Rövidtávú befektetési programok

Minden egyéb internetes pénzkeresési módszer.
goldcoins
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.19. 10:57
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: goldcoins »

Sziasztok!

A Decentearningről szeretnék kérdezni annyit, hogy az alaptőke az bent marad és tovább kamatozik azzal a tervvel, amit először beállítottam?
goldcoins
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2011.07.19. 10:57
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: goldcoins »

A másik: szerintetek szabad betenni olyanba, ami 2 napja megy még csak? Vagy épp azért szabad?
kriszti92
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2010.10.27. 17:45
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: kriszti92 »

Kikértem a liberty-loanról a bónusz 1$ eddig összegyűlt kamatát, rögtön ki is fizette. Saját pénzt nem fektettem be, így csak ez gyűlöget lassan.

Kép a bizonylatról:
http://img3.imageshack.us/img3/272/libertyloan.png
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

A mai Compact Fund kikérésem nagyon hamar, kb. 10 percen belül megérkezett!

You've got cash!

Camille Riquier (camille_riquier@yahoo.com) just sent you money through AlertPay.
Payment Details

* Date: August 29, 2011 5:49:49 AM
* Amount Sent: $1.60 USD
* Sender Name: Camille Riquier
* Sender Email: camille_riquier@yahoo.com
* Reference Number: 19B9F-EF2CD-xxxxx
*
* Message: Withdraw%20to%20bettina08%20from%20Compact%20Fund


Mivel már 34 napos a program, max. 1-2 nap még talán belefér, de utána ne használjátok tovább az oldalt! Én picit most pihentettem velük és csodálom, hogy ilyen sokáig él ez az oldal, valószínű az Alertpay elérhetőség miatt még sokan befektetnek hozzájuk.

Ha még 1-2 napot megkockáztattok, utána már szerintem ne!

REGISZTRÁCIÓS LINK: http://compactfund.com/?ref=bettina08
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Lili írta:A mai Compact Fund kikérésem nagyon hamar, kb. 10 percen belül megérkezett!

You've got cash!

Camille Riquier (camille_riquier@yahoo.com) just sent you money through AlertPay.
Payment Details

* Date: August 29, 2011 5:49:49 AM
* Amount Sent: $1.60 USD
* Sender Name: Camille Riquier
* Sender Email: camille_riquier@yahoo.com
* Reference Number: 19B9F-EF2CD-xxxxx
*
* Message: Withdraw%20to%20bettina08%20from%20Compact%20Fund


Mivel már 34 napos a program, max. 1-2 nap még talán belefér, de utána ne használjátok tovább az oldalt! Én picit most pihentettem velük és csodálom, hogy ilyen sokáig él ez az oldal, valószínű az Alertpay elérhetőség miatt még sokan befektetnek hozzájuk.

Ha még 1-2 napot megkockáztattok, utána már szerintem ne!

REGISZTRÁCIÓS LINK: http://compactfund.com/?ref=bettina08
Tegnap az enyém is ilyen gyors volt, meg is lepődtem rajta, mert általában 3-4 órát kellett várni rá. Ez a hetedik tényleg nagyon gyors volt.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

goldcoins írta:A másik: szerintetek szabad betenni olyanba, ami 2 napja megy még csak? Vagy épp azért szabad?
Szia! Ezekkel a pár napos oldalakkal nagyon vigyázz!!!!!!! Én így buktam 7 oldalon és sokat veszítettem. :argue: De van olyan is ami kifizetett 2-szer, de a harmadikra szerintem várhatok végtelenségig. Tényleg óvatosan! :aw:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Krisztina12 írta:
goldcoins írta:A másik: szerintetek szabad betenni olyanba, ami 2 napja megy még csak? Vagy épp azért szabad?
Szia! Ezekkel a pár napos oldalakkal nagyon vigyázz!!!!!!! Én így buktam 7 oldalon és sokat veszítettem. :argue: De van olyan is ami kifizetett 2-szer, de a harmadikra szerintem várhatok végtelenségig. Tényleg óvatosan! :aw:
Én a Growth-money-val jártam úgy, hogy fizető volt még napokig és nem fizetett ki, mondjuk csak 3 $-om ragadt benn.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

csotibi írta:Szia Lili!
http://www.allhyipmonitors.com/search/?keyword=liberty
http://www.allhyipmonitors.com/details/liberty-loan.com
Ez a kötőjeles versenyző, 92 monitor szerint fizet. Azóta kipróbáltam, szerintem is fizet instant. Igaz, csak aprópénzről van szó, de azt fizette.
A bonus 1 dolcsi ugyanúgy napi 1%-ot termel mint a saját betét. Egyszerre íródik hozzá az alaphoz, ami elvileg kamatos kamattal dolgozik. Egyelőre ennyit tudtam meg.

Mindamellett 30 napos a betét elvileg, szóval nem pont rövidtávú.
Bocsánatot kérek mindenkitől, véletlenül összekevertem egy másik oldallal...Figyelmetlen voltam.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

Ugyan már! Amíg fizet, hidd el nem haragszom senkire. Utána is legfeljebb magamra :D
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

A Compact Fund-ról írnék néhány szót. Kb. 1 hónapja indítottam egy kis összeggel. Mivel egy kicsit hízlaltam az összeget úgy gondoltam, hogy kiveszek egy kis pénzt belőle. Tegnap este be szerettem volna lépni, de nem lehetett, Többször próbálkoztam sikertelenül. Írtam nekik vagy 5 e-mail címre, de egyikről sem válaszoltak. Még az oldalukon lévő support-on keresztül is írtam és semmi. Tegnap egy ismerősöm is így járt 50-t akart visszahúzni és sem tudja azóta használni Compact Fund accountot. Engem azért bosszant, mert most jutottam el oda, hogy rendszeresen napi szinten akartam belőle kivenni. Netes külföldi fórumon olvastam, hogy más is így járt, vagyis amikor pénzt kért vissza zárolták a belépését.
Valahol azt is írták, hogy 100 USD felletti befektetések esetében amikor valaki withdraw-t akar egyszerűen zárolják az accountját.
Válasz egy darab nem jön a leveleimre. Minden nap használtam, sőt 4 ref-em is van. Teljesen ledöbbentem tegnap, mert látom a monitoring oldalakon, hogy Paying a státusza, pedig én ezt nem így érzem.
Mit szóltok hozzá?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Döbbenetes, amit írsz... :o
Nagyon sajnálom, hogy így jártál, ha Alertpayről fizettél be, szerintem azonnal, még az elején indíts egy dispute-ot, mert szerintem már nem valószínű, hogy önszántából kifizet ez az oldal.

Sajnos, ahogy talán már fentebb is írtam ezek a ún. napi kamatot fizető rövid lejáratú oldalak szinte alig érik meg a 20-30 napot, utána lelépnek. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Épp tegnap írtam, hogy azon is csodálkozom, hogy a Compact Fund idáig is bírta, ami talán az Alertpay befizetési lehetőség miatt lehetett. Mostanra valószínű elérték a csúcsot és a hanyatlási időszakban (amikor már visszaesik a számlanyitás, kevesebb a befizetés, több kikérés) vagy előtte kivonul a piacról.

Jártam úgy én is, hogy a monitor oldalak még napokig fizetőnek tűnették fel azt az oldalt, ami engem és gondolom mást sem fizetett ki.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Igen, és milyen jól eladták magukat...hitelesnek tűntek azzal, hogy nem HYIP...
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Lili, szerinted az AlertPay ticket-nél a Transaction Dispute-t válasszam?
Az is furcsa, hogy idáig minden levelemre válaszoltak, írták a ref. jutalékot is.
Azért bosszantó, mert szerettem volna a fa gyümölcsét leszedni.
Nem egy korrekt társaság mert sem nekem, sem az egyik ismerősömnek nem válaszolnak. Lapítanak, mint az a bizonyos a fűben.
Az ilyen cégeknek nem lenne szabad, hogy működjenek, mert csak a pénzeket gyűjtik be esetleg az apró pénzeket kifizetik.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

tomcsy írta:A Compact Fund-ról írnék néhány szót. Kb. 1 hónapja indítottam egy kis összeggel. Mivel egy kicsit hízlaltam az összeget úgy gondoltam, hogy kiveszek egy kis pénzt belőle. Tegnap este be szerettem volna lépni, de nem lehetett, Többször próbálkoztam sikertelenül. Írtam nekik vagy 5 e-mail címre, de egyikről sem válaszoltak. Még az oldalukon lévő support-on keresztül is írtam és semmi. Tegnap egy ismerősöm is így járt 50-t akart visszahúzni és sem tudja azóta használni Compact Fund accountot. Engem azért bosszant, mert most jutottam el oda, hogy rendszeresen napi szinten akartam belőle kivenni. Netes külföldi fórumon olvastam, hogy más is így járt, vagyis amikor pénzt kért vissza zárolták a belépését.
Valahol azt is írták, hogy 100 USD felletti befektetések esetében amikor valaki withdraw-t akar egyszerűen zárolják az accountját.
Válasz egy darab nem jön a leveleimre. Minden nap használtam, sőt 4 ref-em is van. Teljesen ledöbbentem tegnap, mert látom a monitoring oldalakon, hogy Paying a státusza, pedig én ezt nem így érzem.
Mit szóltok hozzá?
Engem is ledöbbentett a hír, mert nekem nincs ilyen problémám velük. Tegnap kaptam a 8. kifizum tőlük és nagyon gyorsan. Mondjuk én minden nap kikérem és minden nap rakok be. Most már roppant kíváncsi vagyok, hogy a mai kifizum, ha kikérem pár óra múlva, rendesen megjön-e. De valószínű, hogy meggondolom, hogy rakok-e be többet. :(
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Krisztina12 írta:
tomcsy írta:A Compact Fund-ról írnék néhány szót. Kb. 1 hónapja indítottam egy kis összeggel. Mivel egy kicsit hízlaltam az összeget úgy gondoltam, hogy kiveszek egy kis pénzt belőle. Tegnap este be szerettem volna lépni, de nem lehetett, Többször próbálkoztam sikertelenül. Írtam nekik vagy 5 e-mail címre, de egyikről sem válaszoltak. Még az oldalukon lévő support-on keresztül is írtam és semmi. Tegnap egy ismerősöm is így járt 50-t akart visszahúzni és sem tudja azóta használni Compact Fund accountot. Engem azért bosszant, mert most jutottam el oda, hogy rendszeresen napi szinten akartam belőle kivenni. Netes külföldi fórumon olvastam, hogy más is így járt, vagyis amikor pénzt kért vissza zárolták a belépését.
Valahol azt is írták, hogy 100 USD felletti befektetések esetében amikor valaki withdraw-t akar egyszerűen zárolják az accountját.
Válasz egy darab nem jön a leveleimre. Minden nap használtam, sőt 4 ref-em is van. Teljesen ledöbbentem tegnap, mert látom a monitoring oldalakon, hogy Paying a státusza, pedig én ezt nem így érzem.
Mit szóltok hozzá?
Engem is ledöbbentett a hír, mert nekem nincs ilyen problémám velük. Tegnap kaptam a 8. kifizum tőlük és nagyon gyorsan. Mondjuk én minden nap kikérem és minden nap rakok be. Most már roppant kíváncsi vagyok, hogy a mai kifizum, ha kikérem pár óra múlva, rendesen megjön-e. De valószínű, hogy meggondolom, hogy rakok-e be többet. :(
Krisztina! Inkább ne!!!!! Felejtsd el ezt az oldalt!!!
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

tomcsy írta:Lili, szerinted az AlertPay ticket-nél a Transaction Dispute-t válasszam?
Az is furcsa, hogy idáig minden levelemre válaszoltak, írták a ref. jutalékot is.
Azért bosszantó, mert szerettem volna a fa gyümölcsét leszedni.
Nem egy korrekt társaság mert sem nekem, sem az egyik ismerősömnek nem válaszolnak. Lapítanak, mint az a bizonyos a fűben.
Az ilyen cégeknek nem lenne szabad, hogy működjenek, mert csak a pénzeket gyűjtik be esetleg az apró pénzeket kifizetik.

Igen, a Transaction Dispute-ot válaszd és töltsd ki még ma! Minél előbb adod be annál jobb, mert hátha nem vették még ki minden pénzüket a számláról és az AP vissza tudja szerezni Neked. Itt a fórumon az Alertpay topicban részletesen le van írva, mit hova kell írnod és egy forma levelet is találsz hozzá. Én is ez alapján adtam be az Opulentiára és a Projection Finance-ra.

A HYIP cégek sajnos ilyenek, jönnek-mennek, egy idő után lelépnek. Nem szabad egy oldalba nagy bizalmat fektetni, lehet bízni, de nem kizárólagosan. Ha sikerül visszakapnod a pénzed, oszd szét sok-sok oldal között, 10-15 $-anként vagy amennyit nem sajnálsz esetleg elveszíteni. Sokkal kisebb a kockázat, itt szinte mindenki így csinálja, miután mi is jobban preferáltunk egy-két oldalt, többet is tettünk oda és bebuktuk...lásd Elite Alliance, Opulentia...
csaba08
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 535
Csatlakozott: 2011.06.23. 15:36
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csaba08 »

Sziasztok,

Miért nem azt válasszátok, ami "biztosabban" működik?

Instant, azaz azonnali kifizetés ma is!

Kép

DailyWith Regisztráció: http://www.dailywith.com/?ref=csaba08

Csaba
Kép
Kép
tomcsy
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2011.08.30. 20:49
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: tomcsy »

Köszönöm Lili a segítségedet. Bocsi, hogy csak most köszönöm meg, de idáig írtam a ticket-t.
balintmester
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.07.08. 08:14
Tartózkodási hely: DEBRECEN
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: balintmester »

Ez megdöbbentett engem is! Én ma délben még megkaptam tőlük a pénzemet, és hála Istennek máshova tettem be. Azonnal törlöm is ki a linkjét!
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Lili írta:
Krisztina12 írta:
tomcsy írta:A Compact Fund-ról írnék néhány szót. Kb. 1 hónapja indítottam egy kis összeggel. Mivel egy kicsit hízlaltam az összeget úgy gondoltam, hogy kiveszek egy kis pénzt belőle. Tegnap este be szerettem volna lépni, de nem lehetett, Többször próbálkoztam sikertelenül. Írtam nekik vagy 5 e-mail címre, de egyikről sem válaszoltak. Még az oldalukon lévő support-on keresztül is írtam és semmi. Tegnap egy ismerősöm is így járt 50-t akart visszahúzni és sem tudja azóta használni Compact Fund accountot. Engem azért bosszant, mert most jutottam el oda, hogy rendszeresen napi szinten akartam belőle kivenni. Netes külföldi fórumon olvastam, hogy más is így járt, vagyis amikor pénzt kért vissza zárolták a belépését.
Valahol azt is írták, hogy 100 USD felletti befektetések esetében amikor valaki withdraw-t akar egyszerűen zárolják az accountját.
Válasz egy darab nem jön a leveleimre. Minden nap használtam, sőt 4 ref-em is van. Teljesen ledöbbentem tegnap, mert látom a monitoring oldalakon, hogy Paying a státusza, pedig én ezt nem így érzem.
Mit szóltok hozzá?
Engem is ledöbbentett a hír, mert nekem nincs ilyen problémám velük. Tegnap kaptam a 8. kifizum tőlük és nagyon gyorsan. Mondjuk én minden nap kikérem és minden nap rakok be. Most már roppant kíváncsi vagyok, hogy a mai kifizum, ha kikérem pár óra múlva, rendesen megjön-e. De valószínű, hogy meggondolom, hogy rakok-e be többet. :(
Krisztina! Inkább ne!!!!! Felejtsd el ezt az oldalt!!!
Köszi Lili! Olyan aranyos vagy! Már olyan sokszor figyelmeztettél. Megfogadom a tanácsod, de persze a kifizum. nagyon várom, már annyi pénzt elvesztettem!!!!!!!! :rofl:
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Kapott azóta valaki a Compact Fund-tól kifizetést? Krisztina12?
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

balintmester írta:Ez megdöbbentett engem is! Én ma délben még megkaptam tőlük a pénzemet, és hála Istennek máshova tettem be. Azonnal törlöm is ki a linkjét!
Nagyon jól tetted, bizonyára jók a megérzéseid. :)
sweeney todd
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2011.07.04. 14:09
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: sweeney todd »

tomcsy írta:A Compact Fund-ról írnék néhány szót. Kb. 1 hónapja indítottam egy kis összeggel. Mivel egy kicsit hízlaltam az összeget úgy gondoltam, hogy kiveszek egy kis pénzt belőle. Tegnap este be szerettem volna lépni, de nem lehetett, Többször próbálkoztam sikertelenül. Írtam nekik vagy 5 e-mail címre, de egyikről sem válaszoltak. Még az oldalukon lévő support-on keresztül is írtam és semmi. Tegnap egy ismerősöm is így járt 50-t akart visszahúzni és sem tudja azóta használni Compact Fund accountot. Engem azért bosszant, mert most jutottam el oda, hogy rendszeresen napi szinten akartam belőle kivenni. Netes külföldi fórumon olvastam, hogy más is így járt, vagyis amikor pénzt kért vissza zárolták a belépését.
Valahol azt is írták, hogy 100 USD felletti befektetések esetében amikor valaki withdraw-t akar egyszerűen zárolják az accountját.
Válasz egy darab nem jön a leveleimre. Minden nap használtam, sőt 4 ref-em is van. Teljesen ledöbbentem tegnap, mert látom a monitoring oldalakon, hogy Paying a státusza, pedig én ezt nem így érzem.
Mit szóltok hozzá?
3 napja ugyan így jártam. szarnak bele. de miért nem olvassátok itt a fórumot, leírtam, beírtam a nem fizető topikba is.
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Lili írta:Kapott azóta valaki a Compact Fund-tól kifizetést? Krisztina12?
Igen kaptam, ma éjszaka, kikéréstől számított 25 percen belül. :clap: Most mennem kell. Kifiz. bizonylatot felteszem, ha gépnél leszek.Tegnap tanultam meg végre, hogy kell csinálni. Csotibi barátomnak ezúton is köszönet érte. :D
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Lili írta:Kapott azóta valaki a Compact Fund-tól kifizetést? Krisztina12?
Felraknám a bizonylatot, de nem tudom ide, hogy kell beillesztenem. Segítene valaki?
Petya0426
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1019
Csatlakozott: 2011.03.01. 23:08
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Petya0426 »

FIGYELEM!!!
A Compact Fund Adminja egy csalóó!!!!
Feltörte az Alertpay számlámat,s siekresen elutalt magának több mint 53$-t!!!
Most írok az Alertpay-nek!!!
Figyelem,vigyázzatok vele!!!!!
Ezek szerint ő törte fel valamelyik nap a Gmail-omat is.
Nem értem,hogy miért,még nem volt nála befektetésem.
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Lili »

Most is, a kikéréstől számított 15 percen belül fizetett a Compact Fund, szóval még mindig fizet a fentiek ellenére és tényleg más a küldő Alertpay címe is:
(a fenti bizonylatommal össze tudjátok hasonlítani)


You've got cash!

Phyllis Bishop (phyllisbishop66@yahoo.com) just sent you money through AlertPay.
Payment Details

* Date: August 31, 2011 4:07:55 PM
* Amount Sent: $2.50 USD
* Sender Name: Phyllis Bishop
* Sender Email: phyllisbishop66@yahoo.com
* Reference Number: B3A73-D9CF2-BE1BC
*
* Message: Compact Fund Withdrawal

View the details of this transaction by logging into your AlertPay account.
Thanks for choosing AlertPay,
The AlertPay Team Follow Us on our Blog on Facebook on Twitter
Krisztina12
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2011.07.13. 00:17
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: Krisztina12 »

Nem tudok egy nyamvadt kifiz. bizonylatot felrakni.
Avatar
feerke
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2010.12.27. 16:08
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: feerke »

feltöltöd az imageshack.us-ra (regelni kell) és a direct linket kiteszed az [img][ /img] közé.
csotibi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.12.20. 06:46
Kapcsolat:

Re: Rövidtávú befektetési programok

Hozzászólás Szerző: csotibi »

A Liberty-Loan a második kikérést is instant rendezte. :good:
Mivel 1 dollár a befektetésem, a bónusszal együtt heti 10 cent termelődik. Jelenleg ezzel 20%-nál tartok két hét alatt. Tudom, így irreális, szóval 10 az a 20 8)
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég