1kocsis - VIP CRYPTO

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
NcmK
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016.11.02. 22:10
Kapcsolat:

1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: NcmK »

Sziasztok! Szeretném nektek bemutatni Kocsis Gergő legújabb projektjét, ami most nagyon pörög a tiktokon, instagramon és minden közösségi oldalon. Úgy gondolom nála hitelesebb ember nem is lehetne ez mögött, hisz tudni lehet róla hogy rengeget vállalkozása van, profi üzletember.

Instagram: https://instagram.com/1kocsis_srt

Pár hónappal ezelőtt ez egy teljesen zárt csoport volt, ahova bejutni se lehetett sehogy, nem rég nyílt meg a kapu. Tehát megnyílt a program, ahol megtanítják a kriptóval való foglalkozást a kezdetektől a legvégsőkig lépésről lépésre. Ez lesz a jövő, és a tudást amit itt megkapsz brutál módon kamatoztathatod élesben. Több féle kategóriára bontódik, van kis rizikójú de biztos módszer, van kriptovaluta napi szintű kereskedés ahol én is vagyok, na itt nagyon szép napi bevételeket lehet elérni, de rizikósabb is ha nincs meg hozzá a tudás. Pillanatok alatt keres vele az ember. Nagyon sok a segítség, minden kategóriának megvan a maga “tanára”, privátban is segítenek ha valamit nem értesz.PLUSZ: A világon egyedülálló passzív pénzkereseti lehetőség, ahol NULLA TUDÁSSAL, NULLA KEZDŐTŐKÉVEL lehetőséget biztosít Neked, hogy akkor is pénzt keress amikor alszol, csupán pár kattintással! Életem legjobb döntése volt hogy tagja lettem ennek a csoportnak, túlzás nélkül. Mindenképpen ha valami megéri az internet moneyban, akkor EZ AZ.

Hivatalos weboldal, több infó: https://1kocsisvipcrypto.com/

Ha az én kedvezményes kódommal csatlakozol, akkor azt előre is hálásan köszönöm. 10% kedvezményre jogosít.

Kedvezményes kód: Az#9195

A tagság LIFETIME, tehát ÖRÖK.

Menjetek fel a weboldalra, olvassátok el, ha érdekel a téma akkor mindenképp ajánlom mert higyjétek el én sok mindent kipróbáltam, de ez egyedülálló és profi.

A weboldal tele van referenciával, de a mai napig rengetegen hálálkodnak a csoporton belül is. Kérésre küldök én is.

Ha bárkinek bármi kérdése van nyugodtan írjon kommentben. Az én kódommal regisztráltaknak pedig elmondom az én személyes tippjeim - trükkjeim amiket elsajátítottam itt, és végig segítek én is ha bármiben elakadnának.

Sok sikert mindenkinek!
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: 1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Jol hangzik, tulajdonkeppen mit kell csinalni?
raptor666
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:51
Kapcsolat:

Re: 1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: raptor666 »

Aha szuper, de itt mit kell csinálni?
Laci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1406
Csatlakozott: 2014.11.24. 13:26
Kapcsolat:

Re: 1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: Laci »

Nekem szintén ugyan az lenne a kérdésem... mint az elöttem hozzászólóknak :)
Viszont ahogy látom válasz nem igazán érkezett...
Továbbá ha magát a weboldalt nézem (amit linkelt a topic nyitó) akkor ez "csak" egy szép és igényes promó anyag... sőt egy zárt csoportba való csatlakozás invitálása természetesen TAGDÍJ BEFIZETÉSSEL (mint ahogy rengeteg hasonló oldalt és csoportot látni a neten tippmix témával kapcsolatban :D ) De önmagában semmi konkrétumot nem látok / kaptunk :)
De hogy pontosan mi is ez, (bár én is talákoztam már kriptóval és hasonló oldalakkal is, szóval van sejtésem és sztem sok más embernek is) azt nem nagyon tudtuk meg :)
mologa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.09.21. 09:13
Kapcsolat:

Re: 1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: mologa »

Hello! Van mar valakinek tapasztalata ezzel a kocsissal?
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: 1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Szia! Kocsisrol nincs

DE!

Sokan igy nyomjak 👇

Talalnod kell erdeklodo embereket akiknek van penze megvenni az "eletete nagy lehetoseget" es ebbol te profitasz, ha terjeszted az iget.. Altalaban 20-30%-ot kapszt neha tobbet-kevesebbet.. szoval, tegyuk fel: talalsz 10embert aki fizet mondjuk 100ezret a nagy titokert, abbol mondjuk a "fonok " (ha becsuletes, es tartja a szavat) add neked 200-300ezer ft-ot.. A "nagy titokra" vissza terve, mindig olyasmi amit mar igy is tudsz csak nem csinalod mert nem ertesz hozza vagy erkolcsi okok miatt nem teszed, pl fake webshop: btc fizetessel.. es egyebb mocskos dolgokat kepzelj el..

Ezeket keruld:
Sok a duma es az igeret , de nincs konkretum
"Valalkozas" neveben benne van: VIP, Premium, GOLD..stb
Egyebb epp aktualis trendek mint az E, okos , ai, bot..
Manus aki draga cuccokkal pozol mint a jelen esetben: Dodge Challenger Hellcat XD
Landing page aljan "halalkodok" .. akik "bizonyitjak a fonok hiteleseget
Zart csoportok..

Kesz vicc, es akad h**lye aki beveszi.. 😅
mologa
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.09.21. 09:13
Kapcsolat:

Re: 1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: mologa »

Na meg ellent mond maganak a szovegben. "Tanulas es tudas nelkul" utana meg "Rengeteg ido energia tanulas "
ptcmonitorinfo
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2021.03.04. 15:55
Kapcsolat:

Re: 1kocsis - VIP CRYPTO

Hozzászólás Szerző: ptcmonitorinfo »

Tipikus, altalaban ilyenkor megjelenik valaki a csaladi "valalkozasbol" egy jo cimbi, vagy fizetett berenc :D
mologa írta: 2022.09.23. 09:23 Na meg ellent mond maganak a szovegben. "Tanulas es tudas nelkul" utana meg "Rengeteg ido energia tanulas "
Egyebkent senki nem irt ilyet, de mindegy.. Ezt az egeszet most fejezzuk be mert semmi ertelme, nyilvan talaltok majd par h*lyet aki a gepet se tudja bekapcsolni, de van penze az elete nagy lehetosegere.. es el kell fogadni, hogy vannak olyanok is akik atlatnak a szitan.. ennyi a tortenet.

De most mennem kell mert nyertem egy Iphone 14-et XDDD
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Majestic-12 [Bot] valamint 6 vendég