Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Pénzkeresés fájl feltöltéssel
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Köszi Sylar a válaszokat! :) Sajna ftp-n is lassú és weben keresztül is :( De ötletem sincs mi lehet a gond, főleg úgy, hogy neked normál sebességgel tölt fel. Wupload-ot azért szerettem, mert oda 200-300kbps-el tudtam tölteni, bár még ez is messze van a 2 megától...

A reffekre visszatérve, Wu-n 7 reffem volt, és 3 hónap alatt 0,06$-t termeltek :D Szóval abból ne várj gazdagodást :D Pedig próbáltam őket segíteni, ötleteket adni, de valamiért mégsem foglalkoztak vele, pedig csak a kezdet nehéz...
Avatar
Rayden02
Érdeklődő
Érdeklődő
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2011.10.07. 12:36
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: Rayden02 »

"sylar01"Tegnapi filesonic kifizetésem :good:

Grat Sylar! :good:

Am,akkor már én is!Szerda éjjeli fizum a Filesonic-tól! :D
Kép
R.I.P. Filesonic :(
Filesonic Statisztika:
http://href.hu/x/hsa3
Legjobb statom:
http://href.hu/x/hsa2
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: Lili »

sylar01 írta:Kérdésedre a válasz h elég sokan érdeklődnek de sajna sokan nem értik meg a lényeget....30 refből ha 5 aktív akkor az már jónak mondható :)
Szia Sylar! Én ügyesen aktívkodom... :)

Szeretném megkérdezni, hogy a FileJungel mennyire jó? Érdemes oda is regisztrálni?
Olvastam, hogy soká fogadja el a fájlokat...
Lili
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.07.18. 10:43
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: Lili »

Gratulálok a kifizetésekhez! :clap:
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Lili én nem ajánlom a FileJunge-t, mert olyan lassú, hogy az hihetetlen....
bings
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2011.06.05. 18:30
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: bings »

Mikor érdemes Pay Per Sale-re váltani?
Tudnátok olyan fórumot-fórumokat,ahol sokan vesznek csomagot?
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Hát ha magyar oldalra raksz ki, akkor felejtsd el, mert a magyarok inkább várnak, minthogy pénzt kiadjanak. Amúgy akkor érdemes váltani, ha már látod, hogy vannak olyanok akik vásároltak (ezt akkor is látod, ha nem a Pay Per Sale-s programban vagy). Ha sokan vásárolnak akkor válts. Ha csak 1-2 ember vett, akkor inkább a Half-Half programot ajánlom (ez a letöltések után és az eladások után is fizet, persze fele annyit).

A fórumokat ki kell tapasztalni, hogy hol mi a kelendő és mennyire gazdagok az emberek :D De a magyar fórumokat felejtsd el, a külföldin meg nagyon nehéz érvényesülni...tehát pat helyzet...
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

Prémiumot nem direktbe fórumokon adsz el, hanem a feltöltött fájljaiddal (vagy ha van saját oldalad ott reklámozod, hogy prémiummal milyen szélsebes lehet a letöltés) :)
mikor érdemes váltani? - megnézed így mennyi a bevételed letöltések után és megnézed hogy eddig mennyi prémiumot "adott el" egy egy fájlod.
és kiszámolod hogyan jársz jobban :)
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: applebook »

Prém eladás hát olyan ,dolog ,hogy kell hozzá türelem.... Sokat lehet vele keresni ,de nem rögtön.

Ha prémet akarsz eladni akkor már alapból külföldi oldalakra kell postolnod....
Ha prémet akarsz eladni akkor +18-as tartalommal kell dolgoznod....
-||- többet kell foglalkoznod vele, elkel érned ,hogy népszerű legyél....

Persze ez még csak pér dolog. Nos jelen helyzetbe nem javaslom ,hogy válts... Ugyan is legjobb prém eladási rendszere FileSonic-nak van... És FSC most elégé vissza eset a népszerűségi listán.... ( Kevesen töltenek róla (vissza jelzések :/))

Na de csak hajrá! Ha egyszer beindul a biznisz heti pl.: 130$ simán meglesz! :clap:
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

tökéletesen összefoglaltad applebook annyit tennék hozzá szerintem filesonic uolyan népszerű mint mindig, egyáltalán nem esett vissza sőőt, nemtom ki jelez vissza:D, de a végeredmény ugyanaz: nem éri meg, nem is stabil bevétel mint a letöltések után
(+18-as tartalommal sosem foglalkoztam, fingom sincs ott mi a helyzet)
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

minden rosszindulat nélkül........ heti 130$-t az életben nem hozol ki prémium eladásból. sajnos.
applebook
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: 2010.10.16. 12:15
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: applebook »

xchange írta:minden rosszindulat nélkül........ heti 130$-t az életben nem hozol ki prémium eladásból. sajnos.
Hmm.. Van rá MAGYAR példa.... Régi ismerös :)
Egyébként xChange FSC-re páran mondták nekem ,h kevesen töltenek... Én nem használom , mivel -10$-be vagyok ... Hogy mért az egy érdekes sztori :innocent:

Tehát nem lehetetlen annyit keresni.. Persze nehéz meg nem azt mondom ,h simán megy ,de nem lehetetlen :good:
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

egy oldalt a prémium eladásokra építve biztosan, illetve mint mondtam fogalmam sincs a +18as tartalmakkal mi a helyzet, de a jelen példa az volt hogy fórumokon postolgatva letöltésekből áttérni.... nem hiszem hogy stabilan heti 130$ összejöhet

"Egyébként xChange FSC-re páran mondták nekem ,h kevesen töltenek..."
lehet hogy rossz a stratégia mint mondtátok :)

ui: messziről jött ember azt mond amit akar.... havi 5 számjegyű letöltésre alapozom....
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

a filesoniccal valami nem stimmel!/vagy én nem vagyok elég tapasztalt?

ma megfigyeltem direkt 2x is,hogy pl. volt 285 a letöltések száma,és lecsökkent 240re.. .ezek a számok most csak példák,de a lényeg ez. amikor először megfigyeltem,hogy elkerjüljem a tévedést direkt fel is jegyeztem...ez normális? mert szerintem abnormális x) vélemények??? :)
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

sylar01 írta:Ilyet nem tapasztaltam még... lehet h karbantartás miatt vagy éjfél környékén lehetett ez....pontosabban leírod?

nagyon egyszerű a dolog. éjjel nappal fent lógok amikor csak időm van. azért az ember naggyából vágja,hogy hol tart...

reggel beléptem,stimm minden...később beléptem délelőtt,és egyből megcsapta a szemem,hogy héjkás az egyenleg már több volt.aztán néztem a letöltési számot (összesített) és láttam,hogy az is kevesebb..a vicc az,hogy a külön lerészletezett táblázatban (felette)semmi sem változik.de az össz. letöltés és az egyenleg igen. ma is már elértem (pl.!) 500at,és mostmeg 460on van. egyszerűen hihetetlen,de tényleg!!!!!!!! most megint feljegyeztem,ha ismét ez lesz,akor lehet hagyom a picsuba a filesonic-ot baszus nem ezért töltök fel :D
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

baszus megint kevesebb :D hehe ez jó.... remélem valami szerver hiba nem pedig kezd beúszni a cég...
PuTa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2011.09.07. 09:31
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: PuTa »

Szerintem a statisztikánál elfelejted átállítani, hogy a mai napot is mutassa...
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

nem felejtettem el átállítani,az egészet mutatja...nemtudom,hogy miért van ez de remélem időben megoldódik.
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

fileservenél ugyanez van. vagyis én bevételt nézem. amióta decemberi extra +20%-os akció van azóta naponta -20% a bevétel. -.- valszeg ugyanez lehet filesonicon is, bár nemtudom van-e ott most akció. ez egy gusztustalan húzás a részükről. hidd azt h többet kereshetsz 20%-al, dolgozz többet miközbe levonnak suttyonba 20%-ot.
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

punnmass írta:fileservenél ugyanez van. vagyis én bevételt nézem. amióta decemberi extra +20%-os akció van azóta naponta -20% a bevétel. -.- valszeg ugyanez lehet filesonicon is, bár nemtudom van-e ott most akció. ez egy gusztustalan húzás a részükről. hidd azt h többet kereshetsz 20%-al, dolgozz többet miközbe levonnak suttyonba 20%-ot.

fileserve és filesonic is megbízható és korrekt, soha nem tapasztaltam hasonlót
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

egyátalán nem korrektek. nekem pl volt h fileserve 1hónapig nem akart kifizetni. már lemondtam róla mikor kifizetett. abból a szempontból "korrekt" volt hogy kifizetett de nekem nem 1hónap után kellett a pénz. semmi figyelmeztetést nemkaptam róla hogy nemtud kifizetni időben.
de ebben a 20%os csalásban biztos vagyok. szerintem nem csak nálam csinálja ezt de ki tudja ha már egyszer csak engem szivatott ezzel a kifizetéssel is.
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

punnmass írta:egyátalán nem korrektek. nekem pl volt h fileserve 1hónapig nem akart kifizetni. már lemondtam róla mikor kifizetett. abból a szempontból "korrekt" volt hogy kifizetett de nekem nem 1hónap után kellett a pénz. semmi figyelmeztetést nemkaptam róla hogy nemtud kifizetni időben.
de ebben a 20%os csalásban biztos vagyok. szerintem nem csak nálam csinálja ezt de ki tudja ha már egyszer csak engem szivatott ezzel a kifizetéssel is.
Nyilván mindenki a saját tapasztalata alapján ítél, én közel másfél éve használom fileservet és eddig minden héten fizetett 1x sem csúsztak (sonic is), soha nem tapasztaltam 20% körüli visszaesést még wupload indulásakor sem!!! a -20%-ra semmi magyarázatot nem tudnék adni, az 1 hónapos csúszásról annyit: alertpay / webmoney kifizetésekkel szoktak technikai gondjaik lenni a filehostoknak.
Avatar
patric22
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2011.06.10. 14:25
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: patric22 »

srácok srácok srácok...egy szóra azért álljunk meg :))

nem mutogatok senkire és nem is célozgatok,de miért is írnánk olyat ami nem igaz?.. :)

a másik pedig...nem is fogják mindenkivel ezt csinálni..az milyen lenne már a cégnek...viszont ez a hozzáállás tiszta hyip féle...amíg az egyik külföldi ismim kaszálta kifele az online bankjába a 250dolcsit addig mimár szívtuk ezerrel mert velünk genyozótt az xx cég.

ez nem hyip,de a hozzáállás kb ugyanaz. ott sem szívóztak mindenkivel..mégjó,hogy nem...ígyis kapta a cég az ívet ezerrel...
de hamár szívóznak,akkor azt nem értem,hogy miért olyannal akinek alig van zsozso a számláján mert tényleg....ennek aztán van értelme :no:

nemtudok én már,csak röhögni komolyan x)

akivel meg nem szívóznak,annak további sok sikert .

u.i.: viszont amit most írok,az nem tapasztalat de gondolom.....hogy hamarabb nem szívóznak egy olyannal,aki hoz is a házhoz embereket....de ezt már csak én gondolom...
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

xchange írta:
punnmass írta:egyátalán nem korrektek. nekem pl volt h fileserve 1hónapig nem akart kifizetni. már lemondtam róla mikor kifizetett. abból a szempontból "korrekt" volt hogy kifizetett de nekem nem 1hónap után kellett a pénz. semmi figyelmeztetést nemkaptam róla hogy nemtud kifizetni időben.
de ebben a 20%os csalásban biztos vagyok. szerintem nem csak nálam csinálja ezt de ki tudja ha már egyszer csak engem szivatott ezzel a kifizetéssel is.
Nyilván mindenki a saját tapasztalata alapján ítél, én közel másfél éve használom fileservet és eddig minden héten fizetett 1x sem csúsztak (sonic is), soha nem tapasztaltam 20% körüli visszaesést még wupload indulásakor sem!!! a -20%-ra semmi magyarázatot nem tudnék adni, az 1 hónapos csúszásról annyit: alertpay / webmoney kifizetésekkel szoktak technikai gondjaik lenni a filehostoknak.
nem-nem, paypal-t használom.
wupload előtt volt ez a hosszadalmas csúszás.

egyébként énis használom indulásuk óta. mostanában már nem volt gond velük hálisten. de többször is volt fileserven 1-2hetes csúszás.
nemtudom minek a kép bizonyíték de tessék:
Kép

patrik honnan tudod én mennyit kerestem akkor? :innocent:
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

egyébként azért kötöm a 20%-os extrához mert mint mondtam mikor volt 1 hétig szintén ilyen akció csak azon a héten ugyanígy volt a dolog.
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Én nem mondom hogy hanyagolja akárki nemis lebeszélni akarom oldalról csak én ezt tapasztaltam és megosztom hiszen ez egy fórum erről szól.
Ezek az oldalak nem álszentek ahogy elhitetik pár emberrel. Sajnos ilyen a netbiznisz.
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

köszi a képet, igen ott valami nem stimmel, nálam ilyen még nem volt.
senki nem állította hogy xy hazudik ,saját tapasztalatokat osztunk meg.
-fileserven a +20% csak az A csoportos letöltésekre vonatkozik

kicsit vissza olvasva úgy értelmezem ,hogy fileserve mellett sonic is problémás nálad,
nem tudjuk hol teszed közzé a fájljaidat, de nem lehet hogy leállt vagy akadozik valamelyik fórum és ezért ez a hirtelen visszaesés?
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

Nem én filesonicot nem használom, valahol előttem lévő emberkének van vele hasonló problémája.
Mindent átnéztem és működik ahogy annak kell és mégis van ez a dolog. De majd kiderül hogyan megy az akció vége után.
xchange
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2011.08.20. 07:17

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: xchange »

punnmass írta:Nem én filesonicot nem használom, valahol előttem lévő emberkének van vele hasonló problémája.
Mindent átnéztem és működik ahogy annak kell és mégis van ez a dolog. De majd kiderül hogyan megy az akció vége után.
bocs akkor figyelmetlen voltam
punnmass
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.11.22. 20:55
Kapcsolat:

Re: Pénzkeresés Fel/(le) töltéssel! KIFIZETÉSEKKEL!

Hozzászólás Szerző: punnmass »

sylar01 írta:Este gondokoztam kicsit....nem lehet h töröltek a file-jaidból és emiatt a visszaesés? ez is benne lehet a pakliban....
Nem nem történt nagyobb filetörlés. De mindegy is mondom majd kiderül jól sejtem-e a dolgot.:)
Addigis nemtaláltam más fórumot ehhez, de akit érdekel a Thema Poster-hez a Ninja pack az írjon és olcsóbban adom mint amennyiért árulják. Mondjuk 16dollár helyett 10-ért. Itt árulják hivatalosan: http://www.wjunction.com/11-marketplace ... -pack.html
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég