Zeek Rewards

MLM rendszerek
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Hálózat csak akkor lessz épitve ha megmutatom hogy itt a cash ! de ne felejtsük azt sem el hogy havi 10 dollárral nem érdekes foglalkozni , jó feladsz egy hirdetést naponta és kell alád ember aki regizik, namármost nagyon nehéz ezt elmondani hogy gyere mert bomba jo üzlet , pénz sem kell hozzá csak épits hálózatot,,Zeekler ügyfelek márpedig ugy néz ki hogy kellenek , de én ugy intézem el hogy lessz két regisztrált állandó ügyfelem aki után fizetek egy minimális összeget a zeekrewardsnak és nem kell futkosnom állandóan ügyfélért...különben lessz erre is szabály és ha lessz a cégnek kapacitása ellenőrizni fogja szúróproba szerüen a kamu ügyfeleket. Igen a sok vásárló jó , de egyszer túl sok lessz a hirdető és akkor fordul a kocka majd ha az emberek nem vásárolnak annyit..ezen is el lehet gondolkodni egy kicsit.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

ja és nem utolsó sorban a zeek cég a mi pénzünkből is vesz terméket amit berakunk és azért is fizet, mert ugye használja a pénzünket nem kis hozammal.
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Persze ez mind csak akkor valósul meg, ha van annyi Zeekler vásárlód, akiknek odaadhatsz naponta ilyen nagy mennyiségű bid-et.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gaborec 2012.05.21. 23:15-kor.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

múlt csütörtökön volt a konfin erről egy hosszas téma , hogy valószinű kell a customer és nem ilyen kamu hanem jobb ha állandót veszel, beregizheted a szomszédod és fizetsz utánna 20 dolcsit havonta pl: de még nem biztos hogy kell, sőt akinek napi 3-4 vippek jönnek azoknak nem kell, de akinek már napi 60 jön annak lehetséges hogy kell, ez eldől a héten valamikor vagy csütörtökön biztos lessz szó róla és érdemes lessz konfit hallgatni...nekem már volt olyan hogy nem jött le a pont a bid give managerből, mit csinálok ha már nincs kinek kiosztanom hát kiosztottam affiliatnak és ugrott a fele a pontnak ...de ha minden hónapban kiveszek 500 dollárt és még akkor is marad 2000 vip ,akkor már a befizetett tőkém kiszedtem és a 2000 vip az már a nyereség ami hadd nőjön. ,,javitsatok ki én már nem nagyon értem ezt a részt ,de kifogom probálni még másfél hónap és akkor meglátom hogy áll a pálya.kár hogy ezt nem lehet megbeszélni skypon , irva nem ugy jön le a dolog...
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

gaborec írta:Lehet, hogy igazad van, de ha havi 1,5 %-os kamatot számolunk, az a legóvatosabb becslések mellett is 1000 vip mellett 3 hónap után 1500, vagyis ha te kiveszed majd havonta, akkor elenyésző a bevételed. Persze van akinek ez is elég, de lassan fogsz haladni. Ajánlatos építeni a hálózatot, ne felejtsük el, hogy a zeekrewards a reklám miatt létrehozva, vagyis az a jó, ha sok a vásárló. Ha most mindenki fogná és betolna egy komolyabb összeget, akkor miből fizetne a cég, ha nem lenne semmi, amit elad. Ezen el lehet gondolkozni és azért van abban valami, hogy a cég jövője tőlünk is függ.
1000 VIP pont napi 1,5%-os kamattal, az hol 1500 90 nap múlva? már ne haragudj öregem, de elvégezted az elemit? :D

Az 3800 fölött van (a kamatos kamat képlete FV = PVx(1+0,015)n-ediken, ahol n =90 )

Micsoda fórum! Aki azt mondja magáról hogy tud angolul belinkeli valaki másnak a rosszul fordított szövegét nemhogy elolvasná amit bemásoltam eredeti angolt. Aztán jön még valaki aki elkezd okoskodni a VIP pontok alakulásáról, aki alap matek műveletekkel nincs tisztában. Huh apám :D
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

gaborec írta:babos77: tegyük fel veszel 3000 bid-et, ez ugye 3000 usd. a napi bevételed az kb (ha 1000-nél 15 ) 45 usd. Vagyis a 90 nap alatt ez 4050 bid ha a visszaforgatásod 100 %(persze ennél több, mivel minden nappal nő a bid-jeid mennyisége és több a napi bevétel). Vagyis ha az első hónapot vesszük: 30x45 az az leső hónapban 1350usd, de ebből ugye te le akarod venni az 500-at, vagyis marad 800 . Így a harmadik hónap végére alig marad 2500 bid-ed, vagyis még egy fél év és el fogyik a tőkéd, ami a kamatot termeli. Vagyis mire kiveszed a betett 3000 usd-t egy fél év telik el, és alig marad 2000 bided. így fél év után, nem kerestél semmit és csak ez a maradék 2000 bid fog neked 25-30 usd-t termelni minden nap. Persze ez mind csak akkor valósul meg, ha van annyi Zeekler vásárlód, akiknek odaadhatsz naponta ilyen nagy mennyiségű bid-et. Szóval én személy szerint nem látok benne nagy üzletet, jobb, ha csinálod, ahogy járja. De javítsatok ki, ha tévednék.
Ezt a "regizek két állandó ügyfelet" részt nem értem. Mit fizetsz utánuk?
gaborec ajánlom, hogy leérettségizzél matekból, mert ez szégyen amit művelsz :D:D:D

3000 bid 90 nap után 4050? :DDDDDD komolyan mondok, hány éves vagy? :D
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Figyelj megtanítom neked a matekot. Legyen akkor 3000 VIP kezdésként.

1. nap --> 1,5%-os kamat ---> 3000x1,015 = 3045

2. nap --- 3045 VIP -ed van és ez kamatozik 1,5%-kal --> 3045x1,015=3090

3. nap ---> 3090-en kamatozik 1,5%kal.

KAMATOS KAMAT! A képlet: FV = PV x (1+0,015)n-ediken

90 nap után ---> BEHELYETTESÍTÜNK: FV = 3000 x (1+0,015)90-ediken ---> 11456 !!

de ebben nincsen benne, hogy 90 nap után a vipek levonodnak, de akkor is.. huh apám.... most leesett az állam
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

szmine jol számolta csak én nem akarok már kötözködni, tehát 3000 vip napi 45 dodo ezt én is leirtam az elöző hozzászólásomban és ha egyszer tévedek vagy rosszul másolok be valamit mert rosszul tájékoztattak az nem azt jelenti hogy mindenki buta, és a 45 dodo minden nap nem is de hetente emelkedik mondjuk 2-3 dollárral többet, van hogy egyik héten 23 pontot kapok (ez nem bónusz) a másikon már 26-ot,,,tehát a 3000 vip pontnál az 500 dollár simán kivehető és még a tőkém is nő, de okos vagy szmine ezt én is tudtam és azért kalkulátam igy , de mint irtam nem akartam megint lebaszást kapni ezért nem reagáltam másképp, és ha megvan 3000 vipped három hónap után akkor mi az hogy elfogy , ez hülyeség szerintem mert mindennap termel és én ha csak azt akarom hogy 3000 vippem legyen és a nyerséget kiveszem akkor meg is tehetem és nem fogyhat el a tőkém, miért a bankban elfogy ? nem ,,,de jó ezeket kivitázni , mert a konfin nem lehet ..szmine az elméletem is jó volt hogy 10 nap alatt összejön a 500 dollár és a többi megy vissza az alapba ..javits ha nem igy van és még mindig a 3000 vippnél tartok..
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

szmine a 9-es oldalon olvass vissza a kalkulációmat én nem tettem fel képletet de szerintrm jól leirtam és véleményt kérek, nem baj ha lecseszel megszoktam már...te vagy a diplomás a fórumon :clap:
Sanders
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2011.09.01. 09:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Sanders »

legegyszerűbb:
- nyiss egy excel táblát,
- A1-be ird be hogy 3000
- A2-be ird be hogy =A1*1,015
- A2 cellára katt, másolás
- A3-A90ig jelöld ki
- beilleszt

TÁDÁM :D

(11287 lesz a 90. napon, ha 3000 került A1-be)
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

okés, én nem akarok egyenlőre 10000 vip pontig felmenni én három hónap után kezdem kiforgatni a tőkém és ez elég gyorsan fog menni akkor is ha havi 500-at kikapok,max másfél vagy két hónap, meglátom hogy kalkulálom ki majd...
a kifizetések csúsznak , csúszhatnak szerver probléma miatt , nállam van csúszás 2 nap már.ezt a mai konfin mondták.
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Puffff.
Utánajártam és beégtem, :oops: a képlet végeredményét el sem akartam hinni. Nekem nem így lett előadva a dolog és utána sem számoltam soha. Abban a hitben voltam, hogy helyesen gondolkozom. Ennyit megért, jó lecke volt. Persze kedvesebben is közölni lehetett volna, de már kezdem megszokni ezt a hangulatot. Viszont ha ennyire meg lehet dobni a betett összeget, miért nem tol be senki ennyi pénzt?
Johnny
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011.07.14. 07:49
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Johnny »

1. Jelen pillanatban az új helyre költöztetett új rendszereinek
optimalizálása az adatok újraélesztése folyik. Az RPP és a Compani Pool
adatainak feldolgozása jelentősen késik. Minden tranzakció, előfizetések
megújítása, jutalékok feldolgozása rendkívül lassan halad.
2. Sok év után a Rex Venture group ( Zeekrewards) egy új nagyobb bankkal
kötött szerződést, amely képes a megnövekedett, nemzetközi forgalommal is
növekedett adathalmazt kezelni. Ez azzal jár, hogy befizetések folyamán,
jutalékok kifizetésekor az új bankank szüksége van 3-5 napra a bankszámlák
ellenőrzéséhez. Ne pánikoljatok, ez szokásos banki eljárás, amely a Ti és a
partnerek védelmét szolgálja.
3.Az API rendszer kártya gyakorlati integrációja folyik, a biztonságos
megoldáshoz honkongi jóváhagyásra várunk. Tudnotok kell, hogy jelen
pillanatban ennek a gyakorlati tesztelése folyik. Amint a program élőben
futni fog az összes előfizetés, megújítás időben, tervszerűen fog
megtörténni.

Küldjétek tovább!!!
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

Úgy tűnik én tényleg egy másik ZeekRewards-nál lehetek, mert én csupán 2 hónapja vagyok tag, de nekem már ezalatt négyszer is volt 2% fölötti napi jóváírás.
Sanders: érdekes, hogy még most is azt gondolod, hogy 90/10-nél is elfogy a tőke. Nem lehet, hogy Ti ezt fordítva értelmezitek? A 80/20-nál a 80% az a rész, amit a tőkéhez írattok, a 20% pedig amit kikértek. Így nem fog elfogyni. De többször már nem írom le ;)

Egyébként gaborec jól összefoglalta a dolgokat (mármint ami a családtagok behívását és az IP címet illeti, de ezt Szminee is jól leírta). Hihetetlen milyen értelmetlen viták mennek itt kósza hírekre, meg találgatásokra alapozva.
Ha idevetődik egy ismeretlen ember, aki szeretné megismerni a Zeeket tuti elmegy tőle a kedve rögtön.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Hogy miért nem tesznek az emberek be pénzt?
Két dolog van de nem irom le.
Nekem talán volt egyszer 2%_os kifizetésem , de többször sosem, ez változó a kifizetés és ezt a konfin is mindig mondják, hogy 1,5 és 1,7 között kell számolni..
Igen Borisz te másik zeekrewardsnal vagy ;)
Ja és tényleg csúsznak a kifizetések de nagyot.
Szép napot mindenkinek.
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

És itt még az a baj hogy van egy szponzid akinek pont addig kellessz amig beregizel és befizeted az ezüst csomagot, onnantól le vagy tojva szép magyarosan .Tisztelet a kivételnek de sajnos ezért van hogy sok ember nincs felvilágositva .
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

gaborec írta:Puffff.
Utánajártam és beégtem, :oops: a képlet végeredményét el sem akartam hinni. Nekem nem így lett előadva a dolog és utána sem számoltam soha. Abban a hitben voltam, hogy helyesen gondolkozom. Ennyit megért, jó lecke volt. Persze kedvesebben is közölni lehetett volna, de már kezdem megszokni ezt a hangulatot. Viszont ha ennyire meg lehet dobni a betett összeget, miért nem tol be senki ennyi pénzt?
Igazad van, elnézést kérek a lekezelő hangnemért.

A képlet nem 100%-osan jó, mert nem tartalmazza, hogy minden megszerzett VIP után elindul egy 90 napos számláló, aminek lejártával törlődik az adott VIP a VIP pontjaidból. Hogy mikor járnak le ezek a VIP pontok, arról van egy lista az Irodádban, ahol megnézheted. De a lényege, hogy napi kamatos kamattal kell számolni.

Sokan betesznek nagy pénzt az elején, de én azt mondom, hogy attól hogy papíron jól hangzik valami, attól még nem kell fejest ugrani a vízbe. Szkeptikusan állok hozzá és kis pénzzel nyomom, hogy meglássam élesben hogyan is működik maga a rendszer, maga a cég, milyen változtatások felé vesszük az írányt.

A lényeg, hogy matematikailag a rendszer életképes. És matematikailag nem tudunk azzal mit kezdeni, hogy változó a napi kamat, ezért volt az hogy az utóbbi számolásomban, a legkisebb kamattal számoltam, ami egy nap ütötte a markomat. Ez lett az állandó, a 0,9%.
Krapu
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2012.05.19. 08:40
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Krapu »

Sziasztok!

Ismét kérdeznék, ha nem gond:)
A sponzor shipnél megjelent 2 név. Egyik 25 biddel másik 50 biddel. Nem tudom, hogy hogyan kerültek oda.

Előre is köszönöm a segítséget!
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

V alószínű customerek amit a cég rakott neked ki, hogy majd tudj kiosztani bideket, de emailben nem jelent meg hogy kaptál két customert?
Más: csúszás van a cégben 2-3 napos is , az az érdekes hogy a jutalék 1 pontot odairják mára és a többi elmarad ami a lényegesebb lenne.
volt olyan nekem hogy két napot egybe fizettek ki, ma hallgattam délelőtt konfit és ott is mondták hogy csuszi van, viszont aki teheti az a personal updet-nál irja be a az ID -HOZ a szem.igazolvány számát ha ellopják az irodáját vagy valami más dolog van akkor könnyebb visszaszerezni .
pborisz
Aktív tag
Aktív tag
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2012.04.02. 11:47
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pborisz »

babos77 írta:És itt még az a baj hogy van egy szponzid akinek pont addig kellessz amig beregizel és befizeted az ezüst csomagot, onnantól le vagy tojva szép magyarosan .Tisztelet a kivételnek de sajnos ezért van hogy sok ember nincs felvilágositva .
Ezt az én szponzoráltjaim nem mondhatják el szerencsére. Ők mind megkapják azt a táblázatot, amibe a 90 nap utáni levonások is bele vannak építve többek között.
Pénzkereset az interneten - Növeld bevételeidet https://t4eo.com/
babos77

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: babos77 »

Kedves Borisz , én sajna ilyeneket nem kaptam még , ugyhogy probálok innen onnan összeszedni egy kis anyagot és miegymást.ezért i hallgatok sok konfit .
szom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.05.22. 14:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: szom »

Sziasztok!

Rövid ideje vagyok zeekrewards tag és nem minden világos még számomra. Meg tudná mondani valaki, hogy mint jelent a Current Bid Advance:2475? Láttam másoknál is ezt a részt, volt akinél 1 szerepelt, volt olyan akinél 800, pedig nem sokkal korábban regisztráltak. Gondolom minél kisebb a szám, annál jobb. Ez függ a megvásárolt bidek számától, tehát minél többet vesz, annál kisebb a szám, vagy egyáltalán tudom ezt befolyásolni? Aki jártas ezekben a dolgokban, kérem segítsen!
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

szom írta:Sziasztok!

Rövid ideje vagyok zeekrewards tag és nem minden világos még számomra. Meg tudná mondani valaki, hogy mint jelent a Current Bid Advance:2475? Láttam másoknál is ezt a részt, volt akinél 1 szerepelt, volt olyan akinél 800, pedig nem sokkal korábban regisztráltak. Gondolom minél kisebb a szám, annál jobb. Ez függ a megvásárolt bidek számától, tehát minél többet vesz, annál kisebb a szám, vagy egyáltalán tudom ezt
befolyásolni? Aki jártas ezekben a dolgokban, kérem segítsen!
Tudok neked segíteni. A "Bid Manager" résznél találtad ugye a "Current Bid Advance: X" részt.

Na most olyan szempontból jó, hogy rákérdeztél erre, hogy itt mindenki azt hiszi, hogy ez a ZeekRewards egy "hogyan gazdagodjunk meg gyorsan a napi nyereségből" tipusu rendszer. De a marketinggel ellentétben, nem elég az egy napi hirdetés feladása, ahhoz hogy jók legyünk, ennél kicsit többre van szükség.

Miről szól ez a ZeekRewards? Feladod a napi hirdetésedet, amiért cserébe a Zeekler cég a következő 24 órában a megszerzett VIP pontjaid után fizet egy napi X %-os kamatot. A VIP pontok jelentik tehát a tőkealapodat. Így VIP pontvadászatról van szó, mert minnél nagyobb ez a szám, annál nagyobb az érte kapot napi kamat.

Nah most tegyük fel, hogy van 100 VIP pontod. A napi kamat mondjuk legyen 2%, amit a zöld felirat jelenit meg és így 2 dollárt nyertél. Ezt visszaforgatja a rendszer 2 BID-re. Azaz Te a 100 VIP után kaptál 2 dollár kamatot, ami BID ként van nyílvántartva. Ezeket a BID-eket kell odaadnod a "Bid Manager" résznél azoknak, akik a feladot hirdetésedre (amit mindennap feladsz) jelentkeztek, amennyiben vannak ilyenek. Ezt szintén a "Bid Manager" résznél láthatod, ha lehúzod a csúszkát a "Select a Costumer" résznél. (Bal oldali)

Ha vannak ilyen ügyfeleid, akkor odaadod nekik a 2 BID-et és cserébe átkonvertálódik 2 VIP ponttá. Így 102 VIP pontod lesz, holnap pedig ezután kapod meg a napi kamatodat.

A "Current Bid Advance"-nél lévő szám pedig azt mutatja meg, hogy hány BID-et tudsz még átalakítani VIP ponttá, az ügyfeleknek való átadással. Amennyiben ez a szám nullázodik, új ügyfeleket kell találnod, akiknek kioszthatod a BID pontjaidat. Amennyiben nem tudod, nem tudod növelni a VIP pontjaidat. Így pont fordítva van, mint ahogy írtad. Minnél nagyobb az itteni szám Neked annál jobb.

Figyelem! Az ügyfél itt azt jelenti, aki a hirdetésede jelentkezett és élt a hirdetésedben található FREE BID-ekkel. Nem pedig az alád beregisztrálsz ZeekRewardsos tagokról van szó.

Valamint ha Te előre veszel BID-eket, akkor azokat is ki kell osztanod mielőtt VIP pontot tudnál belőle csinálni.

Remélem segítettem.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

Mert hát milyen hirdetést is adunk fel? I GIVE AWAY FREE BIDS

Tehát azt mondhatjuk, hogy ezzel a hirdetéssel Te megelőlegezel előre BID-eket azoknak, akik regisztrálnak a hirdetésre. Majd pedig Te leszel az, aki később kitermeli a megelőlegezett ingyen bid-eket. Vagy befizetéssel vagy pedig a napi kamatokból gyűllik szépen össze. Okosak az amerikai MLM-esek :))
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Én már félve szólalok meg, csak azért a kezdőknek le kéne szögezni, hogy nem kell nekik belépni és állandóan kiosztani a bid-eket, a rendszer egyedül is kiossza. Cska mert fura lenne, ha állandóan ott ülne a webirodban és várná a bid-eket, hogy kiossza, ja és személyes tapasztalat, ha zeekler ügyfélnek adod akkor megkapd a vip pontba az egészet,ha viszont zeekrewards-s munkatársadnak akkor feleződik és csak a fele vip pontot kapod a másik felét ő kapja de nem vip pont ként hanem ellicitálhatja.
Szminee
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012.05.11. 09:30
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Szminee »

gaborec írta:Én már félve szólalok meg, csak azért a kezdőknek le kéne szögezni, hogy nem kell nekik belépni és állandóan kiosztani a bid-eket, a rendszer egyedül is kiossza. Cska mert fura lenne, ha állandóan ott ülne a webirodban és várná a bid-eket, hogy kiossza, ja és személyes tapasztalat, ha zeekler ügyfélnek adod akkor megkapd a vip pontba az egészet,ha viszont zeekrewards-s munkatársadnak akkor feleződik és csak a fele vip pontot kapod a másik felét ő kapja de nem vip pont ként hanem ellicitálhatja.
Igen, viszont ez oda is van írva a Bid Manager részben az elejére

"Please be advised, when giving bids away you receive 1 point for every bid you give to a customer
and only one HALF (1/2) point for every bid you give to an affiliate."

Amúgy nekem a mai napon volt pont az, hogy nem osztotta vissza automatikusan a rendszer a megszerzett BID-et VIP ponttá. Manuálisan kellett, mert valami oknál fogva nem akarta odaadni, és a bid managernél felkínálta a lehetőséget, de nem lehetett kiválasztani azt az ügyfelet. Érdekes.
gaborec
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.05.21. 14:54
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: gaborec »

Ja és én úgy tudtam, hogy a Current Bid Advance-ben az a bid mennyiség látható,amennyivel lógok a cégnek, ugyanis a zeek meghitelezi abid-eket, hogy odaadja a vásárlónak és majd szép lassan levonja tőlem. Olyat nem hallottam, hogy ha nulla, akkor kell már új vásárló. Én annak idején megvettem az 5CC-t, de egy vásárlót sem kaptam, az egyik refem szintén megvette, neki meg 13-at adott. Nekem sokszor nulla és neki is, és nem tűnt fel, hogy valami nem úgy menne miatta. Már csak személyes tapasztalatokra merek támaszkodni, annyi a téves infó.
szom
Új tag
Új tag
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.05.22. 14:14
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: szom »

Először is köszönöm a válaszokat!

Találtam azt hiszem egy hivatalos leírást erről:
http://zeekrewardsnews.com/training/zee ... e-manager/

Viszont van egy rész amit nem értek, egyszerűen nem áll össze a fordítás. Aki jól tud angolul, próbálja meg lefordítani

"Your bid advanced is based on the amount of bids that are advanced to your new customers registrations. You pay back the bid advance with sample bids that you purchase, daily awards that you choose to repurchase bids with, and commissions from the 2×5 matrix that you choose to repurchase bids with. When you pay back the bid advance you get the points automatically. Now assuming that you’ve paid back your bid advance, and you received daily awards that you repurchased bids with, the company pool(your personal assistant) will distribute your bids to all your available customers 25 bids at a time."
Avatar
Pole
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.04.30. 12:55
Kapcsolat:

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: Pole »

A Current Bid Advance-hoz egy fontos SAJÁT észrevétel, amit még soha senkitől nem olvastam/nem hallottam: AKKOR NEM CSÖKKEN HA KIOSZTJUK A ZÖLD-en megjelenő Bideket itt: Bids That Generate Points!!! Viszont ha nem oszjuk ki akkor pont annyival csökken a Current Bid Advance.

Gaborec: "nem kell nekik belépni és állandóan kiosztani a bid-eket, a rendszer egyedül is kiossza" - EZ igaz, viszont ha sokat ülünk a gépnél érdemes időnként ráfrissíteni a Bid Give Manager-re, mert ha elcsípjük a ZÖLD Bideket(ez van hogy órákig megtehető, de van hogy csak percekig), akkor egyrészt nem csökken a Current Bid Advance értékünk, másrészt a Customer-jeink érzik a törődést :D , mert ilyenkor gondolom a cég e-mailt küld nekik hogy free Bideket kaptak.

Amikben viszont nem vagyok biztos:
Gaborec: " Current Bid Advance-ben az a bid mennyiség látható,amennyivel lógok a cégnek "
Szminne: " A "Current Bid Advance"-nél lévő szám pedig azt mutatja meg, hogy hány BID-et tudsz még átalakítani VIP ponttá, az ügyfeleknek való átadással. "

Egy biztosnak látszik hogy nem jó ha ez lemegy 0-ra! Ez a fenti észrevételemből adódik: kiosztom a zöld számot, nem csökken = dolgoztál és jutalmad hogy nem csökken = ha ez jutalom akkor cél hogy ne csökkenjen, tehát jó! :)
Viszont még 1 saját észrevétel: A Current Bid Advance = a Customerjeid száma X a Automatically Give New Customers-nél beállított érték! (X: szorzásjel! :) )
Szemléltetve saját esetemmel:
Máj.3.-án regiztem, van 5 customerem(hirdetni tudni kell :D ) és a Current Bid Advance-em:238. AZAZ 5fő X 50Bid(mert ugye a maximálisra érdemes állítani még a legelején ezt: Automatically Give New Customers, Ezüst esetén 50) = 250 - 12db ZÖLD Bidet nem osztottam ki és már ki is jön a 238 !!!

Most még nincs szankció a cég részéről ha a Current Bid Advance lemegy 0-ra, de nem árt azért néha új Customert hozni + időnként ráfrissíteni a Bid Give Manager-re ha a gépnél ülünk, és kiosztani a ZÖLD-en megjelenő Bideket(Bids That Generate Points).
pesti
Kezdő
Kezdő
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2012.05.23. 08:49

Re: Zeek Rewards

Hozzászólás Szerző: pesti »

Megvan hogy hány bidet lehet kiosztani a free customernek, akinek kicsi a tőkéje az még könnyen osztogatja a bideket .
A customereket is a cég adja első hónapban és kapsz max 6-ot ,
Én 100 bidet oszthatok ki ezüstként free customernek és onnan nincs tovább , namármost az én véleményem az hogy 25 pontnál hamar kiosztódik a bid és már ott tartok hogy le sem jön a bid give managerből.Az hogy hirdetésre jönnek hát hm, először én is örültem mert az első héten minden nap új customer aztán vége ..
AZÉRT ÉN FIGYELEK ÉS JÓK A MEGLÁTÁSAIM , MAJD NEKED SEM LESSZ ÚJ CUSTOMER CSAK HA VESZEL , ÉS ELJÖN AZ IDŐ MEGLÁTOD. HIRDETÉSTŐL FÜGGETLENÜL KAPSZ CUSTOMERT HOGY TUDJ BIDET OSZTANI. ÉRDEKES NEKEM EGY SEM JÖN PEDIG MOST LENNE SZÜKSÉGEM RÁ.
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég