megáll a videó, ha ne aktív az ablak. Pár héttel ezelőttig mindne rendben volt, de mostanában nem indul el a videó, ha nem aktív az ablak.

Az automatikus lejátszás nálam engedélyezve van.

Brave beállítások nálam:
brave1.PNG
brave2.PNG
brave2.PNG (36.51 KiB) Megtekintve 8059 alkalommal
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Érdekes, néhány dolog másképp volt nálam beállítva, de kipróbáltam ugyanezekkel és úgy sincs probléma a Brave-ben. Ez melyik oldal egyébként? Én a TryAtHome-ot nézem, elvileg ott van most a legtöbb reklám.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Nekem mindegyik oldalon ezt csinálja.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Megoldottam. Lecseréltem a windowst linuxra és itt firefoxban fut a háttérben a videó. Már jönnek a pontok is.
pisti87
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2015.08.12. 12:48
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: pisti87 »

Gondolom, más oka is volt a váltásnak. Biztos lett volna egyszerűbb megoldás is, de legalább így megoldódott.
Curve: Ingyenes kártya – 5£ az első vásárlás után.
PTCShare: PTC oldal, a PaidVerts társoldala.
linux1986
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2019.08.25. 17:19
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: linux1986 »

Hát nem tudom miért csinálta nekem ezt a dolgot windows alatt, de váltás előtt kipróbáltam a google chrome is és a Microsoft Edge is ugyan ezt produkálta. Vagyis ha nem fókuszosan nézted a videót nem ment a háttérben.
Úgy értelmezve a háttérben részt hogy egyik böngésző csak a videózásra egy másik meg a netezésre volt használva. Felváltva lett kipróbálva mindhárom.
Avatar
Aymonerry
Támogató
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2020.02.16. 16:27
Kapcsolat:

Re: HideoutTV – Pénzkeresés videók nézésével

Hozzászólás Szerző: Aymonerry »

Egy ötlet, hátha vkinek segít.
Van egy Galaxy S8 telóm, tavalyelőtt leesett, eltört a kijelző...
Samsung böngészővel, Wifi-vel használom. Ugyanannyit hoz mint a laptopon.
Amit szeretek benne, hogy egyik laptopomat sem terhelem így le, ugyanis nekem azért húzza ez az oldalt a procit rendesen...
TimeBucks - nekem bejött:https://timebucks.com/?refID=216211233
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Ahrefs [Bot] valamint 4 vendég